Jump to content

מכירת כרטיסים לגמר גביע 24.5- אוהדי מכבי

Mushon8

Recommended Posts

כמה נשאר לדרומי?

נותרו רק עוד 3 יציעים, מעריך בסביבות ה2000-3000

רק זה חסר שישבו גם בדרומי

לא תוכל לעצור את זה דאבל, הם יכנסו ללאן ויקנו

אם כל אוהדי מכבי יעשו מאמץ ויקנו היום אז נצליח לעצור אותם

קשה לי להאמין שאוהדי חיפה עד כדי כך טיפשים לקנות כרטיסים ליציע של 10 אלף אוהדי מכבי (אלא אם בא להם לעבור לינץ' פסיכוטי).

ממליץ לכל אוהדי מכבי שיושבים במעורבים ליצור גוש ביציע: גם בשביל העידוד וגם אם חיפה ינסו לעשות שטויות

על ההודעה על מכירת הכרטיסים הגיבו גולשים זועמים רבים, שהלינו על אי היכולת לרכוש כרטיסים. כך, אחד הגולשים כתב: "נכנסתי בשנייה שהלינק הופיע, סימנתי שני כסאות, המשכתי לרכישה וכתב לי 'כסא אינו פנוי', וכשהחזיר אותי אחורה כבר הכל היה תפוס...נראה לי מישהו עובד עלינו בעיניים ומכרו הכל מראש". גולש נוסף כתב: "התקשרתי להתאחדות בשעה 12:01 ואמרו לי שלא יהיו כרטיסים. עבדו עלינו בעיניים". גולש אחר תקף: "אתם צריכים להתבייש!!! לקחתם 6000 כרטיסים פתחתם מכירה ויש כמה כרטיסים בודדים למכירה? זה נראה לכם הגיוני?".

מסתמן שבמהלך יום חמישי, אוהד מכבי חיפה מצא לינק לאתר ההתאחדות שבו אפשר לקנות כרטיסים. הלינק הופץ בקבוצות אוהדים (ככל הנראה רק של מכבי חיפה) וכמעט כל הכרטיסים נמכרו, עד שההתאחדות הבינה את הטעות וסגרה את המכירה.

18,000 אוהדי חיפה?

אני ינסה ככל האפשר תהיו מוכנים

זוכר את ההודעה שלי ביום העצמאות שיש מכירה? ושאמרתי לך שאוהדי חיפה בפור חצי שעה עלינו?

זוכר את ההודעה שלי ביום העצמאות שיש מכירה? ושאמרתי לך שאוהדי חיפה בפור חצי שעה עלינו?

כן, לא יהיה להם יותר פור נגמרה החגיגה שלהם.

אם הם באמת עקצו את רוב הכרטיסים למעורב ביום חמישי זה באסה רצינית

המזל הגדול ששער 8 שהוא גם מעורב נפתח למכירה רק לנו זה קצת מקזז מהעוול

נוסף לכל החרא שהם ביציעים הטובים

על ההודעה על מכירת הכרטיסים הגיבו גולשים זועמים רבים, שהלינו על אי היכולת לרכוש כרטיסים. כך, אחד הגולשים כתב: "נכנסתי בשנייה שהלינק הופיע, סימנתי שני כסאות, המשכתי לרכישה וכתב לי 'כסא אינו פנוי', וכשהחזיר אותי אחורה כבר הכל היה תפוס...נראה לי מישהו עובד עלינו בעיניים ומכרו הכל מראש". גולש נוסף כתב: "התקשרתי להתאחדות בשעה 12:01 ואמרו לי שלא יהיו כרטיסים. עבדו עלינו בעיניים". גולש אחר תקף: "אתם צריכים להתבייש!!! לקחתם 6000 כרטיסים פתחתם מכירה ויש כמה כרטיסים בודדים למכירה? זה נראה לכם הגיוני?".

מסתמן שבמהלך יום חמישי, אוהד מכבי חיפה מצא לינק לאתר ההתאחדות שבו אפשר לקנות כרטיסים. הלינק הופץ בקבוצות אוהדים (ככל הנראה רק של מכבי חיפה) וכמעט כל הכרטיסים נמכרו, עד שההתאחדות הבינה את הטעות וסגרה את המכירה.

18,000 אוהדי חיפה?

האמת ?..

אני לא מאמין להדלפה הזאת של ההתאחדות כאילו בחיפה פרצו למכירה,

נשמע כמו סיפור כיסוי לזה שעשו מכירה רק להם בכוונה (באיזה קומבינה עם שחר/צ'יזק שידוע שמאוד מאוד מקושרים וחזקים בהתאחדות, בייחוד בדרגים המבצעים) או שפשוט שההתאחדות לקחה את הכרטיסים אליה לכל מני חלוקות/מכירות שלהם והכרטיסים האלה יצוצו מן הסתם במכירות שוליים כאלה (ספונסרים ומקורבים)

והמציאה איזה אליבי להכשיר את השרץ.

אני בכלל לא אתפלא אם המכירה נפתחה בשושו בכוונה, וזה עבר לאוהדי חיפה דרך מישהו מההנהלה שלהם בהוראה להעביר את זה רק בקבוצות אוהדים.

קומבינה ישראלית מצויה.

מדהים איף הגוף הרקוב הזה שמתיימר לנהל את הכדורגל פה (ועוד מעז להתנגח בהנהלה של מכבי) לא מסוגל לעשות את הדבר הפשוט ביותר כמו מכירת כרטיסים באופן שקוף

ובלי תקלות. כל הזמן רק שומעים מהם תירוצים והסברים.

הרי יעלה האדון דובר האידיוט שלומי ברזל ויתחיל לתת סיפורי פוגי למה הם לא הצליחו לעשות מכירת כרטיסים.

לא מבין למה בכלל מאפשרים להם למכור כרטיסים. שיתנו את כל הכרטיסים לקבוצות וימכרו רק את הכסף/זהב/כבוד

שאלה??? באתר של לאן כתוב שהמכירה למנויים הסתיימה ובשעה 19.00 תיפתח לקהל הרחב ויהייה ניתן לקנות 2 כרטיסים. ואז למטע רשום שימו לב; שבאים לאסוף צריך להציג מנוי. אז מה הקטע פה???? הם כותבים קהל רחב ומריך להציג מנוי?? או שהם מתכוניים מנויים שקנו שבאים לאסוף אז הם צריכים להציג מנוי?

שאלה??? באתר של לאן כתוב שהמכירה למנויים הסתיימה ובשעה 19.00 תיפתח לקהל הרחב ויהייה ניתן לקנות 2 כרטיסים. ואז למטע רשום שימו לב; שבאים לאסוף צריך להציג מנוי. אז מה הקטע פה???? הם כותבים קהל רחב ומריך להציג מנוי?? או שהם מתכוניים מנויים שקנו שבאים לאסוף אז הם צריכים להציג מנוי?

תעשה הדפסה ביתית וזהו