Jump to content

מכירת כרטיסים לגמר גביע 24.5- אוהדי מכבי

Mushon8

Recommended Posts

אני שעה איתם במענה הקולי - זה סתם על לופ של "עסוקים בפניות קודמות" - לא יודע כמה יילך דרך הטלפון - אם מישהו מצליח שיעדכן.

אם מישהו יכול לקנות לי כרטיס או שניים שיעדכן ואני אחזיר לו.

אני גם אנסה לקנות למי שפה..

חבל לפספס כזה משחק

בפעם הקודמת שהיה מול חיפה בפנדלים הייתי במילואים וראיתי רק חלק בטלויזיה.

אמרו שעד השעה 13:00 יש קדימות למנויים, סבבה. אחרי 13:00 כפועל יוצא אמורים לקנות כל השאר. אני לא מדבר על הכרטיסים שההתאחדות מפיצה לשערים המעורבים. לא ככה?

אמרו שעד השעה 13:00 יש קדימות למנויים, סבבה. אחרי 13:00 כפועל יוצא אמורים לקנות כל השאר. אני לא מדבר על הכרטיסים שההתאחדות מפיצה לשערים המעורבים. לא ככה?

גם בהתאחדות רשום שבוע הבא

מכבי פרסמה בעמוד פייסבוק

הסתיימה המכירה למנויים למשחק גמר גביע המדינה.
הודעה בנוגע מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תצא בשבוע הבא

״קדימות למנויים״

כל יום אני בממוצע מחכה שעתיים על הקו ולא עונים.

האתר לא פועל רושם לי כרטיסים לא זמינים.

העיקר קדימות למנויים.

ניסית כל יום מאז שהתחילה המכירה וגם לדרומי רשום לא זמין? נראה לי הזוי

ניסית כל יום מאז שהתחילה המכירה וגם לדרומי רשום לא זמין? נראה לי הזוי

כן. רשום לי לא זמין על כל הכרטיסים פשוט מסך שרשום כרטיסים לא זמינים.

אז ניסיתי בטלפון, ביום הראשון של המכירה גם 3 וחצי שעות והם לא ענו לי.

חזרתי לפני שעה וקצת מהקופות של לאן בדיזנגוף אחרי לא מעט עצבים על הפקידים המסכנים.

חבל שההודעה של מכבי הייתה "תינתן קדימות למנויים עד יום שישי בשעה 13:00", מבלי להוסיף שלא תיפתח מכירה לקהל הרחב.

כי כמוני היו שם עוד 20 אנשים שבאו לקנות וקיבלו את אותן התשובות, בנוסף לזה שהאתר של לאן קרס שוב פעם, משמע עוד המון אנשים שניסו לקנות באינטרנט.

חבל שאין יותר התחשבות מצד מכבי/ההתאחדות בקהל. להם זה יקח שניה מאמץ שיחסוך לאנשים זמן של יום שישי יקר.

עכשיו אני רוצה להעלות פה את השאלה, למה לא נפתחה המכירה לקהל הרחב ב13:00?

הרי מכבי קיבלו 14 אלף כרטיסים, ויש לנו באזור ה11 אלף מנויים נכון? מכאן שנשארו עוד 2500-3000 כרטיסים למכירה לקהל הרחב.

לפי הפקיד של לאן, הוא אומר שמכבי וההתאחדות צריכים את הזמן להיערך ולהבין שכל המכירה למנויים התבצעה באופן חלק ושאין עם זה בעיות.

לפי נסיון העבר עם הנושא המדובר, עושה רושם שהם לוקחים את הזמן עכשיו לחלק את הכרטיסים שנותרו למקורבים ושות', וביום ראשון/שני שתיפתח המכירה לקהל הרחב, רק אלוהים ידע כמה כרטיסים באמת נשארו.

מה יהיה עם זה? למה הנושא הזה כל כך מלוכלך ואין בו שום שקיפות לאוהדים? גם אם ההערכות שלי הם טעות, אז למה לא להוציא הודעה מסודרת שמסבירה את כל המצב? למה הערפל הזה?

אף אחד ממי שהלך ללאן לקנות לא חושב שאולי זו גם קצת אשמתו ושהוא רצה להבין שזה מה שזה אומר? כי ממה שאני זוכר בדרך כלל כשנגמרת המכירה למנויים, המכירה לקהל הרחב לא מתחילה באותה דקה.

חייב לציין ששנה שעברה היה הרבה יותר גרוע הסיפור של הכרטיסים והיו לא מעט מנויים שנתקעו בלי כרטיס ומלא הלכו לספסרים.

חזרתי לפני שעה וקצת מהקופות של לאן בדיזנגוף אחרי לא מעט עצבים על הפקידים המסכנים.

חבל שההודעה של מכבי הייתה "תינתן קדימות למנויים עד יום שישי בשעה 13:00", מבלי להוסיף שלא תיפתח מכירה לקהל הרחב.

כי כמוני היו שם עוד 20 אנשים שבאו לקנות וקיבלו את אותן התשובות, בנוסף לזה שהאתר של לאן קרס שוב פעם, משמע עוד המון אנשים שניסו לקנות באינטרנט.

חבל שאין יותר התחשבות מצד מכבי/ההתאחדות בקהל. להם זה יקח שניה מאמץ שיחסוך לאנשים זמן של יום שישי יקר.

עכשיו אני רוצה להעלות פה את השאלה, למה לא נפתחה המכירה לקהל הרחב ב13:00?

הרי מכבי קיבלו 14 אלף כרטיסים, ויש לנו באזור ה11 אלף מנויים נכון? מכאן שנשארו עוד 2500-3000 כרטיסים למכירה לקהל הרחב.

לפי הפקיד של לאן, הוא אומר שמכבי וההתאחדות צריכים את הזמן להיערך ולהבין שכל המכירה למנויים התבצעה באופן חלק ושאין עם זה בעיות.

לפי נסיון העבר עם הנושא המדובר, עושה רושם שהם לוקחים את הזמן עכשיו לחלק את הכרטיסים שנותרו למקורבים ושות', וביום ראשון/שני שתיפתח המכירה לקהל הרחב, רק אלוהים ידע כמה כרטיסים באמת נשארו.

מה יהיה עם זה? למה הנושא הזה כל כך מלוכלך ואין בו שום שקיפות לאוהדים? גם אם ההערכות שלי הם טעות, אז למה לא להוציא הודעה מסודרת שמסבירה את כל המצב? למה הערפל הזה?

אחי לא יפתחו ביום שישי בצהריים מכירה אף פעם. כי אחרי זה כל הדתיים יתנפלו

אתם יוצאים על מכבי כי החלטתם בעצמכם מה היו הכוונות בהודעה של מכבי? אמרו שתסתיים הקדימות של המנויים. כנראה שיש סיבות למה לחכות עם המכירה לכלל הקהל. אם זה מסיבות של מכבי (לראות כמה נשאר, להיערך בהתאם וכו) או מסיבה של לא להתחיל מכירה בשישי בצהריים ואז לקבל צעקות מדתיים (בצדק יש לומר).

חכו להודעה של מכבי ויהיה בסדר