Jump to content

מכירת כרטיסים לגמר גביע 24.5- אוהדי מכבי

Mushon8

Recommended Posts

היי,

בשעות הקרובות תתפרסם הודעה רשמית בנושא.

המכירה תחל מחר בשעה 9:00, שימו לב. (שריינו לוזים וכו)

שאלה- מערבי מסומן?

מעניין אם מכבי יעשו קדימות כמו אצל חיפה שהדרומי - שערים 7,8,11 ו13(?) והמערבי שער 2.

*איזה הזוי/עצוב זה שכל המנויים שלנו משערים 7 ועד 2 נכנסים ביציע אחד בטדי.

http://football.org.il/Archive/Articles/Pages/article_2016_may_9_cup.aspx

אני לא יודע אם לא כדאי שאנשים יחכו למכירה של ההתאחדות ואז יתנפלו על הכרטיסים, ככה יהיה לנו רוב במערבי כולו עד הצפון מערבי.

אין ספק שהחלוקה הפעם פשוט מזיינת את הקהל שלנו בצורה דרמטית.

בחישוב מהיר למנוי שרוצה לקנות לדרומי (מחר בערב רק לדוגמה) לא אמורה להיות בעיה כי קיבלנו בערך 13 אלף כרטיסים שזה יותר ממספר המנויים שיש לנו, תקנו אותי אם אני טועה.
כל מנוי יכול לקנות כרטיס אחד כן?

בחישוב מהיר למנוי שרוצה לקנות לדרומי (מחר בערב רק לדוגמה) לא אמורה להיות בעיה כי קיבלנו בערך 13 אלף כרטיסים שזה יותר ממספר המנויים שיש לנו, תקנו אותי אם אני טועה.

כל מנוי יכול לקנות כרטיס אחד כן?

סביר להניח

לפי הארגון הם לא מוותרים על המערבי,אבל זה לא משנה ברוב המשחק ישמעו את הקהל של חיפה, גם הצפוני וגם המזרחי.

זאת פשוט חלוקה כל כך נוראית שאין מילים... חיפה חולשת על רוב האיצטדיון וזה עוד לא כולל היציעים המעורבים שגם צמודים אליהם ויוצרים רצף כלשהו וכולם מתחת לגג, רוב המוחלט של אוהדי מכבי ביציע אחד בלבד ללא גג והיציעים המעורבים מנותקים משאר הקהל. אני מאוד אוהב את טדי אבל אם אי אפשר ליצור שוויון ביציעים ולא רק מבחינת הכמויות אלא גם מבחינת הפיזור של הקהל עצמו כשלשתי הקבוצות יש קהל גדול אז לא לארגן שם משחקי חצי גמר/גמר גביע. נשחק רק בסמי עופר עד כמה שאני שונא את האיצטדיון הזה.

הצהובים חוזרים שנה שנייה ברציפות למעמד הגמר כאשר יחפשו להגן על התואר מול הירוקים מחיפה. המכירה תפתח ביום ג' (10/05) עם קדימות לבעלי מנוי. פרטים מלאים בידיעה

מאת ‪אסף שמש

‏9 במאי , 2016

הקלאסיקו הישראלי מגיע אל גמר גביע המדינה. הצהובים שמכהנים כמחזיקי הגביע יפגשו בגמר את מכבי חיפה, משחק שייערך ביום שלישי ה-24.05.16 בשעה 20:50 באיצטדיון טדי. מכירת הכרטיסים תפתח ביום שלישי, ה-10/05 בשעה 10:00 כאשר תנתן קדימות לבעלי מנוי לעונת 2015/16. הקדימות תינתן עד יום שישי, ה-13/05 בשעה 13:00. כל בעל מנוי רשאי לרכוש כרטיס אחד בלבד. לנוחיותכם, מצורפת מפה עם פירוט היציעים לאוהדי מכבי.

עקב הלחץ הצפוי בכל נקודות המכירה אנו מבקשים את סבלנותכם והבנתכם.

שימו לב:

איסוף הכרטיס מותנה בהצגת מנוי לעונה 2015-2016.

אוהד שרוכש כרטיס מוזל חייב להגיע למשחק עם התעודה הרלוונטית.

המכירה באינטרנט תתבצע דרך אתר לאן, יש להיכנס לחשבון האישי ע"י הכנסת מספר מנוי וסיסמא. במידה וקיימת בעיה ברכישת כרטיסים למשחק חצי הגמר דרך האתר, יש לשלוח מייל ל- support@leaan.co.il,

מומלץ לאסוף את הכרטיסים מראש או לבחור באופציה של הדפסה ביתית.

בשערים המסומנים יש להקפיד על מקומות ישיבה.

מחירי כרטיסים

תא כסף- שער 6 (מסומן) (שמורים לרכישה לבעלי מנויי זהב וכבוד בלבד)

טלפון/אינטרנט – 170 ₪

בחנויות הרשמיות של מכבי ובדלפק "לאן" – 165 ₪

שערים 5,6 (קטגוריה 1) מסומן

טלפון/אינטרנט:

מבוגר – 115 ₪

נער/אישה/חייל/ סטודנט – 60 ₪

בחנויות הרשמיות של מכבי ובדלפק "לאן"

מבוגר – 110 ₪

נער/אישה/חייל/סטודנט – 55 ₪

שערים 1-4,22-23 (קטגוריה 2) לא מסומן

טלפון/אינטרנט

מבוגר – 93 ₪

נער/אישה/חייל/סטודנט- 49 ש"ח

בחנויות הרשמיות של מכבי ובדלפק "לאן"

מבוגר – 88 ₪

נער/חייל/אישה/סטודנט- 44 ש"ח

איסוף הכרטיסים:

שעות פעילות חנויות מכבי ת"א למכירת כרטיסים:

חנות המוצרים הרשמית, דיזנגוף 147 תל אביב, ביום שלישי 10:00-17:00 ביום רביעי 10:00-14:00 וביום שישי 10:00-14:00

חנות המוצרים הרשמית סינמה סיטי שלישי 10:00-17:00 ביום רביעי 10:00-14:00 וביום שישי 10:00-14:00,

חנות המוצרים הרשמית קרית שלום שלישי 10:00-17:00 ביום רביעי 10:00-14:00 וביום שישי 10:00-14:00

איסוף בקופות "לאן"

ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות "לאן" רח' דיזנגוף 101 ת"א ביום שלישי בין השעות 10:00-18:00 ביום רביעי בים השעות 09:00-14:00 וביום ו' בין השעות 09:00-13:30. לאחר יום העצמאות במתכונת רגילה בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00 וביום ו' בין השעות 09:00-13:30.