Jump to content

דור מיכה

Recommended Posts

אני חושב שהוא מסמל את משחק ההתקפה של מכבי הנוכחית.

משחק תאווה לעיניים אבל הכדור יכנס לרשת באחד לעשר ניסיונות הבקעה

ואו כמה שאתם מגזימים.

מכבי קבוצת ההתקפה הכי טובה בישראל, בפער גדול.

לפעמים בשלושה משחקים נכבוש 10 גולים מ30 מצבים.

לפעמים בשלושה משחקים נכבוש 0 גולים מ30 מצבים.

זה עניין של מזל ומומנטום, אבל האמת? בעיקר מזל..

נגד חיפה הינו באמת במשחק פחות טוב, אבל בסכנין הינו שווים לפחות צמד וגם אתמול לפחות גול אחד, ואלו משחקים קשים נגד קבוצות שבקושי עברו את קו החצי.

אני מת עליו, אבל לפעמים בא לי לבעוט לו בראש.

לא הגיע הזמן שילמד לבעוט?

מאז שעלה מהנוער הוא לא הוסיף שום דבר למשחק שלו.

לך לחדר כושר, תגדל קצת, תתאמן בלי סוף על בעיטות.

שיפסיק להיות כזה רכרוכי.

מדויק.

חייב חייב חייב לשחק באמצע במקום אורלנדו וזהבי שם את מיכה וזהבי שיהיה איפה שהוא רוצה על המגרש הוא טוב לשטחים קטנים למשחק בנגיעה לכדורים החכמים השליטה בכדור הקטנה הזאת באמצע זה מה שחסר שים את טבח בשמאל להביא קיצוני עם רגל שמאל סטייל אצילי האריס ואלברמן באמצע זה סיוט של כל קבוצה אתה לא יודע מאיפה זה יבוא לך לדעתי זה יהיה מטורף

אני לא יודע איזה משחק אתם ראיתם אתמול..

אבל אם דור מיכה היה משחק בבני סכנין אז המשחק שהוא נתן אתמול היה מצויין

אבל נחשו מה, הוא משחק במכבי תל אביב.

כמות ההתקפות שהוא ניהל אתמול, היו חייבים להוביל למשהו, שלא נדבר על זה שמול השער הוא כמו ילדה בת 6.

באמת שהבישולים שלו לא כאלה מעניינים אותי כבר, כי זה לא מספיק.

לא מקבל את זה ששחקן בוגרים לא יכול לבעוט מחוץ לרחבה, פשוט לא. זה חוסר מקצוענות או משהו כזה.

זה לא קיים בעולם, תראו לי שחקן אחד בעולם, שמשחק בקבוצת צמרת בליגה שלו, והוא לא מגיע לשער מחוץ לרחבה.

(נעזוב את הגול המדהים שלו נגד דינמו קייב,כי זה פוקוס מהסרטים ) .

הוא יכול להיות אחלה אופציה מהספסל, לא חלק משלישיית ההתקפה. פשוט חמאה מידי לשמה.

די עם הרמאות הזו. דור מיכה היה אחד השחקנים הכי חלשים אתמול, אם לא החלש שבהם. ואין בזה שום דבר חדש, הוא חלש כבר תקופה וזה גם לא מפתיע.

נכון, הוא שחקן טכני בחסד ומוסר נהדר אבל חוץ מזה הוא לא שדרג את המשחק שלו. אין לו מהירות, בהגנה הוא חור ועל בעיטה לשער כבר ויתרנו מזמן.

יש לו תרגיל קבוע של סיבוב על המגן ואז מסירה קשתית לזהבי. זה פחות או יותר הרפרטואר שלו. אנחנו מסתנוורים בכל פעם מבישול יפה שלו, אבל על כל בישול כזה יש עשר פעמים שהוא תוקע את ההתקפה עם כדרור מיותר. זה בולט היום פי כמה כשרואים באיזו אלגנטיות ומהירות משחרר מדוניאנין כדורים להתקפה.

אגב, בתקופות הרוטצייות כל המאמנים הורידו אותו לספסל בזמנים האלו והוא היה עולה מהספסל כסופר-סאב.

בוס, כתוצאה מסגל קצר או אמונה בהרכב הנוכחי, משאיר אותו על המגרש וזו טעות לדעתי. כמה משחקים על הספסל היו עושים לו ולקבוצה רק טוב.

די מביך היה לראות את "הפיזיות" שלו ( ואת האמת של כל מכבי ) נגד אוגו הובאן וראדי, זה לא כוחות.

למה הוא לא מתאמן על בעיטה? שישאר כל יום אחרי האימון ורק יבעט לשער.

מעבר לזה היה נראה אתמול כאילו הוא מאוד רוצה, בא תמיד לקבל כדור, ניסה לקחת אחריות והיה מעורב כמעט בכל ההתקפות אבל היה חסר תכלס וזה סוג של כרגיל.

לא אתם לא נורמלים, המאבק העיקש על האליפות שיבש אתכם קצת.. נכון הבעיטה שלו נוראית, אולי הכי גרועה בליגה, כל מה שתגידו עליה יהיה נכון אבל יש מקרים בארץ ובעולם ששחקן הוא לרוב מבשל ולא ניחן ביכולת כיבוש טובה ועדיין שחקן ברמה של דור הוא נכס לכל קבוצה.. זה הזוי שמגיעים למצב כמו של קהת, שחקו שגדל באצטדיון ועכשיו רוצים לשלם עליו מליון יורו כדי להחזיר אותו. לא מוותרת על דור גם לא בעד שלום.

מישהו אמר שצריך לוותר עליו?

כולה אמרו שיילך קצת לחדר כושר ושישפר את הבעיטה שלו, כבר 5 שנים בערך שאלה שני האלמנטים שהוא חייב בדחיפות לשפר במשחק שלו.

מישהו אמר שצריך לוותר עליו?

כולה אמרו שיילך קצת לחדר כושר ושישפר את הבעיטה שלו, כבר 5 שנים בערך שאלה שני האלמנטים שהוא חייב בדחיפות לשפר במשחק שלו.

חייב לחזק את שרירי הבטן ואת הארבע ראשי,.

יש הרבה שחקנים צנומים בעולם שיש להם בעיטה אדירה: ניימאר, די מאריה וכו.

לדור חוץ מפיזיות אין פשוט טכניקת בעיטה ולא ביטחון בבעיטהבבעיטה.

בסופו של דבר הייתי שמח לראות אותו משחק באמצע, ולאגף להביא שחקן זר מהיר שמביא מספריים יחד עם טבח.

קראתי במקום כלשהו (אני סבורה שזה היה משתמש בפורום בנושא אחר על דור) מישהו שאמר שאם דור מיכה יעלה מסת שריר הוא יאבד מהמהירות שגם ככה לא האספקט החזק שלו, הרי אתם לא באמת מאמינים שהמאמנים האחרונים ויחד עם כל המקצוענות במועדון לא שמו לב לנתון הזה/ניסו לשנות/חשבו מה עושים.. הרי זה לא שדור עצלן ולא מוכן לשפר.
אני חושבת שמיכה הוא אחד השחקנים החשובים, החכמים והמשפיעים בכדורגל כולו ולא חסר דוגמאות של שחקנים שיכולת הבעיטה שלהם לא משהו (לפעמים יוצאות לו בעיטות טובות) אבל הם בשלנים בחסד וזה מספיק. הבעיה של מכבי היא כללית, של חוסר בשחקנים כובשים וכמו שאמרו כאן דור מהאמצע אולי יבוא הרבה יותר לידי ביטוי (ואם זה יהיה יותר מעכשיו אז בכלל זה יהיה מדהים).

מה זה יעלה במסת.שריר ויאבד מהירות? אף אחד לא ביקש שהוא יהפוך לרוני קולמן אלא שיתחזק קצת ברגליים וזהו וזה חובה בשבילו או שהוא ימשיך לדרוך במקום ולהיות שחקן טוב אבל לא יותר מזה

מיכה צריך להתחיל לאכול קצת בשר ולהפסיק עם הטופו.

ברגע שתהיה לו בעיטה טובה, הוא כבר ימצא את דרכו בבלגיה, הולנד (שתפורה עליו) או גרמניה.

הוא היה על הפנים אתמול. ניסה ונלחם זה נכון, אבל יותר מדי מסירות לא מדויקות, משחק לרוחב, איטי. הרבה מתחת לרמתו.

הוא היה על הפנים אתמול. ניסה ונלחם זה נכון, אבל יותר מדי מסירות לא מדויקות, משחק לרוחב, איטי. הרבה מתחת לרמתו.

תודה. וזה לא עניין של פיזיות או של בעיטה, היו לו מספיק משחקים העונה שעשה הרבה יותר מאתמול.

חייב לחזק את שרירי הבטן ואת הארבע ראשי,.

יש הרבה שחקנים צנומים בעולם שיש להם בעיטה אדירה: ניימאר, די מאריה וכו.

לדור חוץ מפיזיות אין פשוט טכניקת בעיטה ולא ביטחון בבעיטהבבעיטה.

בסופו של דבר הייתי שמח לראות אותו משחק באמצע, ולאגף להביא שחקן זר מהיר שמביא מספריים יחד עם טבח.

בערך 3 שנים אני אומר שמיכה צריך לשחק באמצע, ומזכיר את הדמיון שלו לאינייסטה

ההבדל הוא שאינייסטה עדיין יותר פיזי ממיכה, והוא מסוגל לבעוט פצצות לשער, לא רק כדורים מתוחכמים.

אני לא מבין פה אנשים שאומרים כמה דור מיכה חשוב או מה היה בלי דור מיכה.

הנושא הזה הוא לא על האם יש לו מקום בהרכב או האם הוא מספיק טוב וכו', אלא על העמדה האופטימלית עבורו, השימוש הכי נכון שאפשר לעשות בו בהרכב.

לדעתי האישית, המקום הזה לא צריך להיות באגף, כי שם צריך שחקן מהיר וסקורר. כלומר ההפך ממיכה.