Jump to content

דור מיכה

Recommended Posts

אני חושב שהגיע הזמן לעשות לו הסבה לקשר 50:50.

אני מתומכיו הגדולים, אבל הוא פשוט לא מהיר ולא סקורר מספיק כדי לתפוס מקום בהרכב כאחד מבין שלישיית התקפה.

מה אתם חושבים?

שהוא חייב לשחק רק בצד ימין אם הוא משחק באגף

אבל משחקים איתך לגבי האפשרות לתת לו לשחק באמצע

ההייתי רוצה עונה הבאה לראות התקפה של זהבי חלוץ ,אצילי מימין, בן חיים משמאל ומיכה בקישור

השאלה אם המסירות הטובות שלו ( באמת טובות, על גבול גאונות כדורגל ) , מצדיקות את זה שכל מה שהוא נותן לך זה רק מסירות טובות .

השאלה אם לא תצטרך מתישהו לעשות קפיצת מדרגה ושחקן שיתן לך גם את המסירות האלו וגם בעיטות ואיומים אמיתיים לשאר, גולים, שירגישו אותו לאורך כל המשחק ולא יעלם לפרקים גדולים וכו' .

מאידך , לא הייתי רוצה לראות את דור מיכה משחק נגדי כי אני יודע שהמסירות שלו יחתכו לי את ההגנה כמו גבינה . לכן כל עוד הוא בארץ זה רק במכבי, בין אם בספסל או בהרכב .

לא יודע אם משחק טוב מאוד זאת ההגדרה, אבל בהחלט לקח על עצמו אחריות,

היה מעורב כל הזמן, לא הפסיק לנסות, וכשכל זה תחת לחץ של משחק כזה זה לא מובן מאליו. המון שחקנים מוכשרים נעלמים במשחקים האלה דווקא.

כאילו, מה שהוא עשה היום, זה יותר ממה שלגילי ורמוט היה מעולם...

ראינו כנראה משחק אחר, אני חשבתי שהוא היה חלש בטירוף.

התחיל רע מאוד,

אחרי השינוי מערך, בערך דקה 30, מכבי התחילה להיכנס למשחק בעיקר בגלל שהוא נכנס לעניינים.

ככל שהמשחק המשיך הוא הפך יותר ויותר דומיננטי. לא משחק מדהים, אבל במשחק כזה, עצם הדומיננטיות זה משהו שאני לא בטוח שראינו ממנו בעבר ככה

אומנם נורא קל להגיד שהוא עושה הרבה טעויות ומתמהמה עם הכדור וכאלו, אבל זה השחקן שניסה היום הכי הרבה ליצור דברים, והוא עשה הרבה יותר מהלכים טובים ממאור מליקסון לדוגמא וגם יותר מטל בן חיים באגף השני. כשהוא מגיע למצב של בעיטה, הוא חייב לשים את הרגל ויהי מה. בלי התחכמויות.

רואים גם לא מעט במשחקים האחרונים שדור נכנס לכיון מרכז השדה הרבה יותר מבשנים קודמות גם כשהכדור לא אצלו, יכול להיות שזאת הוראה של מאמן. אפשר לנסות להעביר אותו לאמצע. הבעיה כנראה תהיה בצד ההגנתי.

אומנם נורא קל להגיד שהוא עושה הרבה טעויות ומתמהמה עם הכדור וכאלו, אבל זה השחקן שניסה היום הכי הרבה ליצור דברים,

בדיוק.

האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות בחלק הקדמי היום.

מנסה ליצור יש מאין.

אומנם נורא קל להגיד שהוא עושה הרבה טעויות ומתמהמה עם הכדור וכאלו, אבל זה השחקן שניסה היום הכי הרבה ליצור דברים, והוא עשה הרבה יותר מהלכים טובים ממאור מליקסון לדוגמא וגם יותר מטל בן חיים באגף השני. כשהוא מגיע למצב של בעיטה, הוא חייב לשים את הרגל ויהי מה. בלי התחכמויות.

רואים גם לא מעט במשחקים האחרונים שדור נכנס לכיון מרכז השדה הרבה יותר מבשנים קודמות גם כשהכדור לא אצלו, יכול להיות שזאת הוראה של מאמן. אפשר לנסות להעביר אותו לאמצע. הבעיה כנראה תהיה בצד ההגנתי.

אף אחד לא היה טוב היום. לנסות ליצור לא עוזר לנו כשזה לא הולך.

למרות ששוב, אף אחד לא היה טוב היום.

אף אחד לא היה טוב היום. לנסות ליצור לא עוזר לנו כשזה לא הולך.

למרות ששוב, אף אחד לא היה טוב היום.

אז מה עדיף, להגיד לא הולך ולא לנסות יותר ?

אגב, בעניי גם ערן היה מצויין.

נכון, בשורה התחתונה הוא לא נתן את הגול מהמצב וחצי שהיה לו (שברמתו זה נחשב לאכזבה), אבל כל נגיעה שלו בכדור תענוג.

אני לא חושב שהוא איבד היום כדור שנחת אצלו.

השתחרר בקלילות משני שחקנים כל פעם, מדויק, חד, משחק בנגיעה, פותח משחק תחת לחץ, ים תנועה - משחק מצוין שיחשב לו (ובעניו) כמשחק חלש. ככה זה שמצפים ממך להכל

אז מה עדיף, להגיד לא הולך ולא לנסות יותר ?

עדיף לעשות טוב. אם לא עשית טוב, לא היית טוב. על חלוץ שהחמיץ תגיד שהיה טוב כי ניסה לכבוש? על שוער שספג שער שלא היה צריך לספוג תגיד שהיה טוב כי ניסה להציל? לא מקבלים נקודות על כוונה, ועם כל הכבוד זה צריך להיות מובן מאליו. לא כועס עליו או משהו, אף אחד לא היה טוב וזה גם קורה לצערי, אבל גם לא הייתי אומר שהיה לו משחק טוב.

לגבי ערן - הוא לא היה הבעיה, אבל באופן כללי מכבי לא עשתה שום תנועה במשך יותר מדי זמן, וגם ממנו הייתי מצפה לעשות יותר. הוא בכלל היה הרבה יותר מדי מאחורה ונראה שזאת גם הוראה של בוס. בשורה התחתונה היינו צריכים לנצח היום, ולא עשינו מספיק בשביל זה. כולם. אי אפשר להגיד על שחקנים שלא עשו מה שצריך שהיו מצויינים.

מיכה, זהבי, בן חיים, יצחקי, מדוניאנין, סה - מכולם ציפינו להתעלות ברגע האמת, וכולם איכזבו, מי יותר ומי פחות.

לקח אחריות,בסוף המשחק בכלל היחיד שניסה, היה בשמאל, היה בימין והיה באמצע, רץ והשקיע

צריך לשחק רק בימין, לשחק איתו כקשר הקדמי מבין שלישיית הקישור יכול להיות מעניין, אבל צריך אומץ למאמן שיעשה את זה

בכל מקרה לקח אחריות אתמול, ברמה שלא ראיתי ממנו בחיים, כל הכבוד לו, לא רואה את ורמוט ממטר, עכשיו צריך לתרגם את זה למספרים

שחקן עם שליטה אדירה בכדור מבחינת סיבולת והשקעה נתן 110%, אבל ניצול מצבים, מלחמה 1X1, והגנה אפס. - חייב לעבוד על זה או שישאר בליגת העל לנצח!

אני חושב שהוא מסמל את משחק ההתקפה של מכבי הנוכחית.

משחק תאווה לעיניים אבל הכדור יכנס לרשת באחד לעשר ניסיונות הבקעה

זה

בעט כדור לשער במטווה של מסירה. לא ידע אם לבעוט או למסור. הראש שלו עטבד הרבה באיך להכניס לזהבי כדור לגול. אבל חייב לדעת שיש מצב לבעוט לשער אז עם כל הכח. חבל זה כבר קרה לו בעבר.

אני מת עליו, אבל לפעמים בא לי לבעוט לו בראש.

לא הגיע הזמן שילמד לבעוט?

מאז שעלה מהנוער הוא לא הוסיף שום דבר למשחק שלו.

לך לחדר כושר, תגדל קצת, תתאמן בלי סוף על בעיטות.

שיפסיק להיות כזה רכרוכי.

אי אפשר להגיד שהוא היה במשחק רע ביחס לקבוצה.

בסהכ הוא הכניס גם לטבח את הכדור שהיה אמור לשמור את ההגנה של בש ולהסיא לנו תשער (אוי טל איך לא יישרת לסה)

חוץ ממנו היו לו עוד כמה כדורים יפים לטבח ולזהבי שיכלו גם הם להגמר בשער.

ברור שהציפייה מדור תמיד היא יותר, אבל בסהכ לא היה לו פה משחק נפל.