Jump to content

אני אוהב אותך מכבי

קמחי

Recommended Posts

לחלוטין.

בואו נאמר ככה- לפני 4 שנים היינו חולמים על להגיע למצב של דכאון ואכזבה בגלל שאנחנו 3 הפרש 3 מחזורים לסיום מהמקום הראשון. אי אפשר לקחת אליפות לנצח והיא לא רשומה על שמנו בטאבו. יש לנו יריבה איכותית וטובה, ואם היא תיקח - כל הכבוד לה. מכבי מצוינת, מנוהלת מא' ועד ת', טובה מאוד מקצועית ובריאה.

הכי חשוב זה שיהיה רעב לעונה הבאה, ולהשאיר את שחקני המפתח ואת ג'ורדי.

עם בנייה נכונה ועם בוס שיישאר, אני בטוח שעונה הבאה נהיה טובים הרבה יותר.

עם כל האכזבה והתחושה הנוראית שוואלה איבדנו אליפות, שמעו - לא יכול להתעצבן או לכעוס לרגע. אני רק חושב על הקבוצה שלי ועולה לי חיוך. אין מה לעשות לא נקח אליפות לנצח, ואם היית שואל אותי בתחילת העונה הייתי מעדיף להפסיד לבש תאליפות מאשר לחיפה/ביתר/הפועל. עם הפנים לגמר לפחות שתיהיה נחמה קטנה.

רק לי עדיין מרגיש שאנחנו לוקחים השנה בצורה הכי מרגשת שיש?

זהבי והשטויות שלו.... חכה לדקה ה90 נגד חיפה במחזור האחרון...

3 אליפויות ב-4 שנים זה משהו שאולי חוץ מדניאל פרי אף אחד לא העיז לחלום עליו. הפנים קדימה, מקווה שנשמור על הסטארים שלנו ושזהבי לא יתפתה לחו"ל.

דווקא אלו ה-רגעים. כשאתה עוצר לרגע ומבין כמה האהבה הזו גדולה.

שנייה אחרי שהלב נשרף הוא מתמלא חום בלי מוסבר, כזה שאי אפשר להרגיש בשום מקום אחר.

אנחנו נתן את שלנו ונהיה שם מאחוריהם בנתניה, טדי ומול חיפה במחזור אחרון (יהיה איפה שיהיה) - להגיד תודה על הכל ולדחוף לניצחון.

ועוד מחכה לנו גמר-גביע מול אחת היריבות הגדולות שלנו.

בנתיים נשאר לנו להגיד תודה על זה שאנחנו מכבי תל-אביב. ואם אתה לא חלק מזה אתה לעולם לא תבין.

:wubyellow3:

האמת? כאב הרבה פחות ממה שחשבתי. בהתחלה חשבתי שאולי התבגרתי, מצד שני זה לא סביר. כנראה שפשוט שם את זה בפרופורציה אחרי השנים האחרונות.

האמת? כאב הרבה פחות ממה שחשבתי. בהתחלה חשבתי שאולי התבגרתי, מצד שני זה לא סביר. כנראה שפשוט שם את זה בפרופורציה אחרי השנים האחרונות.

גם ברצלונה וריאל מדריד מאבדות אליפויות, אין מה לעשות, צריך להסתכל על התמונה הכללית.

דווקא אלו ה-רגעים. כשאתה עוצר לרגע ומבין כמה האהבה הזו גדולה.

שנייה אחרי שהלב נשרף הוא מתמלא חום בלי מוסבר, כזה שאי אפשר להרגיש בשום מקום אחר.

אנחנו נתן את שלנו ונהיה שם מאחוריהם בנתניה, טדי ומול חיפה במחזור אחרון (יהיה איפה שיהיה) - להגיד תודה על הכל ולדחוף לניצחון.

ועוד מחכה לנו גמר-גביע מול אחת היריבות הגדולות שלנו.

בנתיים נשאר לנו להגיד תודה על זה שאנחנו מכבי תל-אביב. ואם אתה לא חלק מזה אתה לעולם לא תבין.

:wubyellow3:

זה