Jump to content

המשך עונשים והעידוד מחר

liewec815

Recommended Posts

תשמעו, אחרי היום, ובכלל, ההתאחדות רק מחפשת איפה לזיין אותנו וכל שטות הכי קטנה כנראה איכשהו תגמר ברדיוס\ים לכל הפחות.
חייבים לעודד מחר הכי חזק שאפשר, עם בוז צורם, ולעשות לב"ש גיהנום, אבל בחיאת רבאק בבקשה בבקשה אני מתחנן שאף אחד לא יעשה שטויות ואם אתם רואים מישהו לידכם עושה משהו אז תעצרו אותו מלעשות את זה.
מספיקה אבוקה אחת, טרופית אחת, מצית אחת, כוס קולה אחת, כל דבר שיבוא להם לא טוב בעין יש לו פוטנציאל להיות נפיץ. בואו נתרכז נטו בלעודד את הקבוצה שלנו מחר ולא להגרר לפרובוקציות של ההתאחדות ובואו נסיים את העונה הזאת בשלום מהבחינה הזאת. אני משוכנע שאם אנחנו מסיימים את העונה בשלום בהתאחדות אנחנו גם מסיימים אותה עם 12\12 ואליפות.
תכינו את הגרון.......

לשרוף את היציע.

מאוד יכול להיות שזה המשחק האחרון בבלומפילד לשלוש שנים האחרונות, וככזה כדאי להפוך אותו לאחד שיזכר.

מה עם חיפה מחזור אחרון? כאילו... אתם לא רוצים לעודד את הקבוצה בבלומפילד במחזור האחרון שיכול אולי להכריע את האליפות?

אם באמת המטרה של כולנו היא ההצלחה של מכבי אז אסור לעשות שום פרובוקציה אפילו הכי קטנה מחר. לא יודע איך אפשר להגיד את זה אחרת.

מה עם חיפה מחזור אחרון? כאילו... אתם לא רוצים לעודד את הקבוצה בבלומפילד במחזור האחרון שיכול אולי להכריע את האליפות?

אם באמת המטרה של כולנו היא ההצלחה של מכבי אז אסור לעשות שום פרובוקציה אפילו הכי קטנה מחר. לא יודע איך אפשר להגיד את זה אחרת.

יותר מזה, אני אסתכן בחוסר פופולריות אבל עדיין לא השתכנעתי שפירו באמת עוזר לקבוצה, במישרין או בעקיפין. כנ"ל זריקת חפצים. ממש עוזר לבית"ר למשל.

תשמע לדעה שלי אין משקל באמת, ואם אני כותב משהו זה לא באמת ישפיע, אבל לפי דעתי אנחנו נקבל רדיוס על מה שהיה בדוחא ולכן בכל מקרה לא נארח את חיפה בבלומפילד. שוב זה רק דעתי ואני לא משפיע על כלום. מה גם שאני ממש לא משוכנע שכמה אבוקות יביאו לרדיוס (במיוחד נוכח מקרי העבר), בטח ב"משחק אליפות" לכאורה.

תשמע לדעה שלי אין משקל באמת, ואם אני כותב משהו זה לא באמת ישפיע, אבל לפי דעתי אנחנו נקבל רדיוס על מה שהיה בדוחא ולכן בכל מקרה לא נארח את חיפה בבלומפילד. שוב זה רק דעתי ואני לא משפיע על כלום. מה גם שאני ממש לא משוכנע שכמה אבוקות יביאו לרדיוס (במיוחד נוכח מקרי העבר), בטח ב"משחק אליפות" לכאורה.

לא לרדיוס אבל לקנס, לכן בא נסכם שמיץ' ישלם 80% מהקנס ואתה בתור מחווה תשלים את ה20 הנותרים, סבבה?

יותר מזה, אני אסתכן בחוסר פופולריות אבל עדיין לא השתכנעתי שפירו באמת עוזר לקבוצה, במישרין או בעקיפין. כנ"ל זריקת חפצים. ממש עוזר לבית"ר למשל.

עזוב, זה בכלל לא משנה כרגע אם זה עוזר או לא. מה שמשנה זה שזה יכול לדפוק לנו את הסיכויים לאליפות - חד וחלק.

ושוב אני חוזר ואומר, אם המטרה היא ההצלחה של מכבי אז התשובה פשוטה. ההתאחדות רק מחכה שהקהל שלנו יעשה את השטות הכי קטנה ומינורית בשביל לזיין אותנו אחרי הימים האחרונים.

לא לרדיוס אבל לקנס, לכן בא נסכם שמיץ' ישלם 80% מהקנס ואתה בתור מחווה תשלים את ה20 הנותרים, סבבה?

הוא גם ישתף אותי ב20 אחוז מהרווחים בתור מחווה? אם כן, איפה חותמים?

קיצור, יש לנו מחר מלחמת עולם וממש לא בא לי להתעסק בשטויות האלה, אז נסכים שלא להסכים (וגם שלדעה שלי אין שום משקל ושום החלטה לא תיצא בגלל שכתבתי הודעה כזאת או אחרת בפורום באינטרנט)

הוא גם ישתף אותי ב20 אחוז מהרווחים בתור מחווה? אם כן, איפה חותמים?

קיצור, יש לנו מחר מלחמת עולם וממש לא בא לי להתעסק בשטויות האלה, אז נסכים שלא להסכים (וגם שלדעה שלי אין שום משקל ושום החלטה לא תיצא בגלל שכתבתי הודעה כזאת או אחרת בפורום באינטרנט)

איזה רווחים יש לו בדיוק ממכבי. אלא אם כן אתה מתכוון לרווחים בחיים האישיים שלו, להזכירך התנועה הקומוניסטית נמצאת בצד השני של הכביש(1 במאי וכו')

בואו נדבר דוגרי:

גם ב"ש יפתחו מחר פירו, אף קבוצה לא תקבל רדיוס במהלך מירוץ האליפות.

למרות שמצד שני, יש מצב שירצו לזיין אותנו אחרי מה שעשינו היום עם העתירה למחוזי.

עומר, אומנם זה שווה דיון נפרד, אבל חייב להגיד שלדעתי כלבעלי קבוצות מרוויחים מהכדורגל, כולם.

ואם מיץ' עדין לא מרוויח, אז מתישהו הוא ירוויח ויממש את ההשקעה.

נמאס מהשקר שבעלי הקבוצות והתקשורת מוכרים לנו.

אם הם לא היו מרוויחים הם לא היו מתעקשים ככ להימנע משקיפות ובטח שלא ממשיכים "לבזבז" כסף שהרוויחו בעמל רב (גם נישואים זו עבודה (; ).

עומר, אומנם זה שווה דיון נפרד, אבל חייב להגיד שלדעתי כלבעלי קבוצות מרוויחים מהכדורגל, כולם.

ואם מיץ' עדין לא מרוויח, אז מתישהו הוא ירוויח ויממש את ההשקעה.

נמאס מהשקר שבעלי הקבוצות והתקשורת מוכרים לנו.

אם הם לא היו מרוויחים הם לא היו מתעקשים ככ להימנע משקיפות ובטח שלא ממשיכים "לבזבז" כסף שהרוויחו בעמל רב (גם נישואים זו עבודה (; ).

סבבה, אבל איך זה קשור אליי? :)

אם אני קורא בין השורות, מבחינתכם בעונה הבאה לפתוח פירו כל משחק ואין בעיה לקבל רדיוס כי גם ככה לא משחקים ב''בית''

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

אם אני קורא בין השורות, מבחינתכם בעונה הבאה לפתוח פירו כל משחק ואין בעיה לקבל רדיוס כי גם ככה לא משחקים ב''בית''

מכריזים שנתניה האיצטדיון הביתי, בינתיים השיפוץ בבלומפילד נדחה, ואנחנו מארחים את הרדיוס בבלומפילד

בואו נדבר דוגרי:

גם ב"ש יפתחו מחר פירו, אף קבוצה לא תקבל רדיוס במהלך מירוץ האליפות.

למרות שמצד שני, יש מצב שירצו לזיין אותנו אחרי מה שעשינו היום עם העתירה למחוזי.

ככה פתחתי את הנושא... ההתאחדות רק מחפשת עכשיו לזיין אותנו וכל שטות הכי קטנה תהיה סיבה בשבילהם להכנס בנו בכל הכח.

אם נבוא בטירוף כמו שהקהל של בית"ר בא בטירוף נגד סכנין אתמול יהיה טוב....

הלך להם יופי

אם נבוא בטירוף כמו שהקהל של בית"ר בא בטירוף נגד סכנין אתמול יהיה טוב....

הדוגמה הגרועה ביותר לשנת 2016 הולכת ל...