Jump to content

ראיקוביץ רשאי לשחק מחר

guy3131

Recommended Posts

יש סיכון כלשהו מבחינת חוקי אופ"א לגבי התערבות של שופט מטעם המדינה בהחלטות בית הדין של ההתאחדות?

דובר על זה לא מעט שהתערבות יכולה לגרום להרחקות ממפעלים וכו'.

דותן,

נניח שאורנשטיין לא דן בתביעה גופא, אלא בעונה הבאה.

האם ההתאחדות רשאית לקיים דיון חוזר בעניינו של רייקו, ולהענישו מחדש?

ואם לא, הוא למעשה מורחק מעוד 2 משחקים ולא 3, כי אין החלטה חדשה, והוא פורמלית הורחק דווקא מהמשחקים שנקבעו בדיון?

אם צו המניעה נשאר כנו, ההתאחדות לא מודיעה שהיא מוותרת ובית משפט לא דן בתביעה גופה - הכל מושהה וראיקו רשאי לשחק עד מתן פסק דין בתובענה. בין לבין, אי אפשר יהיה לקיים דיון חוזר כל עוד העניין תלוי ועומד בבית המשפט.

אבל שוב, זה נראה לי כמו סיכוי קלוש במקרה הזה.

יש סיכון כלשהו מבחינת חוקי אופ"א לגבי התערבות של שופט מטעם המדינה בהחלטות בית הדין של ההתאחדות?

דובר על זה לא מעט שהתערבות יכולה לגרום להרחקות ממפעלים וכו'.

לא מומחה לאופ״א אבל ספק. כבר התערבו בעבר בתקנונים. זו לא התערבות פוליטית אלא עניין משפטי.

קסטור דיברת על עניין זדורוב. אבל שם ישב אותו הרכב שקיבל ראיות חדשות שיכולות לגרום לו לשנות דעתו.

פה יכולים להגיע למסקנה שהיה משהו לא כשר. קצת שונה, לא?

קסטור דיברת על עניין זדורוב. אבל שם ישב אותו הרכב שקיבל ראיות חדשות שיכולות לגרום לו לשנות דעתו.

פה יכולים להגיע למסקנה שהיה משהו לא כשר. קצת שונה, לא?

אין טענה של משהו לא כשר. יש טענה שטעו בשיקול הדעת כשלא אפשרו ייצוג. יש מצב שבית משפט יגיד - תאפשרו ייצוג ותנהלו את ההליך מחדש.

ואז זה יחזור לבית הדין. אם זה יגיע אל אותו דיין, אני מניח שזה יהיה נתון לשיקול דעת בית הדין. אם יהיו נבונים, מלכתחילה ימנו דיין אחר. אם ילכו ראש בקיר, יחזירו לאותו דיין ואז מכבי תצטרך להחליט אם לבקש שהוא יפסול אתכצמו מחמת משוא פנים או דעה קדומה, וזו טענה קשה יותר, אך לא בלתי אפשרית.

בכל מקרה, זה כבר לצפות התנהגות של צדדים 4-5 צעדים קדימה, אז זה כבר ממש קשה. אני עוד לא בטוח מה הם יעשו מחר או ביום רביעי.

הגענו מראיקו לזדורוב. יש מצב שזה חוק גודווין החדש?

טעות שלי. העליתי את זה כדוגמא לתיק שחזר לאותו מותב, למרות שלכאורה הוא כבר היה נגוע בדעה קדומה.

בגדול, בית משפט נוטה לתת חסד לערכאות שיפוטיות ומעין שיפוטיות אחרות. כי לקבוע שדיין או שופט לא יוכל לדון באובייקטיביות ולהודות בטעות, זו אמירה קשה כלפי אותו דיין / שופט.

טעות שלי. העליתי את זה כדוגמא לתיק שחזר לאותו מותב, למרות שלכאורה הוא כבר היה נגוע בדעה קדומה.

אין בעיה, סתם צחקתי :)

Itsik Itzhaki@Itsik1811 1m

1 minute agoView translation

ההתאחדות הגישה הלילה למחוזי בקשה להקדמת מועד הדיון שנקבע ליום רביעי הקרוב, בעניין ראיקוביץ', במטרה לקיימו כבר היום.

הלחץ של ההתאחדות מראה שכל מה שמעניין אותם זה לפגוע בנו

ועדיין הדיון שההתאחדות מבקשת הוא בבית המשפט המחוזי, שם הם יצטרכו לשכנע שהליך משמעתי ללא ייצוג לאזרח זר זה דבר תקין.

איפה קולם של כל מגיני הספורטיביות? ההתאחדות היא ארגון פשע שמשתין מהמקפצה

מהר לחקירה (מה עם ה38), זה גרוע מפיפא, לא מדובר על אירוחים אלא על תוצאות משחקים.

אין מה להתייחס לפארסה הזו.

גם אם יתקיים דיון היום במעמד 2 הצדדים, מה שלא אמור להתרחש, השופט לא יבטל את החלטתו כי הדיון היה חייב להתקיים תו"כ מתן ייצוג לראיקו, כלומר-ההחלטה תישאר בעינה.

יש לערוך את הדיון המשמעתי כנגד ראיקו מחדש, ולצער ההתאחדות זה כבר לא יהיה היום.

בנימה פחות נחמדה-זדיינו מושחתים, הסוף קרב.

חחחח זה כבר ממש שקוף הניסיון לתקוף את מכבי ולפגוע בהכנה שלנו למשחק ובמשחק עצמו.

תמותו מושחתים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין מה להתייחס לפארסה הזו.

גם אם יתקיים דיון היום במעמד 2 הצדדים, מה שלא אמור להתרחש, השופט לא יבטל את החלטתו כי הדיון היה חייב להתקיים תו"כ מתן ייצוג לראיקו, כלומר-ההחלטה תישאר בעינה.

יש לערוך את הדיון המשמעתי כנגד ראיקו מחדש, ולצער ההתאחדות זה כבר לא יהיה היום.

בנימה פחות נחמדה-זדיינו מושחתים, הסוף קרב.

אתה משפטן, אני לא. אבל יש לי מוח,

1. מה לעזאזל יכול להיות טיעון שלהם? הרי הם כאילו דורשים את מה שבגללו פסקו נגדם

2. החוסר בושה הזה שהוא רמאות לשמה - יכול לרמז שהם בדרך למטה? זה כאילו שאתה מוכיח שאתה מושחת בדיוק כמו שטענו עליך. עם כל האהדה האישית, איך משפטן (תובע ההתאחדות עדיין עו״ד) מסכים/זורם עם הבזיון הזה? זה לא פגיעה מקצועית אישית בטווח הארוך?

אתה משפטן, אני לא. אבל יש לי מוח,

1. מה לעזאזל יכול להיות טיעון שלהם? הרי הם כאילו דורשים את מה שבגללו פסקו נגדם

2. החוסר בושה הזה שהוא רמאות לשמה - יכול לרמז שהם בדרך למטה? זה כאילו שאתה מוכיח שאתה מושחת בדיוק כמו שטענו עליך. עם כל האהדה האישית, איך משפטן (תובע ההתאחדות עדיין עו״ד) מסכים/זורם עם הבזיון הזה? זה לא פגיעה מקצועית אישית בטווח הארוך?

רחוק מלהיות משפטן, תודה לאל.

מצטט מספר עורכי דין ועוזרים משפטיים ששאלתי בנושא.

למען האמת עו"ד שמעוני עורך דין ומגשר מוכר ומכובד, העיסוק שלו בהתאחדות לא מוסיף לו כבוד למרות מעמדו.

לצערי אני כרגע לא במקום העבודה כך שלא יכול לקרוא את כתב הבקשה, אני לא רואה טיעון סביר בו השופט יסכים לכך שהדיון שנערך ללא ייצוג הולם לראיקו היה כשורה והדין המשמעתי שניתן בו תופס.

אז אתה מצטט מרשים, גם סבבה. פשוט הזייה שלא באו עוד והעיפו את כולם לחקירה. זה נסיון הטייה בלי כל נסיון להסתיר.