Jump to content

ראיקוביץ רשאי לשחק מחר

guy3131

Recommended Posts

הכל מבויים.

בעקבות הפנייה של מכבי למחוזי, "אישר" אתמול אורנשטיין (אוהד הפו') לראייקו לשחק, בתיאום עם ההתאחדות,

שהם יערערו ביום המשחק שוב בצורה ''דחופה'' - בכדי לשגע את מכבי ולא לתת לה להתרכז במשחק.

היום זה יום בשבילם לנקום. זה יום השרוכים- והם יעשו הכל לא להפסיד (שוב) בו.

לכן אני ממש מקווה שמכבי תיתן היום הכל על המגרש, תילחץ את ב"ש עוד מלפני השריקה וגם אנחנו חייבים להגיע מוקדם (18:30 - 19:00 גג להיות בפנים) !!

ב"ה שער מוקדם שלנו ולרוץ להוציא את הכדור מהרשת שוב לעיגול האמצע - ללחוץ את הכושלאימא שלהם!!

יאללה מכבי !! חיות ! לפרק את בש , להטיל עליהם אימה ופחד!

הכל מבויים.

בעקבות הפנייה של מכבי למחוזי, "אישר" אתמול אורנשטיין (אוהד הפו') לראייקו לשחק, בתיאום עם ההתאחדות,

שהם יערערו ביום המשחק שוב בצורה ''דחופה'' - בכדי לשגע את מכבי ולא לתת לה להתרכז במשחק.

היום זה יום בשבילם לנקום. זה יום השרוכים- והם יעשו הכל לא להפסיד (שוב) בו.

לכן אני ממש מקווה שמכבי תיתן היום הכל על המגרש, תילחץ את ב"ש עוד מלפני השריקה וגם אנחנו חייבים להגיע מוקדם (18:30 - 19:00 גג להיות בפנים) !!

ב"ה שער מוקדם שלנו ולרוץ להוציא את הכדור מהרשת שוב לעיגול האמצע - ללחוץ את הכושלאימא שלהם!!

יאללה מכבי !! חיות ! לפרק את בש , להטיל עליהם אימה ופחד!

על בתי הדין של ההתאחדות , אותם אני מכנה "קרקס" אין מה להרחיב ובוודאי שאתה צודק , שהליצנים שלוקהו לתפקיד הדיינים שם מביכים אפילו את המוסד החבוט , העלוב והארכאי שנקרא בית הדין של ההתאחדות לכדורגל .

עם כל (חוסר ) הכבוד להתאחדות ולקרקס שלה, בבתי משפט אמיתיים יש שופטים אמיתיים , אני קווה שנקבל פסק דין אמיתי ויהיה בסדר.

המשחק היום חסר ערך ספורטיבי, לא משנה התוצאה.

הייתי מסכים איתך אם עונה שלמה לא הייתה על הפרק, לא משנה אם יש ערך ספורטיבי או לא.

אני רוצה ניצחון, מצידי גם לא ספורטיבי

מה רשום בטויטר? יש לי חסימה בעבודה.

בנוגע לפסק דין "המפורט" למה ראייקו לא קיבל אישור לייצוג משפטי, מישהו דאג לעדכן את העו"ד של מכבי שאין שום נימוק והם הלכו להדפיס את זה.

בנוגע לפסק דין "המפורט" למה ראייקו לא קיבל אישור לייצוג משפטי, מישהו דאג לעדכן את העו"ד של מכבי שאין שום נימוק והם הלכו להדפיס את זה.

כל הכבוד!

מכבי צריכים לשים זין על המניאק הזה.

3 שעות למשחק ואין עדיין תשובה, מבחינתנו התשובה של אתמול היא מה שתקף עד להודעה חדשה.

איזה מדינת חלם...

עודד קרמר מסתמן כאח

יש בשרשור של הציוץ שהבאתם העתק של החלטה כן מנומקת (יחסית כן?) בטוויטר של מישהו שקוראים לו שי קדמי (לא בטוח מאיפה זה הגיע):

ChdSoX-W4AAym2i.jpg

ChdSpUjW4AAbjqA.jpg

ChdSp63XEAAK4jI.jpg

ChdSrA2WwAA8dv5.jpg

הקיצר זה יכול להיות בעייתי לנו (כתוב שם שהיה את זה כבר ביום רביעי)- נקווה שההתאחדות לא מוצאת את זה.

עריכה: עכשיו כשקראתי את זה, הרוב פה לא רלוונטי לראיקו וגם זה לא ממש מנומק (אבל זה לא הכלום הלקוני שהיה פה קודם), מה שמצחיק זה שהדיין די רומז שהתובע טעה והיה צריך (או לפחות היה יכול) להעמיד את ראיקו בסעיף עבירה חמור יותר מאשר מה שהוא הגיש (התאחדות של מכבי).

אנשים קצת מגזימים.

לעיתים קרובות שיתוף שחקן מותנה במבחן כשירות שעה שעתיים לפני המשחק.

בעונה של אוסקר ראדי נפצע בחימום של משחק העונה מול חיפה ולוגסי נזרק להרכב.

זה דברים שקורים. שחקנים אמורים לדעת להתמודד עם זה. יתרה מזאת, נניח שראייקו מושעה, נחסך מליפשיץ 24 שעות של לחץ.

בולשיט. שוער זו עמדה בטוחה שהשוער יודע מראש שהוא פותח בהרכב, הבטחון שהעמדה הזו מצריכה היא הכי קריטית מבין כל העמדות. ככה שלא, שוער בכל קבוצה שלא תהיה לא צריך להגיע למצב שבו שעות ספורות לפני המשחק הוא נתון בלחץ של אי ודאות אם הוא פותח בכלל

יש בשרשור של הציוץ שהבאתם העתק של החלטה כן מנומקת (יחסית כן?) בטוויטר של מישהו שקוראים לו שי קדמי (לא בטוח מאיפה זה הגיע):

הקיצר זה יכול להיות בעייתי לנו (כתוב שם שהיה את זה כבר ביום רביעי)- נקווה שההתאחדות לא מוצאת את זה.

זה מה שההתאחדות הציגה היום בבית המשפט, מאירי טען שעד לדיון היום הוא לא ראה את הפסק דין הזה וגם ההתאחדות לא הגישה את הפסק דין הזה בדיון הקודם. הטענה של ההתאחדות שזה הופיע גם באתר ההתאחדות, מאירי טען אחרת וגם הוציא תדפיס.