Jump to content

ראיקוביץ רשאי לשחק מחר

guy3131

Recommended Posts

עכשיו השופט אמר - מה הדחיפות? אתם גוף ממלכתי, הרי כולנו יודעים איזה משחק יש הערב, מה יקרה אם יהיה אם הוא יענה במשחקים הבאים

בום!

giphy.gif

ברק - בעינננו זה הכי חשוב שהעונש יינתן מייד

המרצע יצא מן השק

1. ברק - בעינננו זה הכי חשוב שהעונש יינתן מייד

View conversation

0 retweets1 like

Reply

Retweet

Like

1

More

עכשיו השופט אמר - מה הדחיפות? אתם גוף ממלכתי, הרי כולנו יודעים איזה משחק יש הערב, מה יקרה אם יהיה אם הוא יענה במשחקים הבאים

רוצה לאמר, זו מכבי ואנחנו רוצים לזיין אותה

ברק נדבק עכשיו לעובדה שרייקו לא הגיע לבית הדין וטוען שכל העתירה היא בגלל שמאיר רוצה שהוא יישאר היום

וואלה , הוא באמת חושב שהוא יבוא שש שעות לפני משחק . הוא שובר את שיאים של עצמו

מאירי: המקרה היחיד שהעונש מבוצע מיד זה בכרטיס אדום, איזה נזק היה נגרם אם הדיון היה מתקיים בעוד יומיים, רק נזק תקשורתי

שמעו מעבר לפארטייה

ולפגיעה המוחלטת בנו ערב משחק העונה

הסיפור הזה פשוט מצחיק פיפי

כן רק שפה הבדיחה על חשבוננו

אגב, השופט הטיח בהתאחדות בדיוק מה שכתבתי אתמול - ”מה הדחיפות ? אתם גוף ממלכתי ( כלומר המייצג את הכלל ולא צד ספציפי) כולנו יודעים איזה משחק יש הערב, מה יקרה אם הוא יענה במשחקים הבאים

15:26: השופט אמר כי מדובר בבחור בן 20 שלא דובר את השפה כאשר מוגש נגדו כתב אישום לא פשוט. מתורגמן זה לא תחליף, זה אדם שלא מכיר את ההווי ולא נמצא כאן.

הורוביץ הגיב: "המבקש לא זכאי לשום יחס שונה. אמנם רכשו אותו בשלושה מיליון יורו, אבל זה לא מקנה לו זכויות. זה לא נאס"א, מדובר בדחיפה של אדם. הנאשם אפילו לא הגיע. איך אפשר להתלונן שאת הדבר הבסיסי הוא לא עשה - לא הגיע לדיון. אין פה עילה להתערבות ביהמ"ש".

15:30: השופט טען שבתקנון צריכים להיות סעיפים ברורים יותר לגבי מתי מורשה שחקן בייצוג ומתי לא והוסיף: "אני ער למשחק הערב, אני לא תלוש. אני לא אוהד אף אחת מהקבוצות".

השופט: ״אני ער לזה שאחרי המשחק היום, ההחלטה לא תהיה רלוונטית, לא לכאן ולא לכאן״. אין מצב שאני לא מביא אותו לפודקאסט.

מאירי: ״אם [ראיקו] היה מואשם בדחיפה, הוא לא היה מבקש ייצוג. זה רק בגלל שנכתב ׳בנסיבות מחמירות׳״

ברק נדבק עכשיו לעובדה שרייקו לא הגיע לבית הדין וטוען שכל העתירה היא בגלל שמאיר רוצה שהוא יישאר היום

וואלה , הוא באמת חושב שהוא יבוא שש שעות לפני משחק . הוא שובר את שיאים של עצמו

לא הודיעו לו שיש משחק בכלל . זה לא הופיע באתר ההתאחדות . שכאמור כל פעילות העולם מתבצעת שם.

15:30: השופט טען שבתקנון צריכים להיות סעיפים ברורים יותר לגבי מתי מורשה שחקן בייצוג ומתי לא והוסיף: "אני ער למשחק הערב, אני לא תלוש. אני לא אוהד אף אחת מהקבוצות". אורנשטיין הוסיף: "אתם גוף ממלכתי, העונש הוא הרחקה משלושה משחקים".

הורוביץ הגיב: "זה לא נכון, זה חלק מעניין שוויניות של התחרות. מבצעים עונש מיד אחרי הכרעתו. כל הקבוצות מסתכלות על הדבר הזה ותהיה פגיעה קשה עם תהיה התערבות בהחלטת בית הדין, גם אם יזיזו את מועד הביצוע. בספורט, לטיימינג יש חשיבות. אם ניתן לאנשים להגיע לא נורא, אנחונ מאבדים את האותוריטה ואת ההגינות. התיק הזה לא פגע בזכות הערעור, כל כולו מסתמך על זכות הייצוג. לבוא ולטעון על ייצוג כשהבן אדם לא הגיע, לא רק לפה, אלא גם לביה"ד".

מאירי השיב: "המקרה היחיד בו מבצעים את העונש מיידית הוא בכרטיס אדום".

מישהו יכול לעדכן בקטע הזה שרצו שרייקו יגיע?

נדפק לאנשים השכל, אפילו לא חושבים על זה שהוא ילד בן 20 שצריך לשחק משחק של עונה שלמה עוד כמה שעות

השופט: ״אני ער לזה שאחרי המשחק היום, ההחלטה לא תהיה רלוונטית, לא לכאן ולא לכאן״. אין מצב שאני לא מביא אותו לפודקאסט.

מאירי: ״אם [ראיקו] היה מואשם בדחיפה, הוא לא היה מבקש ייצוג. זה רק בגלל שנכתב ׳בנסיבות מחמירות׳״

מי אתה בטוויטר ? :)

לקחו פה צד בצורה בוטה ותקדימית.

הניסיון לזרוק את זה חזרה על מכבי (כיוון שהיא זאת שיזמה את הפניה לביהמש) היא הטעייה זדונית, הרי מכבי לא צד ממלכתי אלא בעל אינטרס מובהק.

והרי ביהמש לא ביטל את העונש, וכן קבע מועד קרוב לדיון ברביעי הקרוב