Jump to content

ראיקוביץ רשאי לשחק מחר

guy3131

Recommended Posts

פשוט מטריף איך כולם אומרים שכולם בעד מכבי בגלל החלטת בית המשפט.

אשכרה שחקן לא קיבל ייצוג ואף אחד לא מדבר על זה.

אנשים מסרבים ללכת עם עובדות והאמת, העולם קורס לתוך עצמו.

וואו ההתחאדות צריכה לעשות את זה יותר שקוף שהם רוצים להזיק לנו

בחיים לא ראיתי עצימת עיניים כזאת מצד המדינה לגבי משהו כזה בספורט

ההתאחדות ממש מראה ניסיון לחבל באליפות, בריש גלי

פשוט מטריף איך כולם אומרים שכולם בעד מכבי בגלל החלטת בית המשפט.

אשכרה שחקן לא קיבל ייצוג ואף אחד לא מדבר על זה.

אנשים מסרבים ללכת עם עובדות והאמת, העולם קורס לתוך עצמו.

זה הכי מצחיק אותי..

בית הדין עושה שכונה ומחליט החלטה בזיונית נגדנו -> מכבי בתגובה לוקחת את זה לבית משפט אמיתי והוא אומר מה זה החרא הזה ומבטל -> כולם בעד מכבי

זה רק מוכיח כמה בית הדין נגדנו יא אהבלים

תנו לי להבין, ההתאחדות מעוניינת לקיים דיון בנוגע לעתירה של מכבי למחוזי?

ואם העתירה תוכר כמוצדקת אז יתקיים דיון נוסף בעניין ראיקו? הפעם עם ייצוג?

יכול להיות ששני הדברים האלה יתקיימו היום? קשה לי להאמין.

אם באמת הדיון על העתירה יהיה ברביעי ואז הדיון עם ראיקו יהיה ברביעי הבא הוא יחמיץ את הגמר וחבל...

אז אולי עדיף שכבוד השופט אורנשטיין יקבל את בקשת ההתאחדות ועוד היום יפסוק שצריך להתקיים דיון חוזר עם ייצוג שיתקיים ביום רביעי הזה.. וכך יוכל לשחק בגביע.

בבקשה שהגישה ההתאחדות לבית המשפט המחוזי היא טוענת כי טענת מכבי תל אביב לפיה ראיקוביץ' אינו דובר עברית ומתקשה באנגלית אינה נוגעת לעניין, שכן האישום בו הואשם נוגע לדחיפת מאמן יריב ןהאיסור להתנהג כך הינו ברור מאליו בכל שפה.

עוד טוענת ההתאחדות כי בקשת מכבי תל אביב עוסקת מספר פעמים במחיר ששילמה על השוער, טענות שהיא מבטלת באומרה כי לעונש אין קשר לשווי השחקן או לשכרו.

באשר לעניין זכות הייצוג, שמהווה את הטענה העיקרית של הקבוצה כנגד החלטת בין הדין, אומרת ההתאחדות כי זכות הייצוג מתחילה קודם כל בהתייצבות השחקן עצמו, אולם במקרה הזה ועל אף שזומן, השחקן לא התייצב בבית הדין. יתרה מכך, טוענת ההתאחדות כי התמקדותה של מכבי תל אביב בזכות הייצוג מטעה, שכן ראיקוביץ' והקבוצה מאמינים כי אם היו מאפשרים להם לבצע חקירה נגדית, ניתן היה להוכיח את חפותו. בבקשה נכתב: "הוא מבקש להכתיב לבית הדין אילו ראיות יוגשו ואיך לנהל את הדיון".

כמו כן טוענת ההתאחדות כי המעשים שמיוחסים לשחקן התרחשו בשדה המשחק וצויינו בדו"ח השיפוט שמהווה ראיה מכרעת וכי גם אילו לשחקן היה ניתן ייצוג, דיני הראיות לא היו משתנים וכך גם החלטת בית המשפט

דותן אני חייב תגובה שלך

לא צריך להיות משפטן בשביל להבין.

בשורה התחתונה הם אומרים ״אין טעם לנהל את הדיונים בצורה חוקית, ואין טעם לייצוג וראיות כי בכל מקרה החלטנו בראש שהוא צריך להיענש. אל תבלבלו לנו את השכל עם חוקים וראיות״

ראיתי ציטוטים על זה שהם מתלוננים שמכבי דפקו אותם בכוונה עם העיתוי של הפנייה שלהם

לא מאמין שמישהו עם דופק בהתאחדות מעיז לטעון את השיט הזה

אין לכם העו"דים איזו לשכה או משהו להתלונן אליו? איך אנשים ממשיכים לקבל משכורת על השיט השקרי הזה? נסיון להטיית משחק\תארים

אני לא מבין משהו מאוד פשוט

אין חוק כזה שאומר שאסור לקיים דיון של קבוצה ביום של משחק? זה שנים ככה לא? מאיפה הדיבור על לקיים על הדיון היום?

אני לא מבין משהו מאוד פשוט

אין חוק כזה שאומר שאסור לקיים דיון של קבוצה ביום של משחק? זה שנים ככה לא? מאיפה הדיבור על לקיים על הדיון היום?

דיון בבית המשפט זה לא דיון בבית הדין של ההתאחדות, הם מבקשים לבטל את עיכוב הביצוע זה עניין מסריח אחר

ראיתי ציטוטים על זה שהם מתלוננים שמכבי דפקו אותם בכוונה עם העיתוי של הפנייה שלהם

לא מאמין שמישהו עם דופק בהתאחדות מעיז לטעון את השיט הזה

בשורה התחתונה, לפחות לדעתי, במכבי הבינו שרייקו יקבל הרחקה כלשהי בכל מקרה, לא משנה מי ייצג או לא ייצג אותו.

אז החליטו לעשות מה שאפשר כדי לדחות את העונש בשביל שההרחקה לא תיפול על ב"ש בגלל החשיבות של המשחק.

אז אני מניח שיש כאן איזה עניין של מועד ההגשה ומניפולציה כלשהי שעשו כדי לגבור על האפשרות שההתאחדות תערער.

מצד שני היה גם חג ושבת ככה שזה לא שחיכו שבוע בכוונה ואז הגישו ערעור.

הנה הרפש יוצא מכל פתח ג'ורה בהתאחדות.

שופט בדימוס משתתף בקלחת ומעלה ביקורת כנגד החלטה בטרם דיון במעמד 2 הצדדים. בושה.

בשורה התחתונה, לפחות לדעתי, במכבי הבינו שרייקו יקבל הרחקה כלשהי בכל מקרה, לא משנה מי ייצג או לא ייצג אותו.

אז החליטו לעשות מה שאפשר כדי לדחות את העונש בשביל שההרחקה לא תיפול על ב"ש בגלל החשיבות של המשחק.

אז אני מניח שיש כאן איזה עניין של מועד ההגשה ומניפולציה כלשהי שעשו כדי לגבור על האפשרות שההתאחדות תערער.

מצד שני היה גם חג ושבת ככה שזה לא שחיכו שבוע בכוונה ואז הגישו ערעור.

אהההה ה*התאחדות* בוכה ש*מכבי* עשו מניפולציה על המועד?

וואלה יופי מה השלב הבא, יגידו שמכבי העלימו 38 מליון?

יצורים של החיים

ההתאחדות יותר מהירים מהקהל של מכבי חיפה בכל מה שזה קשור למכבי.

לא לשכוח את ההתאחדות היום במגרש כי זה ניסיון פרופר לחבל באליפות של מכבי.

הטיימינג כאן הוא משמעותי, ההתאחדות כמה שעות לפני משחק מגישה עתירה כדי ששחקן של מכבי לא ישחק לאחר שכבר הותר לו לשחק.

מנסים לחבל לנו מחוץ למגרש.

שמים עליכם זין ניר חפץ, אתה השרמוטה הכי גדולה במדינה.

רעיון האוטונומיה של ההתאחדות סוף סוף מתפוצץ לה בפרצוף.
היה צריך לקרות מזמן. משהו שם חלם להקים מדינה בתוך מדינה.