Jump to content

יום שני 2.5 20:55 בבלומפילד - מלחמת עולם

idan12

Recommended Posts

מלחמת עולם!!

יש מקום אחד לפרוק בו את כל התסכול והעצבים שההתאחדות,הליגה,והטרוריסטים מסכנין מביאים לנו וזה בבלומפילד.

הארגון צריך לנצח על המקהלה בשלמות. לתזמן את השירים,לתזמן את הבוז,להטריף את היציע

הקהל הרחב חייב גם להצטרף לשירה,גם להחריש את האוזניים בבוז,אבל בעיקר בעיקר לחיות את המשחק!

יששששששששש גדול אחרי כל קרן לטובתנו וחילוץ כדור, צריך להיות תחרות בין כל היציעים מי הכי עושה את המוות לשחקן שמגיע להוציא כדור חוץ מולו.

אין מקום למשחקים,לצילומים,לאגו ובלבולי ביצים. זה הצ'אנס האחרון לעשות את בלומפילד הר געש שהגמלים לא יתעשתו ממנו עד סוף העונה.

אנחנו רוצים שבסוף העונה וזה לא משנה איך היא תיגמר,כל אחד ירגיש שהוא נתן את הכל.

אין תירוצים,יום שני באים בטירוף!!!

נראה לי הזוי שפרסמו קובץ להורדה עם הזוכים, חשבתי משום מה שזה במקום להודיע להם, ראיתי שבנוסף. אכן יצאתי טמבל, בגלל זה ערכתי :)

נראה לי הזוי שפרסמו קובץ להורדה עם הזוכים, חשבתי משום מה שזה במקום להודיע להם, ראיתי שבנוסף. אכן יצאתי טמבל, בגלל זה ערכתי :)

היינו משלמים כסף שזה יקרה אצלנו, אפילו מוכן לוותר על הSMS

הם אשכרה הגרילו 900 מנוים, פי 3 מהכמות שאנחנו הגרלנו ועוד הם קיבלו(ככה נראה לי החישובים) כ200 כרטיסים פחות

אני הכי שונא אותם, אבל בקטע הזה יש לנו הרבה מה ללמוד

בשלב הבא אני מקווה שסידי יפוצץ להם תראש עם המוזיקה כמו שהם עשו לנו, להפעיל את הרמקולים רק בצד שלהם

עם כל הרצון פשוט לקלל את כל העולם ולשבור דברים

שבוע הבא תזכרו מה שהיה כאן היום

שבוע הבא הבא תזכרו מה שהיה בחצי גמר הגביע

שבוע הבא הבא תזכרו את היש של אוהדי חיפה

שבוע הבא תזכרו את קריאות "באר שבע באר שבע"

שבוע הבא תזכרו כמה אתם עצבניים על התקשורת

כי שבוע הבא אנחנו באים להחזיר את המקום הראשון על הראש של כל הליגה המזדיינת הזאת וכל חולי הסרטן שרוצים במפלתנו.

שבוע הבא זה או לרמוס או כלום.

מוסיף לרשימה את בית הדין המושחת.

תאגרו הכל , תבואו להתפרע ביום שני.

מקווה שגם לי יהיה ניקוב ביום שני..

אנחנו בפלוס 5. אם ננצחו בגול זה פלוס 6. הם סוגרים את זה במשחק אחד מול סכנין בבית מחזור אחרון. והם גם יפרקו את בית"ר בבית ואנחנו נמות בטדי. וזה עוד בלי להזכיר את חיפה והאורגייה ההמונית שתהיה בסמי עופר. זה כבר מזמן לא קשור לכדורגל.

הכל נכון .

ניצחון בגול זה פלוס 7 ( פלוס 1 לנו מינוס 1 לבש)

ברמת ההנחה שננצח 4/4 בהפרש של גול בכל המשחקים, נהיה בהפרש 10 שערים.

ב"ש תצטרך למחוק 10 שערים בשלושה משחקים. זה לא יהיה כל כך פשוט.

ברמת ההנחה שננצח 4/4 בהפרש של גול בכל המשחקים, נהיה בהפרש 10 שערים.

ב"ש תצטרך למחוק 10 שערים בשלושה משחקים. זה לא יהיה כל כך פשוט.

וגם לא בלתי אפשרי. אנחנו את 3 המשחקים האחרונים של 2002/3 ניצחנו בהפרש מצטבר של 9. חיפה של יותר. אם אנחנו אכן ננצח רק בהפרש של גול, הם יכולים למחוק את זה. ועדיין, זה לא משנה, אנחנו צריכים להתחיל מלנצח במשחק הבא, פשוט מאוד כי זה הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות. אם נעשה את זה, נצטרך גם לדאוג להפרש במשחקים הבאים.

נתנו 2 רביעיות אחרי שכל העונה גירדו ניצחונות בגול גג בשניים, מה נבהלתם. הפרש השערים לא יהיה הבעיה, מוכן להתערב על זה עם כל מי שרוצה.

אתם חיים בסרט שאתם חושבים שהם יכולים להפוך את הפרש השערים .

כדי שזה בכלל יחשב אנחנו צריכים להיות באותה כמות נקודות משמע זה מינימום +6 לנו כי נגיד שננצח 1:0 את באר שבע מחזור הבא.(התסריט המינמלי , כי בדרך אחרת של הפס של בש במחזור הבא ונצחון שלנו אחרי תיקו במשחק העונה , בכלל אין להם סיכוי.)

ואז שלושת הקבוצות צריכות לצבור אותן נקודות , איפה פה הם יכבשו +7 גולים יותר מאיתנו בגלל שלנו יש יותר שערים הם צריכים שבעה שערים.

אתם חיים בסרט שאתם חושבים שהם יכולים להפוך את הפרש השערים .

כדי שזה בכלל יחשב אנחנו צריכים להיות באותה כמות נקודות משמע זה מינימום +6 לנו כי נגיד שננצח 1:0 את באר שבע מחזור הבא.(התסריט המינמלי , כי בדרך אחרת של הפס של בש במחזור הבא ונצחון שלנו אחרי תיקו במשחק העונה , בכלל אין להם סיכוי.)

ואז שלושת הקבוצות צריכות לצבור אותן נקודות , איפה פה הם יכבשו +7 גולים יותר מאיתנו בגלל שלנו יש יותר שערים הם צריכים שבעה שערים.

האמת שמול בית"ר בבית וסכנין מחזור אחרון הם יכולים בכיף לסגור 7 שערים וגם יותר, בהנחה שסכנין פותחת רגליים. לנו יש את רעננה אחר-כך שרק שם אולי אפשר להעיז על הפרש שערים. אבל אנחנו הולכים רחוק (נסחפתי מידי) כי יום שני זה המשחק, בלי ניצחון שם בכלל אין מה לדבר נגמרת העונה.

קשה לשמוע אותכם מדברים על הפרש שערים לפני שניצחנו את באר שבע...

וגם אז קבוצות ירקו דם כדי להוציא מולנו תיקו אז זה לא יהיה כזה פשוט להעיף שלישיות כל משחק

נתנו 2 רביעיות אחרי שכל העונה גירדו ניצחונות בגול גג בשניים, מה נבהלתם. הפרש השערים לא יהיה הבעיה, מוכן להתערב על זה עם כל מי שרוצה.

בדיוק. למרות שכל העונה גירדו ניצחונות, עכשיו כשצריך הם שמים רגל על הגז.

אני לא אומר שהם בוודאות יסיימו עם הפרש שערים יותר טוב אם נסיים עם אותו מספר נקודות, אני אפילו לא מדבר על מה יותר סביר, אבל זה בהחלט אפשרי.

האמת שמול בית"ר בבית וסכנין מחזור אחרון הם יכולים בכיף לסגור 7 שערים וגם יותר, בהנחה שסכנין פותחת רגליים. לנו יש את רעננה אחר-כך שרק שם אולי אפשר להעיז על הפרש שערים. אבל אנחנו הולכים רחוק (נסחפתי מידי) כי יום שני זה המשחק, בלי ניצחון שם בכלל אין מה לדבר נגמרת העונה.

אבל אתה שוכח שמכבי גם צריכה לנצח בשביל להיות עם אותה כמות של נקודות משמע הם צריכים לנצח לפחות ב10 הפרש שלושה משחקים.(הפרש 5 עכשיו +2 אם ננצח אותם 1-0 +3 שערים של אחד אפס לנו , ובמקרה כזה בשוויון שערים אנחנו נהיה עדיפים גם ככה כי אנחנו כבשנו יותר )

לדוג' 4-0 רעננה 4-0 ביתר 3-0 חיפה

ושמכבי מנצחת 1-0 בשלושה שלה .

זה המקרה הכי מינימלי של מכבי ובהנחה שבש מנצחות את שלושת המשחקים שלה .

יענו מקרה קיצון לטובת בש.

על הזין שלי נאחס

מוכן לשים אם כל מי שרוצה שהם לא מנצחים את ביתר

אין סרט בעולם שהם ינצחו אותם 4 פעמים בשנה

יום שני אנחנו מתפוצצים עליהם ולא יעזור כלום

רשמתי לפני המשחק של חיפה בחצי גמר מול באר שבע

שעל חיפה נגזר שאנחנו נחגוג עליהם גביע ואליפות במחזור האחרון

זה רשום מלמעלה

אני על סף לשים 1000 שקל על המשחק הזה. נזיין אותם.

שבוע הבא מי שחוזר מהמשחק ונשאר לו קול בן זונה!

טירוף,שיגעון,רעל, שום מילה בעולם לא תוכל לתאר תאווירה שהולכת להיות.

ומי ששאל מותר להכניס משרוקיות? אז וואלה הסדרנים נגד באזל לא הסכימו לקראת הסוף.(שימו בתחתון מצידי)

השיער של ברדה הולך ליפול תזכרו מה אמרתי לכם.

ורפי אתה לוזר מזה הגישה הזאת? שננצח אותם שבוע הבא אני רוצה ממך כאן נושא התנצלות.

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

לשחוט.

על הזין שלי נאחס

מוכן לשים אם כל מי שרוצה שהם לא מנצחים את ביתר

אין סרט בעולם שהם ינצחו אותם 4 פעמים בשנה

יום שני אנחנו מתפוצצים עליהם ולא יעזור כלום

רשמתי לפני המשחק של חיפה בחצי גמר מול באר שבע

שעל חיפה נגזר שאנחנו נחגוג עליהם גביע ואליפות במחזור האחרון

זה רשום מלמעלה

אם אתה גבר בוא נשים כל אחד כסף על באר שבע מול בית"ר ונראה ביחד. בסף המנצח לוקח הקופה.