Jump to content

יום שני 2.5 20:55 בבלומפילד - מלחמת עולם

idan12

Recommended Posts

מצרף לאלפייה התחייבות ממך שתשיג לי את הבקבוק גלנפידיך שמחכה לי אצל אופיר.

אני לא אחראי על אופיר ואל תזיין ת'מוח. התערבות ביני לבינך, תעמוד בה כמו גבר :)

העונה הסתיימה רבותי . ולא בגלל מינוס 3 נקודות שזה בדיוק הפרש של משחק אחד ( אם כי ב"ש נגסה משמעותית בהפרש השערים עליו בנינו עם ה8:2 שלה במשחקים האחרונים שעשינו 0:0 ),

העונה הסתיימה בגלל שאפשר לנצח את התקשורת ,

אפשר לנצח את ההתאחדות , המנהלת , בתי הדין,

אפשר אפילו לנצח את איגוד השופטים שבאופן קבוע פוסלים לנו שערים חוקיים ומעניקים שערים פסולים ליריב ,

אפשר לנצח את ב"ש, קבוצה של צ'וקרים שכבר איבדו יתרון של 5 נקודות ותמיד יוכלו לחזור על זה שוב "ברגע האמת "

אפשר אפילו לנצח קבוצה או שתיים ( סכנין,חיפה ) שיפתחו רגליים ליריב שלך אבל יבואו עם בונקר בטון מולך ,

אפשר לנצח גם סיטואציה שקבוצה שמשחקת פעמיים מולך ( 6 נק' ) ופעמיים מול היריב שלך לתואר ( 6 נק' נוספות, סה"כ 12 ) ,

משחקת עם שחקן של...היריב שלך , שלכולם ידעו למי נותנה נאמנותו .

אבל אי אפשר לנצח את כ-ל הדברים האלו ביחד . גם ברצלונה לא תיקח פה אליפות , אם יעשו לה כל כך הרבה דברים מסריחים בדרך .

רק מכבי ת"א בכדורסל עברה דברים כאלו בספורט העולמי לדעתי, לא נתקלתי עוד בדבר כזה.

רק חסר שיעשו הגבלת שכר בעונה הבאה וחוק איסור בעלים קנדיים וסיימנו.

רבותיי, העונה הסתיימה עם טעם חמוץ ובעיקר הרבה עצבים - אבל הנתונים שלנו מעולים , לדעתי זאת אחת מ"מכבי" הכי טובות שראינו בשנים האחרונות ובכלל , מבחינת צבירת נקודות , כיבוש שערים, הגעה לגמר גביע , העפלה לצ'מפיונס דרך ההגרלות הכי קשות שיכולנו לקבל בכל שלב ושלב ,

בוס מאמן מעולה , קרויף מנג'ר מעולה ( אם כי שגה בכמה דברים שאת חלקם כבר הספיק לתקן ) , גולדהאר הבעלים הכי טוב שיכולנו לבקש,

יש לנו קבוצה של גברים , הם לא סתם שחקני כדורגל טובים פלוס אלברמן פלוס זהבי האלוהיים , הם יחידה אחת של גברים שאי אפשר לשבור, הם מגובשים ומגנים אחד על השני ועל המועדון בצורה שלא ראיתי . אפשר להיות גאים בהם אחושרמוטה, את שלהם הם עשו ועוד איך.

אולי את האליפות הצליחו לגנוב לנו במחטף של החיים , ממש במחטף של החיים ( מתקפות חסרות תקדים של התקשורת, הסתה , התאגדות של כל היריבים בליגה נגדך ,שינוי חוקים לפגוע בך , השמצות מההתאחדות, עונשים בזויים מבית הדין בעוד שהיריב מקבל פטור קבוע ומה לא ) ,

אבל עצם העובדה שהם היו צריכים לזרוק עלינו כל מה שיש לנו , ממש כל שיטה מכוערת שיש ושום דבר לא עבד להם , והם היו צריכים לזרוק עוד משהו ועוד משהו ועוד משהו ורק בסוף הצליחו, זה אומר כמה שהם אפסים , כמה שב"ש קבוצה בדיחה, כמה שהליגה הזאת גרועה, כי אם היה כאן פייר פליי היינו לוקחים אליפות בהליכה איטית העונה. תעודת כבוד לכל מי שבנה מחדש את המועדון שלנו בשנים האחרונות.

שנה הבאה נאנוס אותם , אבל ברצינות , שנה הבאה נאנוס אותם.

לא לפני שנפנק את חיפה בהשפלה בגמר גביע , לא לפני שנשבור רגליים לב"ש במחזור הקרוב ,

ואז , נחזור לקחת מה ששלנו.

גם אם כל מה שכתבת יתברר כנכון, זה עוד מוקדם מידי לצאת בהצהרות.

זה שאנחנו לא מוכנים לוותר עד שזה באמת גמור לא יהפוך את זה למר יותר. אני באמת מאמין שיש לנו בקבוצה חבורה של שחקנים קשוחים שלא יוותרו עד הסוף. עלינו להיות איתם ולהראות להם שגם אנחנו לא מוותרים.

מלחמה שבוע הבא!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

גם אם כל מה שכתבת יתברר כנכון, זה עוד מוקדם מידי לצאת בהצהרות.

זה שאנחנו לא מוכנים לוותר עד שזה באמת גמור לא יהפוך את זה למר יותר. אני באמת מאמין שיש לנו בקבוצה חבורה של שחקנים קשוחים שלא יוותרו עד הסוף. עלינו להיות איתם ולהראות להם שגם אנחנו לא מוותרים.

מלחמה שבוע הבא!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

אני איתם היום יותר מתמיד.

כי זה כבר לא כדורגל .

לא באמת מרעיד לי את הביצה עוד אליפות אחת או פחות , אנחנו כבר מחזיקים בשליש מהאליפויות שאי פעם "נזכו " בליגה הראשונה בישראל . נתון מטורף לגמרי לקבוצה אחת . שליש מהזמן מכבי ת"א הייתה אלופה.

בטח לא מועדון פריפרייה עם 2 אליפויות בהסטוריה שהאחרונה לפני 40 שנה והגביע האחרון לפני 20 שנה הוא מי שיקרא תיגר על המעמד שלי כשלט הבלתי מעורער של הכדורגל הישראלי מאז ומעולם .

לקחת 4 אליפויות רצופות זה משהו שכמעט לא רואים בעולם אלא אם כן אתה יובנטוס וגם אז זה נדיר מאוד ,

הייתי מוכן להפסיד אפילו בספורטיביות תואר אם היה נלקח בספורטיביות על ידי יריב,

בגלל שפה כל כך הרבה גורמים עשו כל דבר לא ספורטיבי שיכולים לעשות כדי לקחת לך את התואר זה מה שמעצבן אותי .

ובכל זאת ,

אחרי היום שהשחקנים הגנו אחד על השני בגופים , שהקהל עמד כיחידה אחת של גיבורים , כל מי שהגיע למשחק היה גיבור שהגיע לאיזה מערב של דאע"ש, אי אפשר שלא להיות גאה בהם.

מה גם שהם נתנו עונה מטורפת למרות הכל . זה פשוט לא נתפס שבעונה שהיה קמפיין נבחרת שכמעט כולו הורכב מהשחקים שלך , שהייתה לנו אירופה וברמות הגבוהות ביותר במשך חצי עונה, בעונה כזאת שכביכול השחקנים שבעים, שנעשו טעויות משמעותיות מבחינת בניית ההגנה ומלכתחילה נקודת המוצא שלנו הייתה בעייתית , שבאמצע העונה מתחלפים מאמנים, משוחררים שחקנים ואתה נשאר בלי ספסל בכלל ,ולמרות כל הנתונים האלו אתה בקושי מפסיד ( אם וכאשר כמובן , אבל בואו נהיה ריאלים) את התואר על נקודות בודדות לקבוצה שהיא ההפך ממך - היא קיבלה כל עזרה אפשרית מכל גורם אפשרי בצורה הכי רקובה שיכולה להיות בספורט , זה אומר הכל עלייך והכל עליהם.

יש בי רק גאווה על השחקנים והערכה למועדון הענק הזה ולתקופה שבה אנחנו חיים וזוכים לאהוד אותו .

אנחנו חייבים לנצח את ב"ש, לא בשביל הטבלה , לא בשביל תואר, פשוט לנצח , לשבור , ממש לשבור , ללכת למחוק להם את החיוכים הזחוחים עם פיצוצים שלא יביישו את לחמן , מי שרוצה לקחת מאיתנו תואר יצטרך לוותר על רגל או שתיים .

ככל שיתקפו אותנו יותר אנחנו נהיה מלוכדים יותר ויעילים יותר. זה הזמן ללכד את השורות, זה הזמן לשנס מותניים, זה הזמן של כל אחד ואחד להיות האוהד מס' 1 של מכבי.

היום איש תקשורת התקשר לאשתו של טב"ח ושאל אותה אם היא חוששת מהמשחק בדוחא, היא ניתקה לו בלי להגיד מילה. תבינו מה הם עוברים. המתקפה היא כבר לא על מכבי אלא אישית על כל אחד ואחד מהם.

זה הזמן שלנו לתת להם את הגב והכח להתמודד, זה הזמן להרים את השחקנים האלה שנתנו לנו הכל מהכל בשנים האחרונות וגרמו לנו להרגיש דברים שלא ידענו שאפשר להרגיש.

זה הזמן שידעו שלא משנה מה הם עוד יעשו העונה ומה ישיגו, אנחנו נהיה איתם באש ובמים, ברגעים הקשים וברגעים השמחים, כי זה הדבר שהכי מגיע לחבורת הלוחמים שלנו, מגיע לכל אחד ואחד מהם.

יום שני כולם בכל שער פרט לשער 2 כי אותם אבדנו מזמן מפקיד עבור מכבי את מיתרי הקול שלו!

תודה לך קבוצה נפלאה לראות אותך כיחידה אחת בסכנין היה מה שפללתי לו בתור ילד

כל מקרה כזה רק מדליק את השחקנים ואותנו האוהדים,בגלל זה צריך לבוא בשני לתת בראש ולא להיכנע ללחץ ולשתוק, אלא להרעיד את בלומפילד כמו שלא היה פה שנים.

בגלל שפה כל כך הרבה גורמים עשו כל דבר לא ספורטיבי שיכולים לעשות כדי לקחת לך את התואר זה מה שמעצבן אותי

עד השנייה האחרונה מכבי יאללה מלחמה!

עד השנייה האחרונה מכבי יאללה מלחמה!

מסכים לגמרי .

כמו שאמרתי , אני אולי פסימי ( מטבעי ) , אבל גאה אחושרמוטה בקבוצה ובמועדון שלנו , בוודאי שבשחקנים שיצאו גברים אחד אחד ,

ובכל מקרה את ב"ש צריך לאנוס בלי וזלין אפילו , שיכאב לזונה, שיכאב לה .

בלי קשר איך תסתיים העונה.

גם עם הראשים הקטנים יש לנו חשבון לסגור בגמר, אולי נחזיר את פריצה למילואים.