Jump to content

משחקי הכס - עונה 6

צהוב עד המוות!

Recommended Posts

של מי הדגל הזה ?

אאל״ט זה של סטאניס, הוא הוסיף את האש לצבי של בית באראתיון בגלל אל האור או משהו כזה...

לא בטוח בכלל, גם בתים כמו הורנווד וגלובר (זה שאמר לו שהוא לא רוצה לעזור לו והוא קיבל אותו רק מתוך כבוד) עם דגל בצבע הזה, יאללללללה סטארק מלחמהההההההההההההההה

אם הוא בכוונה כותב בלבן כדי למנוע ספוילרים מאחרים, אין היגיון שתענו לו בלי לכתוב בלבן.

אני אוהב לקרוא מה שאנשים פה כותבים אבל יותר מדי ספוילרים צצים פה גם למי שרואה כל פרק כשהוא יוצא...

בוא נסכם שאסור ספויילרים במשך 24 שעות?

יש עמוד בפייסבוק של משחקי הכס הישראלי, החוקים שם זה בלי ספויילרים עד יום שלישי בבוקר, דעתכם?

לא

אתם יודעים שהפרק משודר ביום ראשון בלילה, קחו בחשבון שלאחר מכן התגובות בנושא הזה יעסקו בפרק האחרון ששודר

אם לא ראיתם, אל תכנסו לנושא פשוט

זה אכן לא הגיוני לצפות שבנושא על משחקי הכס נחכה יום שלם לפני שנדבר על הפרק. מה שכן אפשר שתמיד הראשון שמגיב על הפרק החדש יזכיר בתחילת ההודעה שלו שיצא פרק חדש וההודעה מכילה ספוילרים, כי גם לי קרה שבלי לחשוב נכנסתי וישר ראיתי את הודעות ה"פרק אדיר", "הכי צפוי בעולם" וכו'.

טריילרים זה ספויילר.

אחרי פרק אפשר לכתוב, אבל אולי באמת נעשה כלל שעד יום שלישי בבוקר חייבים להוסיף שורה בהתחלה שזה נוגע בפרק החדש. אני אמנם מקפיד לא להיכנס אבל יכול להבין איך מישהו נכנס בלי לשים לב

יש תג ספויילר, תמיד אפשר להשתמש בו.

אני חושב שזה אחלה פתרון שיעזור לכולם.

וכן, מידע מהטריילרים זה ספויילר בבירור. לא רוצה לדעת שום כלום על הפרק הבא.

באמת שאני לא מבין מה הבעיה של כל אחד להיות אחראי לעצמו ביום שאחרי שידור הפרק. כמה קריטי כבר יכול להיות להיכנס לנושא על סדרה שדווקא ביום שני **חייבים** להיכנס ולפחד מספויילר. תראו את הפרק ואז תחזרו לנושא.

בגדול, מסכים איתך.. אבל רוב האנשים לא רואים בראשון לפנות בוקר.. בגלל זה אני בעד לתת טווח זמן מסויים שכן יאפשר לאלה שרואים מייד בבוקר של יום שני להיכנס לפה ולנסות להסתדר על לינק וכו׳

באמת שאני לא מבין מה הבעיה של כל אחד להיות אחראי לעצמו ביום שאחרי שידור הפרק. כמה קריטי כבר יכול להיות להיכנס לנושא על סדרה שדווקא ביום שני **חייבים** להיכנס ולפחד מספויילר. תראו את הפרק ואז תחזרו לנושא.

בחיים אני לא נכנס לנושא לפני שאני רואה את הפרק מי שנכנס לפני שראה מביא את זה על עצמו

מפרק לפרק אני רק נהיה מאוכזב יותר ויותר. אני זוכר שלפני שהסדרה יצאה כל הזמן אמרו לי "אל תיקשר לדמויות, בסדרה הזאת הכל יכול לקרות" וככה זה באמת היה בעונות הראשונות, אבל משהו אבד להם בדרך כי הסדרה שחרטה על דגלה את את הרעיון של אי וודאות מוחלטת והתחושה שלא משנה על איזה התפחתחות המוח שלך יחשוב באמצע הפרק - שנייה לאחר מכן התסריט יתן לך אגרוף בפנים וישאיר אותך עם פה פעור - הפכה לכל כך צפויה שזה עצוב, מי לא צפה שאריה תצא עם ידה על העליונה נגד הפסיכית, שבריאן לא תמות, שזאת דאינריז שתצוץ פתאום עם הדרקון ושקליגיין יצטרף לאחווה המוזרה הזאת (וכל זה רק מהפרק האחרון), בחיי, אחרי כמה שניות אני כבר מסוגל לקרוא את הסיום של סצנה שרק התחילה. ומה עכשיו? פרק 9 כמובן יהיה מלא אקשן ואולי גם דמות מרכזית אחת תמות כי זה פרק 9 וכשנחשוב שהנה! כל הגלגלים חזרו לפעול נקבל עוד ירידה מחרידה לצורך עלייה. בקיצור, אני לא יודע את מי להאשים, את מרטין שלא כתב את הספר השביעי ונתן לכותבים של הסדרה לקחת את העלילה למקומות אחרים או את מרטין שלא סיים את הסיפור מזמן, כי די רוצחים פה סדרה שכשאני התחלתי לראות אותה לא היה לי ספק שמדובר ביצירת מופת, עכשיו? כבר לא כל כך בטוח.

נשבע שפרק 8 הוריד לי את כל ההתלהבות מהעונה הזו. אני אשכרה לא מחכה לפרק 9. הכל שם היה כלכך מעצבן ולא טוב.