Jump to content

משחקי הכס - עונה 6

צהוב עד המוות!

Recommended Posts

כוסעמק אני בתור אחד שקרא את כל הספרים עכשיו צריך להתחיל לפחד מספוילרים ולהתחמק עד שאחזור מהעבודה מהם.

בעעעעעעע

כל חובבי הספרים תרגישו את הפחד הזה שאתה מפחד להיכנס לנושאים של משחקי הכס בפורום מחשש שמישהו יפלוט ספוילר.

לא מוצאים את הספרים לפני העונה או שהוא כבר לא כותב ספרים ורק את הסדרה?

כל חובבי הספרים תרגישו את הפחד הזה שאתה מפחד להיכנס לנושאים של משחקי הכס בפורום מחשש שמישהו יפלוט ספוילר.

לא מוצאים את הספרים לפני העונה או שהוא כבר לא כותב ספרים ורק את הסדרה?

הוא לא כותב את הסדרה כולה, בדרך כלל רק פרק אחד או שניים בעונה.

הוא היה אמור לסיים את הספר השישי כבר מזמן וכתב הודעת התנצלות לפני כמה חודשים על זה שפספס את הדד-ליין האחרון ובגלל זה הסדרה תעקוף את הספר.

בכל מקרה, אני מתייחס לזה כשני דברים נפרדים וממשיך לראות את הסדרה. אנשים קיצוניים יותר מחכים לספר או שהפסיקו מזמן לראות את הסדרה בגלל אי דיוקים.

הוא לא כותב את הסדרה כולה, בדרך כלל רק פרק אחד או שניים בעונה.

הוא היה אמור לסיים את הספר השישי כבר מזמן וכתב הודעת התנצלות לפני כמה חודשים על זה שפספס את הדד-ליין האחרון ובגלל זה הסדרה תעקוף את הספר.

בכל מקרה, אני מתייחס לזה כשני דברים נפרדים וממשיך לראות את הסדרה. אנשים קיצוניים יותר מחכים לספר או שהפסיקו מזמן לראות את הסדרה בגלל אי דיוקים.

אני ממשיך לצפות אבל לוקח בחשבון שלא כל מה שיש שם נכון (המון דברים כבר בדרך האין-חזרה מבחינת הסדרה שאני כבר יודע שהם מופרכים לחלוטין בספר).

בכל מקרה גם אם אני אתעלם מהסדרה יגיעו אליי הספוילרים לספר. אז מה עדיף? לשבת ולחכות שהספוילרים יגיעו או לראות בעצמי? מעדיף בעצמי.

ומי שקרא את הספר לא מופתע לגבי מה שהיה בסוף עם מליסנדרה, בספר היא עשתה משהו דומה כבר אם כי לא לגבי עצמה.

מה שכן בטח אנשים מפסיקים לאונן עליה עכשיו.

לגבי הפרק עצמו,

תכלס פרק משעמם למדי. אבל זה לא מפתיע כי זה רק פתיחה של עלילות.

מה שעשו לעלילה של דורן זה פשוט פשע - מי שקרא את הספרים יודע שמדובר באחת העלילות הטובות ודוראן זה הבן אדם הכי תחמן שיש. טמטום טהור.

עדיין לא סגור מה הלך שם

היא הזדקנה כדי שג'ון יחזור או שככה היא נראית בלי קסמים?

אין קשר בכלל לג'ון.

הייתה תיאוריה של קוראי הספרים שהיא זקנה מאוד (לא סגורים בת כמה) וההופעה החיצונית שלה היא קסם שנוצר ע"י השרשרת שלה. אבל יש לזה סתירה בסדרה עצמה - בעונה החמישית אאל"ט בסצנת האמבטיה עם אשתו של סטאניס, היא הייתה עירומה לחלוטין (לא ענדה את השרשרת) ועדיין החזות שלה נשארה אותו דבר.

בכל מקרה, כנראה שהתאוריה הזאת אומתה.

הסצנה הזאת הייתה מעניינת - נראה שהיא מתחילה לפקפק באמינות הדת שלה, כי כל האירועים האחרונים שקרו הם בניגוד למה שהיא ראתה בלהבות. בסצנה שהיא עמדה ליד הגופה של ג'ון ואמרה "לא יכול להיות, ראיתי אותו נלחם בווינטרפל",כנראה מתייחס ל"קרב הממזרים" בווינטרפל - בין ראמזי וג'ון. עושה רושם שהיא תחייה את ג'ון, ואז הוא לא יהיה מחוייב לשבועה של משמר הלילה, ויצא לתקוף את ווינטרפל עם הפראיים.

ועוד משהו, שימו לב לצורת הדרקון עם שלושת הראשים שנוצרה מהדם שלו:

iepRykd.jpg

וגם אחרי שדאבוס פינה את הגופה שלו והסתכל על כתמי הדם על השלג (התעכבו על זה בפרק משום מה):

xx60C3C.jpg

עוד רמז לזהותו האמיתית של ג'ון.

וגם אחרי שדאבוס פינה את הגופה שלו והסתכל על כתמי הדם על השלג (התעכבו על זה בפרק משום מה):

xx60C3C.jpg

עוד רמז לזהותו האמיתית של ג'ון.

אבל אני לא רואה זברה

Morata.jpg

ספויילר קטן ותהייה לגבי סיום הפרק

לסמן את הכיתוב בלבן

אם הקולר סביב הצוואר ואבן החן האדומה, הם מה ששמרו את מליסנדרה צעירה, ובלעדיהם היא הופכת למכשפה זקנה בת 400, איך מסבירים את זה?

https://twitter.com/march/status/724419027255185408/photo/1

ספויילר קטן ותהייה לגבי סיום הפרק

חור ב-continuity. קורה בעיקר בסדרות שבהם במירוץ השנים היוצרים מחליטים להוסיף משהו בדיעבד.

אני מניח שזה כבר דיון הספויילרים נכון ( בכל מקרה בלבן ליתר בטחון)

אני לא מבין מה הקטע עם הזקנה? מה נראה לכם הולך לקרות? אז אוקי, היא זקנה בלי הקסמים, אז? זה רק מוריד עוד יותר

אז סיכויי ההחייאה של גון שממילא היו נמוכים..

אני מניח שזה כבר דיון הספויילרים נכון ( בכל מקרה בלבן ליתר בטחון)

אני לא מבין מה הקטע עם הזקנה? מה נראה לכם הולך לקרות? אז אוקי, היא זקנה בלי הקסמים, אז? זה רק מוריד עוד יותר

אז סיכויי ההחייאה של גון שממילא היו נמוכים..

כ

אם כבר הפוך לדעתי, זה מראה עד כמה הכח שלה ושל הדת שלה גדול. אבל נראה שהיא באיזה משבר אמונה.

רק אני חושב שהפרק היה חצי כוח?

מסכים איתך ב100%. גם לא חידשו כלום, וגם ממשיכים בקו של עונה 5 ומזלזלים באינטליגנציה שלנו בדיאלוגים. בעונות 1-4 היו מונולוגים ודיאלוגים באמת איכותיים שנכתבו בקפידה, ומרגיש שעכשיו פשוט זורקים זיוני שכל לאוויר, כמו הדיון על השיערות של חאליסי.

בכללי החוסר אחידות עשה לי צרבת.

סאנסה קפצה בסוף עונה 5 ממגדל 10 מטר ושרדה, אבל מפחדת ממים קרים.

דינריז מגיעה לחאל אבל נותנת לו לתת 5 דקות הקדמה גרועה למנהגים דותראקים שאנחנו מכירים כבר.

העלילה בדורן פשוט נוראית. הרגו את דוראן בלי סיבה, הפכו את הsand snakes לעיקר העלילה שם עם שחקניות גרועות ודיאלוגים נוראיים (לא אשכח "you think you need a good woman but you need a bad pussy"). אחת מהן הרגה את Areo Hotah עם סכין קטנה לגב. הבן אדם עם שריון מטורף וכולו איזה 200 קילו בשר. דבר כזה לא יהרוג אותו (וכל זה בלי לדבר על איך הם רצחו את העלילה שם מהספרים).

מאוד מאכזבים. הכותבים מנסים בכוח לזוז מהספרים, ועכשיו מגלים שהם לא יודעים לכתוב לבד.

*כמובן שהכל פה זה דעה שלי.

מסכים איתך ב100%. גם לא חידשו כלום, וגם ממשיכים בקו של עונה 5 ומזלזלים באינטליגנציה שלנו בדיאלוגים. בעונות 1-4 היו מונולוגים ודיאלוגים באמת איכותיים שנכתבו בקפידה, ומרגיש שעכשיו פשוט זורקים זיוני שכל לאוויר, כמו הדיון על השיערות של חאליסי.

בכללי החוסר אחידות עשה לי צרבת.

סאנסה קפצה בסוף עונה 5 ממגדל 10 מטר ושרדה, אבל מפחדת ממים קרים.

דינריז מגיעה לחאל אבל נותנת לו לתת 5 דקות הקדמה גרועה למנהגים דותראקים שאנחנו מכירים כבר.

העלילה בדורן פשוט נוראית. הרגו את דוראן בלי סיבה, הפכו את הsand snakes לעיקר העלילה שם עם שחקניות גרועות ודיאלוגים נוראיים (לא אשכח "you think you need a good woman but you need a bad pussy"). אחת מהן הרגה את Areo Hotah עם סכין קטנה לגב. הבן אדם עם שריון מטורף וכולו איזה 200 קילו בשר. דבר כזה לא יהרוג אותו (וכל זה בלי לדבר על איך הם רצחו את העלילה שם מהספרים).

מאוד מאכזבים. הכותבים מנסים בכוח לזוז מהספרים, ועכשיו מגלים שהם לא יודעים לכתוב לבד.

*כמובן שהכל פה זה דעה שלי.

לא קראתי את הספרים אבל אני מניח שיש ליוצרים מלא סיפורים וקצוות לסגור ולכן הם פשוט החליטו לחסל את כל הדמויות שקשורות לדורן.

הם עשו שם שכונה-

1.איך לעזאזל שתי הבנות\ילדות האלו הגיעו לספינה לחסל את טריסטיאן כ"כ מהר?? הרי הם היו על הרציף עם אימא שלהן בסוף עונה 5.

2.טריסטיאן הזה כזה אהבל, רוצים לחסל אותך ואתה מסובב ת'גב שלך ליריב? כמה טיפש אתה? ראיתי את זה בא מקילומטר

3.החיסול של הכושי הגדול ע"י ילדה קטנה וסכין לקילוף תפוחים

הם פשוט רצו לסגור את קו העלילה הזה.

1. הפרק היה חצי כוח, אבל ככה זה בתחילת עונה כאשר יש כל כך הרבה לוקיישנים ודמויות בכל רחבי העולם של הסדרה.

2. הסצינות בדורן ממשיכות להיות מגוחכות ובאמת חבל כי בספרים חלק מהדמויות שם באמת מעניינות.

3. בסצינת הקרב של סנסה ובריאן כלבי הציד 'הטובים ביותר' של הבולטונים נעלמו באורך פלא, מה שקצת הפריע, אבל נוצרה שם חבורה מעניינת שמסקרן לראות לאן זה יתפתח.

4. חוץ מזה נחמד שיש התפתחויות בגזרת חאליסי, כי כל מה שקרה במירין היה די משעמם לטעמי (גם בספרים).

לגבי הקטע עם מליסנדרה - ראיתי הסבר שאפשר לקבל בינתיים, תחשבו אתם אם הוא הגיוני או לא, נדע את התשובה בפרקים הבאים

ההזדקנות שלה זה כי היא איבדה את האמונה שלה לאחר שהיא טעתה בכל המקרים האחרונים

בשביל שזה יהיה נכון אז היא צריכה למות ולא להתעורר מהשינה הזאת, ואז תופיע אניה בוקשטיין בתור מכשפה אדומה חדשה.

(לסמן את החלק בלבן)

בטח סטאניס היה מתהפך בקברו אם היה יודע עם מה הוא שכב :mushy: