Jump to content

דייט ראשון

Zvika

Recommended Posts

טוני, השורה התחתונה היא שאתה לוקח בחורות לדייט בשביל סקס? אין שום מטרה לפתח מערכת יחסים?

אני חייב לחלק את התשובה שלי לשני חלקים, החלק שבו אני יוצא לדייט כי אני יודע שהצד השני ממש רוצה ואני רוצה שהוא ירגיש טוב עם עצמו ולא ירגיש דחוי (כמו שאני הרגשתי המון פעמים בחיים שלי).

הצד השני הוא הצד שבו אני ממש ממש מתלהב מבחורה, זה בד"כ קורה לי פעם בשנה (האמת שהסטטיסטיקה שלי לא טועה, פעם בשנה מגיעה בחורה שעושה לי בלאגן).

כשאני ממש מתלהב ממנה אז מובן מאליו שאני לא רק רוצה להכניס אותה למיטה, זה נחמד אבל זו לא המטרה הסופית שלי.

כשאני יוצא עם בחורה שאני לא ממש מתלהב ממנה יש מצבים שאני אפילו לא אנסה לקיים איתה יחסי מין למרות שאני יכול, אם אני מזהה שהיא ממש תיפגע ולא תיקח את העניין בקלילות אני לא נכנס לשם בכלל.

אני יודע שהמון דברים אצלי נשמעים מכניים כאלה אבל זה לא הסיפור, אני פשוט כותב את הדברים איך שאני רואה אותם ואיך הם קורים בפועל.

אני יודע שכל הודעה שלי היא מצלמת ושולחת לחברות שלה, אני יודע שהיא משחקת משחקים אני יודע שהיא נפגעה בעבר והיא חשדנית אני יודע שהיא לוקחת את הזמן ועושה הכל כדי לא לפתח אליי רגש.

אין גבר שלא יודה שההרגשה שהפות שייך רק לו היא לא אחת ההרגשות הטובות בעולם, זה נשמע מאוד מגעיל כשאני כותב את זה אבל ככה זה עובד, אם יש בחורה שאני מתלהב ממנה בהתחלה והיא ממש מתלהבת ממני ואני מצליח להקסים אותה אני יכול להיות מאושר ים זמן ושום דבר לא יצליח לבאס אותי.

אחרי שאתה בטוח שהיא בכיס שלך ופתאום משהו קורה אצלה, אם היא לא סומכת עליך יותר, חושבת ששיקרת לה, פגשה מישהו שמעניין אותה יותר ממך זה בהחלט נוגע בנקודה שאף גבר לא אוהב.

סיפור שהיה לי בחודשיים האחרונים עם מישהי, התפוצץ לי בפנים, הבחורה לא רוצה אותי יותר, ממש התלהבה ממני בהתחלה אבל לא הסתדר, אני לא זיהיתי בזמן שהיא כבר לא במקום הזה, חשבתי שהיא כן, אבל היא לא, היא פגשה בין פרידה לפרידה איזה מישהו שכנראה נתן לה מה שאני לא הצלחתי, סוג של יציבות ורוגע.

לקחתי את זה קצת קשה, אני מודה, נעלבתי אפילו, אבל זה קורה, אין מה לעשות, עם כל מה שאני כותב הנה דוגמה למצב שבו היה לי ממש כיף עם מישהי ולא רציתי לוותר על התחושה הזו, אז לא שחררתי בזמן, והיא כן, שני הצדדים עשו טעויות כל אחד בא מהמקום הנמוך שלו וזה לא הסתדר, זה עוד יקרה לי כ"כ הרבה פעמים בהמשך אני לא מתרגש אבל זה כן משפיע, הייתי בטוח שזה לא יקרה לי בכזו קלות אבל מידי פעם מגיעה בחורה שעושה לי צרות, אני בד"כ מזהה את הבלאגן עוד לפני שהוא קורה ועדיין נופל בפח.

אני עם החברה שלי שלושה חודשים. לא יותר מדי אבל זה לא רלוונטי...

בדייט הראשון שלנו ישבנו על ספות בחוף היום

קפאנו למוות

אחת הטעויות הגדולות שעשיתי

אבל בשורה התחתונה ברגע ששנינו רצינו את זה כלום לא באמת משנה

(האמת שהדייט השני במסעדה היה יותר מוצלח)

ואני גם שונא את כל הקטע הזה של לא לשלוח הודעות יום אחרי או בכלל

אם אני בעניין שלה אני אשלח הודעה ובחורה שתשחק איתי את המשחקים האלה לא תשמע ממני בכלל.....

אני עם החברה שלי שלושה חודשים. לא יותר מדי אבל זה לא רלוונטי...

בדייט הראשון שלנו ישבנו על ספות בחוף היום

קפאנו למוות

אחת הטעויות הגדולות שעשיתי

אבל בשורה התחתונה ברגע ששנינו רצינו את זה כלום לא באמת משנה

(האמת שהדייט השני במסעדה היה יותר מוצלח)

ואני גם שונא את כל הקטע הזה של לא לשלוח הודעות יום אחרי או בכלל

אם אני בעניין שלה אני אשלח הודעה ובחורה שתשחק איתי את המשחקים האלה לא תשמע ממני בכלל.....

הסיבה לכך היא שאתה גבר ואתה בוגר.

אני לא אומר שהן לא בוגרות המטרה של המשחקים האלו היא לבחון אותך, להוציא לך את המיץ כדי שתצא חזק וגברי, ככה הטבע עובד.

אתה עומד למבחנים כל הזמן כדי להראות שאתה גבר, שאתה מסוגל לדאוג לשבט הקטן שלך, לאשתך ולילדים (ואולי לכלב הלברדור שלכם).

זה קטע אבולוציוני אתה לא צריך להתרגש מעניין הזה או לנסות לשנות את ההיסטוריה, זה נשק והן משתמשות בו.

טוני אני חושב שאתה טועה.

לא היה דבר כזה שהרגשתי שמישהי בעניין ושלחתי לה הודעה באותו ערב והיא לא זרמה.

רק כאלה שכבר בדייט הרגשתי שהיא כנראה לא בעניין ובכל זאת זרמתי עם לנסות.

היו כאלה ששאלתי אותן (כי ראיתי שהשיחה זורמת ושאלתי באופן כללי) ואמרו שלא מבינות את הקטע הזה ואם הן בעניין אז דווקא לא אוהבות את המשחק של לחכות 3 ימים.

ולגבי הסקס בדייט ראשון, עניין אותי כי אני בגישה של ״מי שזורמת בדייט ראשון היא לא בחורה לקשר רציני״

הסיבה לכך היא שאתה גבר ואתה בוגר.

אני לא אומר שהן לא בוגרות המטרה של המשחקים האלו היא לבחון אותך, להוציא לך את המיץ כדי שתצא חזק וגברי, ככה הטבע עובד.

אתה עומד למבחנים כל הזמן כדי להראות שאתה גבר, שאתה מסוגל לדאוג לשבט הקטן שלך, לאשתך ולילדים (ואולי לכלב הלברדור שלכם).

זה קטע אבולוציוני אתה לא צריך להתרגש מעניין הזה או לנסות לשנות את ההיסטוריה, זה נשק והן משתמשות בו.

אני חייב להגיד לך שאני ממש מזדהה עם הודעות מהסוג הזה, וגם ליוזר שמעליי אומר שאני מאוד תומך במה שטוני כתב.

בסופו של יום, גברים הם עם שהוא במרביתו יותר בוגר, בא להיות כמו שהוא תאכלס, בלי בולשיט.

נשים לעומתם משחקות כל מיני משחקים מפגרים ובמרביתן מתוסבכות אפילו אם הן בעצמן לא רוצות... חייבות כל הזמן למשוך אותך להצגה ולמשחקים שלהן ותמיד אתה צריך להבין שאתה בתוך ״משחק״ ואיך לענות את התשובה הנכונה.

קחו את הדוגמא הכי פשוטה בעולם, כשאני אומר לבן אדם- חבר חברה מכר אמא אבא ״תעשה מה שבא לך״ המשמעות היא מאוד פשוטה וב100 אחוז מכוונת למילים שבהן בחרתי להשתמש. פשוטו כמשמעו. מה שבא לך.

אם החברה רוצה או לא רוצה לבוא איתי לאן שהוא אז אני פשוט אומר ״לא משנה לי״ ״מה שבא לך״ וכו... במקרים שנגיד כן חשוב לי שהיא תבוא אני פשוט מסביר שזה חשוב לי ולמה חשוב לי.

לנשים משום מה יש קטע, משחק, של להגיד משהו אבל להתכוון למשהו אחר לגמרי. את התופעה אתם בטח מכירים, אבל אני ממש לא מתיימר להסביר את המניע. אולי טוני ינסה. אני אפעם לא הבנתי מה מניע שטויות כאלה.

טוני אני חושב שאתה טועה.

לא היה דבר כזה שהרגשתי שמישהי בעניין ושלחתי לה הודעה באותו ערב והיא לא זרמה.

רק כאלה שכבר בדייט הרגשתי שהיא כנראה לא בעניין ובכל זאת זרמתי עם לנסות.

היו כאלה ששאלתי אותן (כי ראיתי שהשיחה זורמת ושאלתי באופן כללי) ואמרו שלא מבינות את הקטע הזה ואם הן בעניין אז דווקא לא אוהבות את המשחק של לחכות 3 ימים.

ולגבי הסקס בדייט ראשון, עניין אותי כי אני בגישה של ״מי שזורמת בדייט ראשון היא לא בחורה לקשר רציני״

הן אומרות המון דברים..

בהמשך לתשובה שלך,

אני באמת לא מבין גברים או נשים שיוצאים לדייט מלא בפוזה. מסעדה יקרה, רכב, בולשיט.

לדעתי (אני לא מבין יותר מדי בדייטים, מודה) הדייט האידיאלי הוא לקחת למקום שקט, נעים, נטול כל פוזה ובלי שום מסיכות. רק ככה אפשר להכיר באמת.

ואם אתה רוצה בחורה שמה שמעניין אותה זה האוטו שאתה בא איתו או כמה אתה משלם על החשבון... לבריאות

לא כ"כ הבנתי את ההקשר אחי, אבל בכל מקרה נדמה לי שלא ענית למה שכתבתי :)

אה, זה לא קשור, עוד לא הגבתי להודעה שלך.

חשבתי שזה מתאים, פורום אוהדי כדורגל, נושא נשים,..

כמה דקות אענה מה אני חושב ואני מאמין שתבין אותי.

בהמשך לתשובה שלך,

אני באמת לא מבין גברים או נשים שיוצאים לדייט מלא בפוזה. מסעדה יקרה, רכב, בולשיט.

לדעתי (אני לא מבין יותר מדי בדייטים, מודה) הדייט האידיאלי הוא לקחת למקום שקט, נעים, נטול כל פוזה ובלי שום מסיכות. רק ככה אפשר להכיר באמת.

ואם אתה רוצה בחורה שמה שמעניין אותה זה האוטו שאתה בא איתו או כמה אתה משלם על החשבון... לבריאות

רוב הבחורות מתרשמות מרכב טוב, והרוב המכריכ מסתנוורות מכסף.

החישוב פשוט...

אני בדרך כלל אוהב לקחת בדייט ראשון לסרט ואז לאיזה בית קפה כדי לשבת לדבר (הסרט סתם נותן עוד קצת נושא שיחה שאפשר לדבר עליו). את האמת אני עם אותה חברה 3 וחצי שנים(מגיל 19 בערך) ככה שאני לא יודע איך הולכים כל כך דייטים בגילאים יותר גדולים נגיד של 25+,אבל אני כמו שכתבו מעלי אני גם יחסית שונא את אלה שמחפשים לעשות יותר מידי פוזה בדייט ראשון וללכת למסעדות יוקרה וכל זה ועוד יותר אני לא אוהב בנות שמחפשות את זה.

סרט זה לא רעיון טוב לדייט ראשון.

אתה אמור לדבר עם הבחורה. כמה שיותר אינטראקציה (שהיא אפסית בזמן סרט).

״שיהיה על מה לדבר״ זו לא סיבה טובה. אם אין לכם על מה לדבר בדייט ראשון, כנראה שגם אין מה להמשיך.

ולפעמים נפגשים בשעה מאוחרת ואז נגיד היא רוצה לחתוך סתם כי עייפה, אז בעצם לא עשיתם כלום דייט ראשון חוץ מלראות סרט.

סרט זה לא רעיון טוב לדייט ראשון.

אתה אמור לדבר עם הבחורה. כמה שיותר אינטראקציה (שהיא אפסית בזמן סרט).

״שיהיה על מה לדבר״ זו לא סיבה טובה. אם אין לכם על מה לדבר בדייט ראשון, כנראה שגם אין מה להמשיך.

ולפעמים נפגשים בשעה מאוחרת ואז נגיד היא רוצה לחתוך סתם כי עייפה, אז בעצם לא עשיתם כלום דייט ראשון חוץ מלראות סרט.

אמרתי שזה יכול להוסיף לא אמרתי שאין על מה לדבר.(טפו טפו אין לי בעיה לדבר)

שוב אמרתי שאת רוב הדייטים שלי יצאתי בגילאים שהבחורה גג בת 18 אז ככה שתמיד יש מבוכה קטנה והסרט בעיני היה גורם ששיחרר קצת.

אבל כן אני מניח שאם ההייתי יוצא בגיל קצת יותר גדול ההייתי הולך רק למקום של לשבת לדבר בלי הסרט (ושמעתי גם מכמה בנות שהתלהבו שלקחו אותם בדייט ראשון לרקוד סלסלה כי זה משהו מיוחד)

טיפים מנסיון אישי שהייתי בתקופת דייטים תמיד עבדו.

1. קח אותה לפאב (2 דייטים ראשונים במינימום. היא באה לשמוע, להכיר, לבחון ולגלות דברים). רצוי לא בר צמידים כי ישר בחורות חושבות שאתה בא להשקות אותן. תבדוק שיש מבחר טוב של יין כי סביר להניח שזה מה שהיא תשתה. אל תדחוף אותה לשתות, אם היא בעניין היא תשתה יותר מכוס.

2. אל תקח אותה למקום מאוד רועש, מצד שני מקום שאין תאורה ממש חזקה תמיד יכול לעזור לשבור מגע.

3. המשך לסעיף 1, תמיד תכין עצמך עם מקום אלטרנטיבה אם קיבלתם בהמשך הערב החלטה משותפת לעבור לבר אחר או לא בא לכם בטוב הבר שהחלטת עליו שיהיה לך בשלוף לאן ללכת

ולא תהיה כולך "זה שאינו יודע לשאול" מפסח.

4. תחנה בחניון, לפעמים יש הפתעות טובות (או גרועות - לפני שנתיים קרה לי שמת לי המצבר בחניון תת קרקעי ב-3 לפנות בבוקר, מזל שלשומר היה מצבר נייד שמטעין).

5. תחמיא לה על השיער,בנות פשוט אוהבות לשמוע מילה טובה על השיער שלהן בכל הזדמנות (יותר טוב מעיניים או שפתיים - מבטיח מניסיון).

6. תשתדל לשבת בשולחן עגול או חצי פינה, שלא יהיה ראיון עבודה.

7. מקומות נחמדים לדייטים שלא איכזבו אותי - טיילור מייד, תומא בר (למרות שזה צמידים, אל תעשו צמיד), פטריקס ברוטשילד, טמפל בר רוטשילד, לואי בכיכר רבין, מלכי בכיכר רבין.

* אני אישית שונא את הפאבים בדיזנגוף/בן יהודה לדייטים, דחוס מדי, שעה שמלצרית באה אלייך, המתנה ארוכה.

8. ימים חמים - חוף ים אפשרי, אבל מאוד תלוי איך הבחורה, אם כל דבר היא סבבה, זורם ולא בררנית, לך על זה. חוף ניין ביץ' אופציה נחמדה, אבל תזהר מאריתראים/סודנים ואל תקח טלפון או ארנק.

הכל כזה בשלוף. תהנו.

מסכים עם הכל ארמגדון.

חוץ מעניין החניון. שפשוט לא הצלחתי להבין איך זה יכול להשפיע לטובה או לרעה :)

מבחינת איזה שולחן לשבת. מסכים, אוסיף רק שבר תמיד אחלה כי זה אחד ליד השני וצמוד.

אם היא זורמת, או לפחות בדייטים שני-שלישי, ספה זוגית זה דבר שתמיד מביא למשהו טוב :)

תודה אחי, לגבי ישיבה על הבר זה בעייתי. גברים לא אוהבים להיות בדילמה שהברמן מציע להרים צ'יסר, אבל אם אתם אנשי שיחה תופתעו שהברמן הוא "שחקן" שיכול לעזור לכם להרים את הערב בכמה רמות או לחלוטין להוציא אותך גרוע אם הוא בקטע של הבחורה / או סתם ממורמר.

הצעתי? רק אחרי שהלכתם לכמה דייטים והלשון חדה ואתם "שולטים" ביציאה, אז אפשר על הבר.

חניון יכול להשפיע לטובה שאם היא בעניין שלך אפשר כבר שם להדביק לה את הנשיקה ואפילו יותר.

לרעה זה פשוט כי היה לי מנחוס שני דייטים רצופים שפעם אחת המצבר מת בחניון תת קרקעי ופעם שניה הסוללה של השלט נגמרה ולא יכולתי לבטל את האזעקה של האוטו (לא ידעתי שהבעיה בשלט כי הוא הגיב, אבל הסוללה מסתבר הייתה חלשה) - מומלץ בחום סוללה רזרבית לשלט אעזקה ברכב, בלי קשר לדייטים.

ארמגדון סיכם את זה בצורה די טובה. פאב לא רועש או "זול" זה אידאלי, גם מסעדה עם אווירה רומנטית/ אינטימית שלגיטימי לשתות בה בירה/ יין בלי לאכול משהו כבד זה סבבה. לשבת לארוחה ממש, זה לא בא בחשבון.
בגדול מה שחשוב בדייטים ראשונים, כמו שנכתב לפניי קודם, זה בעיקר לתת לה לדבר.
אם שתיתם והיא עדיין שומרת על עצמה, היא רוצה אותך לקטע רציני- לטוב או לרע.
אם שיחררה אחרי שלושה- ארבעה דייטים, אז היא ממש רוצה אותך- כי זה יחסית מוקדם לה בתאוריה אבל מצד שני היא מפחדת שתברח.
בכל מקרה, את מה שנכתב פה צריך לקחת בערבון מוגבל כי התחתנתי בסוף בגלל השיט הזה :doh:

• 7 years later...

יש למישהו רעיונות שאפשר להתארגן אליהם בשליפה ותוך כדי תנועה?(הכל צריך להיות במרחק הליכה מאזור הקרייה כי לשנינו אין רשיון אבל לא אכנס לסיבות ולא אוהבת אלכוהול וזה אז בגדול נפלתי חזק,למען הסר ספק שנינו בגירים בגילאי העשרים).

חשבתי ללכת על איזה חוף אבל כולם 900 קילומטר הליכה משם ואני לא מתכוון לקחת תחב"צ כי זה מכשיל הדייטים הכי גדול שיש.

16 דקות לפני, Raumdeuter said:

יש למישהו רעיונות שאפשר להתארגן אליהם בשליפה ותוך כדי תנועה?(הכל צריך להיות במרחק הליכה מאזור הקרייה כי לשנינו אין רשיון אבל לא אכנס לסיבות ולא אוהבת אלכוהול וזה אז בגדול נפלתי חזק,למען הסר ספק שנינו בגירים בגילאי העשרים).

חשבתי ללכת על איזה חוף אבל כולם 900 קילומטר הליכה משם ואני לא מתכוון לקחת תחב"צ כי זה מכשיל הדייטים הכי גדול שיש.

אסקייפ רום?

1 hour ago, Raumdeuter said:

ליד הקרייה יש את שרונה, התחיל להיות נעים בערבים אפשר לשבת בחוץ גם

30 דקות לפני, Keano said:

ליד הקרייה יש את שרונה, התחיל להיות נעים בערבים אפשר לשבת בחוץ גם

נראה איך הולך עם זה,תודה(חבל שהיא לא אוהבת אלכוהול או לפחות לא שונאת,הייתי לוקח אותה לבר בפלורנטין למשהו קליל ונינוח והאווירה כבר הייתה עושה את רוב העבודה לבד למרות שזה נשמע הכי קלישאתי בעולם).

לפני16 שעות , Raumdeuter said:

אם רק זה האזור ולא לבר כי אלכוהול פחות מתאים, אז שרונה זה המפלט היחידי..