Jump to content

דייט ראשון

Zvika

Recommended Posts

יש לי את הנוסחה המושלמת לכל דייט ראשון, אני מבטיח שאם תלך צעד צעד אחרי הסעיפים האלו היא שלך (100% הצלחה מניסיון).

אבל תנו להתעורר רגע אחרי הערב חג הזה וארשום.

צביקה, ההודעה לא מדברת ישירות אליך כי יש מצב שיש לך ניסיון ואתה לא צריך אף עצה, סתם במוד של כתיבה.

טוב אז ככה, אני הולך להשתמש בכמה קלישאות (אני יודע, יש פה כמה שלא אוהבים את הקלישאות שלי).

קח בחשבון שאם היא יוצאת איתך לדייט יש אחת מ2 האפשרויות הבאות:

או שהיא נואשת והיא כבר מתה למצוא חתן או שהיא ממש נדלקה עליך.

לא משנה באיזו אפשרות בחרת יש שורה תחתונה מאוד חשובה, היא חושבת על לשכב איתך.

זה אומר שסקס נמצא על השולחן, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להיות ג'נטלמן כשצריך, לארג' כשצריך ומצחיק כשצריך (אל תדבר על ליבך השבור, אל תספר לה על אקסיות כאלו ואחרות ואל תדבר על הקוסמוס).

כשאתה לוקח בחורה לדייט, אתה צריך להבין שהיא התכוננה לדייט הזה המון זמן לפני, דיברה עם חברות שלה ולא משנה כמה היא משחקת אותה כאילו לא עניין אותה כ"כ היא כזו, היא לא שולטת בזה.

למזלך, יש המון גברים קמצנים שלוקחים בחורות למקומות לא הכי איכותיים אז ברגע שלקחת בחורה למקום איכותי העלית את הנקודות שלך בכמה רמות.

יום למחרת היא תספר לחברות שלה איזה מקום איכותי ואיך לא התקמצנת עליה.

אני לא דוגל בלהתקמצן, אם אתה לא רוצה לשחרר כסף אל תצא לדייט עם בחורה, כי כנראה היא לא שווה את זה, לדעתך.

קח בחשבון שדייט עולה כסף, אם היא לא אכלנית גדולה הרווחת, אם היא ביישנית, הרווחת, בכל מצב אתה צריך שיהיה משהו על השולחן, גם אם זה סתם נישנוש.

הכללים:

תבוא עם רכב ותאסוף אותה מהבית, גם אם היא מציעה לבוא לשם עם הרכב שלה, גם אם אתם רוצים לשתות אלכוהול וגם אם אין לך רכב, תתמודד עם המצב, תשיג רכב ותאסוף אותה.

(אנקדוטה: אם אתה ממש רוצה להרשים, בהחלט תן לה נשיקה בלחי כשהיא נכנסת ופתח לה את הדלת).

בנסיעה, שמור על השיחה בסטייל וחיוך, אל תנסה יותר מידי, נסה לדבר איתה כאילו אתה מדבר עם חבר, אל תספר יותר מידי, תשמור קצת דברים מעניינים כדי להעביר את הזמן במסעדה (ממליץ על מסעדה, לא פאב, לא סרט, מסעדה).

תזמין מקומות לפני כן ותגיע בזמן, אני בד"כ מזמין מקומות על הבר (לא בשולחן זוגי כזה), הקטע עם מסעדה איכותית וישיבה על הבר הוא שאתה במקום איכותי, אבל לקחת הכל בקלילות, אתה בחור צעיר אתה לא צריך לשחק אותה טוני סופרנו.

אני כבר ברכב שואל ומתכונן כדי לדעת מה היא אוהבת לשתות, לרוב הן שותות יין, אל תיפול לשטות של המלצר או הברמן ואל תזמין לה בקבוק יין, שתשתה כוס אחרי כוס, ברגע שהכוס שלה מתחילה להיגמר ישר תזמין לה עוד אחת, גם אם היא לא רוצה.

אני בד"כ שותה ויסקי עם קוביית קרח, לא שותה וודקה בדייט וגם לא בירה, אתה רוצה להיות אחראי כי אתה גם מחזיר אותה הביתה.

החוק הגדול ביותר לדעתי הוא לדעת לשאול שאלות שיגרמו לה לדבר, כשהיא מדברת, היא נהנית.

ספר מעט על עצמך, אל תנסה למכור לה את היחצ"ן, אל תספר שאתה הולך להיות אדריכל גדול או טייס באלעל, תהיה קליל.

נסה לגעת בה קלות, ביד או חיבוק פה ושם.

תשאל אותה מה היא רוצה לאכול, היא תאמר לך שהיא לא רעבה (אם היא מתרגשת ממך, אז היא כנראה באמת לא רעבה, אבל סביר להניח שהיא תנשנש אם יהיה משהו על השולחן).

תזמין את הדברים הנחמדים, לחם עם מטבל, צ'יפס מיוחד אם יש, כל מיני שטויות כאלה שלא יראה זול ושיראה כאילו יש משהו מעניין לאכול.

אם הכל זורם כמו שצריך, דייט נמשך בד"כ שעה וחצי - שעתיים, אם זו בחורה אש לי יצא גם להיות בדייט של שעתיים על הבר ועוד 4 שעות ברכב (דיבורים, נישוקים ושטויות).

אחרי שהזמנת חשבון (אתה צריך לקבוע מתי להזמין את החשבון, אל תיתן לה להעלות את המשפט "טוב זזנו?" או משהו בסגנון)

מתי שאתה מרגיש שדי כיסיתם את מרבית נושאי השיחה ואתה רואה שהדייט מתחיל להיגמר (2 כוסות לכל אחד בד"כ) תזמין חשבון בלי לשאול אותה.

אם היא תאמר לך שתמתין קצת, המצב שלך אש, אם לא תאמר כלום אז הכל בסדר היא נותנת לך להחליט.

תשאיר טיפ נדיב, אל תתווכח גם אם יש טעויות בחשבון, לעולם לא לתת לה לשלם גם לא להשאיר טיפ.

סע הביתה, נשק אותה במומנטום הנכון ואל תשלח הודעה באותו הלילה (אם היא בחורה טובה היא תשלח לך אחרי שהגעת הביתה שהיא ממש נהנתה ותודה על הכל, אל תענה, חכה למחר).

אני כל דייט שלי לוקח לדוד ויוסף.

כל דייט בדוד ויוסף הסתיים בצורה מעולה, ישבתי על הבר למעלה ואין מקום לטעויות, היו לי שם כ"כ הרבה דייטים שהברמן כבר יודע שאני מגיע פעם בשבועיים בערך עם בחורה אחרת והוא משחק אותה כאילו זו הפעם הראשונה שלי שם.

בד"כ דייט לא עולה על 400 ש"ח למרות שהיו מצבים שנפלתי גם ב800 (היו גם כאלו שנגמרו ב200 שקל, אז בלי דרמה) :doh:

אבל היי, זה אני, אני בזבזן וילד חרא, חוץ מהסכומים אם תעשו כל מה שכתוב הנוסחה לעולם לא שיקרה.

דניאל אתה אח.

מסכים עם הרוב.. אבל כמה דברים.

לגבי הזמנת חשבון. יש אכן קטע של ״לא לתת לה להיות זו שמחליטה שהספיק. וצריך להראות שאתה יודע מתי צריך לסיים. או במקרים מסויימים שיש לך דברים אחרים לעשות (למרות שזה יותר נכון למקרים שאתה מתחיל עם מישהי או בשיחות לפני שייט). אבל צריך להיות זהיר עם זה כי יש כאלה בנות שיחשבו שלא נהנית מספיק ואתה רוצה לסיים. אני לרוב נוטה לנצל פיהוק שלהן כדי להגיד שנזמין חשבון. אם היא נהנית אז היא תגיד שהכל טוב וסתם קצת עייפה.

לגבי לא לשלוח הודעה באותו לילה.

במשך השנים הדעות שלי היו שונות לגבי זה.

בהתחלה הלכתי עם הזרם שצריך לתת לבחורה לחכות עד שאתה מתקשר. אחרי זה לקחתי המלצה של ידידה שאהבה ששלחו לה הודעה באותו ערב וניסיתי את זה. לא הלך טוב.

אחרי כמה זמן כשישבתי עם מישהי באוטו בדייט ראשון שהרגיש שהלך טוב, כבר באוטו אמרתי לה שאשמח לראות אותה שוב. ישר היא אמרה שהיא רוצה שאנשי אותה.

בקיצור במקרים האלה ובכלל, לא חושב שיש ממש חוקים.

יש 2 דברים שחשובים יותר מהכל.

1. לקרוא את המצב ולדעת מתי אפשר לעשות מה.

2. יש אומנם דברים שיכולים לשנות דיעה, אבל בתאכלס אם היא בעניין שלך היא תזרום גם אם לא עשית את הדברים הנכונים. ואם היא לא אז גם מסעדה יוקרתית לא תעזור

דניאל אתה אח.

מסכים עם הרוב.. אבל כמה דברים.

לגבי הזמנת חשבון. יש אכן קטע של ״לא לתת לה להיות זו שמחליטה שהספיק. וצריך להראות שאתה יודע מתי צריך לסיים. או במקרים מסויימים שיש לך דברים אחרים לעשות (למרות שזה יותר נכון למקרים שאתה מתחיל עם מישהי או בשיחות לפני שייט). אבל צריך להיות זהיר עם זה כי יש כאלה בנות שיחשבו שלא נהנית מספיק ואתה רוצה לסיים. אני לרוב נוטה לנצל פיהוק שלהן כדי להגיד שנזמין חשבון. אם היא נהנית אז היא תגיד שהכל טוב וסתם קצת עייפה.

לגבי לא לשלוח הודעה באותו לילה.

במשך השנים הדעות שלי היו שונות לגבי זה.

בהתחלה הלכתי עם הזרם שצריך לתת לבחורה לחכות עד שאתה מתקשר. אחרי זה לקחתי המלצה של ידידה שאהבה ששלחו לה הודעה באותו ערב וניסיתי את זה. לא הלך טוב.

אחרי כמה זמן כשישבתי עם מישהי באוטו בדייט ראשון שהרגיש שהלך טוב, כבר באוטו אמרתי לה שאשמח לראות אותה שוב. ישר היא אמרה שהיא רוצה שאנשי אותה.

בקיצור במקרים האלה ובכלל, לא חושב שיש ממש חוקים.

יש 2 דברים שחשובים יותר מהכל.

1. לקרוא את המצב ולדעת מתי אפשר לעשות מה.

2. יש אומנם דברים שיכולים לשנות דיעה, אבל בתאכלס אם היא בעניין שלך היא תזרום גם אם לא עשית את הדברים הנכונים. ואם היא לא אז גם מסעדה יוקרתית לא תעזור

זה נכון שמסעדה יוקרתית לא תעזור אם היא לא בקטע באמת, אבל חשוב להשאיר טעם טוב.

כשאני אומר טעם טוב אני מתכוון שאתה לא יודע מה יקרה בהמשך, תמיד תשאיר בחורה עם טעם טוב, היא תלך ותספר לחברות שלה והפה שלהן כ"כ גדול שכל בחורה תדע שאתה אחלה גבר.

זה מה שחשוב, לשמור על הכל ברוח טובה גם אם לא הולך.

אין דבר יותר יפה מגבר שעושה מה שבא לו, ואין דבר יותר נחמד מגבר שגורם לה לצחוק והוא גם לארג' בנוסף.

חוץ מזה, כשאני יוצא אני גם יוצא בשביל עצמי, ואני רוצה ליהנות, לא בא לי לשבת במקום מעפן ולהתבאס.

ברור. לא נגד זה. רק אומר שידעו שיש כל מיני דברים ולא הכל שחור או לבן ותמיד אותם חוקים.

אגב, דייט שני אני אוהב לקחת לנמל תל אביב.

אין שם משהו יוקרתי או מיוחד. אבל אפשר ללכת ולדבר בכיף עם נוף לים במשך כל ההליכה. בשלב מסויים אני מציע לשבת בפאב שם שגם משקיף על הים וגם יש ספות בחוץ שזה תמיד טוב :)

האלה עם העצה הגרועה:

"אחי, תבקש ממנה לשים חצי מהחשבון, בחורות אוהבות גבר עם עקרונות".

ולגביי העצות שנזרקו פה - לא חושב שיש באמת שבלונה שאם תפעל לפיה, הבחורה תהיה בידיים שלך.

ראשית כל, בחורה שנפגשת איתך ממש אבל ממששששש לא עושה זאת כי היא ממש נדלקה עליך או כי היא נואשת להתחתן. כלומר, יכול להיות שהיא כן נדלקה עליך או לחוצה לחתונה, אבל יש עוד מספיק סיבות למה היא מעוניינת להיפגש איתך. לפעמים בחורה תצא איתך למרות שהיא ממש לא סגורה עליך, רק כדי למצות את האופציה שלך ולא סתם לשלול ואולי להפסיד מישהו שווה. לתת צ'אנס בקיצור. נדמה לי שהסוג הזה של הדייטים מהווה את הרוב.

שנית, בסופו של דבר אם אתה עונה לטעם של הבחורה, ויש ביניכם כימיה טובה אז לא משנה אם תיקח אותה למסעדה יוקרתית בפגישה הראשונה או לאיזה בית קפה נחמד - היא תהיה שלך בכל מקרה (מניסיון של עשרות דייטים).

ולמרות שאני בהחלט טוען שלשלם על הבחורה בדייטים הראשונים זה מאסט שאסור לסטות ממנו לשנייה, אני אישית בדייט הראשון, כשאין לי באמת מושג מי תהיה זו שתעביר איתי את הערב, ממש לא אקח אותה לאיזה מסעדה שאני אצא ממנה בנזק של 400 ש"ח וצפונה. ואני לא חושב שזו עצה פרקטית או חכמה לרוב האוכלוסייה שאינה מאוד עשירה. ובמיוחד אם הבחורה מלכתחילה לא ממש בקטע שלך, ואז יצא ששילמת על "ראיון עבודה" משמים 400 שקל.

ולעניין "הכימיה" למעשה אפשר לזרוק לפח את כל העצות בסגנון "תהיה משעשע, תצחיק אותה, אל תהיה לחוץ" וכו' לפח, כי זה כמו להגיד לבנאדם "אל תצמיח חצ'קון לפניי הדייט". זה או שיש לך את זה (למשל את היכולת להיות משעשע) או שאין לך את זה.

העצה הפרקטית ביותר היא פשוט לנסות להיות אתה. זה עדיף מאשר לשחק משחק כאילו אתה מישהו אחר, ואז הזיוף מורגש. רוב בני האדם רגישים לזיופים בצורה יוצאת דופן. אם היא תאהב את מי שאתה ומה שאתה משדר - הרווחת. אם לא - תמיד יש את האופציה להזמין כלה מאוקראינה.

ב400 שקל שהם שווה ערך פחות או יותר ל100 יורו. אפשר באירופה לקבל שעה עם בחורה נאה מאד. עכשיו לא בטוח עד כמה השוני גדול בין שני המקרים.
בסופו של דבר אני מסתכל על זה שבשני המקרים אתה סוג של קונה אותה בשביל סקס.

מחזק את לוקו -

דינמיקה טובה וכימיה שמתרחשת מעצמה מבלי שתתאמץ ותתכונן לרוב מובילה לכך שהבחורה תהיה שלך גם אם סתם תשבו בדייט ראשון בחוף הים, הכל תלוי בחיבור.

מחזק את לוקו -

דינמיקה טובה וכימיה שמתרחשת מעצמה מבלי שתתאמץ ותתכונן לרוב מובילה לכך שהבחורה תהיה שלך גם אם סתם תשבו בדייט ראשון בחוף הים, הכל תלוי בחיבור.

כל העניין בדייט ראשון הוא לשלוח אותה מרחפת על ענן.

יש מצב גדול שבסוף הדייט הזה אתה בכלל לא תאהב מה שתראה אצלה למרות שיש כימיה טובה.

טוני, אפשר לשאול מה המטרה הסופית שלך כשאתה יוצא לדייט ראשון? המחשבה היא על להכנס איתה למיטה, לבדוק אפשרות לקשר, גינה כלב ושלושה ילדים?

אני פשוט מנסה להכניס את הדברים שלך לקונטקסט אצלי בראש

טוני, אפשר לשאול מה המטרה הסופית שלך כשאתה יוצא לדייט ראשון? המחשבה היא על להכנס איתה למיטה, או לבדוק אפשרות לקשר?

אני פשוט מנסה להכניס את הדברים שלך לקונטקסט אצלי בראש

אני חייב לחלק את התשובה שלי לשני חלקים, החלק שבו אני יוצא לדייט כי אני יודע שהצד השני ממש רוצה ואני רוצה שהוא ירגיש טוב עם עצמו ולא ירגיש דחוי (כמו שאני הרגשתי המון פעמים בחיים שלי).

הצד השני הוא הצד שבו אני ממש ממש מתלהב מבחורה, זה בד"כ קורה לי פעם בשנה (האמת שהסטטיסטיקה שלי לא טועה, פעם בשנה מגיעה בחורה שעושה לי בלאגן).

כשאני ממש מתלהב ממנה אז מובן מאליו שאני לא רק רוצה להכניס אותה למיטה, זה נחמד אבל זו לא המטרה הסופית שלי.

כשאני יוצא עם בחורה שאני לא ממש מתלהב ממנה יש מצבים שאני אפילו לא אנסה לקיים איתה יחסי מין למרות שאני יכול, אם אני מזהה שהיא ממש תיפגע ולא תיקח את העניין בקלילות אני לא נכנס לשם בכלל.

אני יודע שהמון דברים אצלי נשמעים מכניים כאלה אבל זה לא הסיפור, אני פשוט כותב את הדברים איך שאני רואה אותם ואיך הם קורים בפועל.

אני יודע שכל הודעה שלי היא מצלמת ושולחת לחברות שלה, אני יודע שהיא משחקת משחקים אני יודע שהיא נפגעה בעבר והיא חשדנית אני יודע שהיא לוקחת את הזמן ועושה הכל כדי לא לפתח אליי רגש.

אין גבר שלא יודה שההרגשה שהפות שייך רק לו היא לא אחת ההרגשות הטובות בעולם, זה נשמע מאוד מגעיל כשאני כותב את זה אבל ככה זה עובד, אם יש בחורה שאני מתלהב ממנה בהתחלה והיא ממש מתלהבת ממני ואני מצליח להקסים אותה אני יכול להיות מאושר ים זמן ושום דבר לא יצליח לבאס אותי.

אחרי שאתה בטוח שהיא בכיס שלך ופתאום משהו קורה אצלה, אם היא לא סומכת עליך יותר, חושבת ששיקרת לה, פגשה מישהו שמעניין אותה יותר ממך זה בהחלט נוגע בנקודה שאף גבר לא אוהב.

סיפור שהיה לי בחודשיים האחרונים עם מישהי, התפוצץ לי בפנים, הבחורה לא רוצה אותי יותר, ממש התלהבה ממני בהתחלה אבל לא הסתדר, אני לא זיהיתי בזמן שהיא כבר לא במקום הזה, חשבתי שהיא כן, אבל היא לא, היא פגשה בין פרידה לפרידה איזה מישהו שכנראה נתן לה מה שאני לא הצלחתי, סוג של יציבות ורוגע.

לקחתי את זה קצת קשה, אני מודה, נעלבתי אפילו, אבל זה קורה, אין מה לעשות, עם כל מה שאני כותב הנה דוגמה למצב שבו היה לי ממש כיף עם מישהי ולא רציתי לוותר על התחושה הזו, אז לא שחררתי בזמן, והיא כן, שני הצדדים עשו טעויות כל אחד בא מהמקום הנמוך שלו וזה לא הסתדר, זה עוד יקרה לי כ"כ הרבה פעמים בהמשך אני לא מתרגש אבל זה כן משפיע, הייתי בטוח שזה לא יקרה לי בכזו קלות אבל מידי פעם מגיעה בחורה שעושה לי צרות, אני בד"כ מזהה את הבלאגן עוד לפני שהוא קורה ועדיין נופל בפח.

אני חייב לחלק את התשובה שלי לשני חלקים, החלק שבו אני יוצא לדייט כי אני יודע שהצד השני ממש רוצה ואני רוצה שהוא ירגיש טוב עם עצמו ולא ירגיש דחוי (כמו שאני הרגשתי המון פעמים בחיים שלי).

כשאני יוצא עם בחורה שאני לא ממש מתלהב ממנה יש מצבים שאני אפילו לא אנסה לקיים איתה יחסי מין למרות שאני יכול, אם אני מזהה שהיא ממש תיפגע ולא תיקח את העניין בקלילות אני לא נכנס לשם בכלל.

ce54f531-0d37-4f21-8643-f253a42a3ed0.gif

דניאל, שאלה.

סקס בדייט ראשון - יכול להגמר בקשר רציני אצלך?

עוד לא היה לי סקס בדייט ראשון (רציני).

זה או בחורה שרוצה לשכב איתי ואני אפילו לא לוקח אותה לדייט או בחורה שמחכה קצת כי היא בקטע.

יש להן קטע, 3 דייטים זה הממוצע לסקס וגם אז, היום אני רק אשכב איתו בלי לעשות יותר מידי ועוד חודש אני ארד לו.

מפגרות.

זה או בחורה שמבצעת מהלכים של החמאס או בחורה קרה ויבשה שמתה שתעשה איתה דברים קינקים ומתביישת בהתחלה.

לא הבנתי את הגיף.

או למה בכלל לצאת עם מישהי שאתה לא מתלהב ממנה (כבר לא מדבר על ה״הפקה״...)

קודם כל, זה מעולה לחדד את הלשון, לנסות דברים, לצבור ביטחון ולהכיר סוגים שונים של נשים.

דבר שני, גם לי משעמם, ואם יש בחורה שהיא בסה"כ בסדר אז למה לא? אולי אלמד ממנה משהו חדש?

לא תמיד זה מסעדות פאר ולא תמיד 500 שקל אבל חיים פעם אחת, אני רוצה ליהנות קצת.