Jump to content

סיכום המשחק האמיתי אתמול

Ramos4García

Recommended Posts

צעדה זה אחלה, אבל אני לא מבין מה הקטע בלעצור לרקוד על המדרגות בזמן שהקבוצה שלכם כבר על הדשא ואתם נכנסים עשר דקות לשריקה. איזו התעסקות בטפל.

מדהים כמה פעמים הארגון איחר למשחקים בשנה וחצי האחרונות, מה שלא קרה בכלל נדמה לי בעונות של אוסקר וסוזה

את הירידה ברמת התפאורות (שהיו מדהימות) אפשר להבין כי יש איסור, והמשטרה עושה הרבה בעיות עם זה, אבל דווקא בעניין פשוט כמו להגיע בזמן מפשלים פעם אחר פעם, ואם מוסיפים גם את המשחק המוחרם בצ'מפיונס.. יותר מדי 'תקלות' לדעתי בפרק זמן קצר יחסית.

מקווה שמישהו יקח את זה כביקורת ולא יבטל בזלזול.

אתייחס לנקודה החשובה ביותר, הגיע הזמן לנצור את העונות האלה שלנו, צעד מדהים וחייב להיות בכל משחק (לפחות בגדולים), כל משחק יש כמה פנינים.

שאפו גדול, כן ירבו!

את הירידה ברמת התפאורות (שהיו מדהימות) אפשר להבין כי יש איסור, והמשטרה עושה הרבה בעיות עם זה

מכל ארבעת הקבוצות שהיו בחצי הגמר הקהל שלנו נראה הכי שכונה.

גם סכנין לא הכניסה דגלי פריסה ובכל זאת הקהל שלה היה נראה (וגם נשמע) מרשים מאוד.

בסדר די לבכות כבר זה מובן שיש ירידהבהתלהבות הקהל בגלל כל.התארים אבל עדיין המון באים לכל משחק חוץ ובלומפילד סולד אאוט מה אתם רוצים שאנשים ישקרו לעצמם?

היה משחק חצי גמר וכל הדרך לא היה לי לחצים בחזה לעומת העונה הראשונה של אוסקר ושל סוזה שכל משחק נגד רמהש היה מקפיץ.תדופק ל373728

הקהל שלנו במקום מצויין תפסיקו רק להתבכיין ויהיה טוב

בסדר די לבכות כבר זה מובן שיש ירידהבהתלהבות הקהל בגלל כל.התארים אבל עדיין המון באים לכל משחק חוץ ובלומפילד סולד אאוט מה אתם רוצים שאנשים ישקרו לעצמם?

היה משחק חצי גמר וכל הדרך לא היה לי לחצים בחזה לעומת העונה הראשונה של אוסקר ושל סוזה שכל משחק נגד רמהש היה מקפיץ.תדופק ל373728

הקהל שלנו במקום מצויין תפסיקו רק להתבכיין ויהיה טוב

יש פה אנשים שיש להם סטנדרטים כאילו אנחנו קהל מזרח אירופאי או דרום אמריקאי. אנחנו בדיוק באמצע ואף פעם לא נהיה קהל כמו של הכוכב האדום או אינדפנדיינטה אבל מצד שני גם לא הקהל קונצרטים של ריאל, ברצלונה או צ'לסי.