Jump to content

סיכום הניצחון על סכנין בחצי גמר הגביע בסמי עופר אחריי צפייה בש.ח | 3-2 מדהים בדרך לגמר הגביע

Sawyer

Recommended Posts

סויר אני חלוק קצת.

המשחק היה מכור והשריקות היו במעמד צד אחד אבל הרוב טעויות של עוזרי השופט.

ודווקא ב10 שניות שברגר היה יכול להחליט שהוא בא לשכתב את התוצאה - מחליט לעצור את המשחק ולקחת את הכדור ממכבי הוא היה איתנו.

זה + הרחקה של אבוקסיס ונראה לי קצת הגזמנו לגביו

ביציע העליון:

המשפט מהשיר של אתניקס BMW שחורה

"על המראה תלוי לי דיסק של קבוצתי, כי לה תמיד נתתי את כל אהבתי"

עם ציור של מראת רכב שממנה השתלשלו רצועות לעבר היציע התחתון שם היה תלוי דיסק עם סמל מכבי.

תמונה

resized_OMS_7966.jpg

רעיון מגניב. תמיד תהיתי איך לא עושים תפאורה עם המשפט הזה מהשיר.

חבל לי שאנחנו היינו הקהל עם הכי פחות צבע ביציעים מהארבעה בחצאי הגמר.

הטעויות המרכזיות הם של הקוונים ולא של ברגר, לגבי הךנדל של זהבי גבולי.

חחחחח מהההההה?????

לא, ברצינות, איך זה גבולי? שחקן עבר את השוער ועוד צעד שם גול כי הוא מול שער חשוף. השוער שולח יד ומפיל אותו. באיזה עולם זה לא פנדל ואדום?

חחחחח מהההההה?????

לא, ברצינות, איך זה גבולי? שחקן עבר את השוער ועוד צעד שם גול כי הוא מול שער חשוף. השוער שולח יד ומפיל אותו. באיזה עולם זה לא פנדל ואדום?

בעולם שבו השערורייה היא של טב"ח ולא של אבוקסיס שצועק על השחקן שלו להישכב על הדשא במקום ללכת עוד צעד וחצי קדימה.

שערורייה ספורטיבית

טל בן חיים התנהג בחוסר ספורטיביות חמור והציץ בזמן שהחביאו את האפיקומן הוא צריך להתבייש.

חג שמח לכולם

חייב לציין שבמשחק עצמו לא ידעתי בכלל על כל הבלאגן סביב הגול הראשון....

בקיצור כדי לחסוך כאב ראש עדיף ליהיות במשחק אפילו לוותר על התקציר עם שדרים מחורבנים כאלה

אם כבר שיפוט אז אני לא יודע למה לא הזכירו יותר מדי את המכירה של ברגר כשהוא פשוט התעלם מהחוקה:

שחקן של סכנין עשה עבירה ללא כדור וקיבל צהוב, אם אתה מוציא כרטיס על מקרה כזה הוא חייב להיות אדום.

ברגר יא בן זונה, שתיתקע לך מצה בגרון.

סויר אני חלוק קצת.

המשחק היה מכור והשריקות היו במעמד צד אחד אבל הרוב טעויות של עוזרי השופט.

ודווקא ב10 שניות שברגר היה יכול להחליט שהוא בא לשכתב את התוצאה - מחליט לעצור את המשחק ולקחת את הכדור ממכבי הוא היה איתנו.

זה + הרחקה של אבוקסיס ונראה לי קצת הגזמנו לגביו

דיברתי על זה כבר פעם, אני תמיד נותן ציון לשופט על סמך כל צוות השיפוט.

לא פעם ראשונה שהוצאתמ להורג שופט בעיקר בגלל העוזרים שלו. וצוות השיפוט אתמול היה מכור. פשוט בזיוני. איך לא היה צהוב בפנדל?

לא מבין מה כולם עפים על המשחק של קרלוס, לפי דעתי היה טוב מאוד. זאת לא אשמתו שסכנין הגיעו למתפרצות בכזאת קלות (חוץ מהחוץ), זה אשמת הקישור הדליל ואיבודי כדור סתמיים. הוא עשה כל מה שהוא יכול בתור קו אחרון והיה טוב. כנל גם טיבי.

הקהל של סכנין נתן לנו נוקאווט רציני בתחילת המשחק, עם כמה שעצוב להגיד את זה. הייתי בשוק מהקרחות שהיו ביציעים שלנו בפאקינג חצי גמר גביע המדינה. מזל שהשחקנים לא התרשמו מזה יותר מדי ואנחנו חזרנו לעצמנו במחצית השניה.

רציתי לציין שמלבד האירועים הבולטים, השופט לא הפסיק לזיין אותנו באי שליפת צהובים לשחקני סכנין, קטע מטורף. גם על עבירות של צהוב וגם על בזבוזי זמן

והשיא? (שוב, חוץ מהאירועים הבולטים) הוא מוציא לסה צהוב בדקה האחרונה!! אף שחקן של סכנין לא קיבל צהוב על בזבוז זמן כל המשחק, וסה, שזרק את הכדור להיכן שהייתה העבירה מקבל צהוב. אין דברים כאלה. וקנדיל עוד במקום לבעוט סמוך לדגל הקרן בעט מאמצע קו הרחבה. מדהים.

אשכרה, כל המשחק השתגעתי מזה

2 הצהובים השערורייתים המשחק היו בפנדל שלא נשרק צהוב (איך????)

ושל סה.

ודלא תבינו נכון. אני בעד שופטים שמוציאים צהובים כאלו. אבל במקרה הזה לסכנין היה צריך להיות לפחות 5-6 צהובים כאלו.

חוסר אחידות ומכירת משחק ברורה. עשו לנו עוול היסטורי אתמול. התקשורת ישנה.

2 הצהובים השערורייתים המשחק היו בפנדל שלא נשרק צהוב (איך????)

ושל סה.

ודלא תבינו נכון. אני בעד שופטים שמוציאים צהובים כאלו. אבל במקרה הזה לסכנין היה צריך להיות לפחות 5-6 צהובים כאלו.

חוסר אחידות ומכירת משחק ברורה. עשו לנו עוול היסטורי אתמול. התקשורת ישנה.

סה צהוב ברור.

הביזיון האמיתי שמדבריםיותר על טבח מאשר על הביזיון של ברגר.

כל שאר המקרים עוד אפשר לחלוק ולטעון לשיקול לדעת של השופט. במקרה מדוניאנין והפנדל על ערן וגם הצהוב על במבי. אבל אני עדיין חושב שהגול של מוגרבי הוא החלק הכי חמור אתמול בכל המשחק. זה פשוט גול שערוריה. בהילוך חוזר רואים כמה הקוון מכור.

אגב יחסית ל"שערורייה" המשחק עבר חלק פלוס מינוס מבחינת אגרסיביות של השחקנים, לא ראיתי ששחקניה חשו מקופחים ומדוכאים עלי אדמות כמו שהליצנים מסביב רוצים שהם ירגישו. בדוחא הם כבר יבואו אלימים יותר וזה רק על הראש של החתול השמנמן והלבנבן הזה שגיא כהן

הגול של מוגראבי זה 100% מכירה. אין שום סיכוי שבעולם שהקוון לא ראה נבדל. לא יכול להיות. עוד לפני הילוך חוזר ידעתי שהיה נבדל ברור. ועוד הקוון עומד במקום הכי טוב שיכול להיות. בן זונה. התחרפנתי בבית, התחלתי לדפוק על הקירות וצרחתי כמו משוגע מעצבים. פאקינג 3 שחקנים ב2 מטר נבדל, לא יכול להיווווות שלא ראית את זה!!!