Jump to content

רועי זריהן, שגיא כהן ושות'...

AZIKIT

Recommended Posts

כל מי שלא רצינו במועדון לא נמצא בו תודה לאל

זה הקוקסינל הכי גדול שרוצה תמיד לרצות את מעסיקיו ובכל רגע אמת רועד מהרעמה של איינשטיין.

בן אדם חסר אינטיליגנציה שהארסנל שלו כולל שתי מילים, תמהיל ודופק ושני משפטים:

"שימו לב איך הוא דוחף חזק עם הרגליים" (על שוער) ועל כל שוער החל מליגה ב' ומעלה.....

"זה פוטנציאל לנבחרת". רק על צחי גיגי ואיתמר ניצן אמר את המשפט הזה 6 פעמים העונה לערך.

פייי עד כמה בןןןן זונהה יכול להיות מראיין ?

תומר לוי לחליילה: "חליילה, נכון עכשיו שמלבד המקום הרביעי שאליו אתם מכוונים - אתם תרצו למנוע ממכבי את האליפות"!?

- "האם נתקלת במקרה מביש שכזה במהלך הקריירה" - חליילה:"מעולם לא, מקרה מביש של מכבי" ...

אוייי כמה שאני שונאא אתכם.

כבר 4 שנים זה ככה, חבל על ההעצבים. התסכול והמרמור עולים על ההיגיון שלהם שגם ככה לא משהו.

מכבי עונה בצורה הכי יפה שיש, וזה התארים. השנה ? אוי כמה שזה יהיה מתוק, רק שיגיע.

אין מה לשנוא את שפיגלר, הוא בסה"כ יס מן - שגיא כהן גם יכול היה להגיד שצריך להוריד נפלם על היציע של סכנין והוא היה מסכים איתו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ענקקקקק

פעם הבאה תבואו למגרש תחסכו מעצמכם את ערוץ האלימות שבאופן אירוני מטיף בתוכניות האלימות שלו על ערכים עלאק בשביל רייטינג.

לא מבין איך אנשים עוד צופים בערוצים האלה חוץ משעתיים בערב בימי שלישי ורביעי.

מגיע לכם פרשנים כאלה על המנדט שאתם נותנים להם.

כאילו פעם ראשונה קבוצה לא מחזירה כדור.

כיף לגלות את הרפש הזה רק פה מחוייך מהניצחון. ממליץ לכולם.

הרבה זמן לא יצא לי לשמוע דבר כזה.

שגיא כהן היום שבר כל שיא, כולל שלימה, הוא פשוט לא הפסיק, זה היה בלתי נסבל.

יצחקי השווה בדקה ה27, המשחק נגמר בדקה ה93.

מתוך ה60 דקות האלו לא אגזים אם הוא דיבר על אותו המקרה חצי שעה, כולל בגולים של מכבי.

במשחק שבו יש תצוגת שיפוט חד צדדית ובלתי נסבלת עוד לפני! הגול "המסריח" ששמנו (שאשמח להתווכח על זה עם כל פרשן בשקל)

פסלו לנו גול חוקי לחלוטין.

אישרו לסכנין גול בנבדל ברור של 3 שחקנים.

אדום + פנדל ברור על זהבי.

צהוב ברור בפנדל לסגס תאמבי שקיבל בהמשך צהוב נוסף על עוד עבירה ברורה.

לאחר מכן, רועי זריהן מפרסם ידיעה "שחקני ספסל במכבי תל אביב אומרים שהם מתביישים".

אוקי, אני מוכן לשים את הביצה שלי והאוטו.

שהוא המציא את זה, במקרה הטוב אולי דיבר עם האפסנאי.

גנבת דעת.

את שתי הביצים שלי על מגש אם מישהו אמר משהו כזה.

השקר של זריהן יצא ברגע שטב"ח וזהבי ודיברו ואמרו שזו הוראה של המועדון להילחם בבזבוזי הזמן.

אבל כולם משקרים שם, זו תקשורת הספורט היום.

סכנין הובילו 2-1 אחרי האירוע!!! והפסידו. אבל נח להם לדבר על האירוע כי זה יוצר רייטינג זול, בדיוק כמו שמחממים לפני המשחקים בין בית"ר לסכנין.

בואנה, עכשיו ראיתי את התקציר. מכל מה שאמרו חשבתי כבר שעוסמן התחיל לפרכס על המגרש ובן חיים התעלם. לא הגיע לכדור, כנראה מתח שריר. אפילו לא "נתן לכדור לצאת". בן חיים הסתובב ישר לספסל של סכנין וביקש כדור לחדש את המשחק.

זהו? על זה כל הסיפור? לא יאומן.

והנה המזדיין הראשי הגיע ושמו משה פרימו. "זו העלייה הגי בזיונית שהייתה בכדורגל הישראלי".

לך תשאף עשן של אוטובוס קומותיים.

משה פרימו מודה לך על הבמה והרייטינג שאתה מעניק לו ועל כך שעזרת לערוץ הספורט לממן את המתנה לחג שהוא קיבל.

כמו כן הוא מוסר שבזכות אנשים כמוך שממשיכים לצרוך אותו כנראה הוא לא יחזור לאוטובוס בקרוב.

משה פרימו מודה לך על הבמה והרייטינג שאתה מעניק לו ועל כך שעזרת לערוץ הספורט לממן את המתנה לחג שהוא קיבל.

כמו כן הוא מוסר שבזכות אנשים כמוך שממשיכים לצרוך אותו כנראה הוא לא יחזור לאוטובוס בקרוב.

בדיוק, תפסיקו לראות את זה.

אני כבר מזמן הפסקתי לראות את התכנית הזו, אבל הפעם רציתי לראות מה החבורת פח זבל תגיד.

אני כבר מזמן הפסקתי לראות את התכנית הזו, אבל הפעם רציתי לראות מה החבורת פח זבל תגיד.

אז בעצם אתה שחקן חיזוק למשוואה יותר שערוריות=יותר רייטינג?

כבר עדיף שהיית צופה קבוע. אחרי שהיום הם ראו אותך ועוד רבים כמוך הם יקבלו חיזוק לשיטת העבודה שלהם.

ישר כח.

בואנה, עכשיו ראיתי את התקציר. מכל מה שאמרו חשבתי כבר שעוסמן התחיל לפרכס על המגרש ובן חיים התעלם. לא הגיע לכדור, כנראה מתח שריר. אפילו לא "נתן לכדור לצאת". בן חיים הסתובב ישר לספסל של סכנין וביקש כדור לחדש את המשחק.

ועוד אבוקוף מסמן לו עם היד תשכב בתוך המגרש. במקום שיוקיעו את חוסר הספורטיביות של הקבוצות שמבזבזות זמן, באים בטענות למי שמנסה להילחם בזה.

אבל זה הכדורגל הישראלי.

אם הם היו עוברים על זה לסדר היום ונותנים הערת אגב שמגיע לסכנין על בזבוז הזמן אז hararihr (תסלח לי שנפלתי עליך) היה פותח במיוחד ערוץ הספורט?

המטרה שלהם זה לא לקדם את הכדורגל רק את הכיס.

ותודה לכם על שיתוף הפעולה.

הסיפור הוא ששני השדרים החליטו שזו בושה וחרפה וחוסר ספורטיביות יוצא דופן על דעת עצמם. תכלס, זה עניין שהוא כמעט אך ורק תקשורתי. כל המחול השדים הזה הוא פונקציה של מדיה. זה כמעט לא קשור לספורטיביות או ספורט בכלל. אם היה נאמר משהו מתון יותר תוך כדי משחק, לא היינו רואים עכשיו שום דבר. כולם קופצים על העסק הזה רק בגלל האופן שהוא הוגש לצופים.

אגב, כרגע באים בטענות לפטר בוס, שמטיל את האשמה על השופט. זה עיוות הדברים, אם אני מבין נכון - בוס לא אמר שהשופט אשם. בוס אמר שמכבי עוצרת רק שהשופט עוצר את המשחק. מאחר והוא לא עצר את המשחק, מכבי שיחקה. אין פה שום האשמה. ממש מטופש.

אגב ההשוואה למקרה במשחק הגביע של ארסנל מגוחכת. באותו משחק ארסנל הוציאה את האאוט במטרה להחזיר לשפילד יונייטד. קאנו היה מאחורי קו ההגנה, וניצל את זה כדי לבשל לאוברמארס. זה היה מסריח כי ארסנל אותתה שהיא מחזירה, ובגלל האיתות ההגנה לא היתה מוכנה ולא שמרה על קאנו.

הסיפור הוא ששני השדרים החליטו שזו בושה וחרפה וחוסר ספורטיביות יוצא דופן על דעת עצמם. תכלס, זה עניין שהוא כמעט אך ורק תקשורתי. כל המחול שדים הוא פונקציה של מדיה. זה כמעט לא קשור לספורטיביות או ספורט בכלל. אם היה נאמר משהו מתון יותר משהו יותר מתון לא יותר תוך כדי משחק, לא היינו רואים עכשיו שום דבר. כולם קפצו על העסק הזה בגלל האופן שהוא הוגש לצופים.

אגב, כרגע באים בטענות לפטר בוס, שמטיל את האשמה על השופט. זה עיוות הדברים, אם אני מבין נכון - בוס לא אמר שהשופט אשם. בוס אמר שמכבי עוצרת רק שהשופט עוצר את המשחק. מאחר והוא לא עצר את המשחק, מכבי שיחקה. אין פה שום האשמה. ממש מטופש.

חומץ דווקא ממך אני מאוכזב.

יושב ומנתח מה בוס כן או לא אמר כאילו זה משנה בכלל.

קפצו על ההזדמנות להרוויח קליקים על כלום ואתם בולעים את זה.