Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

לא הבנתי, מי אמר את זה על מי?

וורדום טוען שזה מה שאמר עליו המאמן טרבריאן, ובגלל שהוא ראה אצלו רצח בעיניים והוא יודע שהוא מאמן אגרוף

הוא נתן לו פוש קיק כדי להרחיק אותו (אני חצי מאמין לו, אחרי הבעיטה הוא נכנס לעמדת מוצא ולא התפרע עליו)

הטיעון שלו הוא שאם מדברים עליו לא נורא, אבל לא מדברים על אמא...

• 2 weeks later...

טירוף! קונור - אלברז הוכרז רשמית כמיין איבנט של 205 שעכשיו כולל לא פחות משלושה קרבות על חגורה! אני חושב שזאת הפעם השנייה (אל תתפסו אותי במילה) בהיסטוריה של הארגון שזה קורה, ולא פחות חשוב מזה - קונור מקבל הזדמנות להיות הראשון שמחזיק שתי חגורות בשתי מחלקות שונות. 205 לדעתי יהיה ללא ספק ה-PPV של השנה ויתעלה על 200 ו202. לא יכול לחכות כבר.

טירוף! קונור - אלברז הוכרז רשמית כמיין איבנט של 205 שעכשיו כולל לא פחות משלושה קרבות על חגורה! אני חושב שזאת הפעם השנייה (אל תתפסו אותי במילה) בהיסטוריה של הארגון שזה קורה, ולא פחות חשוב מזה - קונור מקבל הזדמנות להיות הראשון שמחזיק שתי חגורות בשתי מחלקות שונות. 205 לדעתי יהיה ללא ספק ה-PPV של השנה ויתעלה על 200 ו202. לא יכול לחכות כבר.

אין מצב שאף קרב לא יבוטל.

היו אירועים מבטיחים יותר שבסופו של דבר מתוך 4 קרבות ענקיים נשארנו עם קרב אחד טוב במיין איבנט ועוד קרב שהוחלף בו לוחם או משהו.

פציעות זה מבאס.

אין מצב שאף קרב לא יבוטל.

היו אירועים מבטיחים יותר שבסופו של דבר מתוך 4 קרבות ענקיים נשארנו עם קרב אחד טוב במיין איבנט ועוד קרב שהוחלף בו לוחם או משהו.

פציעות זה מבאס.

אתה צודק, הסיכוי שלא יתבטל אף קרב הוא לא גבוה, אבל בוא נקווה שהאירוע יתקיים כמתוכנן.

מה עם איזה קרב הגנה של קונור על החגורה?

קונור לא יחזור ל145 יותר.

החיתוך משקל הזה בלתי אפשרי בשבילו יותר

הסיבה היחידה שלו לחזור ל145 היא אם לא יהיה לו יותר מקום ב155 אחרי שיפסיד כמה קרבות.

לדעתי לא רק שקונור לא יגן יותר על החגורה שלו ב145, הוא גם לא יקח יותר קרבות ב"פרופיל נמוך", אלא יעשה עוד כמה סופר-פייטס בכמה מחלקות ויפרוש. קונור הוא לא עוד לוחם בארגון ומה שתקף לוונדרבוי וג'אקרה (סתם דוגמא) לא תקף אליו בהכרח.

אז יאללה, שישחרר את החגורה

זה מה שיקרה

הוא יצטרך לוותר עליה עכשיו שהוא הסכים על קרב על החגורה ב155 (אם נאמין לדיינה ווייט מה שכמובן בלתי אפשרי).

קארד מפחיד, לא רואה את UFC 200:

קונור מול אלבארס

וודלי מול וונדרבוי

JJ מול KK

קאובוי מול גסטלום

טייט מול פנינגטון

אדגר מול סטיבנס

באירוע רגיל כל אחד מהקרבות האלה יכולים להיות לכל הפחות קו-מיין איבנט ויש גם דיבור על כריס ויידמן מול יואל רומרו- אבל קשה לי לראות שזה יקרה כי הקארד עמוס מדי, מעבר לרשימה הזאת יש גם את רשאד אוונס מול טים קנדי שזה קרב עם שמות גדולים וקרבות סבירים לגמרי כמו (שזה מרשים כל כך עמוק לתוך הקארד) רפאל נטאל מול טים בוטש וג'ים מילר מול טיאגו אלבס (יש גם קרב של ליז קרמוש).

לדעתי הולך לשבור שיאים של PPV.

ווידמן - רומרו רשמית בקארד. אני חושב שזה יהיה האירוע הראשון מאז 194 שאני אראה בלייב, לא בא לי להסתכן בספויילרים.

חופשי חובה לראות גם את המקדימים

קבלו את זה: דיווחים שע"פ דיינה הקארד לא הושלם! יש רחשים גם על חביב - ג'ונסון.

רשמי.

קארד פסיכי לגמרי.

הרשימה המלאה:

קונור מול אלבארס

וודלי מול וונדרבוי

JJ מול KK

ויידמן מול רומרו

חביב מול ג'ונסון

קאובוי מול גסטלום

טייט מול פנינגטון

אדגר מול סטיבנס

רשאד מול קנדי

רפאל נטאל מול טים בוטש

ג'ים מילר מול טיאגו אלבס

ליימן גוד מול בילל מוחמד

ליז קרמוש מול קייטלין צ'וקאגיאן

האמת שאני לא ממש מבין את ההיגיון של הUFC ברצון לבנות קארד כזה, המון סיפורים גדולים יחסית שהם יכלו לבנות יבלעו בתוך הקארד הזה ואני חושב שהם היו מגיעים לאותם מספרים של PPV בקארד הרבה יותר דליל.

סתם דוגמה:

קונור מול אלבארס

JJ מול KK

ויידמן מול רומרו

אדגר מול סטיבנס

רשאד מול קנדי

זה לבד קארד עצום, אני לא חושב שהמספרים של הקארד הזה היו שונים מבחינת PPV (אני לא רואה מישהו שאומר לא לזה וכן ל205 הנוכחי).

מעבר לשני קרבות אליפות סופר אטרקטיביים יש פה 3 אלופים לשעבר מאזור ניו-יורק בקרבות מאוד מעניינים ככה שיהיה מאוד קל לשווק את זה.

מה שמדהים זה שמהקרבות שנשארו אפשר לבנות את:

וודלי מול וונדרבוי

חביב מול ג'ונסון

קאובוי מול גסטלום

טייט מול פנינגטון

זה קארד מדהים לדעתי שאולי פונה פחות לקהל הרחב של קונור, אבל לכל חובב MMA זה קארד חובה ויש בו כמה מהשמות היותר פופלריים בענף.

עמית המטרה של לבנות קארד כזה הוא קודם כל להראות לקונים החדשים של החברה שהיואפסי עדיין יודעים לייצר אירועים מטורפים

המטרה השנייה היא לייצר קארד מטורף לניו יורק שרק מי שעוקב אחרי היואפסי מהימים הראשונים יודע כמה חרא אכלנו מהפוליטיקאים הזבל שלהם.

והמטרה השלישית היא שבגלל שצריך קארד מטורף צריך המון קרבות גדולים כי אנחנו למודי קרבות ומתוך 7 קרבות אדירים בסוף אנחנו נשארים עם 2 וחצי אז זה למקרה הצורך.

יהיו לוחמים שיפלו על חומרים אסורים, לוחמים שירצו לשמור את החגורה עוד קצת אז יזייפו פציעה (כל חודש שאתה מחזיק יותר בחגורה מכניס לך יותר כסף לפי החוזים וזו הסיבה שכל אלוף נלחם פעם בשנה)

וחלק מהלוחמים יפצעו באמת.

שלא תבינו לא נכון לא מדובר בתלונה, סתם משהו שלא מובן לי.

הקטע שלי זה שמנקודת המבט של הUFC מעבר לעובדה שהם מוציאים סתם כסף בלי להגביר הכנסה כי הקארד הזה יכל להיות מדהים ואולי הטוב בהיסטוריה של הUFC גם עם פחות, הם גם מורידים את הפוקוס מקרבות שהיו יכולים להיות ענקיים עם בילד-אפ טוב:

וודלי מול וונדרבוי אמור להיות אחד הקרבות הכי פופלריים שיש לUFC להציע שלא כוללים את המילה קונור כשג'ון ג'ונס מורחק ורונדה בחופשה,

JJ מול KK זה קרב נשים בין שתיים עם רקורד מושלם וסגנון אטרקטיבי שיכולות להיות הפנים של הUFC נשים אחרי הנפילה של רונדה,

ויידמן מול רומרו זה הקרב הראשון של ויידמן מאז ההפסד של החגורה מול רומרו עם 7 ניצחונות רצופים בUFC,

חביב הוא שם בולט ועדיין בלתי מנוצח והוא נלחם מול מייקל ג'ונסון שעשה נצחון סופר מרשים לפני קצת יותר משבוע,

קאובוי בא מניצחון מפחיד וניצח 11 מה12 האחרונים (וההפסד היחידי הוא על החגורה) והוא נלחם מול גסטלום שהוא די צעיר ובולט,

טייט בקרב הראשון אחרי ההפסד של החגורה,

אדגר מול סטיבנס זה קרב מאוד מעניין,

רשאד אוונס נלחם בניו-יורק ופעם הראשונה כמידלוייט מול קנדי שהוא גם שם גדול.

אף אחד לא ישים יותר מדי לקרבות האלה כי יש בקארד את קונור בקרב על חגורה וכי יש כל כך הרבה קרבות באותו זמן שלא יתמקדו באף אחד מהם.

(האמת שהבנתי שאני סתם חופר ומתלונן על קארד עצום סתם, אבל כבר כתבתי אז אני אשלח בכל זאת)

בלי קונור הקארד הזה לא שובר שום שיא. עם כל הכבוד לרשימה הנהדרת הזאת - אין שם אף כוכב שהוא PPV DRAW מוכח שיכול לעשות חצי מההבדל שקונור עושה. הקארדים של 203 ו204 די צולעים, 200 נפל בענק וניו יורק היא היעד שהיואפסי חולמים עליו כבר שנים רבות אז אני מבין את ההתפרעות והנסיון לסחוט את הלימון עד תום. וכמו שטוני אמר - כשUSADA ופציעות עורבות לכל אירוע - זה רק מבורך שהקארד כל כך מעובה (אם אתה שואל אותי זאת הפקת לקחים מ200).

ברור, הכוונה שלי הייתה עם קונור ולהוריד כמה מהקרבות האחרים ולתת להם מקום יותר מרכזי.

קונור מוכר לאנשים שלא רואים אחרת, אבל כמעט כל אוהד MMA היה רואה את הקארד הזה גם בלי הקרבות של חביב, טייט וקאובוי לדוגמה שכל אחד מהם יכול להיות בכיף קו-מיין איבנט באירוע אחר ואפילו אם אתה מוריד את שלושתם זה עדיין מועמד מוביל לקארד הגדול בהיסטוריה.

אגב קונור, בלי קשר לדעה עליו צריך להודות שהבנאדם מדהים בלקדם אירועים:

המסיבת עיתונאים הזאת אגב קצת ממחישה את מה שהתכוונתי אליו בהתחלה, יושבים שם השמות הכי גדולים בספורט כמו וודלי, וונדרבוי, ויידמן, קאובוי, JJ (חביב וטייט לא הגיעו) ואת אף אחד מהעיתונאים לא מעניין כלום חוץ מקונור.