Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

הוא לא קפץ משקל, זה המשקל היומיומי שלו (אולי פחות 2 פאונדס).

פשוט לא היה לו היתרון שהוא רגיל אליו שזה ריץ' וגובה.

בטח שהוא קפץ, הוא נילחם ב145 לפני ונגד נייט ב170, זה משמעותי וזה לא משנה אם זה המשקל שהוא נמצא בו כשהוא לא מתאמן לקרב.

בטח שהוא קפץ, הוא נילחם ב145 לפני ונגד נייט ב170, זה משמעותי וזה לא משנה אם זה המשקל שהוא נמצא בו כשהוא לא מתאמן לקרב.

תראה, אלו אומנם 11 קילו אבל קונור שעולה בשקילה זה לא אותו קונור של הקרב (שהוא הודה שהוא עולה בחזרה ל165 פאונדס.

את החיתוך הוא מתחיל 3 שבועות לפני הקרב שבשבוע האחרון הוא נמצא בשיא החיתוך שהוא בעצם הייבוש.

את כל מחנה האימונים שלו (3 חודשים) הוא עורך עם המשקל היומיומי שלו שהוא 165 פאונדס.

בקרב מול נייט הוא פשוט לא חתך משקל אבל המשקל היה מאוד דומה (2 ק"ג הבדל).

הוא פשוט לא היה חזק מספיק בשביל להוריד את נייט בנוקאווט והידיים שלו היו קצרות מידי

וחוץ מזה בגלל יתרון הגודל של נייט היה לו קל ביותר להוריד את קונור לקרקע וגם להשאיר אותו שם בסקרמבל.

תראה, אלו אומנם 11 קילו אבל קונור שעולה בשקילה זה לא אותו קונור של הקרב (שהוא הודה שהוא עולה בחזרה ל165 פאונדס.

את החיתוך הוא מתחיל 3 שבועות לפני הקרב שבשבוע האחרון הוא נמצא בשיא החיתוך שהוא בעצם הייבוש.

את כל מחנה האימונים שלו (3 חודשים) הוא עורך עם המשקל היומיומי שלו שהוא 165 פאונדס.

הוא פשוט לא היה חזק מספיק בשביל להוריד את נייט בנוקאווט והידיים שלו היו קצרות מידי

וחוץ מזה בגלל יתרון הגודל של נייט היה לו קל ביותר להוריד את קונור לקרקע וגם להשאיר אותו שם בסקרמבל.

אתה צודק בכל הקשור ללוח זמנים, אבל שוב, מחנה אימונים זה נחמד, אבל סיפור אחר לגמרי מקרב באוקטגון, הגוף של קונור פשוט לא היה רגיל וההנחה האישית שלי היא שהוא פשוט לא עבד מספיק על הקארדיו שלו, הוא חשב שהוא יזרוק פצצות ונייט יפול כמו מה שקרה עד עכשיו ב145, אבל מולו עמד לוחם ששוקל 170 עם סנטר רצינית וזה כל הסיפור.

זה עדיין מאוד משמעותי מבחינת המשקל הוא עשה מעבר מאוד מהיר יחסית מ145 לקרב ב155 ואז הוסיף ועלה ל170 בהתראה של שבועיים, זה נכון שהוא פשוט ויתר על החיתוך אבל הגוף שלו היה יותר בנוי ל155 מאשר ל170 ויכלת לראות את זה בכושר שלו- בסיבוב הראשון הוא היה הרבה יותר טוב והוא התחיל להאט בשני.

לנייט יש סנטר מאוד טוב (אם אני זוכר נכון הפסיד רק בנוק אאוט אחד בקריירה בבעיטה מטורפת לראש) והוא גם חוסם הרבה מכות עם הכתף, אבל מה שאמרת על להוריד את קונור לקרקע לא נכון לדעתי- נייט לא טוב בלהוריד אנשים לקרקע (הוא גם לא מנסה יותר מדי) הוא פשוט עומד איתם עד שהם הולכים לרצפה.

בקרב הקודם ביניהם נייט פשוט פגע בקונור טוב ואז קונור עשה את הטעות של לנסות ללכת על טייקדאון כי הוא חטף בעמידה ואז נייט גמר אותו.

אני מהמר על ניצחון של קונור בהחלטת שופטים אבל זה יכול ללכת כמעט לכל כיוון.

זה עדיין מאוד משמעותי מבחינת המשקל הוא עשה מעבר מאוד מהיר יחסית מ145 לקרב ב155 ואז הוסיף ועלה ל170 בהתראה של שבועיים, זה נכון שהוא פשוט ויתר על החיתוך אבל הגוף שלו היה יותר בנוי ל155 מאשר ל170 ויכלת לראות את זה בכושר שלו- בסיבוב הראשון הוא היה הרבה יותר טוב והוא התחיל להאט בשני.

לנייט יש סנטר מאוד טוב (אם אני זוכר נכון הפסיד רק בנוק אאוט אחד בקריירה בבעיטה מטורפת לראש) והוא גם חוסם הרבה מכות עם הכתף, אבל מה שאמרת על להוריד את קונור לקרקע לא נכון לדעתי- נייט לא טוב בלהוריד אנשים לקרקע (הוא גם לא מנסה יותר מדי) הוא פשוט עומד איתם עד שהם הולכים לרצפה.

בקרב הקודם ביניהם נייט פשוט פגע בקונור טוב ואז קונור עשה את הטעות של לנסות ללכת על טייקדאון כי הוא חטף בעמידה ואז נייט גמר אותו.

אני מהמר על ניצחון של קונור בהחלטת שופטים אבל זה יכול ללכת כמעט לכל כיוון.

לא לא זה לא משמעותי לרעה אלא לטובה מבחינתו אני אסביר לך מדוע

זה שהוא נלחם ב145 זה ממש לא בריא בשבילו.

קונור לא ניצח אף לוחם משמעותי בקאליבר שלו (גם אלדו), קונור צעיר, חזק, מהיר, מוטת ידיים ארוכה והוא גבוה מכל מתמודד שעלה מולו בלפחות 10 ס"מ (ואני ממש צנוע)

בכל מקום שהיו הימורים בקונור נגד אלדו אלדו הפסיד, אז אלו לא דברים בדיעבד זה פשוט מאוד למי שמבין את הספורט שלאלדו לא היה סיכוי ממשי.

לעומת זאת ב155 היתרונות של קונור לא רק מתבטלים אלא יש לו חסרון מול לוחמים כמו סרוני ופטיס וכו'.

ה170 פאונדס הזה היה בגלל שלנייט לא היה מספיק זמן להיכנס לחיתוך משקל (נייט נלחם בעיקר ב155 חוץ משנה אחת ב2011 שהוא נלחם גם ב170)

המשקל של נייט הוא 170 לפני חיתוך משקל כמו שהמשקל של קונור הוא 165 לפני החיתוך ל145.

החיתול של קונור כ"כ קיצוני שבהשוואה אליו תנסה לדמיין את ג'ון ג'ונס יורד ל170 מ205 (13 ק"ג) כשקונור חותך קרוב ל11 ק"ג ככה יוצא מצב שהוא נראה מזעזע כמו פה:

o1gby91u98qopjua6okv.jpg

לוחם שנמצא במצב של קונור בשקילה של 145 עורך לאחר השקילה משהו שנקרא הזרקת נוזלים, בגלל שהגוף שלו איבד כ"כ הרבה נוזלים בשבוע ייבוש שהוא עורך לפני השקילה יש סכנה שהריאות יקרסו וגם הכבד.

תחשוב שאני אבקש ממך לעלות לקרב 12 שעות אחרי צום יום כיפור (עכשיו תכפיל את הצום הזה ב72 שעות ועוד 3 ימים שהוא אוכל ארוחה אחת ביום ושותה בקבוק מים אחד בלבד).

קונור הגיע לסיבוב השני סחוט בגלל שהוא התאמץ ממש לשלוח את נייט לישון ללא הצלחה

קונור לפני הקרב הזה לא התאמץ באף קרב שלו חוץ מצ'אד מנדס וגם בסיבוב השני של הקרב מול צ'אד ראו שקונור בקושי עומד על הרגליים, היה לו יותר מזל משכל בקרב הזה כי צ'אד פשוט הרים ידיים ונכנע בעמידה (עד היום אני כועס עליו, הוא גם נתפס על שימוש בסטרואידים אחרי הקרב אז בכלל אין מה לדבר).

מה שאני מסיק הוא שקונור התבסס על הסיבוב הראשון או אמצע הסיבוב השני בכל הקרבות שלו (סוג של ויטור בלפורט) ועכשיו הבלוף נחשף והוא יצטרך לעבוד על הקארדיו שלו בצורה משמעותית יותר.

אגב, שנה שעברה הזרקת נוזלים דרך הוריד יצאה מהחוק ולכן קונור לא יחזור ל145 לעולם יותר למי שציפה ממנו לחזור מתי שהוא.

עדיין עדיף היה לו לעשות חיתוך פחות דרמטי ל155 מאשר להתמודד ב170 מול נייט שלא צריך לעבור חיתוך די רציני גם הוא (אני חושב שכמעט עדיף חיתוך סביר מאשר להתמודד במשקל הרגיל שלך).

האיסור על אינפוזיות נכנס לתוקף ביולי 2015, ככה שגם בקרב נגד צ'אד הוא היה בלי זה וגם בקרב נגד אלדו והיום זה קצת יותר קל כי הזיזו קצת את הזמנים של השקילה ככה שיש יותר זמן בין השקילה לקרב להתאושש.

הוא הלך קרב שלם (3 סיבובים) מול מקס הולוואי מזמן והולוואי לדעתי גם מחזיק ביתרון גובה וריץ' אליו אאל"ט אבל אתה צודק שהוא בד"כ נתקל ביריבים קטנים משמעותית.

יכול להיות שיש מצב במה שאתה אומר שאין לו קארדיו מספיק בשביל 5 סיבובים, אם אתה צודק אז נייט ינצח לדעתי אבל אני חושב שהאסטרטגיה של קונור הייתה מטומטמת פעם קודמת, כמו שאמרת הוא ניסה לגמור אותו מוקדם וכשזה נכשל הוא התעייף התחיל לחטוף ואז הלך לקרקע- אם יהיה לו את הכושר אני רואה אותו מנצח את רוב הסיבובים ומסיים בהחלטת שופטים אחידה.

כמה הערות: כאמור הקרב הראשון התבצע ב170 בגלל ההתראה הקצרה לנייט והקרב השני יתבצע באותו משקל כי האגו של קונור לא מרשה לו להילחם במשקל אחר מזה שהפסיד בו. קונור נלחם נגד פורייה שהם באותו גובה וגם נגד הולוואי שאפילו גבוהה ממנו, ובאותו קרב נגד מקס קונור ניצח בהחלטת שופטים כשהוא בבירור טוב מהולוואי בכל שלושת הסיבובים, אז כך שלטעון שאין לו קארדיו מספיק טוב זה קצת מוגזם, אני חושב שקונור לא בא מוכן לקרב האחרון נגד נייט כי הוא פשוט האמין להייפ סביבו, הוא האמין שאי אפשר לנצח אותו ושהוא יוריד כל יריב לקנבס אחרי כמה דק' של קרב, יכול להיות שהקרב האחרון שלו היה בסימן wake up call ויכול להיות שהוא עדיין מאוהב בעצמו, מה שלא יהיה - אני לא רואה את הקרב הזה מגיע להחלטת שופטים.

איזה כיף יהיה מחר, ללא ספק שזה לא היה מבויים.

קונור שהיה מומחה בלהיכנס למוח של לוחמים ולגרום להם לצא מהכלים נופל למאסטר הגדול בתחום, קונור כבר בפיגור.

איזה כיף יהיה מחר, ללא ספק שזה לא היה מבויים.

קונור שהיה מומחה בלהיכנס למוח של לוחמים ולגרום להם לצא מהכלים נופל למאסטר הגדול בתחום, קונור כבר בפיגור.

אחת התגובות מיוטיוב:

You can't beat Nate at mental warfare cause he hasn't got a brain.

מישהו יודע להגיד באיזה שעה הקרב יהיה בערך?

המיין איבנט תמיד מתחיל באזור ה7 בבוקר כאשר האירוע המרכזי מתחיל ב5:00

המקדימים ב2:00 ויש לפעמים גם קרבות ב1:00 שאלו קרבות לצפייה בחינם.

ראיתי בלייב, אחד הקרבות הטובים שיצא לי לראות.

כאחד שמאד אוהב את קונור לראות אותו מתנדנד בסיבוב השלישי והחמישי היה ממש מותח , שמח שהוא ניצח למרות שהרגיש לי שהגיע לנייט הניצחון (נטו כי היו יותר רגעים בקרב שחשבתי שנייט הולך לגמור אותו מאשר ההפך) .

ועדיין קרב אדיר, קונור לא גנב ניצחון , והכל מוכן לקרב ה3 בניהם .

אירוע פשוט נהדר, שם את 200 בכיס האחורי, מהEARLY PRELIMS ועד לקארד המרכזי, הכל היה טוב חוץ מהקרב המרכזי שהיה נוראי. אני ארחיב מאוחר יותר על הקרבות.