Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

עכשיו סיימתי לראות ואני בשוק של החיים!

איזה גבר ביספינג, גייטקיפר כ"כ הרבה שנים ואיזו דרך לנצח

רוקהולד פשוט שחצן ואני לא אוהב אותו.

וואו איזה אירוע מטורף.. כמה מילים על הקרבות: רוקהולד פשוט זילזל בביספינג וזה היה ניכר, הוא לוחם מדהים אבל שחצן גדול. אפשר להגיד הכל על מייקל, אבל אי אפשר לקחת ממנו את הנשמה הענקית שלו ואת העובדה שהוא נושם את הספורט הזה, שאפו ענק על אחד האפסטים הגדולים בתולדות הענף. התחזית שלי במידלווייט: ביספינג מפסיד את החגורה בקרב הבא לווידמן/ג'אקרה/רוקהולד, מי שזה לא יהיה אלה יהיו הארבעה שיתחרו לדעתי.

על קרוז אין יותר מדי מה לחדש, הוא לוחם עצום, יחיד במינו ועם נוקאאוט פאוור הוא היה מקבל הרבה יותר הערכה, אני תמיד נהנה לצפות בו. יש לי תחושה שזה היה הסוף של פייבר באוקטגון, הוא זקן וכבר רחוק מהשיא ויש לו גם את בן טיפוחיו קודי אז אני מעריך שהוא יחליט לפרוש בקרוב.

מקס חייב לקבל שוט על אליפות, פשוט חייב, הוא יותר מדי טוב מכדי להמשיך להילחם לא על אליפות, מה שהוא עשה בסוף הקרב זה ללא ספק אחד הרגעים הכי מטורפים שראיתי בMMA. דן הנדרסון עם נוקאאוט מהסרטים והבן אדם בן 45! לא להאמין, עם כל האהבה לבחור אני חושב שזה יהיה רגע נהדר לפרוש בו. אורטגה הוא גם מהשמות העולים של הארגון ועם הזמן הוא רק יהיה טוב יותר. גם דהריוש היה נהדר.

לסיכום: יצא יותר מכמה מילים, אבל פאאאקקק איזה אירוע מטורף! וזה עוד בלי להזכיר את החזרה משום מקום של ברוק לסנר (אני מאמין שזה יהיה רק לקרב אחד) וההודעה הרשמית על הרימאץ' בין נייט לקונור ב202.

מה דעתכם על רורי - וונדרבוי? אני אישית מאוד אוהב את שניהם ואני לא רואה פייבוריט מובהק בקרב. מבחינת פוטנציאל יכול להיות לנו כאן את קרב השנה. הלוואי שיממש לפחות חצי מהפוטנציאל שלו.

מה דעתכם על רורי - וונדרבוי? אני אישית מאוד אוהב את שניהם ואני לא רואה פייבוריט מובהק בקרב. מבחינת פוטנציאל יכול להיות לנו כאן את קרב השנה. הלוואי שיממש לפחות חצי מהפוטנציאל שלו.

וונדרבוי לוחם נהדר אבל רורי קשוח ברמות, אני חושב שרורי ינצח כאן.

וונדרבוי לוחם נהדר אבל רורי קשוח ברמות, אני חושב שרורי ינצח כאן.

אין צל של ספק שרורי הוא AS TOUGH AS IT GETS, אבל וונדרבוי הוא לוחם כל כך מוכשר ומגוון, אני אף פעם לא מצלי לקרוא אותו.. זה מאצ'אפ מדהים בעיניי.

MMA Fighter Reportedly Killed Himself Playing Russian Roulette

Former Bellator MMA and Legacy Fighting Championship fighter Ivan Cole has reportedly shot and killed himself in a game of Russian Roulette.

A post on CBS DFW's Facebook page broke the news late on Saturday night, claiming he was 'playing roulette with a gun in a Dallas apartment'.

The Dallas Police Department later confirmed Ivan Robert-Earnest Cole was found dead in the apartment after officers responded to a shooting at approximately 7.31 am.

Cole was only 25 years old.

40998535575d0b5aab184978c041962e.jpg

אני אישית מוריד בטורנט את האירועים. תחפש, אתה תמצא בקלות.

___

על הפייט-נייט באוטווה:

אירוע סולידי ביותר, מצד אחד רוב הקרבות המקדימים והקרב המרכזי לא התעלו לרמה גבוהה, אבל הקרב של אוקונול ובוסה היה מלחמה משוגעת, ריספקט גדול לשניהם שהמשיכו לעמוד ולזרוק פצצות גם אחרי שספגו כל כך הרבה לאורך הקרב, בוסה אמנם ניצח גם לדעתי, אבל שיין נתן הופעה קשוחה עם הרבה לב, והוא כרגע במאזן שלילי בUFC ואני מקווה שהוא לא ייחתך. קאובויי סרוני ממשיך להוכיח עד כמה הוא לוחם נהדר, שחט את קוטה והוא ממשיך את הדהירה שלו בWW. לא מאמין שהוא יהיה אלוף, אבל כמו בלייטוויט - גם כאן הוא יכול להתברג בצמרת. הקרב של מרסייר וטיבות' היה גם אחלה וגם ג'וג'ו נתנה עבודה נגד ואלרי (רק חבל על המכות שהשופט נתן לה להכניס שואלרי הפנתה לה את הגב). המיין איבנט הסופר מאכזב היה מייאש מאוד לצפייה, אני לא יודע אם שניהם ניסו לשחק על נק' או שהם פשוט לא הצליחו לאכול אחד את השני, במיוחד רורי שהיה מאוד הססן וכל הנסיונות שלו לסגור מרחק נגד וונדרבוי לא הועילו. בסופו של דבר זאת הייתה אכזבה, ועכשיו שתומפסון סימן וי גם על רורי - הוא הקונטנדר הבא במחלקה ובקרב על החגורה אני מאוד אתבאס לראות משחקי נק' כמו אמש, שיבוא להכאיב, כי יש לו את כל הכלים להפוך קרב לסופר משעמם אם הוא רוצה, ואני מקווה שהשופטים לא ייתנו לזה לגיטימציה בקרב על חגורה.

עידכונים על פציעות: דירק ברונסון ניפצע ויוחלף ע"י טיאגו סאנטוס ב200, עדיין קרב נהדר.

עוד קרב גדול שנהרס זה טישיירה - ראמבל, בגלל פציעה של ראמבל. עדיין לא הוכרז מחליף.

שמועה גדולה מהזמן האחרון שאומרת שהUFC בדרך להימכר לתאגיד סיני גדול שקרכלשהו תופסת תאוצה בימים האחרונים. מעניין מאוד.

• 3 weeks later...

חשבתם שנגמרו לכם הסרטים? ג׳ון ג׳ונס מכה שנית.

הקרב שלו ליום הראשון הקרוב בוטל

כן, אני מתכוון אם זה הלילה הזה או בלילה בין שישי לשבת?

אני אעשה סדר לטובת כולם:

בין חמישי לשישי לפנות בוקר יש את הפייט-נייט שבמרכזו דוס אניוס VS אלברז, בין שישי לשבת לפנות בוקר יש פייט-נייט שבמרכזו יוהאנה VS קלאודיה (פינאלה של עונת TUF האחרונה) ובין שבת לראשון לפנות בוקר UFC 200 שג'ונס דפק (ועדיין מדובר בקארד מטורף).