Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

על ג'אקרה, רוקהולד מוכשר מאוד בקרקע, אומנם לא מוכשר כמו ג'אקרה אבל הוא ענק, פיזית הוא עצום אומנם פחות טכני על הקרקע מג'אקרה אבל חזק הרבה יותר ממנו.

בנוגע לעמידה, זה כבר יהיה משחק ילדים בשביל רוקהולד, רוקהולד פשוט לא היה בשל לשלבים האלו לפני 3-4 שנים, היום רואים איך הגוף שלו נראה, איך הוא מתמודד עם לחץ הוא התבגר מאוד.

הוא ינצח את כריס בפעם השנייה וגם את ג'אקרה.

אולי הניצחון הכי מרשים של בלפורט בכל הקריירה שלו הוא הניצחון על לוק רוקהולד מלפני 3 שנים. (TRT או לא TRT)

על ג'אקרה, רוקהולד מוכשר מאוד בקרקע, אומנם לא מוכשר כמו ג'אקרה אבל הוא ענק, פיזית הוא עצום אומנם פחות טכני על הקרקע מג'אקרה אבל חזק הרבה יותר ממנו.

בנוגע לעמידה, זה כבר יהיה משחק ילדים בשביל רוקהולד, רוקהולד פשוט לא היה בשל לשלבים האלו לפני 3-4 שנים, היום רואים איך הגוף שלו נראה, איך הוא מתמודד עם לחץ הוא התבגר מאוד.

הוא ינצח את כריס בפעם השנייה וגם את ג'אקרה.

אולי הניצחון הכי מרשים של בלפורט בכל הקריירה שלו הוא הניצחון על לוק רוקהולד מלפני 3 שנים. (TRT או לא TRT)

אה, לא התכוונתי שג'אקרה ינצח את רוקהולד, אלא שהוא ייקח את הקרב ולא יידחה את ההצעה. אני חושב בדיוק כמוך, רוקהולד הוא אחד הלוחמים הכי שלמים בארגון ונמצא כרגע בשיא שלו, כרגע הוא פייבוריט מול כל אחד במחלקה שלו, על הנייר אני רואה אותו מנצח את כולם, במציאות קרב מול ג'אקרה יהיה מעניין, וגם רומרו שלצערי עדיין מושעה. בכל מקרה, רוקהולד הוא האלוף והוא כשיר, תנו לו להילחם! הדבר האחרון שאני רוצה שיקרה זה שהקרב יתבטל, תמיד אפשר להגיע לפשרה.

לאולר - וודלי רשמי ל201, קרב נהדר. מכיוון שרורי ו-וונדרבוי כבר משובצים ודמיאן מאיה נילחם ממש עכשיו וודלי הוא הבחירה המתבקשת. חשוב לציין שוודלי נילחם בפעם האחרונה לפני שנה וחצי, מעניין איך זה ישפיע עליו.

027158_201_LawlerWoodley_BoutAnn_1200x12

להגנתי הוא אף פעם לא הפסיד בסיבוב הראשון והוא בא מניצחון על אנדרסון סילבה (אוקיי זה די בערבון מוגבל, אבל עדיין), שלא תבין אני לא חושב שיש לו איזושהו סיכוי אמיתי מול רוקהולד... אני פשוט חושב שהוא ישרוד סיבוב לפני שהוא יילך לישון.

עדכון לגבי האירועים פוסט UFC 200:

פייט-נייט 13 ביולי: קייסה אחרי ניצחון משכנע ינסה לעצור את הרצף הארוך של טוני פרגסון בקרב מרכזי. צפוי קרב נהדר. בשאר הקארד יש שמות כמו ג'ון ליניקר, טים בוטץ', מייקל מקדונלד והזוכה האחרון של TUF ראין הול.

אירוע פוקס 23 ביולי: הולם חוזרת אחרי הפסד החגורה לקרב נגד שבצ'נקו הרוסיה. עוד באירוע קרב נהדר של טישיירה נגד ראמבל ככל הנראה על הזהות של הקונטנדר הבא במחלקה, עוד קרב שראוי לציון זה ברבוסה - מלנדז. יופי של אירוע.

UFC 201 ב30 ביולי: וודלי נגד לולר בקרב על החגורה, וודלי סוף סוף מקבל את הקרב שהוא ציפה לו, יהיה מעניין. עוד בקארד שעדיין לא נסגר - דמיטריוס מגן על התואר שוב ובראון נגד אלנברג. שוב, הקארד עדיין לא נסגר.

UFC 202: שום דבר לא סגור, ככל הנראה רימאץ' של קונור - נייט.

UFC 203: בינתיים הוכרז רק הקרב המרכזי - מיוצ'יץ' נגד אוברים

מה יש לכם להגיד על השחיטה של קודי? לא ראה אותו ממטר. איזה פרוספקט נהדר למחלקה הזאת ואיזה סגנון לחימה כייפי לצפייה, תמיד מחפש את הסנטר.

אני מוכרח להודות, משהו קרה בזמן האחרון ואין לי אף לוחם מועדף יותר

הקרבות נהיו חצי כוח בשנתיים האחרונות משהו מבאס קרה ליואפסי.

אני מוכרח להודות, משהו קרה בזמן האחרון ואין לי אף לוחם מועדף יותר

הקרבות נהיו חצי כוח בשנתיים האחרונות משהו מבאס קרה ליואפסי.

לא מזדהה איתך בכלל, אני דווקא חושב שהארגון רק מתעצם ומבסס את המעמד שלו בעולם הMMA כמוביל הבלעדי, וגם לא חסרים לי לוחמים שאני מאוד נהנה לראות.

לא מזדהה איתך בכלל, אני דווקא חושב שהארגון רק מתעצם ומבסס את המעמד שלו בעולם הMMA כמוביל הבלעדי, וגם לא חסרים לי לוחמים שאני מאוד נהנה לראות.

אני צופה בכל אירוע משנת 2006 ועוכב כמה שאפשר מ2003, יש ירידה משמעותית בשנים האחרונות ורואים את זה גם בהכנסות

היואפסי מנסים לעשות אירועים משמעותיים בשנה הזו כי הם מרגישים את הירידה, המון לוחמים הולכים על בטוח וההיאבקות התבססה כנשק עיקרי וזה קצת מוריד.

אני צופה בכל אירוע משנת 2006 ועוכב כמה שאפשר מ2003, יש ירידה משמעותית בשנים האחרונות ורואים את זה גם בהכנסות

היואפסי מנסים לעשות אירועים משמעותיים בשנה הזו כי הם מרגישים את הירידה, המון לוחמים הולכים על בטוח וההיאבקות התבססה כנשק עיקרי וזה קצת מוריד.

לוחמים שהולכים על בטוח יש מאז שאני רואה וגם לא שמתי לב למגמה כזאת שמתפתחת, אבל אולי בגלל שאתה צופה הרבה יותר זמן יש לך פרספקטיבה רחבה יותר. לא יודע, להוציא את כל פסטיבל מקגרגור אני חושב שהUFC במגמת התקדמות כל הזמן, יש כמובן דברים שעדיין בעיתיים, אבל התמונה הכללית טובה לטעמי.

אתה טוען שיש ירידה בכמות ההכנסות של הUFC? יש לך נתונים?

לוחמים שהולכים על בטוח יש מאז שאני רואה וגם לא שמתי לב למגמה כזאת שמתפתחת, אבל אולי בגלל שאתה צופה הרבה יותר זמן יש לך פרספקטיבה רחבה יותר. לא יודע, להוציא את כל פסטיבל מקגרגור אני חושב שהUFC במגמת התקדמות כל הזמן, יש כמובן דברים שעדיין בעיתיים, אבל התמונה הכללית טובה לטעמי.

אתה טוען שיש ירידה בכמות ההכנסות של הUFC? יש לך נתונים?

אתה מוזמן לקבוצה UFC Israel בפייסבוק אני מאוד מאוד פעיל שם, זו קבוצה שנפתחה אחרי שהפורום של תפוז נסגר (הייתי שם מ2008 אני חושב אולי לפני)

היו שם נתונים לפני כמה שבועות של אחד המנהלים, היואפסי ללא ספק בירידה חדה בשנים האחרונות ולכן גם הרצון של דיינה ווייט למכור.

אתה מוזמן לקבוצה UFC Israel בפייסבוק אני מאוד מאוד פעיל שם, זו קבוצה שנפתחה אחרי שהפורום של תפוז נסגר (הייתי שם מ2008 אני חושב אולי לפני)

היו שם נתונים לפני כמה שבועות של אחד המנהלים, היואפסי ללא ספק בירידה חדה בשנים האחרונות ולכן גם הרצון של דיינה ווייט למכור.

אני נמצא שם למען האמת, ולא ראיתי פרסום כזה, אתה יכול לשים כאן קישור?

אני נמצא שם למען האמת, ולא ראיתי פרסום כזה, אתה יכול לשים כאן קישור?

אשלח למנהל שפרסם את זה (פרסם כמה פעמים) שישלח לי

בכל אופן הצורה שבה הPPV עובד כרגע שונה לגמרי ואני אסביר

היואפסי יצאו בשנים האחרונות גם לרשתות הגדולות (צפייה בחינם מבוססת פרסומות) וגם הורידו מחירים כאשר קונים באינטרנט בUFC.TV

הבעיה הגדולה שלהם היא שהלוחמים היום מרוויחים כמעט מכל דבר קטן, לוחמים גדולים מרוויחים אחוזים מהPPV (מה שלא היה קורה פעם), המשכורות הרשמיות שלהם היא כמובן לא הדבר האמיתי והם מרוויחים גם מנפח תעבורה ברשתות החברתיות ויוטיוב לדוגמה.

הספורט גדל אבל על פניו היואפסי מרוויחים פחות כסף, ה-TUF ממש אבל ממש לא כמו חמשת העונות הראשונות, יש מכת פציעות ובאמת שבלי קונור מקגרגור ורונדה אני לא יודע איפה הארגון היה עומד היום.

שלושת האירועים שהכניסו הכי הרבה בשנתיים האחרונות היו קונור נגד אלדו, קונור נגד דיאז ורונדה נגד הולי הולם.

ואף אחד מהאירועים האלו לא מתקרב לקניות שברוק לסנר עשה בזמנו (עד היום יואפסי 100 הוא האירוע שמכר הכי הרבה, אני בספק אם יואפסי 200 יצליח לספק את המספרים האלו אם קונור מגרגור לא יהיה בקארד בקרב על החגורה).

כל זה לא אומר שהארגון כמובן לא רווחי הבעיה נוצרה בגלל ריבוי אירועים בשנה, בעבר היואפסי היו עורכים אירוע PPV פעם בחודש ולפעמים היו גם מדלגים על אירועים בגלל ביטול ודברים כאלה, אירוע סוף השנה היה נחשב לאירוע הגדול ביותר.

היום יש לך Fight Night, UFC On FOX, UFC on FX בלי קשר לאירועים הגדולים.

מה שיוצר מצב של הרבה קרבות "פרווה", תוסיף לזה את כל המשקלים הנמוכים ויש לך חוסר עניין.

עוד בעיה גדולה היא בדיקת הסמים שנכנסה לקטע פרוע מאז ויטור בלפורט של 2013.

אשלח למנהל שפרסם את זה (פרסם כמה פעמים) שישלח לי

בכל אופן הצורה שבה הPPV עובד כרגע שונה לגמרי ואני אסביר

היואפסי יצאו בשנים האחרונות גם לרשתות הגדולות (צפייה בחינם מבוססת פרסומות) וגם הורידו מחירים כאשר קונים באינטרנט בUFC.TV

הבעיה הגדולה שלהם היא שהלוחמים היום מרוויחים כמעט מכל דבר קטן, לוחמים גדולים מרוויחים אחוזים מהPPV (מה שלא היה קורה פעם), המשכורות הרשמיות שלהם היא כמובן לא הדבר האמיתי והם מרוויחים גם מנפח תעבורה ברשתות החברתיות ויוטיוב לדוגמה.

הספורט גדל אבל על פניו היואפסי מרוויחים פחות כסף, ה-TUF ממש אבל ממש לא כמו חמשת העונות הראשונות, יש מכת פציעות ובאמת שבלי קונור מקגרגור ורונדה אני לא יודע איפה הארגון היה עומד היום.

שלושת האירועים שהכניסו הכי הרבה בשנתיים האחרונות היו קונור נגד אלדו, קונור נגד דיאז ורונדה נגד הולי הולם.

ואף אחד מהאירועים האלו לא מתקרב לקניות שברוק לסנר עשה בזמנו (עד היום יואפסי 100 הוא האירוע שמכר הכי הרבה, אני בספק אם יואפסי 200 יצליח לספק את המספרים האלו אם קונור מגרגור לא יהיה בקארד בקרב על החגורה).

כל זה לא אומר שהארגון כמובן לא רווחי הבעיה נוצרה בגלל ריבוי אירועים בשנה, בעבר היואפסי היו עורכים אירוע PPV פעם בחודש ולפעמים היו גם מדלגים על אירועים בגלל ביטול ודברים כאלה, אירוע סוף השנה היה נחשב לאירוע הגדול ביותר.

היום יש לך Fight Night, UFC On FOX, UFC on FX בלי קשר לאירועים הגדולים.

מה שיוצר מצב של הרבה קרבות "פרווה", תוסיף לזה את כל המשקלים הנמוכים ויש לך חוסר עניין.

עוד בעיה גדולה היא בדיקת הסמים שנכנסה לקטע פרוע מאז ויטור בלפורט של 2013.

מבדיקה קצרה עולה שקונור נגד נייט גירד את UFC 100 בקניות PPV וגם קונור נגד אלדו לא רחוק. ואני לא רואה בזה משהו רע, בסהכ ברוק לסנר היה כוכב על בדיוק כמו שקונור כוכב על היום, לכל תקופה יש את הלוחמים הבולטים שלה והפירות שהם מניבים לארגון, וראוי לציין שרוב ההייפ הגדול של ברוק הגיע בגלל העבר שלו בWWE וסביר להניח שהרבה צופי WWE קבועים הצטרפו לצפייה באירועים של ברוק (מה שאני מניח שהיה קורה אם פאנק היה מצליח להילחם ולנצח בUFC בזמננו). ופציעות הן בעיה, אבל הן היו תמיד ועד שימצא לזה פיתרון כלשהו זה בלתי ניתן לשינוי.

אני לא שותף לדעה הזאת, ככל שיהיו יותר אירועים - אני אהנה יותר. יש המון לוחמים שחתומים אצל הUFC וכדי לשמר את המונופול שלהם הם חייבים לתת לכולם להילחם וזה לא יכול לקרות באירוע בחודש אז ככה שתאהב את זה או לא - אין ברירה. מה גם שאתה לא חייב לראות כל אירוע, אם הפייט-נייטס משעמים אותך אתה יכול לצפות רק באירועים הממוספרים. ומה הבעיה במשקלים הנמוכים? פלייוויט בעייתי כי השליטה של של דמיטריוס היא אבסולוטית וזה הופך את המחלקה לטיפה משעממת, אבל אתה לא נהנה מהבנטמוויט? פדרוויט? אני כן. למען האמת, רוב המחלקות בארגון די פתוחות באפשרויות שלהן.

למה בדיקות הסמים הם בעיה לדעתך?

מה עם צ'אק לידל ורנדי קוטור

מאיזה בחינה? בעיקרון שניהם פרשו מזמן, לידל בכל זאת יאמן בעונה הקרובה של TUF הגירסא הלטינית (ביחד עם פורסט גריפין).

מה עם צ'אק לידל ורנדי קוטור

אתה מדבר על כמה PPV הוא עשה?

זו הייתה תקופה אחרת לגמרי, לפני 150 אירועים :mushy:

הקרב השלישי ביניהם שהוא גם הקרב שהכניס הכי הרבה 3.3 מליון דולר בסה"כ ביצע 400,000 קניות בPPV.

אין מה להשוות לצמיחה שנעשה מאז כשהיום אירוע לא טוב נחשב לאירוע עם 700,000 קניות בPPV.