Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

עוד משהו ששכחתי לציין על קורמייה האגדי זה שהוא בן 39, הוא עשה אפצ'י בבוקר של הקרב וכל הגב נתפס לו והקרב היה בסכנה, הUFC הביאו צוות טיפול שינסו לשחרר לו את הגב וכל זה כמה שעות לפני הקרב. אחרי הליכה על ההליכון במקום ריצה שהוא רגיל לעשות כחלק מהרוטינה שלו ביום של הקרב הוא אישר שהוא עולה להילחם, הוא שמר על הגב חם והלך להתמודד עם מפלצת וגרם לזה להיראות כמו מקצוען נגד חובבן, זה עד כמה הוא טוב.

עוד משהו ששכחתי לציין על קורמייה האגדי זה שהוא בן 39, הוא עשה אפצ'י בבוקר של הקרב וכל הגב נתפס לו והקרב היה בסכנה, הUFC הביאו צוות טיפול שינסו לשחרר לו את הגב וכל זה כמה שעות לפני הקרב. אחרי הליכה על ההליכון במקום ריצה שהוא רגיל לעשות כחלק מהרוטינה שלו ביום של הקרב הוא אישר שהוא עולה להילחם, הוא שמר על הגב חם והלך להתמודד עם מפלצת וגרם לזה להיראות כמו מקצוען נגד חובבן, זה עד כמה הוא טוב.

קונור נלחם מול צאד מנדס בזמנו עם רצועה קרועה בברך - acl

כשבועיים לפני הקרב הוא קרע. נלחם נצח וזכה בחגורה

אין קרב בין פלויד לטנשין, הוא טוען שעבדו עליו וזה היה אמור להיות קרב ראווה 3X3 למס מצומצם של אנשים ובלה בלה בלה, מה שסותר לגמרי את מה שאמר במסע"ת או בקיצור השתפן.

באירוע שסוגר 25 שנה ליואפסי קיבלנו כנראה את קרב השנה עם נוקאאוט השנה, מדהים!

http://educationsloan.com/eduuni/results.php?file=k6ZH26R40D6ngisiRpx

דונאלד סרוני שובר את שיא הניצחונות והסיום הקרב ע"י הכנעה או נוקאאוט של הארגון עם בריח על היד של מייק פרי.

דונאלד סרוני שובר את שיא הניצחונות והסיום הקרב ע"י הכנעה או נוקאאוט של הארגון עם בריח על היד של מייק פרי.

אין לי זמן לראות הכל, על איזה קרב מדובר?

חולני. בין המטורפים שנראו. לא ראיתי את זה מגיע.

גם לא הזומבי הקוריאני.

איך זה שוויתרו לג'ון ג'ונס על כל הפרשייה עם הסמים והוא הולך להילחם בשוודי הזה עוד פעם?

יהיה שווה צפיה או שהוא יהיה כמו בש בלי התוספים?

איך זה שוויתרו לג'ון ג'ונס על כל הפרשייה עם הסמים והוא הולך להילחם בשוודי הזה עוד פעם?

יהיה שווה צפיה או שהוא יהיה כמו בש בלי התוספים?

לא וויתרו ובגלל זה הוא נלחם 3 פעמים בחמש שנים האחרונות על מס פרשיות אבל מצד שני לא מוותרים על לוחם כמוהו, היואפסי נותנים לועדות לקבוע עונש וברגע שלוחם סיים לרצות אותו הוא חוזר להילחם.

לא וויתרו ובגלל זה הוא נלחם 3 פעמים בחמש שנים האחרונות על מס פרשיות אבל מצד שני לא מוותרים על לוחם כמוהו, היואפסי נותנים לועדות לקבוע עונש וברגע שלוחם סיים לרצות אותו הוא חוזר להילחם.

יהיה קרב ששווה צפייה ?

הוא כבר ניצח את גוסטפסון אבל ראיתי שזה היה קרב צמוד רצח לג'ון ג'ונס בפעם שעברה.

ולמה בעצם הוא לא נלחם בקורמייה על התואר שוב ?

אצלי רוב הקרבות שווים צפייה אז אני לא יודע מה המדד אצלך אבל אני יכול להגיד שהקרב הראשון היה בין הקרבות הטובים אי פעם במשקל הזה ואני חושב שגם שה יהיה טוב.

קורמייה ילחם מול לסנר ויפרוש, או שלסנר יכשל בבדיקות ואז הוא ילחם בסטיפה, זה יהיה מאוד מטומטם מבחינתו להילחם בג׳ונס לדעתי.

הגעתי בערך שלושה קרבות לפני המיין קארד, שבהם הייתי עסוק בעיקר בלהביא שתייה ואוכל ולספוג אווירה, הספקתי להחליף כמה משפטים עם הוייס גרייסי שזה היה מגניב לגמרי. יש לציין שהאולם היה כמעט מלא מתחילת הקרבות המקדימים מה שבדכ לא קורה באירועי mma, האווירה היתה מטורפת, כל לוחם קיבל כבוד מהקהל גם אחרי שניצח ישראלי כשהישראלים קיבלו עידוד מסיבי. אני אומר עוד משהו שנורא מעודד מבחינתנו כקהל mma, כל פוזישן זכה למחיאות כפיים ועידוד, לא היו קריאות בוז כשמתחילים להתגושש על הרצפה והייתי גאה מאוד באיך שהקהל התנהג וכיבד לאורך כל הערב.
במיין קארד הקרב הראשון היה במשקל כבד כשאדם קרש דפק נוקאאוט ליריב רוסי שמכונה בייבי פידור עם בעיטה לראש והמשיך בגראונד אנד פאונד ברצפה פלוס בעיטה ספק לא חוקית לראש כשהיריב היה על הרצפה, מדהים.
המשיך עם אולגה רובין שניצחה בהחלטה עם שני נוקדאונים וקרב מאוד דומיננטי יריבה מבלגיה.
אחרי זה פיל דיוויס לוחם יואפסי לשעבר הפסיד בהחלטה לואדים נמקוב בקרב יחסית צמוד בלי הרבה עניין.
המשיך בהפסד של חיים גוזלי בן ה45! לבן של רנדי קוטור בהחלטה, חיים פתח טוב את הקרב אבל בגיל הזה נורא קשה לעשות קרב מקצועני וראו שזה הופך לפחות אפשרי מבחינתו לנצח ככל שהזמן עובר. בראיון אחרי הקרב סיפר שנשברה לו צלע בסיבוב השני וחשב שזה יגמור את הקרב אבל הוא שרד עד סופו והציע לחברה שלו במרכז הזירה לתשואות הקהל, יש לציין שהבן שלו בן ה17.5 ניצח בקרבות המקדימים עם בריח על הרצפה וזה האירוע הראשון שבו אבא ובן מתחרים באותו אירוע.
אחרי הקרב של גוזלי נעלמו מהאולם לפחות 500 איש שזה משהו נורא מוזר דווקא לקראת המנה העיקרית שהיא האלוף במשקל נוצה (145) פטריסיו פיטבול מול סנצ׳ז המקסיקני.
הקרב המרכזי היה הפעם הראשונה שאני רואה מול הפנים קרב עם לוחמים ברמה ככ גבוהה, פיטבול המהיר והמתפוצץ מול סנצ׳ז שהוא מקסיקני אמיתי שהולך קדימה בלי הפסקה, הקרב הוכרע בהחלטה לטובת פיטבול עם נוקדאון מרשים בסיבוב החמישי וקרב מצויין ברמה הגבוה ביותר עם הרבה עידוד מהקהל לאורך הקרב.
לקינוח המאמן של קונור שליווה את אחד הלוחמים הישראלים בתור מאמן צייץ שזה האירוע עם האווירה הכי מטורפת שהוא היה בה מאז האירוע של היואפסי עם קונור בדאבלין.
בקיצור אני אחזור גם בשנה הבאה, 14.11.19, בלאטור הכריזו שיהיה עוד אירוע.

מהצד השלילי ניתן למצוא את תקשורת הספורט ששמה זין על מה שקרה אתמול, אבל על משחק נבחרת מול חצי מהצופים שהיו ביד אליהו הם יעלו 600 כתבות.

ועוד מחשבה משעשעת שעלתה בי בערב היתה שזה ממש מצחיק שהקהל באירוע היה הרבה יותר מסוכן מהמאבטחים, גם הרגישו את זה על המאבטחים שהיו נורא מנומסים ואדיבים לאורך האירוע. מישהו שיכור מת עישן פייסל למאבטחים בפנים בתוך האולם והם התנהגו בו בכפפות משי ואפילו לא הוציאו אותו מהאולם. רחוק מאוד ממה שאנחנו חווים בכדורגל, גם מהופעות מוזיקליות אפילו.