Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

המיין איבנט החדש ל200 הוא קורמייה - ג'ונס2, אמנם הימרתי שהקרב הזה יקרה בניו יורק אבל אני לוקח את זה ב200 עם זרועות פתוחות. סוף סוף מיין איבנט ראוי למעמד ולא פחות חשוב - על חגורה. דיינה לא התקפל וקונור עכשיו אוכל את הדייסה שהוא בישל. אמנם כל הסיפור הזה מלכתחילה מביך, אבל אני שמח שבסוף הכל התיישר ומה שהיה צריך לקרות - קורה.

סי אם פאנק מהwwe עבר ליו אף סי ויתחרה ב200

קצת קשה לי להבין איך הם עושים את המעברים החדים האלה

ברוק לנסר מקרה קצת יותר חריג

יהיה מעניין לראות אותו שם... לא רואה אותו מצליח לעשות שם משהו.

סי אם פאנק מהwwe עבר ליו אף סי ויתחרה ב200

קצת קשה לי להבין איך הם עושים את המעברים החדים האלה

ברוק לנסר מקרה קצת יותר חריג

יהיה מעניין לראות אותו שם... לא רואה אותו מצליח לעשות שם משהו.

זה לא מעבר חד, הוא כבר שנה וחצי מתאמן בכל האספקטים של ה-MMA.

אני לא חושב שזה יעזור לו.

• 2 weeks later...

מה הדיבור על קונור ופלויד

שטויות, קונור תחת חוזה ב-ufc, לא מאמין שהם יאפשרו לו דבר כזה, וגם אם איכשהו זה יקרה - אין לקונור שום סיכוי מול פלויד בקרב איגרוף.

שטויות, קונור תחת חוזה ב-ufc, לא מאמין שהם יאפשרו לו דבר כזה, וגם אם איכשהו זה יקרה - אין לקונור שום סיכוי מול פלויד בקרב איגרוף.

באיגרוף אין לו סיכוי, אם זה קרב MMA הוא יכול לאנוס את מייוות'ר.

באיגרוף אין לו סיכוי, אם זה קרב MMA הוא יכול לאנוס את מייוות'ר.

ברור. באיגרוף זה יהיה חד צדדי לחלוטין, אם לא גם נוק-אאוט. בMMA זה יהיה מביך בשביל מייוות'ר. בקיצור - ביזארי לחלוטין.

ורדום הלך לישון יאווראדי.

ג'אקרה בניצחון מרשים על בלפורט

סייבורג כמובן לא תפסיד ותיקח את החגורה.

אירוע מעולה.

ורדום הלך לישון יאווראדי.

ג'אקרה בניצחון מרשים על בלפורט

סייבורג כמובן לא תפסיד ותיקח את החגורה.

אירוע מעולה.

הבנתי שהיא לא מצליחה לחתוך משקל כדי להגיע לקטגוריית תרנגול.. זה לא אמור להקשות עליה ?

כל הכבוד לסטיפה! הייתי בעדו לפני ואני שמח שהוא ניצח, יש לו פצצות בידיים וורדום רץ הישר אל אותן פצצות. הקונטנדר הבא צריך להיות אוברים או דוס סאנטוס, כל אחד מהם יהיה נהדר. אני חושב שיש כאן סוף סוף הזדמנות לראות מישהו שניחלם ושולט במחלקה הזאת, אני מאמין בסטיפה ומקווה לראות יציבות.

ג'אקרה שחט את בלפורט, חוץ מהשם לא נישאר הרבה מויטור לצערי, לא היה יריב ראוי כאן, ג'אקרה נגד המנצח בין ווידמן לרוקהולד קל.

סייבורג באה לעבוד וסיימה את זה מהר כמצופה, סימן השאלה היחיד סביבה הוא אם היא מסוגלת לחתוך ל135 ואם לא - האם שווה לפתוח בשבילה עוד מחלקה בUFC.

שוגון ניצח אבל גם זה היה מאוד גבולי, החלום שלי זה לראות אותו עושה קאמבק מהסרטים, אבל זה לא יקרה. ברגע שהוא ייתקל במישהו מעל הדירוג שלו הוא לא ינצח, אז אולי עדיף לו לקחת מישהו יותר אנונימי בפעם הבאה.

יופי של אירוע בשורה תחתונה, עדיין מאוכזב שהקרב של סילבה והול בוטל ברגע האחרון, אבל עדיין מהנה וכל מה שציפיתי שיקרה - קרה.

בסוף החודש יש עוד פייט-נייט (מהפחות טובים שאני זוכר מבחינת שמות) ואחריו גן עדן של קרבות! 199 ובראשו רוקהולד-ווידמן2 (הקרב שאני אישית הכי מצפה לו מהחודשים הקרובים) ופייבר-קרוז3, אחרי זה פייט-נייטס עם דוס אניוס, רורי ו-וונדר בוי וכמובן הדובדבן שהקצפת UFC 200, יש למה לצפות.

עוד בשורה מדכאת: ווידמן ניפצע ולא יהיה ב199. :dry:

רוקהולד ג'אקרה? לא יקרה, ג'אקרה לא התכונן, אולי ידחו את הקרב ל201 או משהו.

רוקהולד ג'אקרה? לא יקרה, ג'אקרה לא התכונן, אולי ידחו את הקרב ל201 או משהו.

אני אגיד לך את האמת - אני לא אופתע אם ג'אקרה ייקח את זה, במידה ולא יש כמה אופציות שאני אישית לא עף עליהן: ביספינג (שכבר הפסיק ללוק), וויטיקר, הול ומוסאסי (שכבר משובץ ל200). אין לי מושג מה קורה עם סילבה אז לא התייחסתי אליו.

אני אגיד לך את האמת - אני לא אופתע אם ג'אקרה ייקח את זה, במידה ולא יש כמה אופציות שאני אישית לא עף עליהן: ביספינג (שכבר הפסיק ללוק), וויטיקר, הול ומוסאסי (שכבר משובץ ל200). אין לי מושג מה קורה עם סילבה אז לא התייחסתי אליו.

רוקהולד ישמיד אותו וזה לא יהיה יפה בכלל תזכור מה אמרתי.