Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

לפני17 שעות , YellowHell said:

איזה שטויות אתם כותבים, אין לכם מושג

אוסמן אכן אחרי השיא אבל ממש ממש לא גמור. 

וולקנובסקי מנסה לטפס את האוורסט. עלה משקל, ב11 ימי התראה, נגד מחצ׳אב באבו דאבי. אם מישהו יכול לעשות את זה, זה וולק.

אז בסוף הרוסים המוסלמים לקחו 5/5 בקרבות? לא חושב שהוא דיבר סתם, נראה שידע מה הוא אומר..

לפני1 שעה , Sawyer said:

אז בסוף הרוסים המוסלמים לקחו 5/5 בקרבות? לא חושב שהוא דיבר סתם, נראה שידע מה הוא אומר..

עזוב אני לא מתיימר, סיכוי סביר שהוא באמת מבין יותר ממני

רק לא הבנתי למה הוא לא עדכן על חאבי גרה על הדרך

• 3 months later...
לפני6 שעות , AvielMaccabi4 said:

טופוריה משוגע. כואב על וולק, לא רואה אותו מתאושש מזה.

אני לא איזה עוקב משוגע אחרי הענף אז יכול להיות שאני טועה, אבל מדהימה אותי הירידה התלולה של לוחמים ברגע שהם סופגים את ההפסדים ה'גדולים' שלהם בשיא הקריירה.

וולק אחרי הקרב השני מול מאחצ'ב

קונר אחרי חאביב

טוני אחרי גייג'י

אוסמאן אחרי הקרב הראשון מול ליאון

בטוח שיש עוד המון דוגמאות אבל לא עולה לי כרגע.

מישהו כאן שהתאמן בענף יודע אולי להסביר את זה? האם זה מסוג הרגעים שגומרים לוחמים מנטלית ולא מצליחים להתאושש? כי מרגיש שרובם אח"כ במקרה הטוב מצליחים לגרד ניצחונות מול לוחמים בינוניים מינוס שהרבה מעבר לשיא או סתם מתבזים אירוע אחרי אירוע כדי לעשות עוד קצת כסף.

לפני2 שעות , g0lan said:

אני לא איזה עוקב משוגע אחרי הענף אז יכול להיות שאני טועה, אבל מדהימה אותי הירידה התלולה של לוחמים ברגע שהם סופגים את ההפסדים ה'גדולים' שלהם בשיא הקריירה.

וולק אחרי הקרב השני מול מאחצ'ב

קונר אחרי חאביב

טוני אחרי גייג'י

אוסמאן אחרי הקרב הראשון מול ליאון

בטוח שיש עוד המון דוגמאות אבל לא עולה לי כרגע.

מישהו כאן שהתאמן בענף יודע אולי להסביר את זה? האם זה מסוג הרגעים שגומרים לוחמים מנטלית ולא מצליחים להתאושש? כי מרגיש שרובם אח"כ במקרה הטוב מצליחים לגרד ניצחונות מול לוחמים בינוניים מינוס שהרבה מעבר לשיא או סתם מתבזים אירוע אחרי אירוע כדי לעשות עוד קצת כסף.

לא מתאמן בענף אבל אחרי נוקאווט רציני יש נזק פיזי שמחליש מאוד יכולת הספיגה, המוח יותר פגיע.  

הרבה מהם גם אומרים שיש מן הסתם נזק פסיכולוגי כתוצאה מההפסד ברמות האלה, במיוחד אם אתה בלתי מנוצח עד אז כמו שקורה הרבה פעמים לאלופים, ובמיוחד ב-UFC שאתה טוב כמו 2-3 הקרבות האחרונים שלך ולא יותר מזה.

זה כואב להפסיד בכדורגל או בכדורסל אבל פה זה ספורט עם המון טראש טוק, מסיבות עיתונאים וסיבובי יח"צ לכל קרב גדול, אחרי כל זה לעלות לקרב ושכל העולם יראה אותך נופל כמו שק תפוחי אדמה עם העיניים מגולגלות זה בטח עושה משהו לנפש.

לכן הרבה פעמים ההפסד הראשון של האלופים האלה במיוחד בנוקאווט עוצר להם את הקריירה והם לא חוזרים להיות אותו דבר, זה קרה עם לא מעט. 

גם אדסניה אותו סיפור פחות או יותר. 

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
לפני1 שעה , Sawyer said:

מה היה בכללי חוץ מגייצי הולוואי? בו ניקל ניצח קל?

תעשה סוייר כמו שעשית לסרטי מארוול ושב לראות את כל האירוע

אירוע מדהים

25 דקות לפני, Dalembert said:

שמע מה זה היה

איזה כיף

האמת שכאב לי על גייצ׳י, נקרעתי בין שניים מהלוחמים  האהובים עליי אבל מקס זה מקס, אין BMF יותר ראוי ממנו, עם העיניים לטופוריה הליצן.

40 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

האמת שכאב לי על גייצ׳י, נקרעתי בין שניים מהלוחמים  האהובים עליי אבל מקס זה מקס, אין BMF יותר ראוי ממנו, עם העיניים לטופוריה הליצן.

אחלה גייצ'י, אבל אני הייתי 100% מקס ועם מעט מאוד אופטימיות