Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

ufc 231 בין שבת לראשון.

מקס הולוואי נגד בריאן אורטגה על אליפות 145:

הולוואי מחזיק ברצף ניצחונות שנמשך כבר 5 שנים כשבשני הקרבות האחרונים שלו גמר את ג'וזה אלדו בעצירת שופטים.

בריאן אורטגה אמן הג'יוג'יטסו המטורף עדיין בלתי מנוצח כשבקרב האחרון שלו שבר את פרנקי אטגר בנוקאאוט, מה שאף לוחם לפניו לא הצליח לעשות.

אנחנו מקבלים את אחד הקרבות המסקרנים של השנה עם שני לוחמים בשיאם בקרב שנדחה מלפני כמה חודשים עקב מצב בריאותי חמור של הולוואי.

ולנטינה שבצ'נקו נגד יואנה יונג'ייצ'ק על אליפות 125 של הנשים:

שתי לוחמות עמידה מעולות, יואנה אלופת ה115 הקודמת עולה לקרב סופר קשה מול אחת הלוחמות הקשוחות בארגון, ולנטינה שכבר ניצחה אותה 3 פעמים בקרבות אגרוף תיאילנדי.

גם שאר הקארד מציב קרבות מעניינים עם אלכס אוליביירה נגד גונאר נלסון מהמחנה של SBG אירלנד (קונור) ב170, קייל בוחנייק נגד חאקים דאודו ב145, וג'ימי מנואה נגד תיאגו סנטוס בלייט הביווייט.

כולם עמדו בשקילה ובריאים, לדעתי אולי קרב אחד יסתיים בניקוד.

הולוואי פשוט ואוו. באמת.

הוא פשוט מסתער בכזאת עוצמה דיוק וטכניקה, לא ברור איך אפשר לעמוד בזה.

חבל שג'ק הפקיר והשאיר אותנו לחפש בדלי היילייטס ברשת לבד.

הולוואי פשוט ואוו. באמת.

הוא פשוט מסתער בכזאת עוצמה דיוק וטכניקה, לא ברור איך אפשר לעמוד בזה.

חבל שג'ק הפקיר והשאיר אותנו לחפש בדלי היילייטס ברשת לבד.

תביא איזה לינק

קיין ולאסקז צפוי לחזור להילחם ולנקנק את פרנסיס אנגאנו בפברואר אחרי היעדרות של כמה שנים, נקווה בשבילו שלא יפצע.

ג'ון ג'ונס נלחם בסוף החודש, בין שבת לראשון קווין לי יעלה להילחם נגד אל יאקווינטה וינסה לבסס את מעמדו כטופ 5 בלייטוויט.

• 2 weeks later...

טוב אז ג'ון ג'ונס נכשל בבדיקת סמים ב9 לחודש זה בעקבות אותו חומר שנכשל בקרב האחרון מול DC, טרנבול.

*USADA - הגוף האחראי על הסימום בספורט טוענים שאלה שאריות מאותו מקרה מ2017 וזה לא יתו לג'ונס שום יתרון בקרב וג'ונס רשאי להילחם.

*NSAC - וועדת האתלטיקה של נוואדה לא מאפשרת לג'ונס להילחם.

*CSAC - וועדת האתלטיקה של קליפורניה מאפשרת לג'ונס להילחם.

*UFC - מעבירים את כל הקארד לקליפורניה 5 ימים לפני האירוע, אוהדים, לוחמים ותקשורת שעשו בוקינג למלונות והזמינו טיסות נפגעים ישירות מהמהלך.

עד עכשיו "הכל בסדר" כביכול ומזערו נזקים כמה שאפשר אבל עולה שאלה נורא פשוטה, ג'ונס צריך להיות נקי בבדיקות במשך חצי שנה כדי שיוכל לחזור להילחם אז או שהסתירו את זה ולג'ונס היה אסור מלכתחילה לעלות להילחם או שהוא עוד פעם נתפס, 1 מה2, אין אמצע.

ועדת הסימום של USADA הוכיחו שהם עוד בדיחה עצובה והUFC עוד יותר שעושים כ"כ הרבה בלגאן כדי לאפשר לרמאי סדרתי הזה להילחם שוב ועל הדרך פוגעים בכל דבר אפשרי חוץ מהרמאי.

או שנותנים לכולם את האפשרות להשתמש בחומרים משפרים או שלא נותנים לאף אחד.

זה כמו לתת לשיר צדק לשחק על אוקטופמין עונה שלמה ולתת לו על זה גם צלחת אליפות, אהה זה כבר קרה.

אמנדה נוניז! חיסלה תוך דקה את הלוחמת הכי מפחידה בתולדות הענף, הרימאצ' יהיה יותר מעניין טכנית אחרי שסייבורג הבינה שהיא לא באמת וונדרליי סילבה.

ג'ונס עם נתונים פיזיים ואייקיו שהופכים את הסיפור ללא הוגן, פשוט פירק את גוסטפסון לאט ובטוח, אני לא יכול לדמיין אותו מפסיד במשקל הזה.

שמע היא ניצחה בערך את כולן. היה קרב מעניין על הנייר חבל שאני מיזוגן ולא שקלתי לראות.

אניוואי אמרתי לך שג'ו ג'ונס מלהיב. אז עשה קצת סמים לא צריך לעוף עליו..

הוא לא כזה מלהיב אותי, מהאחרונים שמטובי הלוחמים של כל קטגוריה. גם חוץ מקורמייה אין שום קרב שיאתגר אותו עד שיעלה לכבד ושם יש רשימה גדולה של לוחמים עם פוטנציאל לפרק אותו, כולל קורמייה.

אמנדה נוניז! חיסלה תוך דקה את הלוחמת הכי מפחידה בתולדות הענף, הרימאצ' יהיה יותר מעניין טכנית אחרי שסייבורג הבינה שהיא לא באמת וונדרליי סילבה.

ג'ונס עם נתונים פיזיים ואייקיו שהופכים את הסיפור ללא הוגן, פשוט פירק את גוסטפסון לאט ובטוח, אני לא יכול לדמיין אותו מפסיד במשקל הזה.

פיקנטריה - הזקן של השופט בקרב של ג'ונס

זה לא, קצת להכניס לפרופורציות את ההופעה של מקרגור מולו. לבן אדם שאין לו מושג באגרוף קלאסי אין מה לחפש איתו בזירה גם אם הוא קיקבוקסר מטורף.

זה ארגון ריזין היפני, הוא ארגון בשליטה של היאקוזה (למי שזוכר, הם אלו שגרמו לסגירת פרייד בזמנו)

באופן כללי, יש שם המון קרבות מכורים מראש. זה קרב מכור ואין לי בכלל מושג שהוא היה אמור להתקיים וזה אומר הכל.

היפני שחקן לא משהו. רק אגרוף אחד נכנס שם כמו שצריך, כל משב רוח מפילה אותו למטה.

לא חושב שזה מכור, פלויד קטן ונראה לידו כמו ענק, אגרופים בטכניקה ובמהירות שפלוייד נותן הוא אף פעם לא פגש.

הוא לא הפסיק לבכות איזה 10 דק' אחרי וכשהוא זרק אגרופים הוא ממש ניסה.

אבל אני מבין שקצת קשה להאמין עד כמה פלוייד ככ טוב במה שהוא עושה ועוד בגילו.

• 9 months later...
  • 9 months later...
  • 3 years later...