Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

האוברהנד של חביב בסיבוב השני היה מטורף, פעם ראשונה שחביב מפסיד סיבוב (3) אבל בעצם בסופו ניצח את הקרב אחרי שקונור אמר לו "it's all business".

ההימור של מקרגור על הברכייה במקום לקפוץ אחורה מהשוט של חביב לקרסול אחרי 15 שניות היה מאוד מפגר למרות שיחסית לכל מי שנלחם מול חביב לא קיבל מכה משמעותית לאורך כל הסיבוב. הרי מאצ' יקרה אבל אני מקווה רק שאחרי שטוני מקבל את הקרב על החגורה, בטח אחרי הקרב המטורף עם פטיס.

המכות של אחרי הקרב היו על חופש הביטוי מול הפרמיטיביות המוסלמית במיטבה, חבל שבאירוע הכי נצפה של הענף דבר כזה קורה אבל כמו עם האוטובוס זה רק יעזור למכור יותר טוב את הרי מאצ' כי כמו שמקרגור אמר it's all business.

דריק לואיס ילחם שוב עוד פחות מחודש מול קורמייה על התואר בזמן שדאסטין פורייה נפצע לפני הקרב עם דיאז באותו אירוע, בינתיים אין לו יריב, אני מקווה שימצאו.

הוא עשה בקרב הזה באיזור ה10 מליון דולר ובגלל שאין לו שום כוונה לעזוב את דגסטאן זה הרבה יותר כסף ממה שאתה צריך שם ובעיקרון הדברים שלו צודקים, דיינה שם לעצמו רגל כשלא העניש את קונור או לובוב על התקרית בניו יורק.

אגב לאינסטגרם של חביב נוספו באיזור 5 מליון עוקבים עם 12+ מליון עוקבים, שני לקונור בלבד, הוא הופך להיות כוח משמעותי בארגון ואני לא חושב שהוא הולך לפרוש, במיוחד שהוא חולם על קרב עם GSP.

בקשר לדיון בעמוד הקודם, חביב מסתובב ונתמך ע"י טרוריסטים זו עובדה, שיטוט קצר בגוגל עם השם רמזאן קדירוב נשיא צ'צ'ניה ישפוך אור, הוא הספונסר של כל ענף הלחימה בדגסטאן וחביב כבר דאג לבקר אותו, הוא גם אוהב להוציא הומואים להורג.

אלי עבדל עזיז נעצר והואשם בזיוף מסמכים והושתל בחבורת "מוסלמים באמריקה" ע"י הFBI וNYPD בעקבות 11\9 לפי הספר "אויבים מבפנים" מתאר כקבוצה קיצונית, באיזשהו שלב הFBI חשדו שהוא סוכן כפול והעבירו אותו פוליגרף ונמצא שהוא משקר בעקביות על שאלות ספציפיות ושוחרר מתפקידו (כמובן שקיבל שכר על העבודה שלו), הספר מדבר על עבדל עזיז כאומן לחימה ממצרים בדיוק מה שמנהל הלוחמים היה,אם זה הוא שכל אחד יחליט בעצמו.

אני מסתובב לי באינסטגרם וכל שניה אני רואה את 50 סנט (שקנה מניות בבלאטור) מדבר על זה שחאביב בדרך לשם, יש גם איזה פוסט שהוא העלה על ההחתמה המיוחלת שחאביב הגיב לו (בצחוק אני מניח) send me location.

אין סיכוי שדבר כזה יקרה נכון ?

זה ממש לא הולך לקרות, הוא לא יביך את עצמו בקרב אגרוף כי פלויד רוצה כסף.

כמה חביב הרוויח מהקרב האחרון 2מיליון.? בקרב אגרוף הוא הולך להרוויח לפחןת פי 15.

סתם הפרומטור של מייוותר תפס את חביב לסרטון יחץ, מיוותר כמובן רוצה כי זה הכסף הכי קל שהוא יעשה בחיים אבל זה לא הולך לקרות.

בכל מקרה בשבוע הבא נדע על העונשים בעקבות המהומה אחרי הקרב ואיזה סנקציות יוטלו על הלוחמים שמעורבים, אחרי זה זה או חביב פרגוסון או אם ההשהיה ארוכה ומשמעותית מקרגור פרגוסון. בכל מקרה הקרב היחיד לדעתי שימנע מחביב להגן על החגורה זה רק קרב מול סיינט פייר שזה החלום שלו.

סתם הפרומטור של מייוותר תפס את חביב לסרטון יחץ, מיוותר כמובן רוצה כי זה הכסף הכי קל שהוא יעשה בחיים אבל זה לא הולך לקרות.

בכל מקרה בשבוע הבא נדע על העונשים בעקבות המהומה אחרי הקרב ואיזה סנקציות יוטלו על הלוחמים שמעורבים, אחרי זה זה או חביב פרגוסון או אם ההשהיה ארוכה ומשמעותית מקרגור פרגוסון. בכל מקרה הקרב היחיד לדעתי שימנע מחביב להגן על החגורה זה רק קרב מול סיינט פייר שזה החלום שלו.

סיינט פייר של לפני 8-9 שנים היה לוקח את חאביב לטיול רציני לדעתי. היום זה לא יהיה קרב הוגן.

• 2 weeks later...

בינתיים חביב עושה מסע בין מדינות מוסלמיות ונפגש עם מנהיגים, היה בטורקיה והתארח אצל ארדואן, אימאמים עושים עליו שיעורים כיצד מתנהגים ואיך הוא העניש את הכופר הרברבן. בקיצור הפך לגיבור אצל פחי הזבל המוסלמים ״הקיצוניים״, במיוחד אחרי איך שהוא התנהג אחרי הקרב.

קורמייה מול דרק לואיס על אליפות משקל הכבד בין שבת לראשון.

כריס ווידמן חוזר להילחם מול ג׳קארה סוזה במשקל בינוני.

וישראל אדסניה המבטיח מול דרק ברונסון.

אירוע מדכא מאוד אחרי שהקרבות של דיאז נגד פורייה ורומרו נגד קוסטה בוטלו.

הלוחם האולטימטיבי עונה 22 עם קונור .

איפה אני מוצא שידור או הורדה של זה?

עדיף עם תרגום.

רק בפייט פאס באתר של היואפסי תמצא, בוודאי ללא תרגום.

בנושא אחר פלוייד מייוות'ר יתאגרף נגד טנשין נסוקאווה ביפן בערב השנה האזרחית החדשה, לא מקרגור, לא חביב.

קורמייה מבסס את המעמד שלו כאחד הלוחמים הטובים אי פעם.

ג'קארה בנוקאאוט מדהים על ווידמן.

וישראל אדסניה ממשיך את ההייפ אחרי ניצחון רביעי השנה (היחיד ארגון) עם TKO נהדר.

רק בפייט פאס באתר של היאפסי תמצא, בוודאי ללא תרגום.

בנושא אחר פלוייד מייוות'ר יתאגרף נגד טנשין נסוקאווה ביפן בערב השנה האזרחית החדשה, לא מקרגור, לא חביב.

קורמייה מבסס את המעמד שלו כאחד הלוחמים הטובים אי פעם.

ג'קארה בנוקאאוט מדהים על ווידמן.

וישראל אדסניה ממשיך את ההייפ אחרי ניצחון רביעי השנה (היחיד ארגון) עם TKO נהדר.

באיזה חוקים הם ילחמו??

הוא בעיקרון קיק בוקסר אבל עדיין לא קבעו כלום חוץ מזה שהם הולכים להילחם, איפה ומתי, מן הסתם הם ילחמו בארגרוף אני מניח.

יש לי שאלה של הדיוט מוחלט - ראיתי כתבה בספורט 5 על לוחם שזכה עכשיו בתואר, קורמייה.

עכשיו, ברור שהוא ספורטאי ולוחם אדיר, אבל מה - נראה די שמנמן. זה לא מוזר?

הוא בעיקרון קיק בוקסר אבל עדיין לא קבעו כלום חוץ מזה שהם הולכים להילחם, איפה ומתי, מן הסתם הם ילחמו בארגרוף אני מניח.

.

אז מה הוא הטריל רמיזות על קרב MMA?

תעדכן שמכריזים..

יש לי שאלה של הדיוט מוחלט - ראיתי כתבה בספורט 5 על לוחם שזכה עכשיו בתואר, קורמייה.

עכשיו, ברור שהוא ספורטאי ולוחם אדיר, אבל מה - נראה די שמנמן. זה לא מוזר?

כשאתה 1.80 בגובה ורוצה כוח כשאתה נלחם מול 1.90 ומעלה במשקל של 120 קילו פחות או יותר אתה רוצה להוסיף לעצמך מאסה, אז הנתונים פיזיים שלו פחות אתלטיים ממה שהיית מצפה מספורטאי כזה אדיר אבל אי אפשר להגיע עם ריבועים בבטן לקרב במשקל כבד כשאתה מטר 80.

הוא גם אלוף הקטגורייה של עד 93 קילו אבל הוא צריך לחתוך הרבה משקל בשביל זה וחוזר לאיזור המאה קילו עד לקרב.

יש לציין שבלי קשר הוא ייצג את ארה"ב פעמיים באולימפיאדה בהיאבקות ושהטכניקה המעולה שלו ביחד עם קצב ואוויר בריאות שלא נגמר ע"י משמעת אימונים מפצה על כל חיסרון גופני שיש לו מה שרק הופך אותו לעוד יותר גדול בעיניי. זה העניין באומנויות לחימה, הקטן, השמן, הנמוך או החלש מפצה על כל חיסרון שיש לו מול גדולים וחזקים ע"י טכניקה אדירה.

.

אז מה הוא הטריל רמיזות על קרב MMA?

תעדכן שמכריזים..

יכול להיות שישלבו בעיטות אבל אני לא מאמין שדבר כזה יכול לקרות, פלוייד לא טיפש, בעיטה אחת והוא לא יוכל לעמוד.

כשאתה 1.80 בגובה ורוצה כוח כשאתה נלחם מול 1.90 ומעלה במשקל של 120 קילו פחות או יותר אתה רוצה להוסיף לעצמך מאסה, אז הנתונים פיזיים שלו פחות אתלטיים ממה שהיית מצפה מספורטאי כזה אדיר אבל אי אפשר להגיע עם ריבועים בבטן לקרב במשקל כבד כשאתה מטר 80.

הוא גם אלוף הקטגורייה של עד 93 קילו אבל הוא צריך לחתוך הרבה משקל בשביל זה וחוזר לאיזור המאה קילו עד לקרב.

יש לציין שבלי קשר הוא ייצג את ארה"ב פעמיים באולימפיידה בהיאבקות ושהטכניקה המעולה שלו ביחד עם קצב ואוויר בריאות שלא נגמר ע"י משמעת אימונים מפצה על כל חיסרון גופני שיש לו מה שרק הופך אותו לעוד יותר גדול בעיניי. זה העניין באומנויות לחימה, הקטן, השמן, הנמוך או החלש מפצה על כל חיסרון שיש לו מול גדולים וחזקים ע"י טכניקה אדירה.

יכול להיות שישלבו בעיטות אבל אני לא מאמין שדבר כזה יכול לקרות, פלוייד לא טיפש, בעיטה אחת והוא לא יוכל לעמוד.

מעניין, תודה!

אם בקונסטלציה מסויימת הוא יתחרה בקרבות שקשורים למשהו שהוא לא אגרוף קלאסי הוא יהרוס "אגדה ספורטיבית" בשביל קצת כסף? הוא יקבל בראש.

ואם יהיה קונור נגד מייוותר 2 בחוקים של MMA הוא ימות :/