Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

ראיתי את הראיונות לא נשמע כאילו הוא מתרגש.

אתה רק צריך לשמוע מה שהוא אומר כדי להבין למה אני מתכוון, אתה תראה שהוא מתרגש במסעת.

ציטוטים כמו שהקרב הפך לאישי או גם אם יהיה לי אפשרות לבריח או חניקה אני אמשיך להרביץ לו, אם ניפגש ברח בניו יורק יהיה מכות רק מראים שקונור כבר נכנס אליו לראש.

המיינדסט של לוחם צריך להיות קר קר ובמיוחד ברמה כזאת גבוהה שכל טעות יכולה לשלוח אותך לישון.

אתה רק צריך לשמוע מה שהוא אומר כדי להבין למה אני מתכוון, אתה תראה שהוא מתרגש במסעת.

ציטוטים כמו שהקרב הפך לאישי או גם אם יהיה לי אפשרות לבריח או חניקה אני אמשיך להרביץ לו, אם ניפגש ברח בניו יורק יהיה מכות רק מראים שקונור כבר נכנס אליו לראש.

המיינדסט של לוחם צריך להיות קר קר ובמיוחד ברמה כזאת גבוהה שכל טעות יכולה לשלוח אותך לישון.

מכיוון שאני יודע שאתה מבין בזה יותר ממני אני סומך על המילה שלך.

שמע, יכול להיות שהמנטליות שלו הרבה יותר חזקה מכל הדיבורים והוא באמת יסמרטט אותו 5 סיבובים אבל לדעתי כשלוחם מהרמות הגבוהות אומר שהוא לוקח את זה באפן אישי הוא מקבל בראש.

DC ואוונס נגד ג'ונס, קודי נגד דילשואו, אלדו ופורייה נגד קונור, שמרוק נגד טיטו, מי שלקח את היריבות יותר באופן אישי הפסיד.

ניצח את דוס אניוס וברבוזה, שניהם לא ברמה של מקרגור מבחינת שליטה בטווח אבל לוחמי עמידה מצוינים שהפסידו לטובים באמת בקטגוריית משקל הזו.

כל הקטע בחביב שכל קרב שלו נראה אותו דבר, עדיין לא משכו אותו לקצה, חשבתי שטוני פרגוסון כבר יהיה יותר מדי בשבילו אבל לא זכינו עדיין לראות, מעניין אם קונור יצליח.

• 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

ג'ון ג'ונס חוזר מהשעיה ורשאי להילחם מסוף אוקטובר, המסע"ת של קונור-חביב מתקיימת היום נראה לי ב12 בלילה, הקרב עצמו עוד שבועיים וחצי.

ג'ון ג'ונס חוזר מהשעיה ורשאי להילחם מסוף אוקטובר, המסע"ת של קונור-חביב מתקיימת היום נראה לי ב12 בלילה, הקרב עצמו עוד שבועיים וחצי.

יש דיבור על יריב?

עדיין לא, דיסי בינתיים אומר שהוא רוצה לשמור את עצמו ללסנר, אולי גוסטפסון, דיינה אמר שהוא רוצה לשבץ אותו בתחילת השנה הבאה אבל אני נוטה שלא להאמין לו.

בכל מקרה המיין איבנט של 230 עדיין לא נחשף וכנראה יחשף היום במסע״ת, אני מהמר או על קרב של ג׳ונס או רי מצ׳ של דיסי סטיפה.

איזה מסע"ת חולנית, ב10 דק הראשונות חשבתי שקונור איבד את זה לגמרי, אחרי שהוא נרגע טיפה ושלח אמרות כמו סכינים וששאלו אותו שאלות רציניות על הקרב הוא חזר למצב רגוע ושקול כמו מי שמבין שהקרב הזה אולי הכי קשה שהוא יצטרך לעבור, אמר מספר פעמים שהוא הפיק לקחים מהקרבות האחרונים שלו ולדעתי זה גם מתקשר למשקל שקונור נמצא בו כיום.

חביב יצא משיווי משקל מספר פעמים מועט אבל זה כבר יותר מאי פעם, הקללות והעלבונות למנהל שלו גם עשו את שלהם וקונור כרגיל יודע בדיוק מה להגיד.

כל הקטע שמול המצלמה חביב לא יראה יותר מדי, אבל כמה הוא עצבני באמת מבפנים וככל שמתקרב הקרב עם חיתוך המשקל שקשה נורא לחביב איך הוא ימשיך לשאת את הלחץ של קונור שנראה קליל וחצי מוכן לשקילה.

3 דברים חשובים, קונור חתם על חוזה של עוד 6 קרבות בארגון והוויסקי שלו הוא הספונסר של האירוע ויהיה על הקנבס של האוקטגון, המסע"ת כבר עברה את 3 מליון הצפיות בערוץ הרשמי ביוטיוב כשכל ערוץ ששידר אותה קיבל צפיות של מאות אלפים עד מעל למליון וזאת אולי המסע"ת הכי נצפת בספורט הקרבות כולל אגרוף אי פעם.

בכל מקרה, ההצגה הכי טובה בעיר עם קהל או בלי, קונור הוא פשוט אוצר לענף.

מפחד של המארגנים שיקרה משהו שלא צריך לקרות שוב פעם בניו יורק, היואפסי עבדו במשך הרבה שנים להיות מאושרים לאירוע בניו יורק אז לא רצו לקחת את הצ'אנס שמשהו קיצוני יקרה שם שיובילו לסנקציות.

לדעתי אם הוא מנצח הוא ילחם נגד אחד מסיינט פייר, וודלי או המנצח בין דיאז לפורייה.

הוא במצב שחגורה לא באמת משנה לו וגם לא לארגון, כל קרב שלו זה פצצת רייטינג וקניות PPV וככה גם הכסף שהוא מקבל על כל קרב בהתאם.

מאז תחילת הספורט ל היה מצב כזה שלוחם יכול לעשות באמת מה שהוא רוצה אבל הוא מחזיק את היואפסי בבייצים כי הוא ביצת זהב.

כמובן שכל המנייה שלו יכולה להינזק אם הוא יקבל מחביב מכות כמו שאר הלוחמים שהתמודדו נגדו.

אם אני הייתי צריך להיכנס לזירה עם אחד מהם חביב היה מפחיד אותי הרבה יותר, הפיזיות שלו, ההיאבקות והמנטליות שעד עכשיו נראית במקום הנכון יכולות לשתק בנאדם אבל בתור מישהו שהתאמן כמה שנים, הדיוק, הטיימניג המשוגע של קונור והIQ מלהיבים אותי הרבה יותר ובכלל אני מאמין שכל פילוספיית הלחימה היא השליטה בטווח, משהו שאי אפשר לעשות יותר טוב מקונור.

חביב ירצה לסגור מרחק כל הזמן ו"לדחוק אותו לפינה" הבעיה היא שמקרגור גם אוהב לשלוט במרכז האוקטגון ולהכניס את היריבים שלו לכל המלכודות, איך חביב הולך לסגור את הטווח בלי לקבל שמאלית טובה אין לי מושג אלא אם הסנטר שלו יותר חזק מהיד השמאלית ה"מיתית" של קונור.

המפתח של שניהם הוא הזמן, אם חביב "שורד" את שני הסיבובים הראשונים בלי ליפול הסיכויים שלו לצח יעלו בעשרות אחוזים, אם הוא כבר מההתחלה שוחט אותו על הרצפה אז עד כמה וכמה וקונור צריך פשוט לגמור את אחד הלוחמים המפחידים שהיו אי פעם בקטגוריה בפחות מ10 דק, אחד שלא הפסיד או היה נראה שבצרות באחד מהקרבות.

אני חושב שהדקה הראשונה של הקרב תספר המון ונראה מי שולט במרכז האוקטגון ומשם כבר נבין הרבה יותר.

בכל מקרה ההימור שלי: חביב לא עובר שקילה, אם השקילה תעבור כמו שצריך ארשום הימור.

אם אני הייתי צריך להיכנס לזירה עם אחד מהם חביב היה מפחיד אותי הרבה יותר, הפיזיות שלו, ההיאבקות והמנטליות שעד עכשיו נראית במקום הנכון יכולות לשתק בנאדם אבל בתור מישהו שהתאמן כמה שנים, הדיוק, הטיימניג המשוגע של קונור והIQ מלהיבים אותי הרבה יותר ובכלל אני מאמין שכל פילוספיית הלחימה היא השליטה בטווח, משהו שאי אפשר לעשות יותר טוב מקונור.

חביב ירצה לסגור מרחק כל הזמן ו"לדחוק אותו לפינה" הבעיה היא שמקרגור גם אוהב לשלוט במרכז האוקטגון ולהכניס את היריבים שלו לכל המלכודות, איך חביב הולך לסגור את הטווח בלי לקבל שמאלית טובה אין לי מושג אלא אם הסנטר שלו יותר חזק מהיד השמאלית ה"מיתית" של קונור.

המפתח של שניהם הוא הזמן, אם חביב "שורד" את שני הסיבובים הראשונים בלי ליפול הסיכויים שלו לצח יעלו בעשרות אחוזים, אם הוא כבר מההתחלה שוחט אותו על הרצפה אז עד כמה וכמה וקונור צריך פשוט לגמור את אחד הלוחמים המפחידים שהיו אי פעם בקטגוריה בפחות מ10 דק, אחד שלא הפסיד או היה נראה שבצרות באחד מהקרבות.

אני חושב שהדקה הראשונה של הקרב תספר המון ונראה מי שולט במרכז האוקטגון ומשם כבר נבין הרבה יותר.

בכל מקרה ההימור שלי: חביב לא עובר שקילה, אם השקילה תעבור כמו שצריך ארשום הימור.

אני חושב שאם קונור יצליח להחזיק מעמד 2 סיבובים ראשונים מבלי לגמור את הגז הסיכויים שלו לנצח יעלו פלאים.

חאביב מתעייף מאוד מהר מההליכה קדימה עם הלחץ הבלתי פוסק שלו, כשהלחץ שהוא מפעיל עליך הולך ויורד (כמו בקרב מול ברבוסה) הוא יותר פתוח לחטוף.