Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

אני קראתי שנגד פקיאו הוא עשה 300 ופקיאו באיזור ה-100-150.

בכל מקרה, 25+PPV זה מעליב בשבילו, 100+PPV זה כבר יותר רציני.

הוא עשה 250 ומני עשה משהו 100

העניין הוא שפלויד מקבל כ"כ הרבה כי הוא דורש שהקרבות ישודרו בערוץ שלו, במקרה של היואפסי (שהם ארגון קצת יותר גדול מפלויד) יש חתך PPV שהם שותפים לו ואולי יביאו יותר צופים ממה שפלויד מסוגל להביא).

אנשים לא מזמינים PPV של אגרוף בגלל שאין קרבות אגרוף שבאמת שווה להזמין, לעומת זאת, קונור מקגרגור עובר את מיליון הצפיות פעם שלישית בשנה אחת!, אומנם פלויד - פאקיו עשה 4.5 מליון אבל אנשים מזמינים PPV של קרב אליפות באגרוף פעם באף פעם בעוד שהיואפסי משדרים גם 2 אירועים בחודש (אומנם רוב האירועים לא מגרדים את המיליון אבל הם בהחלט מגיעים ל600-850 אלף לאירוע עם שם גדול כמו ג'ונס או סילבה בזמנו).

קרב גדול כזה יביא את כל עולם הMMA וכל עולם האגרוף לצפות באירוע כזה ולכן אין סיכוי שקרב כזה יעשה פחות מ3-4 מיליון קניות PPV.

שאלו אותו מה הוא חושב על זה והוא אמר שדיינה פאקין קומיקאי

ונתן כהסבר את השעון החדש שהוא קנה ושאל את המראיין ברחוב "אתה יודע כמה זה עלה? תעשה תקריב ותחפש אותו באנטרנט"

טוני-חביב תענוג.

אנדרסון סילבה יהיה כיף לראות למרות שאני לא רואה מה יהיה שם.

ואם כבר מדברים פלויד וכדומה

למה מקבלים כל כך הרבה כסף באגרוף קלאסי לעומת mma לדוגמא? ההפרשים עצומים מה זה

טוני-חביב תענוג.

אנדרסון סילבה יהיה כיף לראות למרות שאני לא רואה מה יהיה שם.

ואם כבר מדברים פלויד וכדומה

למה מקבלים כל כך הרבה כסף באגרוף קלאסי לעומת mma לדוגמא? ההפרשים עצומים מה זה

חביב וטוני באמת יהיה תענוג

אנדרסון רוצה לקבל את הכסף שלו מהחוזה לדעתי, אחרת אין סיבה שיעלה שוב כי הוא פשוט מביך לדעתי

הכסף באגרוף מגיע משני כיוונים

א. הספורט הזה אהוד הרבה יותר מMMA, צופים בו מיליונים על גבי מיליונים (לפחות בקרבות הגדולים), הUFC עדיין לא מתקרב למספרים של אגרוף (ולא ברור לי למה, זה ספורט כזה משעמם)

ב. בניגוד לUFC, רוב הכסף הולך למתאגרפים. אין באמת ארגון גג שלוקח את כל הכסף ולכן החלוקה של הPPV היא בעיקר של שני המתאגרפים בזירה (ומן הסתם האמרגנים שלהם וכו')

זה קצת פשטני אבל זה בגדול.

חביב וטוני באמת יהיה תענוג

אנדרסון רוצה לקבל את הכסף שלו מהחוזה לדעתי, אחרת אין סיבה שיעלה שוב כי הוא פשוט מביך לדעתי

הכסף באגרוף מגיע משני כיוונים

א. הספורט הזה אהוד הרבה יותר מMMA, צופים בו מיליונים על גבי מיליונים (לפחות בקרבות הגדולים), הUFC עדיין לא מתקרב למספרים של אגרוף (ולא ברור לי למה, זה ספורט כזה משעמם)

ב. בניגוד לUFC, רוב הכסף הולך למתאגרפים. אין באמת ארגון גג שלוקח את כל הכסף ולכן החלוקה של הPPV היא בעיקר של שני המתאגרפים בזירה (ומן הסתם האמרגנים שלהם וכו')

זה קצת פשטני אבל זה בגדול.

אגרוף הוא ספורט של מעל ל100 שנה, עולם הMMA עדיין בחיתולים וכבר עכשיו קובר את האגרוף הקלאסי בתכלס.

ראיון נורא מעניין עם פרנק מיר

תמיד כיף לשמוע מה יש לו להגיד

מדבר על זה שהוא ממש רוצה לעזוב את הufc בגלל העובדה שיש לו השעייה רק מהארגון ולא מהוועדות ולכן הוא יוכל להילחם במקום אחר...

ועל עוד כל מיני דברים

• 2 weeks later...

מוכרח להסכים, נפילת מתח נוראית מאז 205 ההיסטורי. כל כך לא נהנתי מהאירועים האחרונים שאפילו לא בא לי להתייחס אליהם בצורה עניינית. 209 אמור להחזיר את העניין.

היה מעפן

השופטים של ניו יורק פשוט מזוויעים

למרות שאני כן נתתי לאנדרסון את הניצחון בקרב שלו

בסדר זה עדיין לא משתווה ללפני שנתיים כשכמעט כל אירוע היה משעמם

אגב ממשיכים לדבר מאוד חזק על כך שסנט פייר רוצה לחזור ואולי למידל ווייט

מעניין אם הוא חוזר ל170 או 185 כי היה דיבור על זה שהוא יילך למידלוייט אבל מאוד עמוס שם מבחינת מועמדים לתואר (רומרו, ג'אקרה, רוקהולד, מוסאסי, ויידמן יכול לעשות קאמבק, ויטאקר גם באזור) קרב שלו מול סילבה יכול להיות רעיון מעניין מבחינת הufc.

אני מאמין שיחזור למידל, נראה לי שכבר קשה לו מאוד לעשות ירידה ל170
דווקא אם הוא בקטע הייתי נותן לו קרב מול ג'קארה, כי גם ככה הוא בבעיה כרגע שאין לו מול מי להתמודד

אגב למי שראה את הפייט נייט האחרון, אירוע לא וואו

הנדריקס גורם לי לרצות לכבות את המחשב וללכת לישון, הוא פשוט לא לוחם טוב בעיניי

חשבתי שהעליה במשקל אולי תעשה לו טוב אבל גם למשקל הזה הוא בקושי מגיע (185.5 שזה יחסית על הגבול של פסילה)

והקרב עצמו פשוט משעמם

טרוויס שוב הוכיח שהוא לא קונטנדר אמיתי, אני לא יודע אם הוא עדיין אצל טראבדריאן הזה, אבל אם כן, הוא פשוט מאמן זבל

השימוש שלו בבעיטות היה מוגזם וחובבני, אין הכנה, אין ניסיון להסתיר את הכוונה, אין הגנה על הפנים

פשוט שיעמום

דרק לואיס הראה אחלה נוקאאוט פאוור, אבל לדעתי הוא יצטרך לעשות שינויי תזונה ואימונים דחוף אם הוא חושב להיות מתחרה אמיתי על תואר

כי סטייפ יעשה ממנו בדיחה

כרגע הוא ביקש חופשה של לפחות 3-4 חודשים אחרי שנלחם 5 פעמים השנה. אולי עד אז גם יעשה את השינוי המיוחל

אני מאמין שיחזור למידל, נראה לי שכבר קשה לו מאוד לעשות ירידה ל170

דווקא אם הוא בקטע הייתי נותן לו קרב מול ג'קארה, כי גם ככה הוא בבעיה כרגע שאין לו מול מי להתמודד

אגב למי שראה את הפייט נייט האחרון, אירוע לא וואו

הנדריקס גורם לי לרצות לכבות את המחשב וללכת לישון, הוא פשוט לא לוחם טוב בעיניי

חשבתי שהעליה במשקל אולי תעשה לו טוב אבל גם למשקל הזה הוא בקושי מגיע (185.5 שזה יחסית על הגבול של פסילה)

והקרב עצמו פשוט משעמם

טרוויס שוב הוכיח שהוא לא קונטנדר אמיתי, אני לא יודע אם הוא עדיין אצל טראבדריאן הזה, אבל אם כן, הוא פשוט מאמן זבל

השימוש שלו בבעיטות היה מוגזם וחובבני, אין הכנה, אין ניסיון להסתיר את הכוונה, אין הגנה על הפנים

פשוט שיעמום

דרק לואיס הראה אחלה נוקאאוט פאוור, אבל לדעתי הוא יצטרך לעשות שינויי תזונה ואימונים דחוף אם הוא חושב להיות מתחרה אמיתי על תואר

כי סטייפ יעשה ממנו בדיחה

כרגע הוא ביקש חופשה של לפחות 3-4 חודשים אחרי שנלחם 5 פעמים השנה. אולי עד אז גם יעשה את השינוי המיוחל

מאז שכתבתי את זה GSP כבר התראיין ואמר שאם הוא רוצה הוא יכול לרדת גם ל155, לפי זה ובהתחשב בזה שבמידלוייט היא אולי המחלקה הכי עמוסה מבחינת קונטנדרים לתואר אני מאמין שהוא יילך ל170.

אני לא מאמין שהוא יילחם בג'קארה, זה רעיון מאוד לא טוב מבחינת הUFC "לשרוף" את הבכורה המחודשת של GSP מול מישהו שאני לא חושב שיביא יותר מדי קהל אבל כן יכול מאוד לסכן אותו, אם כבר במידלוייט זה לדעתי או על התואר מול ביספינג (שאומר כל הזמן שהוא מאוד רוצה את הקרב הזה) או מול אנדרסון סילבה שזה קרב שלדעתי מאוד הגיוני כלכלית.

לגבי המשקל של הנדריקס, אין שום דבר לא בסדר ב185.5, מותר להיות פאונד מעל המשקל (186) וגם אם אתה מעל 186 זה לרוב לא פסילה של הקרב אלא שאתה נותן חלק מהכסף ללוחם השני חוץ ממקרים ממש קיצוניים של פערי משקל אדירים.

ברור לגמרי שביום יום שלו הנדריקס מעל 200 פאונד אז אין שום סיבה שיחתוך שלא לצורך מתחת ל185.

בקרב עצמו הוא דווקא נראה הרבה יותר טוב מבקרבות האחרונים, יותר פעיל ויותר תנועה גם בסוף הקרב. הקרב אמנם לא התעלה לרמה גבוהה מדי אבל לא חשבתי שהוא היה נורא כל כך, מה שכן נראה לי הזוי ששני שופטים נתנו 30-27 להנדריקס, הקטור לקח לפחות סיבוב אחד.

טראוויס די גמור ולא הייתי סומך על לואיס להוריד משקל, יאמאסקי (השופט) עצר את הקרב הרבה יותר מדי מאוחר, בכלל יש המון בעיות מהבחינה הזאת לאחרונה גם אצל השופטי זירה וגם השופטים שמחלקים נקודות.

מאז שכתבתי את זה GSP כבר התראיין ואמר שאם הוא רוצה הוא יכול לרדת גם ל155, לפי זה ובהתחשב בזה שבמידלוייט היא אולי המחלקה הכי עמוסה מבחינת קונטנדרים לתואר אני מאמין שהוא יילך ל170.

אני לא מאמין שהוא יילחם בג'קארה, זה רעיון מאוד לא טוב מבחינת הUFC "לשרוף" את הבכורה המחודשת של GSP מול מישהו שאני לא חושב שיביא יותר מדי קהל אבל כן יכול מאוד לסכן אותו, אם כבר במידלוייט זה לדעתי או על התואר מול ביספינג (שאומר כל הזמן שהוא מאוד רוצה את הקרב הזה) או מול אנדרסון סילבה שזה קרב שלדעתי מאוד הגיוני כלכלית.

לגבי המשקל של הנדריקס, אין שום דבר לא בסדר ב185.5, מותר להיות פאונד מעל המשקל (186) וגם אם אתה מעל 186 זה לרוב לא פסילה של הקרב אלא שאתה נותן חלק מהכסף ללוחם השני חוץ ממקרים ממש קיצוניים של פערי משקל אדירים.

ברור לגמרי שביום יום שלו הנדריקס מעל 200 פאונד אז אין שום סיבה שיחתוך שלא לצורך מתחת ל185.

בקרב עצמו הוא דווקא נראה הרבה יותר טוב מבקרבות האחרונים, יותר פעיל ויותר תנועה גם בסוף הקרב. הקרב אמנם לא התעלה לרמה גבוהה מדי אבל לא חשבתי שהוא היה נורא כל כך, מה שכן נראה לי הזוי ששני שופטים נתנו 30-27 להנדריקס, הקטור לקח לפחות סיבוב אחד.

טראוויס די גמור ולא הייתי סומך על לואיס להוריד משקל, יאמאסקי (השופט) עצר את הקרב הרבה יותר מדי מאוחר, בכלל יש המון בעיות מהבחינה הזאת לאחרונה גם אצל השופטי זירה וגם השופטים שמחלקים נקודות.

זה שGSP אומר שהוא יכול ככה לרדת מפתיע אותי מאוד, כי אני הבנתי שזה לא נכון, אולי הוא מנסה להזים שמועות או ליצור הילה

אני מקווה שהוא ירד כי ב170 יש כמה קרבות נורא מעניינים

נכון, 185.5 זה לא נורא, אבל זה כן נורא בעיניי ללוחם שפעמיים כבר נכשל להגיע ל170 ולפחות בפעם אחת נכשל בצורה מזוויעה (היה גדול ב4-5 פאונד אם אני זוכר נכון)

אתה סוף סוף עולה למידל, וגם שם אתה לא מגיע למשקל בול? ממנו ציפיתי ליותר...

להגיד שהוא נראה טוב יותר מאשר בWW זה בעיניי די אובייס, כי הוא נראה די גרוע בקרבות האחרונים שלו

שוב, ציפיתי ממנו ליותר, ועם הריץ' הנמוך שיש לו אני לא יודע כמה הוא יתן שם עבודה, אבל אי אפשר לדעת

אם כבר הוא חוזר אז קרב נגד המנצח בין תומפסון לוודלי נשמע לי הכי מתבקש..

יש גבול כמה אפשר להתעלל בדמיאן מאיה.

האמת שהקרב הכי הגיוני בשבילו כרגע לדעתי זה ניק דיאז, אפילו הנדריקס די הגיוני כי זה הקרב האחרון שלו והרבה חשבו שהוא הפסיד, סוג של סגירת מעגל וקרב יחסית "קל" בשבילו.

אז... חביב - פרגוסון בוטל כי חביב לא הצליח להגיע למשקל (וגם ככל הנראה הגיע לבית חולים כתוצאה מסיבוך כלשהו). כל הזין.