Jump to content

החצי גמר של חיפה-באר שבע

melody

Recommended Posts

אתם האסון של הקהל שלנו, חבורה של ילדים מפגרים

הפכנו להיות הקבוצה הכי שנואה בארץ בגללכם

יש לי כבר מעל 10 שנים תליון של מכבי באוטו, ורק בשנתיים האחרונות עוצרים אותי בכל רמזור כדי לסמן לי אצבע משולשת

בעיניי זה ראוי להערכה ששני קהלים יריבים יוצאים יחד מאיצטדיון, אחרי הצגת ספורט משובחת, בלי קללות ובלי אלימות.

לצערי בגלל האהבלים בקהל שלנו זה לא יקרה איתנו בקרוב

כמה שנים אתה אוהד מכבי? כי אני זוכר מצוין את הקהלים בליגה כולם בעד חיפה במאבק האליפות של 94-96. יותר מזה, במשחק ההוא בווסרמיל 95' יש אפילו קטע בכתבה של ערוץ הספורט שרואים אוהדים של ב"ש צועקים לנו "חיפה".

חליק, גם אז היו נגדנו .

וזה מה שהפך את האליפויות של 95-96 לעוד יותר כיפיות.

כמה שנים אתה אוהד מכבי? כי אני זוכר מצוין את הקהלים בליגה כולם בעד חיפה במאבק האליפות של 94-96. יותר מזה, במשחק ההוא בווסרמיל 95' יש אפילו קטע בכתבה של ערוץ הספורט שרואים אוהדים של ב"ש צועקים לנו "חיפה".

חליק, גם אז היו נגדנו .

וזה מה שהפך את האליפויות של 95-96 לעוד יותר כיפיות.

הייתי בתקופה ההיא בצבא, אבל בכל מקרה ממש לא מתחשק לי שתהיה יותר מהפועל אחת, ולצערי אנחנו בדרך לשם.

השטנה שיוצאת מאוהדי חיפה כבר לא שונה במאומה מאוהדי הפועל, ויש להם המון אוהדים בתל אביב, למרבה הפלא.

רק אתמול, איזה חלאה אדומה או ירוקה, סימן לי לפתוח את החלון, כשהבת שלי יושבת לידי, ואיחל לי שלא נצא מסכנין בחיים.

נשבר הזין מזה.

מוזר שרק לך קורים כל הדברים האלו אז או שאתה מחרטט או שאתה זה שמושך את האש אחד מהשנים. איך זה שבחיים לא קיללו אותי סתם ככה? ובחורף אני הולך עם ז'קט של מכבי כך שרואים שאני אוהד מכבי. אני גם גר באזור עם מלא אוהדי חיפה ובית"ר ואף פעם לא נתקלתי בהיתקלות עויינת כמו שאתה מתאר. יש את זיוני המוח הרגלים שמפתחים עם מישהו שיחה על כדורגל של זהבי, כסף וכו' אבל בחיים לא קיללו אותי או סימנו לי אצבע משולשת סתם ככה.

ובלי קשר תמיד שנאו אותנו גם בתקופה השחורה אז בטח שישנאו אותנו שאנחנו בתקופה גדולה.

מוזר שרק לך קורים כל הדברים האלו אז הוא שאתה מחרטט או שאתה זה שמושך את האש אחד מהשנים. איך זה שבחיים לא קיללו אותי סתם ככה? ובחורף אני הולך עם ז'קט של מכבי כך שרואים שאני אוהד מכבי. אני גם גר באזור עם מלא אוהדי חיפה ובית"ר ואף פעם לא נתקלתי בהיתקלות עוינת כמו שאתה מתאר. יש את זיוני המוח הרגלים שמפתחים עם מישהו שיחה על כדורגל של זהבי, כסף וכו' אבל בחיים לא קיללו אותי או סימנו לי אצבע משולשת סתם ככה.

ובלי קשר תמיד שנאו אותנו גם בתקופה השחורה אז בטח שישנאו אותנו שאנחנו בתקופה גדולה.

הייתי מתבאס אם בתקופה כזאת אוהדי הקבוצות האחרות היו אדישים כלפינו, השנאה הזאת מראה שזה כואב להם וזה נהדר.

הייתי מתבאס אם בתקופה כזאת אוהדי הקבוצות האחרות היו אדישים כלפינו, השנאה הזאת מראה שזה כואב להם וזה נהדר.

תמיד שנאו אותנו זה לא חדש אבל מפה ועד מה שכישלוני מתאר זה נראה לי חארטה כי מוזר שבחיים זה לא קרה לי שמישהו קילל אותי סתם ככה.

הייתי בתקופה ההיא בצבא, אבל בכל מקרה ממש לא מתחשק לי שתהיה יותר מהפועל אחת, ולצערי אנחנו בדרך לשם.

השטנה שיוצאת מאוהדי חיפה כבר לא שונה במאומה מאוהדי הפועל, ויש להם המון אוהדים בתל אביב, למרבה הפלא.

רק אתמול, איזה חלאה אדומה או ירוקה, סימן לי לפתוח את החלון, כשהבת שלי יושבת לידי, ואיחל לי שלא נצא מסכנין בחיים.

נשבר הזין מזה.

יש לי חדשות בשבילך: חיפה שונאים אותך ברמה שאתה מתאר כבר שנים. בתור אחד שמשוטט בפורום שלהם כבר כמה עונות זה לא חדש, כך שהמשחק מול סכנין בחצי גמר בטח שלא משנה את זה.

הייתי שמח אם השטויות שהוא כותב אכן היו קורות לו, ושכל יום יסמנו לו לפתוח את החלון באוטו ויזרקו קללות לעברו

הקטע הוא שכישלוני לא יכול לכתוב שמדובר באוהדי חיפה והפועל, כי גם אנחנו שונאים אותו באותה מידה אם לא יותר, כי הוא טרול מעצבן