Jump to content

החצי גמר של חיפה-באר שבע

melody

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחח משחק ראשון בטרנר חיפה קיבלו אדום ולא עברו חצי על מה אתה פאקינג מדבר? משחק שני חיפה הופיעו רק למחצית ראשונה מחצית שניה חצי מגרש להשכרה משחק שלישי רק מתפרצות והם היו יותר מסוכנים מב''ש כי הם צופפו מעולה כמו נגדנו וגם אתמול הם היו לא פחות מסוכנים בזכות מתפרצות. למזלנו אין להם שחקני הכרעה טובים. לגבי המשחק ביניהם זה נבלה וזה טריפה לא אכפת לי מי תנצח

מה זה רק מתפרצות? במתפרצות האלה הגיעו ל2 3 מצבים בטוחים שנגד מכבי הם לא הגיעו בכל 3 המשחקים למצב 1 בטוח ובטח שאי אפשר להשוות תבונקר של אתמול לשום דבר אחר ובטח שזה היה בבית של חיפה...לא זכןר לי שבסמי חיפה חשבה אפילו להתסגר מול בש או נזקקה לזה יותר מדי

מה זה רק מתפרצות? במתפרצות האלה הגיעו ל2 3 מצבים בטוחים שנגד מכבי הם לא הגיעו בכל 3 המשחקים למצב 1 בטוח ובטח שאי אפשר להשוות תבונקר של אתמול לשום דבר אחר ובטח שזה היה בבית של חיפה...לא זכןר לי שבסמי חיפה חשבה אפילו להתסגר מול בש או נזקקה לזה יותר מדי

סמי עופר זה המגרש הכי לא ביתי בעולם כרגע. מדהים כשבנו אותו חשבו שיהיה מבצר. בקרית אליעזר המשחקים היו יותר קשים

סמי עופר זה המגרש הכי לא ביתי בעולם כרגע. מדהים כשבנו אותו חשבו שיהיה מבצר. בקרית אליעזר המשחקים היו יותר קשים

בזה מסכים אתך אלף אחוז מגרש לא בייתי בכלל..אבל זה אני נוטה ליחס לזה שכרגע חיפה פחי אשפה אולי יהיה יותר ביתי שהם יהיו באמת בצמרת

במצב רגיל הייתי מקווה לחמישייה של באר שבע, אבל אני מפחד שזה ייתן להם ביטחון ומומנטום. שחיפה תנצח ותקבל מאיתנו בראש בגמר. מזל שהמשחק שלנו יום אחרי, כי אם חס וחלילה אנחנו מודחים אני לא יודע בעד מי הייתי.

בקרית אליעזר היתה לחיפה קבוצה יותר טובה. גם טדי אגב לא אצטדיון ביתי לאורך ההיסטוריה, למרות שיש אשליה כזאת בגלל שיש שם אווירה טובה. אם לחיפה היתה קבוצה טובה זה באמת היה יכול להיות מבצר, אבל אין להם אז זה לא.

בקרית אליעזר היתה לחיפה קבוצה יותר טובה. גם טדי אגב לא אצטדיון ביתי לאורך ההיסטוריה, למרות שיש אשליה כזאת בגלל שיש שם אווירה טובה. אם לחיפה היתה קבוצה טובה זה באמת היה יכול להיות מבצר, אבל אין להם אז זה לא.

סמי עופר לא ביתי גם להפועל חיפה גם לנבחרת ישראל ואפילו לנו גם בליגה וגם באירופה.

סמי עופר לא ביתי גם להפועל חיפה גם לנבחרת ישראל ואפילו לנו גם בליגה וגם באירופה.

אמרתי שלמכבי חיפה יש קבוצה גרועה, אז אתה נותן לי את הפועל חיפה כטיעון נגדי? ועוד קבוצה עם 5000 אוהדים במשחק במקרה הטוב? חברים שלי שהיו במשחק נגד בוסניה (שנתנו בו שלישיה לקבוצה לא פחות טובה מאיתנו) אמרו שהיתה אווירה מדהימה, ובגמר גביע בחיפה גם היתה אווירה אדירה. אנחנו לא הרגשנו שם בבית באירופה פשוט כי זה לא הבית שלנו, והעול של הנסיעות לחיפה ממש לא הרגיש כאילו אנחנו מארחים. זה כל המסביב, לא רק ענייני אקוסטיקה. אם לחיפה תהיה קבוצה לאליפות אתה תראה איך מהר מאוד זה הופך להיות מבצר.

גם השנה חיפה ישירו להם להביא את הגביע?

בעקבות ברית המציצות הם ישמחו עבורם על זה שהם הדיחו אותם מהגביע ולהפך. אחרי המשחק בלי קשר לתוצאה מאורגנת אורגיה המונית

אמרתי שלמכבי חיפה יש קבוצה גרועה, אז אתה נותן לי את הפועל חיפה כטיעון נגדי? ועוד קבוצה עם 5000 אוהדים במשחק במקרה הטוב? חברים שלי שהיו במשחק נגד בוסניה (שנתנו בו שלישיה לקבוצה לא פחות טובה מאיתנו) אמרו שהיתה אווירה מדהימה, ובגמר גביע בחיפה גם היתה אווירה אדירה. אנחנו לא הרגשנו שם בבית באירופה פשוט כי זה לא הבית שלנו, והעול של הנסיעות לחיפה ממש לא הרגיש כאילו אנחנו מארחים. זה כל המסביב, לא רק ענייני אקוסטיקה. אם לחיפה תהיה קבוצה לאליפות אתה תראה איך מהר מאוד זה הופך להיות מבצר.

הנבחרת ספגה 0-3 משפיל מויילס ולא היתה שום אווירה ביתית. גמר גביע הוא לא בחזקת משחק בית של אף קבוצה. התיקו שלנו מול בית"ר לעומת זאת, כן. משחקי ליגת האלופות הם בהחלט משחקי בית שלנו לכל דבר ועניין וכל ניסיון לכבס את זה לא ישנה את העובדה הזאת. הניצחון האחרון של הפועל חיפה בבית שהוא לא על מכבי נתניה היה באמצע דצמבר וזה כולל את כל היריבות שלה לתחתית. בסך הכל להוציא את נתניה יש להפועל חיפה 2 ניצחונות בית במשך כל העונה.

בקיצור זה פשוט לא אצטדיון ביתי.

גם טדי אגב לא אצטדיון ביתי לאורך ההיסטוריה, למרות שיש אשליה כזאת בגלל שיש שם אווירה טובה.

אבל זה מה שמגדיר אם אצטדיון ביתי או לא. בסופו של דבר מי שמביאה את התוצאות זאת הקבוצה מי שמגדיר אם האצטדיון ביתי או לא זה אופי הקהל, אקוסטיקה שיש באצטדיון, קרבה לדשא וכו'.

אם תשחק ברמת גן לא משנה עד כמה הקבוצה תהיה טובה הוא עדיין לא יחשב כאצטדיון ביתי

ברור שעדיף שחיפה תנצח

גם הם פחות טובים מב"ש, וגם אשמח שב"ש יאבדו כל תואר אפשרי

בנוסף, הפסד של ב"ש עשוי ליצור מומנטום שלילי ואולי להוביל להפסד ליגה ראשון מזה 200 משחקים

ברור שעדיף שחיפה תנצח

גם הם פחות טובים מב"ש, וגם אשמח שב"ש יאבדו כל תואר אפשרי

בנוסף, הפסד של ב"ש עשוי ליצור מומנטום שלילי ואולי להוביל להפסד ליגה ראשון מזה 200 משחקים

מצד שני, ניצחון של חיפה הופך את כל שאר הפלייאוף לגארבז' טיים עבורה כי אירופה מובטחת וזה יכשיר את המכירה שלהם לבאר שבע במשחק היחיד על הנייר שאני רואה בו סיכוי לבאר שבע לאבד נקודות. בעיה.

* אני כבר רואה את הסרט רץ בראש: עטר מקבל כדור עובר שחקן וכובש דקה 20, בתגובה הקהל שלהם פורץ למגרש ומתחיל לרדוף אחריו. האוהדים מוצאים החוצה ותוך 5 דקות באר שבע עושה מהפך עם 2 בישולים של מליקסון.

סוף המשחק, כל הקהל מתחיל לשיר "נה נה נה נה השתגעתי בגללה" ו "אין אליפות למכבי".

אני חושב שבמקרה שבו הזוכה הבטיחה אירופה דרך הליגה, הכרטיס הנוסף הולך למקום הרביעי ולא לפיינאליסטית. אשמח אם מישהו יתקן במידה ואני טועה.

אני חושב שבמקרה שבו הזוכה הבטיחה אירופה דרך הליגה, הכרטיס הנוסף הולך למקום הרביעי ולא לפיינאליסטית. אשמח אם מישהו יתקן במידה ואני טועה.

אתה צודק

ניצחון של חיפה זה מה שטוב לנו מכל הבחינות

גם יהיה גמר קל יותר, גם הגמלים ימשיכו בכלום תארים שלהם

חיפה עדיין תמשיך להלחם בליגה כדי לקחת מקום 4 כי גמר לא מבטיח לה כלום

ובסוף ניקח דאבל על הקופים

חיפה ישחקו כדי לנצח ויפסידו בענק. גם הלכה להם חצי מההגנה בפציעות אתמול.

גם רוני לוי אמר שהם יבואו לנצח

חיפה מנסים "לשחק" => תבוסה

ניצחון של חיפה זה מה שטוב לנו מכל הבחינות

גם יהיה גמר קל יותר, גם הגמלים ימשיכו בכלום תארים שלהם

חיפה עדיין תמשיך להלחם בליגה כדי לקחת מקום 4 כי גמר לא מבטיח לה כלום

ובסוף ניקח דאבל על הקופים

חשוב להדגיש אחרי הארכה

רביד והנדון, בגמר האצטדיון לא היה שייך לאף קבוצה, אבל עובדה שהיתה בו אווירה נהדרת. אז כבר לא נכון להגיד שזה אצטדיון אנטי-אווירה. לגבי ההפסד לווילס, וגם לגבי בית"ר - נו, בדיוק. מצד אחד אתם טוענים שאין שם אווירה, ולכן לא ביתי, אבל לפעמים יש אווירה ולפעמים (בעיקר כשהמשחק חרא) אין. מצד שני אתם מביאים את טדי, אצטדיון עם אווירה מעולה, שממש לא ביתי, כי בדר"כ בית"ר חרא של קבוצה, ולכן כמה שאורחים אוהבים אותו, אין לו שום אפקט ביתיות בדרך כלל. הקהל של בית"ר אולי עוצמתי, ואולי יש אקוסטיקה נהדרת, אבל ממש לא קשה לקחת נקודות בטדי בעונה ממוצעת של בית"ר. דווקא להיפך, בגלל שזה אצטדיון טוב, רוב הקהלים אוהבים להגיע לשם. מצד שני, כשבית"ר באמת טובה, הוא כן ביתי. אותו דבר חיפה. כרגע נראה שלא ביתי כי חיפה גרועה, נקודה. אם וכאשר תהיה קבוצה טובה, תראו שהוא כן ביתי עבורה. לגבי זה שאת טדי למשל אוהבים אבל את חיפה שונאים? אני רק יכול לנחש שהאהבה לטדי התפתחה בתקופה שבית"ר פחות שנואה. חיפה לעומת זאת קבוצה שאנחנו שונאים, ושונאים כל מה שקשור אליה, ומן הסתם כשיכריחו אותנו לנסוע לאצטדיון שלה למשחקי בית אנחנו נשנא את זה ולא נרגיש בבית.

האצטדיון בחיפה הוא ממש לא מה שהתיימרו לעשות ממנו כשנפתח, אבל רואים שם טוב, וגם אם האווירה לא הכי מדהימה בעולם, היא בטח לא פחות טובה מבלומפילד בתנאים זהים - דהיינו כשהקהל לא מרגיש שדפקו אותו עם נסיעה לאצטדיון של יריבה שנואה, ומול קבוצה שבה אפילו שער זה בונוס.

זה לא שבחצי העונה הראשונה של איוניר, כשהחליף את נמני, וספגנו שלישיות ורביעיות בבית, בלומפילד היה מבצר. האווירה בחיפה בסדר גמור. אתם שונאים את האצטדיון, וגם אני שונא אותו, פשוט כי הוא האצטדיון של יריבה שנואה. ואי אפשר להרגיש שם בבית. אני בכנות לא בטוח שאוהדים של קבוצות אחרות חושבים שהוא כזה גרוע כמו אוהדי מכבי, כי אנחנו היחידים ששונאים את מכבי חיפה, חוץ מהפועל חיפה.

זה לא שבחצי העונה הראשונה של איוניר, כשהחליף את נמני, וספגנו שלישיות ורביעיות בבית, בלומפילד היה מבצר. האווירה בחיפה בסדר גמור. אתם שונאים את האצטדיון, וגם אני שונא אותו, פשוט כי הוא האצטדיון של יריבה שנואה. ואי אפשר להרגיש שם בבית. אני בכנות לא בטוח שאוהדים של קבוצות אחרות חושבים שהוא כזה גרוע כמו אוהדי מכבי, כי אנחנו היחידים ששונאים את מכבי חיפה, חוץ מהפועל חיפה.

אין אוהד אחד שהוא לא של חיפה שדיברתי איתו על זה ולא אומר את אותם הדברים שאנחנו אומרים לגבי סמי עופר

אין אוהד אחד שהוא לא של חיפה שדיברתי איתו על זה ולא אומר את אותם הדברים שאנחנו אומרים לגבי סמי עופר

זה מה שאני קורא לו "תסמונת ההיפסטר". הם גם בטח אומרים שקרית אליעזר היה מרגש, מה שלא יגידו אוהדי יריבות. האנשים שאני דיברתי איתם שלא אוהדי מכבי ולא אוהדי חיפה (כלומר לא אוהבים ולא שונאים אותה) אמרו שזה אחלה אצטדיון.

ברור. חיפה עדיפה מכל הבחינות והיא גם תנצח.

עומר, לא אמרתי שום דבר על האווירה בסמי עופר או האווירה בטדי. אני גם לא כל כך שונא את סמי עופר. סך הכל כיף לראות שם משחק כדורגל.

אני אומר משהו אחר: התחושה שלי היא, ואני חוזר ואומר שזו תחושה ולא משהו שנבדק אמפירית, היא שהתוצאות של הקבוצות שמארחות בסמי עופר הן תוצאות רעות יחסית.

רביד והנדון, בגמר האצטדיון לא היה שייך לאף קבוצה, אבל עובדה שהיתה בו אווירה נהדרת. אז כבר לא נכון להגיד שזה אצטדיון אנטי-אווירה. לגבי ההפסד לווילס, וגם לגבי בית"ר - נו, בדיוק. מצד אחד אתם טוענים שאין שם אווירה, ולכן לא ביתי, אבל לפעמים יש אווירה ולפעמים (בעיקר כשהמשחק חרא) אין. מצד שני אתם מביאים את טדי, אצטדיון עם אווירה מעולה, שממש לא ביתי, כי בדר"כ בית"ר חרא של קבוצה, ולכן כמה שאורחים אוהבים אותו, אין לו שום אפקט ביתיות בדרך כלל. הקהל של בית"ר אולי עוצמתי, ואולי יש אקוסטיקה נהדרת, אבל ממש לא קשה לקחת נקודות בטדי בעונה ממוצעת של בית"ר. דווקא להיפך, בגלל שזה אצטדיון טוב, רוב הקהלים אוהבים להגיע לשם. מצד שני, כשבית"ר באמת טובה, הוא כן ביתי. אותו דבר חיפה. כרגע נראה שלא ביתי כי חיפה גרועה, נקודה. אם וכאשר תהיה קבוצה טובה, תראו שהוא כן ביתי עבורה. לגבי זה שאת טדי למשל אוהבים אבל את חיפה שונאים? אני רק יכול לנחש שהאהבה לטדי התפתחה בתקופה שבית"ר פחות שנואה. חיפה לעומת זאת קבוצה שאנחנו שונאים, ושונאים כל מה שקשור אליה, ומן הסתם כשיכריחו אותנו לנסוע לאצטדיון שלה למשחקי בית אנחנו נשנא את זה ולא נרגיש בבית.

האצטדיון בחיפה הוא ממש לא מה שהתיימרו לעשות ממנו כשנפתח, אבל רואים שם טוב, וגם אם האווירה לא הכי מדהימה בעולם, היא בטח לא פחות טובה מבלומפילד בתנאים זהים - דהיינו כשהקהל לא מרגיש שדפקו אותו עם נסיעה לאצטדיון של יריבה שנואה, ומול קבוצה שבה אפילו שער זה בונוס.

המשוואה פשוטה: כשמדובר באצטדיונים חדישים ומודרנים, תמיד, אם הקבוצה לא טובה, האצטדיון שלה לא יהיה מבצר. אצטדיון מביא נקודות לקבוצות גרועות רק אם הוא גרוע ממש ומקשה על יריבות טובות יותר לשחק (האורווה היה כזה). יחד עם זאת, כשהקבוצה כן טובה, יש אצטדיונים שיהיו מבצרים כי יש בהם תכונות מסוימות שתורמות לכך, ויש כאלה שלא. בלומפילד הוא בוודאי כזה, כי ברגע שמכבי הפכה להיות טובה, היא היתה טובה בחוץ ואדירה בבית, וזה המצב כבר 4 שנים (להוציא כמה פאשלות השנה שממש לא מייצגות).

מכיוון שמכבי חיפה לא היתה טובה בשנתיים האחרונות, עדיין קשה לשפוט עד כמה סמי עופר יכול לשפר אותה. אבל לאוהד הממוצע שמנסה לשפוט גם בלי זה נראה, שהוא לא יכול להיות מבצר. האקוסטיקה בינונית והרבה פחות טובה מנתניה, באר שבע וטדי; ואני לא ממש יודע למה, אבל הוא פשוט נראה גדול מדי. בטדי יש אותה כמות צופים אבל נראה שאתה נכנס הוא נראה חצי מהגודל של סמי עופר. אולי זה בגלל שהוא בנוי ב- 2 קומות ואולי משהו אחר בארכיטקטורה שקשה לשים עליו את האצבע. אבל זה המצב כרגע. ואגב, זה לא רק בארץ. אני די בטוח שהאמירויות הרבה פחות ביתי מאשר הייבורי למשל, למרות שהוא כפול בגודל.

אני מתעב את האצטדיון הזה - בגלל הנסיעה ואולי כי הוא הבית של חיפה, אבל לא רק. אני פשוט לא נהנה שם. גם בגמר הגביע לא הרגשתי אווירה יוצאת דופן. זה היה נחמד שיש 2 קהלים גדולים, ואין ספק שאוהדים נייטרליים שלא הולכים בכל שבוע למשחק יתלהבו ממנו. אבל זכורים לי מלא משחקים בבלומפילד, עם אותה כמות צופים שהבאנו לגמר, שהאווירה היתה פי 1000000 יותר.