Jump to content

החצי גמר של חיפה-באר שבע

melody

Recommended Posts

התחלתי לחשוב על החצי גמר ביניהם... אם ב"ש או חיפה ינצחו זה לא כזה משנה לנו כי בגמר גביע מבחינתי 2 הקבוצות יכולות לנצח אותנו כמעט באותם הסיכויים. אז אולי עדיף שב"ש תנצח? תגרום בחיפה לאיזה תחושת נקם נגדם, מה שיבטיח משחק לא פשוט לב"ש בסמי עופר. אפשר לקרוא להם קבוצה קטנה אבל מי שרואה את התקציר רואה הרבה יותר מצבים של מכבי חיפה לצערי (באיצטדיון זה היה נראה הפוך) ולהוסיף את זה שב"ש לקחו נגדם 3 נק מתוך 9 אפשריות! חיפה קבוצה עם חומר שחקנים לא רע שבהחלט יכול לקחת נק מב"ש הלחוצה, אני שונא אותם שנאת מוות אבל צריך לזכור מה המטרה.

מקווה שחיפה ייקחו משתי סיבות - הראשונה שאני מעדיף לשחק נגדם בגמר במידה ונעבור שלב והשנייה היא שהדחה של באר שבע מהגביע

תוכל להשפיע עליהם מוראלית גם במאבק האליפות.

באמת שלא מזיז לי. אולי הפסד יכול לגרום לירידה מוראלית לבאר שבע ומהבחינה הזו זה עדיף אבל מעבר לזה אין לי העדפות.

איך הולך השיר ? אם לא תביאו אליפות אתם מתים ?

אמנם חוץ מיריבות ספורטיבית אין יותר מדי בינינו ובאופן כללי תמיד הייתה לי סימפטיה לב"ש בתור הקבוצה הקטנה והמסכנה שהיא הייתה פעם עד שהגיע אליה אדון בכר. הדבר השחצן היהיר והמתנשא הזה סטייל מוריניו הישראלי גורם לי לרצות שפשוט יהיה להם כמה שיותר רע. מצד שני, אחרי המופע של חיפה אתמול, שחקנים ואוהדים, הייתי שמח לראות גם אותם עפים. לא יאומן עד איזו רמת חולשה ופתאטיות המועדון הזה הגיע עם התקציב השני בליגה. קשה קשה,

בתאכלס אני מעדיף את חיפה בגמר, גם בגלל שהיא חלשה יותר וגם כדי לבאס את בכר וב"ש, תואר נוסף הלך, האליפות בעזרת השם גם תברח להם, והם שחלמו להחזיר לנו אחרי ה-6-2 שנה שעברה לא יזכו אפילו להזדמנות לנקמה, זה לדעתי יותר גרוע מלהגיע ולחטוף בראש עוד פעם כי אז אתה יכול להגיד שלפחות ניסית והגעת (מה גם שהשנה אנחנו לא כזה נותנים בראש).

בקיצור - חיפה.

מעדיף את ב״ש.

קודם כל בגלל שיותר יכאב לי לראות את חיפה לוקחים עלינו גביע מאשר את בש במידה ו...

דבר שני, הפסד של חיפה מבטיח שהם ילחמו עד הסוף בליגה כדי להגיע למקום 4, בש לא תנצח בסמי עופר במחזור הלפני האחרון אם חיפה יהיו חייבים את הנקודות כדי להגיע לאירופה..

כשאני מסתכל על המשחקים שנשארו לבש חוץ מבלומפילד וחיפה חוץ, לא רואה אותם מאבדים נקודות.

מעדיף את ב״ש.

קודם כל בגלל שיותר יכאב לי לראות את חיפה לוקחים עלינו גביע מאשר את בש במידה ו...

דבר שני, הפסד של חיפה מבטיח שהם ילחמו עד הסוף בליגה כדי להגיע למקום 4, בש לא תנצח בסמי עופר במחזור הלפני האחרון אם חיפה יהיו חייבים את הנקודות כדי להגיע לאירופה..

כשאני מסתכל על המשחקים שנשארו לבש חוץ מבלומפילד וחיפה חוץ, לא רואה אותם מאבדים נקודות.

כמו שכבר אמרתי כמה פעמים, 2 הקבוצות יאבדו איפה שהכי פחות יצפו מהם. אנחנו בסמי אחרי שכולם חשבו שזה טיול קליל עם ההרכב השני של חיפה, הם מול רעננה וסכנין. נכון שזה עכשיו נשמע תלוש מהמציאות אבל אל תתפלא אם גם לרעננה הם יאבדו נקודות בשני.

אתם קצת שוכחים שחיפה באותה דרך לקחה לב''ש נקודות ב3 משחקים אז פתאום שזה לרעתנו אתם קופצים? היינו צריכים לפצח את הבונקר המגעיל הזה בבעיטות מרחוק מה שלא היה כמעט בכלל. הפנים קדימה לסכנין

שקרן אל תשווה בכלל חיפה נגד בש ב3 המפגשים נגדם למפגשים נגדנו...חיפה עברה תחצי ב3 מפגשים נגדנו אולי 8 פעמים

נגד בש הגיעו להזדמנויות מדהימות בכל 1 מה3 מפגשים ביניהם היו משחקים שווי כוחות לגמרי בין בש לחיפה

מה שכמובן לא היה נגדנו חיפה היוותה קרקס 3 פעמים...לא תמיד אפשר לנצח

שקרן אל תשווה בכלל חיפה נגד בש ב3 המפגשים נגדם למפגשים נגדנו...חיפה עברה תחצי ב3 מפגשים נגדנו אולי 8 פעמים

נגד בש הגיעו להזדמנויות מדהימות בכל 1 מה3 מפגשים ביניהם היו משחקים שווי כוחות לגמרי בין בש לחיפה

מה שכמובן לא היה נגדנו חיפה היוותה קרקס 3 פעמים...לא תמיד אפשר לנצח

חחחחחחחחחחחחחחחחחח משחק ראשון בטרנר חיפה קיבלו אדום ולא עברו חצי על מה אתה פאקינג מדבר? משחק שני חיפה הופיעו רק למחצית ראשונה מחצית שניה חצי מגרש להשכרה משחק שלישי רק מתפרצות והם היו יותר מסוכנים מב''ש כי הם צופפו מעולה כמו נגדנו וגם אתמול הם היו לא פחות מסוכנים בזכות מתפרצות. למזלנו אין להם שחקני הכרעה טובים. לגבי המשחק ביניהם זה נבלה וזה טריפה לא אכפת לי מי תנצח