Jump to content

אורלנדו סה

Recommended Posts

אם מכבי לא מנצלת את הכלים שלו- המאמן אשם. אבל מכיוון שאנחנו רואים אותו לאורך החודשים האחרונים , ורואים את הטיפול המסורבל בכדור, את ההתמזמזות איתו, את הקהות, אתה מבין שהוא לא מספיק טוב בשביל מה שאתה צריך.

הטיפול בכדור טוב לדעתי, הוא כרגע לא מחובר ולא מחברים אותו לשטף המשחק.

הוא לא חד כרגע ללא ספק, אבל לא באשמתו בלבד.

שחקן לא חד כי...הוא לא חד. לא בגלל האחרים.

אני לא מסכים שהטיפול בכדור טוב. יותר מידי סרבול והתמזמזות עם הכדור. לא חד מול השער, וההתמזמזות שלו היום במתפרצת מנעה מסירה לזהבי חופשי מול כל רוחב השער ב-16 מטר. זו החמצת מצב נוראית, נוראית.

נו אז מה עם לא שיחקו? בשביל זה יש מאמן. רבאק, הקבוצה הזו החליפה לעיתים הרכבים באמצע משחק ל-3:5:2 אצל סוזה ועשתה את זה מושלם, דבר שהוא נדיר מאוד בנוף הכדורגל שלנו.

ויודע מה- גם אם אזרום איתך, והוא מוצר שלא מתאים לבעליו? מבחינת מכבי זו אכזבה. לא סיפק את הסחורה. אתה יכול להשוות את זה לפריצה 2013? או לאימפקט של האריס?

עובדתית כל הקישור שלך למעט זהבי, לא יודע להפעיל חלוץ 9.

סוזה מזמן לא איתנו, מאז עברנו את אוסקר 2, פאקו וסלבישה.

אתה קובע למכבי שהוא אכזבה על סמך מי? מה? כי רשום באתרי התשקורת?

למה אתה משווה אותו לפריצה 2013? שחקן ברמה של פריצה תשווה אותו לקוביקה 1.0

האימפקט של האריס היה מיידי, אבל שאתה נזכר שהוא החליף את מיטרוביץ' אז הוא לא בדיוק ירש פה משבצת שמילא אותה שחקן הכי חשוב במכבי.

זוכר שאמרו על בן בסט חלודה..

חלאס תורג'י, זה לא קרוב לזה.

סה מנסה להיכנס בכוח לשטף וחדות משחק-הוא לא מצליח ושוב אני חוזר ואומר-לא באשמתו בלבד.

חלאס תורג'י, זה לא קרוב לזה.

סה מנסה להיכנס בכוח לשטף וחדות משחק-הוא לא מצליח ושוב אני חוזר ואומר-לא באשמתו בלבד.

אני מקווה שאתה צודק.

לי זה נראה שחקן שלא מתאים לשטף של המשחק ומנסה לכפות את עצמו. באשמתו? באשמת המאמן? השחקנים? לא יודע.

הוא שחקן טוב, הכי טוב שיש לנו כרגע למעלה ליד זהבי. אבל עד כה הוא לא ממש עוזר.

עובדתית כל הקישור שלך למעט זהבי, לא יודע להפעיל חלוץ 9.

סוזה מזמן לא איתנו, מאז עברנו את אוסקר 2, פאקו וסלבישה.

אתה קובע למכבי שהוא אכזבה על סמך מי? מה? כי רשום באתרי התשקורת?

למה אתה משווה אותו לפריצה 2013? שחקן ברמה של פריצה תשווה אותו לקוביקה 1.0

האימפקט של האריס היה מיידי, אבל שאתה נזכר שהוא החליף את מיטרוביץ' אז הוא לא בדיוק ירש פה משבצת שמילא אותה שחקן הכי חשוב במכבי.

וע"ס מה אתה קובע את זה שהם לא יודעים להפעיל חלוץ 9? לגביי סוזה- לא מעט מהשחקנים שלך היום שיחקו גם אז, וידעו להתאים את עצמם לשינויים מפליגים תוך כדי משחק. שינויים ששחקנים ישראלים כמעט ולא חוו אותם בכלל. לא צריך להיות בעל אינטליגנציית משחק מטורפת בשביל לשחק עם שחקן 9.

אני משווה לפריצה מבחינת האימפקט שהוא היה אמור להביא. האימפקט שלו לא מתקרב לזה בכלל, ובסופו של דבר - לא הצלחנו ממש לשדרג את שחקני ההתקפה. סה היה אמור להיות השדרוג, וגם אם לא ברמת הפריצה אז ברמה גבוהה יותר ממה שקיבלנו בפועל ממנו.

איך אתם חולים על הנושאי קטילות האלה ברגעי משבר

חלילה. על סה דיברנו שזה לא זה מבחינת מה שאנחנו צריכים בשביל לשדרג אותנו כמו שאנחנו צריכים כבר מזמן.

חלילה. על סה דיברנו שזה לא זה מבחינת מה שאנחנו צריכים בשביל לשדרג אותנו כמו שאנחנו צריכים כבר מזמן.

עזוב נו

להקפיץ נושאים ישנים ולפרק שחקנים כשהקבוצה בקרשים זה ספורט לאומי פה

עזוב נו

להקפיץ נושאים ישנים ולפרק שחקנים כשהקבוצה בקרשים זה ספורט לאומי פה

הקבוצה מבחינתי לא בקרשים, זה ביטוי מוגזם מידי.

היה לנו פה נושא ארוך על סה, והוא בהחלט שווה להמשיך בדיון בעיניי. גם ככה היה נפתח נושא עליו, כמו על האחרים.

שונא לחתוך שחקנים. בעיקר כאלה עם המון כדורגל כמו סה אבל עד עכשיו זה לא זה וזו עמדה קריטית.

ירן ענק, יחיד במינו אבל לא יכול לבד. נקווה שיתחיל להוכיח את עצמו במשחקים שנותרו אחרת יתכן מאוד וישוחרר ומכבי תפסיד כאן לא מעט כסף.

שחקן טוב שעוד יתרום לנו, השחקנים צריכים לחבר אותו לעניינים.

ההשתחררות גדולה בהחמצה שלו.

אם בן חיים לא הולך ראש בקיר והיה מוסר לו הוא היה כובש היום

ולגבי ההשתחררות מסכים איתך

וע"ס מה אתה קובע את זה שהם לא יודעים להפעיל חלוץ 9? לגביי סוזה- לא מעט מהשחקנים שלך היום שיחקו גם אז, וידעו להתאים את עצמם לשינויים מפליגים תוך כדי משחק. שינויים ששחקנים ישראלים כמעט ולא חוו אותם בכלל. לא צריך להיות בעל אינטליגנציית משחק מטורפת בשביל לשחק עם שחקן 9.

אני משווה לפריצה מבחינת האימפקט שהוא היה אמור להביא. האימפקט שלו לא מתקרב לזה בכלל, ובסופו של דבר - לא הצלחנו ממש לשדרג את שחקני ההתקפה. סה היה אמור להיות השדרוג, וגם אם לא ברמת הפריצה אז ברמה גבוהה יותר ממה שקיבלנו בפועל ממנו.

לא קבעתי כלום, אני מסתמך על העובדות שבשטח.

כמעט שתי עונות הקישור שלך לא יודע להפעיל חלוץ 9 אמיתי.

פאקו זיהה את הבעיה הזאת בזמנו יחד עם החולשה בחוד ופתר זאת עם זהבי כחלוץ מדומה. אתה לא יכול להישען על אדי העבר עם אוסקר וסוזה.

קח בחשבון שלפני פריצה שיחקנו עם התקפה של עטר או דאבור בחוד. ממש לא שחקני 9. היחידי שענה להגדרה היה ברק בדש, שלא שיחק יותר מדי.

סה כן שדרג אותנו, כי לפניו היה לך בן בסט בהתקפה ואתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהוא מושך תשומת לב ובלמים מתקשים בשמירה עליו ועושים עליו לא מעט פעמים "איפון" כמו בג'ודו.

זה לא פריצה, אבל זה גם לא ראדוניץ' שהיה חלש יותר ממנו (להגנתו ייאמר שהיה פצוע רוב הזמן).

אם אקביל את סה וחלוצים במכבי/שיחקו במכבי לציוני בבתים ספר יסודיים אזי:

פריצה - מעולה

ראדוניץ' - בלתי מספיק

בן בסט - מספיק בקושי

בדש - כמעט טוב/טוב

סה - מספיק (בתקווה שיהפוך לטוב מאוד).

היה יכול לקנות את עולמו והחמיץ.

בכל מקרה, אני מקווה שלא נתקע איתו כמו שנתקענו עם בן בסט. כי זה ברור שזה לא החלוץ שאנחנו רוצים לרוץ איתו ב3 עונות הקרובות.

לא קבעתי כלום, אני מסתמך על העובדות שבשטח.

כמעט שתי עונות הקישור שלך לא יודע להפעיל חלוץ 9 אמיתי.

פאקו זיהה את הבעיה הזאת בזמנו יחד עם החולשה בחוד ופתר זאת עם זהבי כחלוץ מדומה. אתה לא יכול להישען על אדי העבר עם אוסקר וסוזה.

קח בחשבון שלפני פריצה שיחקנו עם התקפה של עטר או דאבור בחוד. ממש לא שחקני 9. היחידי שענה להגדרה היה ברק בדש, שלא שיחק יותר מדי.

סה כן שדרג אותנו, כי לפניו היה לך בן בסט בהתקפה ואתה לא יכול להתעלם מהעובדה שהוא מושך תשומת לב ובלמים מתקשים בשמירה עליו ועושים עליו לא מעט פעמים "איפון" כמו בג'ודו.

זה לא פריצה, אבל זה גם לא ראדוניץ' שהיה חלש יותר ממנו (להגנתו ייאמר שהיה פצוע רוב הזמן).

אם אקביל את סה וחלוצים במכבי/שיחקו במכבי לציוני בבתים ספר יסודיים אזי:

פריצה - מעולה

ראדוניץ' - בלתי מספיק

בן בסט - מספיק בקושי

בדש - כמעט טוב/טוב

סה - מספיק (בתקווה שיהפוך לטוב מאוד).

אם לפני פריצה לא שיחקנו עם שחקן 9, וברגע שפריצה הגיע ידענו לשחק איתו מצוין, זה אומר שלא צריך שיהיה לך שחקן 9 לפני בשביל שהוא יהיה טוב אם הוא טוב מספיק. שוב- העובדה שלא שיחקנו עם 9 שנה וחצי לא הופכת את זה למדע טילים.

נכון, סה מושך אליו וכו', אבל בסופו של דבר- זה לא מה שאתה מצפה מחיזוק זר של ינואר. זה פשוט לא מספיק.

היה יכול לקנות את עולמו והחמיץ.

בכל מקרה, אני מקווה שלא נתקע איתו כמו שנתקענו עם בן בסט. כי זה ברור שזה לא החלוץ שאנחנו רוצים לרוץ איתו ב3 עונות הקרובות.

הוא החמיץ פעמיים- בהחמצה שלו, ובהתמזמזות עם הכדור במקום למסור לזהבי שהיה פנוי לגמריי.

שוב אני אומר מה שאמרתי לפני חודשיים (וכולם יצאו עליי ) - מקווה שלא יתברר כבן בסט הפורטוגלי.

ב800 אלף יורו אתה מצפה להרבה יותר..