Jump to content

כאפה , במובן מסוים

Recommended Posts

תסביר.

אם אתה מנצח את ב"ש, זה אומר שאתה +2 עליהם (טפו טפו שננצח בסכנין והם ברעננה).

משמע - 3 משחקים נותרו וההפרש הוא +2 כשההפרש שערים לטובתינו, זה אומר שאם אתה יוצא תיקו והם מנצחים באותו מחזור,

אנחנו מעליהם בהפרש שערים. אז אם ננצח בדוחא ואת ב"ש (אם ואם ואם) אנחנו צריכים מקסימום 7/9 כמובן תלוי בתוצאות של ב"ש

חיפה סוף סוף אחרי כמעט 4 שנים הבינה שהיא לא יכולה לבוא ולשחק נגדנו פתוח. כמה מאמנים עברו שם בתקופה הזאת וכולם עלו עם 2 באמצע ועם יומרות ליזום והאמצע שלנו עשה להם בית ספר.

היום סוף סוף הם הבינו שזה מה שיש להם למכור מולנו. בונקר, מלחמה, לירוק דם. מושגים שקיימים אצל קבוצות שמבינות שהם פחות טובות משמעותית מהיריבה שלהן.

חיפה למדו את המשחק שלנו מול ביתר ונטרלו לנו לגמרי את אגף ימין. קיוויתי לראות במחצית השניה את ריקן/אזולאי לאמצע במקום סה ולהעביר את זהבי לשפיץ ולהתחיל מלחמת חפירות על הפאקו.

הוא הכניס את ריקן כניסיון להעביר קצת כובד לצד שמאל אבל הוא ובן חיים דרכו אחד לשני על הרגליים.

לדעתי היה עדיף להוציא דווקא את דסה, להעביר את יובל ימינה, ריקן מגן שמאלי ולהחליף מקומות בין טבח למיכה. כלומר להעתיק את אותה שיטת משחק רק שהמגן התוקף משמאל, מיכנ נכנס לאמצע ובן חיים בימין. לא חושב שמשומר היה מצליח להתמודד עם זה כשהווינגר שעוזר לו זה ורמוט/עטר.

חיפה סוף סוף אחרי כמעט 4 שנים הבינה שהיא לא יכולה לבוא ולשחק נגדנו פתוח. כמה מאמנים עברו שם בתקופה הזאת וכולם עלו עם 2 באמצע ועם יומרות ליזום והאמצע שלנו עשה להם בית ספר.

היום סוף סוף הם הבינו שזה מה שיש להם למכור מולנו. בונקר, מלחמה, לירוק דם. מושגים שקיימים אצל קבוצות שמבינות שהם פחות טובות משמעותית מהיריבה שלהן.

חיפה למדו את המשחק שלנו מול ביתר ונטרלו לנו לגמרי את אגף ימין. קיוויתי לראות במחצית השניה את ריקן/אזולאי לאמצע במקום סה ולהעביר את זהבי לשפיץ ולהתחיל מלחמת חפירות על הפאקו.

הוא הכניס את ריקן כניסיון להעביר קצת כובד לצד שמאל אבל הוא ובן חיים דרכו אחד לשני על הרגליים.

לדעתי היה עדיף להוציא דווקא את דסה, להעביר את יובל ימינה, ריקן מגן שמאלי ולהחליף מקומות בין טבח למיכה. כלומר להעתיק את אותה שיטת משחק רק שהמגן התוקף משמאל, מיכנ נכנס לאמצע ובן חיים בימין. לא חושב שמשומר היה מצליח להתמודד עם זה כשהווינגר שעוזר לו זה ורמוט/עטר.

זה אפילו לא נכון,

כי משחק הבא הם שוב יעלו נגדך כרגיל.

מה שקרה היום היה פשוט כורח הנסיבות, שהם שמרו רגליים לגביע ויצא להם טוב, כי במקום לשים את בניון ועטר, הם שמו שחקנים שאשכרה נותנים תחת לקבוצה (ריאן למשל באגף)

ובמקום להיות רכים הם הצליחו לנעול את המשחק ככה.

לאיזה ימים טובים הגענו, שהחצי גמר נראה לי מעט שולי ליד המשחק ליגה ביום שני. רק להיזכר איזה שמחה היתה כשעברנו את נתניה בבית בסיבוב ח' של 09/10, וואו איך הגלגל הסתובב. שישאר תקוע לעולם.

אסור לחשוב על שום דבר מעבר ליום חמישי.

קודם חמישי. אחרי זה דוחא. מעבר? זה עוד רחוק.

אני לא אתפלא אם ביום חמישי יקרו 2 דברים (ביחד או לחוד)

נשחק משוחרר יותר ובלי לחץ.

ניתן מנוחה לכמה שחקני הרכב.

אני שוב אזכיר ששני ניצחונות (גם עם ניצחון על ב"ש) ותיקו לא בהכרח יספיקו. בשבוע שעבר היה לנו הפרש יותר טוב ב-11, עכשיו כבר רק ב-8. נניח שנעשה תיקו בשבוע הבא והם ינצחו. זה בקלות יכול לרדת ל-6 או ל-5 (או לפחות מזה). ואז גם אם ננצח אותם נגיד בגול ונעלה חזרה בעוד 2 (לצורך העניין מ-6 ל-8, מ-5 ל-7 וכו', מ-4 ל-6 וכו'), וכתבתי עוד חישוב הלאה אבל כצפוי בגלל שאמצע הלילה עשיתי טעויות, אז ערכתי. בקיצור הפואנטה הובנה נראה לי. הפרש יכול להצטמק מהר מאוד, וצריך להיזהר מזה.

אני שוב אזכיר ששני ניצחונות (גם אם אחד על ב"ש) ותיקו לא בהכרח יספיקו. בשבוע שעבר היה לנו הפרש יותר טוב ב-11, עכשיו כבר רק ב-8. נניח שנעשה תיקו בשבוע הבא והם ינצחו. זה בקלות יכול לרדת ל-6 או ל-5 (או לפחות מזה). ואז גם אם ננצח אותם נגיד בגול ונעלה חזרה בעוד 2 (לצורך העניין מ-6 ל-8, מ-7 ל-5 וכו'), וכתבתי עוד חישוב הלאה אבל כצפוי בגלל שאמצע הלילה עשיתי טעויות, אז ערכתי. בקיצור הפואנטה הובנה נראה לי. הפרש יכול להצטמק מהר מאוד, וצריך להיזהר מזה.

אנחנו לא במצב של חישובים.

נצחון בחמישי ועוד אחד בדוחא זה מאסט.

אנחנו לא במצב של חישובים.

נצחון בחמישי ועוד אחד בדוחא זה מאסט.

אני לא מתווכח. אני רק אומר שמראש מוקדם להניח שבוודאות ניצחון על ב"ש ועוד 7 נקודות יספיקו לנו.

אני לא מתווכח. אני רק אומר שמראש מוקדם להניח שבוודאות ניצחון על ב"ש ועוד 7 נקודות יספיקו לנו.

אני חושב שצריך נצחון על באר שבע פלוס עשר נקודות

אני חושב שצריך נצחון על באר שבע פלוס עשר נקודות

לזה התכוונתי, התבלבלתי. זה גם לא בהכרח יספיק. אם במחזור הבא, לצורך העניין, אנחנו ננצח 1-0 והם 5-0, אנחנו נהיה עם הפרש שערים של +45, והם +41. שבוע אחרי זה ננצח אותם בגול - אנחנו +46 והם +40. עכשיו נניח שבמחזור 34 אנחנו עושים תיקו והם מנצחים בשלושה שערים. אנחנו עם +46, הם עם +43. נכון שפתאום הפער בהפרש נראה פחות מבטיח לקראת שני המחזורים האחרונים?

הם התפוצצו עכשיו על סכנין עם ניצחון בהפרש שלושה שערים, לא הייתי פוסל בכלל את האפשרות שהם ינצחו בהפרשים גבוהים כשהם יודעים שהם צריכים את זה במשחקים הבאים. ממש לא הייתי רוצה להיכנס לזה. צריך להניח שגם אם ננצח בבלומפילד, הם ינצחו את כל השאר, ופשוט לכוון ל-15 מ-15 בסיבוב השני של הפלייאוף.

לאיזה ימים טובים הגענו, שהחצי גמר נראה לי מעט שולי ליד המשחק ליגה ביום שני. רק להיזכר איזה שמחה היתה כשעברנו את נתניה בבית בסיבוב ח' של 09/10, וואו איך הגלגל הסתובב. שישאר תקוע לעולם.

אנשים ברכבת דיברו על זה שמוותרים על המשחק בלי לחשוב בשביל 6 נקודות בדוחא ובנתניה נגד רעננה.

קצת הרגשה של גביע הטוטו, אולי בגלל הקטע שאין לנו ממש ספסל.

מאניה דיפרסיה? סוד: האליפות לא תוכרע גם בבלומפילד (אלא אם תיצור הפרש של 4+ למי מהקבוצות). זה יילך עד הסוף, ואם אחרי כל איבוד נקודות תכנסו לדכאון, כדאי שתפרשו מעכשיו... זה הולך להיות קשה וכואב.

מאניה דיפרסיה? סוד: האליפות לא תוכרע גם בבלומפילד (אלא אם תיצור הפרש של 4+ למי מהקבוצות). זה יילך עד הסוף, ואם אחרי כל איבוד נקודות תכנסו לדכאון, כדאי שתפרשו מעכשיו... זה הולך להיות קשה וכואב.

עריכה: זה מה שכתבת לא קראתי נכון

סיבוב שני בפליאוף, 15 נקודות בקופה

סכנין בדוחא

ב"ש בבלומפילד

רעננה בנתניה

ביתר בטדי

חיפה בבלומפילד

כל משחק קריטי.

מאמין ש4/3 ניצחונות עד סוף העונה (במידה ולא מפשלים נגד ב"ש) זה שלנו. לא בשמים

התבאסתי להתעורר היום בבוקר, וגם בלילה ישנתי אולי סה"כ חצי שעה... הרבה זמן לא התבאסתי(בלשון המעטה) מאיבוד נקודות כמו היום..

מקווה שאחרי כל הסבל הזה הסוף יהיה מתוק... למרות שאני שקוע כרגע בפסימיות.. אחרי שאצא מהדיכאון הזמני אקווה ואאמין לטוב..

סתם רציתי לפרוק..

התבאסתי להתעורר היום בבוקר, וגם בלילה ישנתי אולי סה"כ חצי שעה... הרבה זמן לא התבאסתי(בלשון המעטה) מאיבוד נקודות כמו היום..

מקווה שאחרי כל הסבל הזה הסוף יהיה מתוק... למרות שאני שקוע כרגע בפסימיות.. אחרי שאצא מהדיכאון הזמני אקווה ואאמין לטוב..

סתם רציתי לפרוק..

אין מה אחי.

הליגה עוד ארוכה, לא אתפלא אם נחליף שוב מקומות עם באר שבע ואולי אפילו יותר מפעם אחת, מקווה רק שאנחנו נהייה אלה שמסיימים ראשונים.

אין מה אחי.

הליגה עוד ארוכה, לא אתפלא אם נחליף שוב מקומות עם באר שבע ואולי אפילו יותר מפעם אחת, מקווה רק שאנחנו נהייה אלה שמסיימים ראשונים.

תודה אחי על התמיכה, מאוד מקווה לסוף מתוק.. זה יהיה שווה את הכול.