Jump to content

נושא תלבושות 2016/17

Barksdale

Recommended Posts

גם השנה הלבנה היתה די פופולרית כשהיה בה כחול, לעומת עונה קודם כשהיתה די דומה, אבל עם שחור.

אני אישית בכלל מחכה שנשחק כמו פעם בכחול-לבן בחוץ. זה היה יפהפה.

כחול לבן בחוץ, וצהוב לבן כחול בבית. חלום.

אחרי שהחזרנו את הכחול מכבי (מכחול נייבי) הגיע הזמן להחזיר את הלבן.

זו של אייאקס העונה לא הייתה טובה יותר, ובכלל המועדון מאכזב עם תלבושות החוץ שלהן מעל לעשור, אבל אגיע לעיקר.

מה שאכזב אותי, זו שזו יכולה הייתה להיות תלבושת נפלאה. העניין הוא שלי יש עניין עם פרטים קטנים ואני לא יכול להשלים איתם במידה והם לא נראים לי.

אני לא אוהב נניח שהשרוולים בגן שונה מגוף החולצה, זה נותן לי אשליה שמדובר בחולצת טי-שירט ומעליה גופיה.

מעבר לכך, הרעיון של של ה-XXX נחמד וגם יושם העונה בחולצה כקונספט נחמד. אם השרוולים היו בצבע שחור וההדפס היה מצוי בשרוולים, לחלוטין הייתי קונה אותה.

מצד שני, אני לוקח בערבון מוגבל את מרבית הפרסומים של Footyheadlines אז יש לי עוד תקווה שמישהו בהנהלת המועדון שם יודע לקרוא בעברית ולהיות אוזן קשבת לאדם עם בעיית סימטריה קשה.

חולצות האימון של המועדון בשנים האחרונות היו יפהפיות, מקווה שימשיכו במגמה הזו.

אה. זה רק המוטיב החוזר שמאפיין את החולצות של אייקס בערך מאז שהיא נוסדה ואולי הופך אותה לתלבושת המרגשת בהיסטוריה....

לגבי מכבי, כל שנה מחדש אני מתפלל שנשחק עם חולצה צהובה ומכנס כחול כי זה משפר את התלבושת בצורה פסיכית

אה. זה רק המוטיב החוזר שמאפיין את החולצות של אייקס בערך מאז שהיא נוסדה ואולי הופך אותה לתלבושת המרגשת בהיסטוריה....

יש הבדל בין הדברים. אין לי בעיה עם חולצות הבית של אייאקס, למעשה אני אוהב את כולן מאד. אבל יש הבדל קטן שאני חושש שלא שמת לב אליו.

במרבית חולצות הבית של אייאקס החלק האדום אינו נמשך עד שרוולי החולצה ונותן את האשליה שדיברתי עליה, אלא נחצה בסביבות אזור הצלעות ולכן נראה כמו פס אמצעי בין שני החלקים הלבנים.

יש הבדל בין הדברים. אין לי בעיה עם חולצות הבית של אייאקס, למעשה אני אוהב את כולן מאד. אבל יש הבדל קטן שאני חושש שלא שמת לב אליו.

במרבית חולצות הבית של אייאקס החלק האדום אינו נמשך עד שרוולי החולצה ונותן את האשליה שדיברתי עליה, אלא נחצה בסביבות אזור הצלעות ולכן נראה כמו פס אמצעי בין שני החלקים הלבנים.

:thumbs: :thumbs: :thumbs:

בהמשך להודעה הקודמת על המכנס הכחול... אני אתן כמה דוגמאות לקבוצות שלובשות צבע מכנס שהוא ה"נגדי" לצבע החולצה

RZX5aPS.jpg

ברזיל

דורטמונד אם ובלי

kkk.jpg

Jubel3.jpg

:thumbs: :thumbs: :thumbs:

בהמשך להודעה הקודמת על המכנס הכחול... אני אתן כמה דוגמאות לקבוצות שלובשות צבע מכנס שהוא ה"נגדי" לצבע החולצה

RZX5aPS.jpg

ברזיל

דורטמונד אם ובלי

kkk.jpg

Jubel3.jpg

1811673-18.jpg

כשבחולצה יש פרט בולט, כמו החצי-חצי של השנה או פסים, מכנס צהוב יושב יפה. כשחולצה חלקה יותר אז באמת עדיף מכנסיים כחולים.

כשבחולצה יש פרט בולט, כמו החצי-חצי של השנה או פסים, מכנס צהוב יושב יפה. כשחולצה חלקה יותר אז באמת עדיף מכנסיים כחולים.

אמת.

אגב, אני רואה שהדיון פה קצת עלה לרמות יותר גבוהות ממה שבדכ.

אז אני אשאל, רק לי הפרטים הקטנים ממש עושים את זה? תחשבו שבגב החולצה, ממש בקצה העליון יהיה כיתוב של "מועדון אחד לפני כולם" בפונט ארכאי כזה (פונט "הצבי" לדוגמא), או איזה פסים רוחביים בשרוול עם הצבעים של דגל ישראל (כמו בחולצה של אייאקס ששם יש את דגל אמסטרדם) ועוד מליון רעיונות שאני יכול לחשוב עליהם. גם לא ברור לי למה מבחינה שיווקית הליגה לא מכניסה איזה פאץ' זהוב לאלפות המדינה כמו ברוב הליגות באירופה. תחשבו כמה זה יכול לייחד את התלבושת.

אמת.

אגב, אני רואה שהדיון פה קצת עלה לרמות יותר גבוהות ממה שבדכ.

אז אני אשאל, רק לי הפרטים הקטנים ממש עושים את זה? תחשבו שבגב החולצה, ממש בקצה העליון יהיה כיתוב של "מועדון אחד לפני כולם" בפונט ארכאי כזה (פונט "הצבי" לדוגמא), או איזה פסים רוחביים בשרוול עם הצבעים של דגל ישראל (כמו בחולצה של אייאקס ששם יש את דגל אמסטרדם) ועוד מליון רעיונות שאני יכול לחשוב עליהם. גם לא ברור לי למה מבחינה שיווקית הליגה לא מכניסה איזה פאץ' זהוב לאלפות המדינה כמו ברוב הליגות באירופה. תחשבו כמה זה יכול לייחד את התלבושת.

שיהיה כתוב "תשתחוו יא בני זונות"

באמת חבל שאין איזה סקודטו כמו באיטליה/טורקיה, או פאץ' שונה כמו באנגליה/היורוליג. בעונה ששיחקנו כאלופי אירופה עם פאץ' זהוב זה היה אחד הדברים היפים.

חוץ מזה לדעתי ראוי שכל הקבוצה תעלה עם דיוקן של ערן זהבי על השרוול.

• 2 weeks later...

מה היתרון בלעשות כזה חולצה?

גם האוהדים מתביישים,גם השחקנים מתביישים

מכניס את היריבות לפאניקה, או גורם להן לבהות בכך במקום להתרכז במשחק.

היתרון בזה הוא כשאתה בליגה הרביעית אז השחקנים לא מתביישים, כי שחקן שמתבייש לא היה הולך לליגה רביעית

ושלקבוצה מליגה רביעית אין אוהדים שמתביישים כי אין אוהדים

היתרון בזה הוא כשאתה בליגה הרביעית אז השחקנים לא מתביישים, כי שחקן שמתבייש לא היה הולך לליגה רביעית

ושלקבוצה מליגה רביעית אין אוהדים שמתביישים כי אין אוהדים

אולי אין לשחקן הרבה ברירות?

תלבושת נחמדה :

Blu%20-%20Giallo-500x500.jpg

תלבושת משבצות מטורפת:

Blu%20-%20Giallo-500x500.jpg

עוד אפשרות למשבצות לתלבושת שנייה כחול לבן או עם כחול בהיר יותר וצהוב:

s-l300.jpg

אני לא יודע מי האלו הZEUS האלו אבל אחלה תלבושות יש להם, שווה לעקוב אחריהם .