Jump to content

נושא תלבושות 2016/17

Barksdale

Recommended Posts

אם יש קבוצה שהמעבר של הפסים של אדידס מהכתפיים יכול לעשות לה טוב, זו אייאקס. אז הנה:

ajax-16-17-home-kit-1.jpg

ajax-16-17-home-kit-2.jpg

ajax-16-17-away-kit-2.jpg

ajax-16-17-away-kit-3.jpg

יונייטד הופכים את החוץ מסתם מכוערת למרגשת:

manchester-united-16-17-away-kit-2.jpg

ולמילאן יש סמל חדש:

new-ac-milan-logo-2016-17-4.jpg

מה הקטע של XXX? אני ישר חושב על איזה אתר פורנו :crazy:

סמל העיר אמסטרדם.

עקרונית, גם לליברליות המינית בעיר ובמיוחד לרובע החלונות האדומים הייתה תרומה משמעותית להתפתחות הסמל הזה שבאמת ובתמים נמצא בכל מקום בעיר וזה צירוף מקרים די מעניין. אבל למרות הקונספירציות הרבות שיש קשר בין הדברים, אין בכך שום אמיתה היסטורית.

בהקשר אחר, אי אפשר להתעלם מהשלט המבריק ההוא.

זו של אייאקס העונה לא הייתה טובה יותר, ובכלל המועדון מאכזב עם תלבושות החוץ שלהן מעל לעשור, אבל אגיע לעיקר.

מה שאכזב אותי, זו שזו יכולה הייתה להיות תלבושת נפלאה. העניין הוא שלי יש עניין עם פרטים קטנים ואני לא יכול להשלים איתם במידה והם לא נראים לי.

אני לא אוהב נניח שהשרוולים בגן שונה מגוף החולצה, זה נותן לי אשליה שמדובר בחולצת טי-שירט ומעליה גופיה.

מעבר לכך, הרעיון של של ה-XXX נחמד וגם יושם העונה בחולצה כקונספט נחמד. אם השרוולים היו בצבע שחור וההדפס היה מצוי בשרוולים, לחלוטין הייתי קונה אותה.

מצד שני, אני לוקח בערבון מוגבל את מרבית הפרסומים של Footyheadlines אז יש לי עוד תקווה שמישהו בהנהלת המועדון שם יודע לקרוא בעברית ולהיות אוזן קשבת לאדם עם בעיית סימטריה קשה.

חולצות האימון של המועדון בשנים האחרונות היו יפהפיות, מקווה שימשיכו במגמה הזו.

ובכלל המועדון מאכזב עם תלבושות החוץ שלהן מעל לעשור

?!

יש לי בעיה מאד קשה עם סימטריה ועם פרטים קטנים. בבגדים אני לא יכול ללבוש פריט שאינו סימטרי ושיש לי בעיה עם פרט קטן בו. למשל, אני לא אלבש חולצה מכופתרת משובצת בה המשבצות אינן זהות בכל החולצה (לדוגמה), זה נכון גם לחולצות בהן החלק הפנימי אינו זהה לחיצוני במידה ואני מקפל את השרוול (לדוגמה). זה ממש מפריע לי בעין וגורם לי לאי-נוחות כי אני לא ארגיש נוח אם אלבש כזה דבר. וזה נוגע גם לפריטים אחרים, אבל בעיקר לחלקים עליוניים כדוגמת חולצות, מעילים ועוד.

עכשיו, חולצות החוץ של אייאקס התבססו על העקרון הנ"ל ולכן אני לא אהבתי אותן, הן נפלו בפרטים הקטנים ומאפשרות לחולצות חוץ יפהפיות הן הפכו למשהו שאני לא יכול להעלות בדעתי ללבוש. השתיים מביניהן שבאמת היו קרובה להשביע את רצוני הייתה חולצת החוץ של עונת 2010/11 (למה?!) ואז הם החליטו שהפסים של אדידס לא יימשכו עד לקצה השרוול אלא ייחתכו באמצע, וחולצת החוץ של עונת 2013/14, אבל הפסים הנחמדים לא היו בחלק האחורי ובשרוולים לכן ויתרתי על הרעיון.

יש לי בעיה מאד קשה עם סימטריה ועם פרטים קטנים. בבגדים אני לא יכול ללבוש פריט שאינו סימטרי ושיש לי בעיה עם פרט קטן בו. למשל, אני לא אלבש חולצה מכופתרת משובצת בה המשבצות אינן זהות בכל החולצה (לדוגמה), זה נכון גם לחולצות בהן החלק הפנימי אינו זהה לחיצוני במידה ואני מקפל את השרוול (לדוגמה). זה ממש מפריע לי בעין וגורם לי לאי-נוחות כי אני לא ארגיש נוח אם אלבש כזה דבר. וזה נוגע גם לפריטים אחרים, אבל בעיקר לחלקים עליוניים כדוגמת חולצות, מעילים ועוד.

עכשיו, חולצות החוץ של אייאקס התבססו על העקרון הנ"ל ולכן אני לא אהבתי אותן, הן נפלו בפרטים הקטנים ומאפשרות לחולצות חוץ יפהפיות הן הפכו למשהו שאני לא יכול להעלות בדעתי ללבוש. השתיים מביניהן שבאמת היו קרובה להשביע את רצוני הייתה חולצת החוץ של עונת 2010/11 (למה?!) ואז הם החליטו שהפסים של אדידס לא יימשכו עד לקצה השרוול אלא ייחתכו באמצע, וחולצת החוץ של עונת 2013/14, אבל הפסים הנחמדים לא היו בחלק האחורי ובשרוולים לכן ויתרתי על הרעיון.

אז יש לך גם OCD? מרגש.

אז זה משהו אחר... כמו שעומר אמר זה אכן סוג של OCD וגם לי זה מתבטא בדברים מסוימים והאמת שאצל הרבה מאוד אנשים, יותר ממה שאתם חושבים.

אני אישית מחכה כל שנה לתלבושת חוץ של אייאקס יותר מכל תלבושת אחרת (חוץ משלנו).

של 13/14 אגב, הכי יפה בשנים האחרונות. גם של שנה הבאה מרגשת.

יש פה כבר שנים מוטיב חוזר שאיכשהו פיספסתם..

כל פעם שמישהו מעצב חולצה עם שילוב של צהוב-לבן-כחול כולם גומרים עליה.

החולצה הכי מרגשת בהיסטורה שלנו הייתה משבצות צהוב-לבן עם צווארון כחול.

בקיצור - מה שהופך את החולצות לנדירות זה השילוב צהוב - לבן. יש בזה משהו נוסטלגי (פעם היה הרבה לבן בחולצות), וזה פשוט שילוב יפה.

הכוונה כמובן ללבן בחולצת בית וחוץ (כצבע משני) ולא ללבן של החולצה השלישית.

עוד אנקדוטה - בדרך כלל החולצה השלישית שלנו לבנה לגמרי. בפעם ששילבו בה גם צהוב וכחול (עונת מקרון) כולם קנו אותה.

בשורה התחתונה - כל שילוב של צהוב - לבן - כחול (במינונים לפי הסדר הזה) יהיה שילוב מנצח.

מאשרים את התיאוריה?

יש פה כבר שנים מוטיב חוזר שאיכשהו פיספסתם..

כל פעם שמישהו מעצב חולצה עם שילוב של צהוב-לבן-כחול כולם גומרים עליה.

החולצה הכי מרגשת בהיסטורה שלנו הייתה משבצות צהוב-לבן עם צווארון כחול.

בקיצור - מה שהופך את החולצות לנדירות זה השילוב צהוב - לבן. יש בזה משהו נוסטלגי (פעם היה הרבה לבן בחולצות), וזה פשוט שילוב יפה.

הכוונה כמובן ללבן בחולצת בית וחוץ (כצבע משני) ולא ללבן של החולצה השלישית.

עוד אנקדוטה - בדרך כלל החולצה השלישית שלנו לבנה לגמרי. בפעם ששילבו בה גם צהוב וכחול (עונת מקרון) כולם קנו אותה.

בשורה התחתונה - כל שילוב של צהוב - לבן - כחול (במינונים לפי הסדר הזה) יהיה שילוב מנצח.

מאשרים את התיאוריה?

גם השנה הלבנה היתה די פופולרית כשהיה בה כחול, לעומת עונה קודם כשהיתה די דומה, אבל עם שחור.

אני אישית בכלל מחכה שנשחק כמו פעם בכחול-לבן בחוץ. זה היה יפהפה.