Jump to content

סיכום הניצחון על בית"ר בבלומפילד אחריי צפייה בש.ח | שער של אליפות

Sawyer

Recommended Posts

אני בשוק שהטלוויזיה פספסה את המסירה הגאונית של אלברמן לדסה.. לפחות ככה נראה בתקציר.

היה משחק לטעמי מטורף שלנו.. התוצאה משקרת לחלוטין, היה יכול להיגמר בתבוסה מוחצת... אבל כנראה בגלל זה אנחנו אוהבים כדורגל ואת אין עוד מלבדו בדקה ה 90!!

בשביל זה יש את התקציר של דודו עפ סוייר

אני כבר כמה שעות מנסה להבין מה שכטר ניסה לעשות בדקה ה-57 כשזרקו על ראיקוביץ בקבוק.

למה הוא גלש על הבקבוק? מה הוא ניסה להשיג? מה?

כביכול ניסה למנוע מרייקו להראות את הבקבוק ליפת.

סוייר יקקה

איך לא הוספת בפיקנטריה שאף אחד לא ידע כמה זמן יפת הוסיף בגלל הבלאגן בגול? פתאום יפת שורק לסיום ואף אחד לא מבין שזה באמת נגמר, לקח כמה שניות...

לא הצלחנו לחלץ כדורים כמו בדרך כלל.

אלברמן לא הצליח בהרבה מהתיקולים שלו יחסית למשחקים קודמים, בלי להוריד מהעבודה האדירה שהוא עושה.

ואני הרגשתי שאחרי הגול השני של ביתר שהגיע משום דבר היינו מאוד פרוצים בקישור ויכולנו גם לקבל את השלישי. בדיעבד ברור שזה לא משנה אבל יכול להיות שהיה צריך להכניס את דור פרץ כדי להחזיר שליטה במגרש?

מדויק.

וחבל שטב״ח לא סיים עם 3-4 בישולים. אחלה קבלת החלטות, הכדור לדסה הפתיע ברמת הצ׳יפ שבוע שעבר.

אני בשוק שהטלוויזיה פספסה את המסירה הגאונית של אלברמן לדסה.. לפחות ככה נראה בתקציר.

היה משחק לטעמי מטורף שלנו.. התוצאה משקרת לחלוטין, היה יכול להיגמר בתבוסה מוחצת... אבל כנראה בגלל זה אנחנו אוהבים כדורגל ואת אין עוד מלבדו בדקה ה 90!!

http://youtu.be/ViMKlsNjuWk

21fa4150df037286ef6ade1bfe48dc8b.jpg

תראו את האפס הזה מאחורה עם פרצוף תשעה באב אחרי פאקינג גול שאולי שווה אליפות לקבוצה שאתה משחק בה.

שונאאאאאאא את הבן זונה הקטן הזה

סוייר יקקה

איך לא הוספת בפיקנטריה שאף אחד לא ידע כמה זמן יפת הוסיף בגלל הבלאגן בגול? פתאום יפת שורק לסיום ואף אחד לא מבין שזה באמת נגמר, לקח כמה שניות...

מסתבר שיפת הוסיף 3 דקות.

תחשבו כמה עצבניים היינו אם לא היה הגול והיינו רואים שהוסיף רק 3 דקות.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

תראו את האפס הזה מאחורה עם פרצוף תשעה באב אחרי פאקינג גול שאולי שווה אליפות לקבוצה שאתה משחק בה.

מה עובר עליו

התמונה דיי חוטאת למציאות

הוא רץ לזהבי שניה אח״כ..

ואז כן בא לחבק את זהבי אבל זה היה נראה כמו חיבוק של ניחום אבלים

עריכה:

ראיתי את הקטע שוב, לאלברמן שוב יצא קצת הריצת תרנגול עם הידיים

פה ושם אני קצת חוזר על דברים שאמרתי במקומות אחרים, עמכם הסליחה.

* משחק מופתי של מיכה, ולראשונה הוא עשה את הזה מהאמצע. קצת מוזר לחשוב על זה ככה, לאור היריבות וכו', אבל יותר מכל דבר אחר, מיכה הזכיר לי אתמול את האופן שמליקסון משחק בבאר שבע. וברגעים (המעטים) שמליקסון משחק העונה, הוא נהדר.

* דבר נוסף שקורה לראשונה, והפעם מאז שסוזה עזב: מכבי תל אביב משתפרת לאורך תקופה. גם גרסיה וגם סוזה הפכו את הקבוצה לטובה יותר ככל שעבר הזמן. גרסיה בנה יש מאין, סוזה הפך את הקבוצה למשהו עם חסינות יוצאת דופן, חרף עונה אירופית ואובדנם של שחקני מפתח. פאקו הצליח בעיקר לשמור על רמה סבירה. יוקנאוביץ' כבר ממש דיכא את שחקניו וקבוצתו. בוס, וזה כבר יותר משניים שלושה משחקים לכאן או לכאן, גורם לקבוצה שלו להראות טוב יותר ממשחק למשחק. זה נכון לכל המערכים, זה נכון לכמעט כל השחקנים, וזה נכון לכלל הקבוצה. מכבי נראית טוב יותר, כמעט ממחזור למחזור.

* מכבי שיחקה אתמול ב-4-4-2 שהופך ל-3-5-2 באופן דינמי. כשמכבי תקפה, שפונגין הפך לבלם שלישי (זו אחת הסיבות לכך שמיעט מאוד לעלות), דסה הופך לשחקן אגף לכל דבר ומיכה עובר למרכז המגרש. כשמכבי מאבדת כדור, הלחץ אמור לשרת שתי מטרות: להשיג אותו בחזרה, ובמידה והיא לא מצליחה בכך, לאפשר לקבוצה להתארגן במשחק הגנתי מסודר, שם דסה ושפונגין חוזרים להיות מגנים. רוב הזמן זה עבד יפה מאוד, ואיפשר למכבי משחק שהוא גם סופר התקפי, גם יצירתי, וגם לשלם עבור כל זה מחיר הגנתי סביר בהחלט. מחיר שאמנם קיים, אבל בהחלט שווה את הטרייד אוף. יוקאנוביץ', בזמנו, עשה דברים דומים בכל מה שקשור להתנהלות המגן השמאלי שלו עם עמרי בן הרוש, אלא שאז תמיד היו שלושה קשרים דפסניבים (שאף אחד מהם לא מדוניאנין), והקבוצה באופן כללי הייתה כבויה, וזה כבר פחות קשור לניתוחים טקטיים.

* בקונסטלציה של אתמול, שפונגין הוא השחקן הבלתי מוערך בהרכב של מכבי, אנשים שמתאכזבים מרמת המשחק שלו, או מהעובדה שאינו עולה למעלה מפגינים בורות. לכל שחקן יש תפקיד ומגבלות. במסגרת הזו, שפונגין - ששוב שיחק בתפקיד לא לו - היה באמת טוב.

* רגע שממחיש (בעיני) את האופן שמכבי משחקת ואת השינוי שעברה - השער הראשון, התחיל כשזהבי עם הכדור, עם הגב לשער, תחת לחץ, בחצי המגרש של מכבי. הכדור עובר לאלרבמן ומשם קדימה. ברגע שהכדור מגיע לדסה, יש למכבי 4 (!) שחקני התקפה שרצים איתו בקו אחד. ארבעה. וזה קורה כשזהבי, אחד משני השחקנים כי קדמיים בהרכב אתמול, הרחק מאחור. יפה, לא?

* סה היה, כנראה השחקן הכי חלש בהרכב, וגם הוא לא היה רע. מצד שני, צריך להודות שיש לחלוץ ה-9 שלנו תפקיד מאוד כפוי טובה בקבוצה. להעסיק את הבלמים כשזהבי עושה את שלו. לא מאוד פייר כשבאים לשפוט אחרי משחק.

* גם אתמול - אני עומד על דעתי: למכבי יש שחקני הגנה טובים, שנותנים משחקים טובים. שניים שלושה מצבים במשחק, בעיקר עבור קבוצה עם הגנה גבוהה, זה משהו שאפשר להבין אותו, בפרט, כפי שנכתב למעלה, זו לפחות במידה מסויימת מחיר שהקבוצה משלמת על משחק לחץ גבוה והתקפי שבהחלט מביא לתוצאות. השערים שאנו סופגים אינם, ברובם, אשמת דווקא שחקני ההגנה שלנו. זו הקבוצה כולה.