Jump to content

יתר

MaTa

Recommended Posts

חוץ מעניין המיקום בטבלה , איבוד נקודות היום של ב"ש היה קריטי גם מבחינה המנטלית. הרבה לחץ השתחרר שם אחרי הניצחון בטדי, התקשורת הפסיקה לדבר על הלחץ שיש עליהם ועברה לפרגונים והמומנטום חזר קצת לכיוון שלהם. ניצחון שלנו ביום שני יהיה משמעותי מאוד.

בהחלט מסכים.

אנשים לא תמיד שמים לב לעניין המנטלי שיש במירוצים מהסוג הזה. התיקו היום עשה רגרסיה מסוימת במוראל שלהם לדעתי, בטח ובטח אחרי העלייה שהייתה להם בעקבות הנצ' החלק בטדי.

נצחון שלנו בהחלט יעזור לפגיעה הזו במוראל שלהם אבל כמובן שגם אם זה יקרה הכל עוד יכול להתהפך חזרה

1. בחצי הראשון ברדה ספר שניות לסטויקוביץ׳ וכמובן השופט התעלם.

2. טוואטחה כנראה חתם במכבי בינואר והושאל לחיפה עד סוף העונה..

לגבי 2, אני מקווה מאוד שלא.

לא ראיתי עושה דברים מיוחדים יותר מדי בהתקפה. קבלת ההחלטות שלו לא מספיק טובה. הוא הרס שער בטוח לפלט כשפרץ על הקו ובמקום למסור בנגיעה הראשונה או אפילו השנייה, משך את הכדור עוד ועוד.

כשאני משווה אותו לריקן, ריקן שחקן שלם יותר. הוא טוב ממנו הגנתית, התקפית הוא נופל ממנו בנקודות, אבל המחויבות שלו לקבוצה והאפשרות לשחק עם ריקן בעוד לפחות שתי עמדות, לא משאירה בכלל מקום להתלבטות.

ואני אסייג את כל אלו ואני אומר שלגבי הריקן, הבריחה הכי קלה מלהתמודד עם כל מה שהוא מסוגל להביא למשחק בתור שחקן בקישור, זה לשים אותו בעמדת המגן. בשוויץ הוא שיחק קשר ועשה זאת בהצלחה, בבית"ר את הפריצה עשה כשהועבר קדימה מעמדת המגן. יש לו המון מה לתת בעמדה קדמית יותר ומקווה שאת החושבים לגבי העמדה הרצויה לו, יעשו בעונה הבאה. ויכול להיות שמפה ההחלטה ללכת על טוואטחה מתוך רצון להחזיר את ריקן לאחת מעמדות הקישור.

ב״ש נכנסו לפיגור ב-4 מתוך 6 המשחקים האחרונים ובכולם הם חזרו תוך דקות ספורות. כ״כ מחכה לפיגור הזה שלא יצליחו לחזור ממנו.
מעבר לפן המקצועי שם טוואטחה נתן משחק מעולה ומהדקה הראשונה ראו שהוא לא נותן להם כבוד, היה כיף לראות איך בגול הוא מסמן לקהל שלהם ״לא שומע אתכם״. גם דקל קינן בעוד משחק הקרבה גדול.
בניון היה אמביווילנטי, שני מצבים שכל העונה הוא מבקיע מהם. לא נראה שרצה לנצח במאה אחוז כנראה שמר חסד נעורים.

לראות תגול הפסול של רעננה ולא להאמין.

השופטים בארץ כל כך גרועים, הם אשכרה לא יודעים את החוקים.

הקוון אולי לא ראה, אבל השופט הראשי היה חייב לתקן אותו ולאשר את זה.

גם לנו זה קרה נגד ק"ש לפני שנתיים אני חושב, פסלו לנו שער דומה.

העניין הבעייתי בפסיקה הוא לא הכדור שהגיע מרגלי שחקן בני-סכנין (במקרה כזה עדיין נבדל כי הכדור ניתז ממנו ולא נמסר ממנו במכוון) אלא שברגע המסירה של שחקן רעננה הראשון לשחקן הכובש (מספר 23) לא היה בעמדת נבדל, הקוון משום מה מיהר גם כן נחרצות להניף את הדגל והשופט הרים את היד בעקבותיו, כנראה סמך עליו ומעבר לכך השופט הראשי היה בעמדה גרועה מאד שאי אפשר לראות ממנה יותר מדי. משחק ראשון שלו כשופט ראשי בליגת העל כמדומני.

שפטתי באיגוד השופטים ויצא לי להכיר את דוד פוקסמן ואת יגאל פריד. שניהם חבר'ה טובים ואני מבין את הסיבה שאיגוד השופטים מטפח אותם, אבל חבל לי שאלו הנסיבות - הם הדבר הכי טוב שככל הנראה הצליח ויצליח להגיע לליגת העל בשנים הקרובות ; זה נובע מהעובדה שהסינון בכניסה לשיפוט פועל בשיטת "מי שבא ברוך הבא", ההכשרה מביכה והידע המקצועי שנרכש במהלך התקופה החשובה ביותר של שופטים צעירים פשוט לא מספיק. עוד לא התחלתי לדבר על השופטים הצעירים (ביניהם אני) שנשלחו נשלחים ויישלחו למשחקי תופת בליגות הנערים כשאין לצדם קוונים כפי שאמורים להיות במשחק כדורגל.

ידעתי שרוני לוי יגיע להעמיד אוטובוס כדי לקחת נקודה. הם גם יצאו לכמה מתפרצות יפות.

קבוצות בליגה למדו את ב"ש והן משחקות נגדם סגור (להוציא את בית"ר שהמאמן שלהם בה בקטע שלשחק אותה גבר).

לב"ש אין תשובה לבונקר פרט לנוואקמה שלא חזר לעצמו ב 100%, לכן הם מתקשים וככל שחולפות הדקות הם מעלים יותר שחקנים למעלה ונכנסים ללחץ, זה חושף אותם מאוד למתפרצות מאחור.

סכנין עשו את זה, רעננה עשו את זה (אוי ראדוניץ!) וגם חיפה.

סכנין במשחק הבא, בדוחא,סמי או איפה שזה לא יהיה יקחו נקודה לפחות בדיוק באותה השיטה.

ידעתי שרוני לוי יגיע להעמיד אוטובוס כדי לקחת נקודה. הם גם יצאו לכמה מתפרצות יפות.

קבוצות בליגה למדו את ב"ש והן משחקות נגדם סגור (להוציא את בית"ר שהמאמן שלהם בה בקטע שלשחק אותה גבר).

לב"ש אין תשובה לבונקר פרט לנוואקמה שלא חזר לעצמו ב 100%, לכן הם מתקשים וככל שחולפות הדקות הם מעלים יותר שחקנים למעלה ונכנסים ללחץ, זה חושף אותם מאוד למתפרצות מאחור.

סכנין עשו את זה, רעננה עשו את זה (אוי ראדוניץ!) וגם חיפה.

סכנין במשחק הבא, בדוחא,סמי או איפה שזה לא יהיה יקחו נקודה לפחות בדיוק באותה השיטה.

מעניין עד כמה החזרה של מליקסון תסייע להם בפריצת המערכים הצפופים הללו. יש בהחלט מצב שכן

מעניין עד כמה החזרה של מליקסון תסייע להם בפריצת המערכים הצפופים הללו. יש בהחלט מצב שכן

נכון אבל הוא לא חזר ב 100%. עד שיכנס לכושר אני מקווה שהם יפסידו עוד איזה 4 נק' בשיטה הזו.

בהחלט מסכים.

אנשים לא תמיד שמים לב לעניין המנטלי שיש במירוצים מהסוג הזה. התיקו היום עשה רגרסיה מסוימת במוראל שלהם לדעתי, בטח ובטח אחרי העלייה שהייתה להם בעקבות הנצ' החלק בטדי.

נצחון שלנו בהחלט יעזור לפגיעה הזו במוראל שלהם אבל כמובן שגם אם זה יקרה הכל עוד יכול להתהפך חזרה

הקטע הוא גם שזה משחק רביעי שלהם בלי ניצחון בחמישה האחרונים - וזה אפילו עוד יותר מדהים אם מתחשבים בזה שכל הארבעה שוחקו בבית.

רק אני חושב שלא היה פנדל ?

מליקסון נופל עוד לפני הנגיעה של אוברניאק..

גם אני חושב, אדלר מיהר לשרוק שם.

ועוד איזה הצגות מליקסון עשה, כאילו ירו לו בפיקה.

הקטע הוא גם שזה משחק רביעי שלהם בלי ניצחון בחמישה האחרונים - וזה אפילו עוד יותר מדהים אם מתחשבים בזה שכל הארבעה שוחקו בבית.

ואף אחד בתקשורת לא מדבר על משבר כי התוצאות תיקו שלהם משקרות. קבוצה רוצה אליפות לא יכולה לא לנצח בבית 4 משחקים רצופים.

חברים משהו לא מסתדר לי מתמטית לגבי המחזורים, איך יכול להיות ששבוע הבא אנחנו מסיימים את סבב משחקים ה-1 של הפליאוף נגד חיפה, ובאר שבע כבר מתחילים את הסבב השני במשחק השני מול סכנין?

חברים משהו לא מסתדר לי מתמטית לגבי המחזורים, איך יכול להיות ששבוע הבא אנחנו מסיימים את סבב משחקים ה-1 של הפליאוף נגד חיפה, ובאר שבע כבר מתחילים את הסבב השני במשחק השני מול סכנין?

זה המשחק הראשון מול סכנין

המשחק הקודם היה האחרון במסגרת הליגה