Jump to content

רבע גמר ליגת האלופות

Elirandani

Recommended Posts

הזיה.

ברצלונה משחקים את הכדורגל הכי טוב שהיה אי פעם על הכדור הזה. תופעה.

איך אתה נהנה לראות יותר את המשמעת הטקטית והסגירה של אתלטיקו מאשר את הנעת הכדור המהירה מצד לצד,

את הטכניקה הבלתי נגמרת של השחקנים, את הקצב של המשחק שהם פותחים מבערים, את השיתוף פעולה והבנת המשחק שפרצה כל תקרה שחשבנו שקיימת בכדורגל.

אני מאוד מעריך את אתלטיקו, הם קבוצה מעולה שמשתמשת במה שיש לה (צ'ולו סימואנה הוא אגדה) אבל להעדיף את הכדורגל הזה על פני הכדורגל של בארסה?

לא ברור בעיני.

זה כמו להעדיף את הבזבוזי זמן, העבירות שעוצרות את המשחק, משחקים של 0-0 ופרובוקציות על פני גולים, שטף משחק, ומשחקים של 3-3..

נו באמת. אתה רוצה לבוא ולהגיד למישהו איזה כדורגל לאהוב? לא כולם פה אוהדי ברצלונה וחובבי הטוטאל פוטבול. אני באופן אישי מתעב את הכדורגל שלהם ואת כל מה שהם מייצגים.

ברסה תמיד יקבלו מה שהם צריכים כדי לעלות לא נתון לויכוח זה חןלני חולני חולני....מול ארסנל אדום בשמינית גמר לואן פרסי על זה שלא שמע שריקה ובעט אחרי(ממתי מוציאם על זה אדום )...צלסי 4 פנדלים הזויים,...נגד ריאל חצי גמר דקה 60 אדום הזייה לפפה על כלום אחרי 10 דקות ברסה נתנה 2 0....גמר צמפיונס מול ארסנל...אדום מדקה 15 ללהמן השוער....והדוגמאות יכולות להשפך שעות זה כבר גובל בטירוף לצערנו הברסה מאניה השתלטה על.העולם ושופטים שהם חלק מבני אדם גם נתפסו בזה פייי על הפרצוף שלהם

א. ואן פרסי זה צהוב שני, זה שבארץ לא נותנים על זה כרטיס כשעושים את זה נגד מכבי לא אומר שלא צריך.

ב. האדום ללהמן? באמת?

חברים זה רצף אירועים אל תעלה לי פה סרטונים מיוטיוב כי מה שאני זוכר אחורה אתה לא.תדע קדימה....אני מדבר אתכם שלטובת ברסה אף.פעם לא מתעלמים מכלום והם מקבלים הכל מהכל אל תזיינו לי תמוח

נו באמת. אתה רוצה לבוא ולהגיד למישהו איזה כדורגל לאהוב? לא כולם פה אוהדי ברצלונה וחובבי הטוטאל פוטבול. אני באופן אישי מתעב את הכדורגל שלהם ואת כל מה שהם מייצגים.

אתה יכול לפרט קצת? (אני באמת סקרן לדעת)

מה אתה מתעב בדיוק? מה אתה לא אוהב במה שהם מייצגים ?

הכדורגל שלהם, הבכיינות שלהם, המאמן שלהם, הכבוד שהם מקבלים מהשופטים, ההתחסדות שלהם, השחקנים הפרובוקטורים שלהם, כל פרשות המס שהשחקנים שלהם מעורבים בהם, הפרשה עם ניימאר, "יותר מעוד מועדון" (mes que un club), הקהל שלהם. זו דעתי האישית וכן אני אוהד ריאל מדריד.

מה הפליאה שמישהו כאן לא סוגד לברצלונה?

גם אני לא אוהב את בארסה ואפילו מתעב, לא יכול לראות משחקים שלהם.

אי אפשר להתווכח שהם קבוצה ושהם משחקים טוב אבל לא כולם חייבים לסגוד לברצלונה ולאונן על ניימאר או סוארס.

הם בכיינים ובכל משחק השופט מוצא דרך לעזור למותג הזה שנקרא ברצלונה.

אני אישית לא יכול להתלהב מקבוצה שיש יותר ישראלים וסינים ביציע מאשר אוהדי הקבוצה.

סורי שלא כולם הולכים לפי החליל של ברצלונה ישראל - זה נהיה מביך כבר.

חברים זה רצף אירועים אל תעלה לי פה סרטונים מיוטיוב כי מה שאני זוכר אחורה אתה לא.תדע קדימה....אני מדבר אתכם שלטובת ברסה אף.פעם לא מתעלמים מכלום והם מקבלים הכל מהכל אל תזיינו לי תמוח

כמו שכבר אמרתי לך אתמול...כמעט כל השריקות והצהובים היו מוצדקים, טעות אחת לטובת ברצלונה שבוסקטס לא קיבל צהוב.. כל שאר הטעויות ( במיוחד לקראת סוף המשחק) היו לרעתם...ככה שאני עדיין לא מצליח להבין על מה הבלאגן.

ולא, לא אוהד של ברצלונה ולא כלום... רק מכבי

הכדורגל שלהם, הבכיינות שלהם, המאמן שלהם, הכבוד שהם מקבלים מהשופטים, ההתחסדות שלהם, השחקנים הפרובוקטורים שלהם, כל פרשות המס שהשחקנים שלהם מעורבים בהם, הפרשה עם ניימאר, "יותר מעוד מועדון" (mes que un club), הקהל שלהם. זו דעתי האישית וכן אני אוהד ריאל מדריד.

מה הפליאה שמישהו כאן לא סוגד לברצלונה?

גם אני לא אוהב את בארסה ואפילו מתעב, לא יכול לראות משחקים שלהם.

אי אפשר להתווכח שהם קבוצה ושהם משחקים טוב אבל לא כולם חייבים לסגוד לברצלונה ולאונן על ניימאר או סוארס.

הם בכיינים ובכל משחק השופט מוצא דרך לעזור למותג הזה שנקרא ברצלונה.

אני אישית לא יכול להתלהב מקבוצה שיש יותר ישראלים וסינים ביציע מאשר אוהדי הקבוצה.

סורי שלא כולם הולכים לפי החליל של ברצלונה ישראל - זה נהיה מביך כבר.

אין בלי בעיה עם הטענה לשנאהשל כל מה שמסביב.

אם נחליף את החולוצות שלהם בחולצות של מכבי, אתם עדיין תתעבו אותם?

תסבירו קצת יותר, מה אתם לא אוהבים בכדורגל שלהם? מה לא טוב שם? מה בכדורגל שלהם יש לתעב?

אם נחליף את המגן דוד בפטיש ומגל ואת הצהוב באדום, עדיין תאהד את מכבי? אי אפשר לשאול שאלה כזאת. מכבי נוסדה צהובה-כחולה, ריאל מדריד לבנה וברצלונה בלאוגראנה. אנחנו לא מכירים אותן אחרת.

מה אני לא אוהב בכדורגל שלהם? את זה שהם שולטים 70% מהזמן בכדור, בעיקר. זה מעייף לראות, זה משעמם אותי. אני לא רואה בזה שום דבר מלהיב.

אם נחליף את המגן דוד בפטיש ומגל ואת הצהוב באדום, עדיין תאהד את מכבי? אי אפשר לשאול שאלה כזאת. מכבי נוסדה צהובה-כחולה, ריאל מדריד לבנה וברצלונה בלאוגראנה. אנחנו לא מכירים אותן אחרת.

מה אני לא אוהב בכדורגל שלהם? את זה שהם שולטים 70% מהזמן בכדור, בעיקר. זה מעייף לראות, זה משעמם אותי. אני לא רואה בזה שום דבר מלהיב.

איזו סיבה מטומטמת, בעיקר כשהקבוצה שאתה אוהד בארץ מחזיקה בעצמה 65-70 אחוז מהזמן בכדור כבר מעל ל-3 שנים.

איזו סיבה מטומטמת, בעיקר כשהקבוצה שאתה אוהד בארץ מחזיקה בעצמה 65-70 אחוז מהזמן בכדור כבר מעל ל-3 שנים.

וזאת הסיבה שאנחנו אוהדים אותה?

אני אישית שונא את ברצלונה בגלל כל טרמפיאדת העדר הישראלית ובגלל המשחק הלא ספורטיבי שמאפיין אותם (כבוד מהשופטים, כל מיני בעיטות חופשיות כשההגנה מתארגמת וכו'). טרמפיסטים הם טייפ של אנשים שאני מתעב. הם אוהדים את הקבוצה אבל לא אוהדי ספורט מבחינתי. בנוסף הם מעלים מחירים לאוהדים אמיתיים.

הכדורגל של בארסה מטורף. אולי הכי טוב בכל הזמנים. אבל בגלל הסיבות האלו אני פשוט שונא אותם ומקווה שיפסידו כל משחק. את המקבילה של בארסה בכדורסל, גולדן סטייט, שהגיעה להיות קבוצה מושלמת בדרך ספורטיבית נטו, אני מאוד אוהב ונהנה לראות.

וזאת הסיבה שאנחנו אוהדים אותה?

ממש לא, אבל מעניין אותי מאוד אם לדניאל יש תלונות על הצורה שמכבי משחקת ב-3-4 השנים האחרונות והאם השליטה בכדור (ובמשחק) פוגעת לו בהנאה מהמשחק של מכבי. הימור שלי שלא ושהסלידה מהאספקט הזה במשחק של בארסה היא לא יותר מ-'שנאה סובייקטיבית' כאוהד של ריאל.

אני שונא את בארסה רק בגלל הצביעות של המועדון.

הם מציירים את המועדון כmes que un club, כשבפועל הם צבועים, ומוכווני מטרה בדיוק כמו כל מועדון גדול אחר. הם לא שונים בכלל מריאל בקטע הזה, אבל מתעקשים שהם כן.

חירטוט מוחלט, וזו צביעות שמרגיזה אותי.

אני מתחבר הרבה יותר למועדונים כמו מכבי שהמטרה המוצהרת שלהם היא לנצח כמה שיותר ולקחת כל תואר אפשרי, בלי בולשיט מסביב.

בגלל זה אני מתחבר יותר לריאל (אפילו שזה לא כל כך עובד לה בשנים האחרונות).

לא היה אדום ללהמן כי היה גול אחרי זה מה שאתה כמובן לא מראה בסרטון

זה גול (חוק יתרון) וגג צהוב

בלתי אפשרי לשחק ב10 שחקניםן מול ברצלנוה שהסגנון שלה בנוי על שליטה בכדור

והשופטים יודעםי את זה

לא היה אדום ללהמן כי היה גול אחרי זה מה שאתה כמובן לא מראה בסרטון

זה גול (חוק יתרון) וגג צהוב

בלתי אפשרי לשחק ב10 שחקניםן מול ברצלנוה שהסגנון שלה בנוי על שליטה בכדור

והשופטים יודעםי את זה

הגול לא אושר , ובארסה קיבלה כדור חופשי על סף הרחבה.

נכון ובגלל זה רשמו את זה כחלק מהבעיות שיפוט

מה הבעיה פה?? בארסה נדפקה כי לקחו לה גול חוקי, אבל מצד שני שרקו לעבירה ולהמאן היה שחקן אחרון בדרך לשער.

אף אחד כאן לא יכול להיות אובייקטיבי, אחוז כמעט מוחלט מאלה שסולדים מברצלונה הם אוהדי ריאל מדריד.
כל אלה שמדברים על זה שברצלונה מועדון צבוע, שכולל את תופעת העדר, שמקבל מתנות מהשופטים וכו' וכו' נשמעים ממש בדיוק כמו אוהדי הפועל ת"א כלפי מכבי כדורסל (וגם כדורגל).

גולן, ברור שזה לא פוגע לי בהנאה כי אני אוהד מכבי והדבר העיקרי שמעניין אותי זה אם מכבי מנצחת או לא. לא מעניין אותי איך מכבי משחקת כל עוד זה מביא תוצאות והישגים.

לעומת זאת, לא הייתי רוצה לראות את ריאל משחקת בצורה הזאת. תראה את הקלאסיקו לדוגמא, עם כל הטוטאל פוטבול של ברצלונה הם בעטו רק 3 פעמים למסגרת לעומת 6 של ריאל. זה מה שאני רוצה לראות.

התפרסמה באמת בONE כתבה על איזה מהקבוצות משחקות הכי הרבה נגד 10 שחקנים. לא שהיו צריכים כתבה כדי להוכיח את זה כי זה כל כך ברור לעין. אפשר ללכת 5 שנים אחורה וללהזכר שכמעט כל משחק שני חשוב של ברסה היא משחקת נגד 10 שחקנים.
בערך כל קלסיקו 2, כל מפגש חשוב באלופות. בקיצור העניין פה די מכור. שלא נדבר על חצי הגמר ב2009 שהיה המשחק הכי מכור אי פעם. מה שקרה באשדוד זה כלום לעומת מה שקרה שם.

אחרי ההרחקה של טורס, הייתה אווירה מאוד גסה של בוסקטס על גאבי, אבל השופט החליק את זה ולא נתן צהוב, למרות שאני בטוח שהאווירה הייתה הרבה יותר גסה מזאת של טורס. בתחילת מחצית השניה בוסקטס קיבל צהוב, שבפועל היה צריך להיות השני. זה הדברים הקטנים שבפועל מכריעים משחקים. מבין למה אתלטיקו מרגישים מקופחים!