Jump to content

מולטימדיה מרעננה

Recommended Posts

אייל היקר,

מהכרות אישית איתך ועם הערכים שהובילו אותך בשירות אני בספק די גדול אם החייל הסורר לא היה חוטף ממך מנת עצבים מבושלת היטב. במידה ואתה מסכים עם ההחלטות שלו בשטח(ואם לא, אשמח לחלוק איתך בצורה פרטית את התחקיר) אני אגיד שאתה שקרן.

הרידוד שניסית לבצע ל"תורה" של הרב כהנא עלוב ומקומם. עם כל הכבוד, העקרונות היו מעט יותר משמעותיים וקיצוניים. אל תנסה לייפות אותם באבקת סוכר.

לכל הימנים "הפטריוטים" כאן שבטח רובם גם היו ג'ובניקים, ולא יודעים כלום על המצב ביו"ש מעבר לשקרים ודמגוגיות בעמודי פייסבוק כהניסטים. הייתי לוחם ומפקד בחטיבה של אותו חייל (ממש מזמן), אני חירניק במילואים שמשרת בין השאר באזורים האלו ומכיר לעומק כמעט כל גזרה.

לפי התחקיר והפרוטוקולים שפורסמו, אני מקווה שהחייל ישב הרבה מאוד זמן. אל תזיינו לי את המוח בבקשה על ציונות ואהבת הארץ, כנראה שנתתי למדינה יותר מרובכם (ואמשיך). אני לא אפול לדיון פוליטי אבל הנקודה היא שאם זה מה שהארגון עושה עם הכסף שלי, אני לא אתרום לו יותר בחיים, ואני מצפה ממי שחושב כמוני שיעשה כך גם כן.

אני לא ממן הבעת עמדה פוליטית אישית של חברי ארגון לה פנטיקס!

יש לי הרבה דברים לומר לך אבל אני יגיד לך את הכי חשוב: תגיד את זה לפנאטיקס אם אתה כזה אמיץ

גונסון אדון רמטכל גם אני תפסתי קו ארוך ביהודה וגם יצא לי בשומרון לא מעט ויודע מה הולך פה וגם עוד אלף אנשים שחושבים ההפך ממך שתחרר די לחשוב שכל מי שהיה לוחם צודק ויודע הכל כי כמוך וכמוני יש מלא אל תהיה שחצן כולם נתנו למדינה גם אני וגם אותו חייל בטח יותר מהזבל שהוא ירה בו ויכל מחרתיים לרצוח את חברה שלי או בת דודה שלך בטיילת

אתה מקווה שישב? אז אתה אדיוט הוא ירה במחבל שדקר שנייה לפני זה יהודי!! ירה במ ח ב ל לא במלאך ולא בסתם ערבי עובר אורח (שאז הייתי נוטה להסכים איתך) הוא ירה במחבל!! אין ספק שלא פעל נכון אבל הוא הרג מחבל שהיה הורג אותי ואותך בכל מצב נתון.

ואני שמח שהביאו תשלטים אני בעד מוות לכל מחבל שפעל בכוונה תחילה להרוג ותתפלאו אבל הרבה ואם לא רוב שער 11 בעד השלטים האלו. ואם לא נוח לך תביא שלט "אלאור יא מניאק הרגת ערבי שדקר יהודי ילד זבל מוות לחיילים כולם לכלא!"

מה קשה להבין ריבונו של עולם.... זה לא מעניין אם הוא גיבור או רוצח אם כהנא צדק או טעה, תשאירו את זה מחוץ למגרש!!!!!!!!!

מה קשה להבין ריבונו של עולם.... זה לא מעניין אם הוא גיבור או רוצח אם כהנא צדק או טעה, תשאירו את זה מחוץ למגרש!!!!!!!!!

מה קשה להבין

תחליט לגבי עצמך מה להשאיר או לא בתוך או מחוץ למגרש

אל תכפו על אנשים אחרים את רצונכם

המגרש הוא לא פרטי שלכם

מה קשה להבין

המגרש הוא לא פרטי שלכם

וגם לא של הפאנטיקס עם כל הכבוד. מכבי זה לא מועדון שמזוהה פוליטית ואין לזה מקום במגרש.

מה קשה להבין

המגרש הוא לא פרטי שלכם

כן אבל ברגע שמרימים שלטים כאלה הם כופים את הדעות שלהם על אנשים אחרים, ותתפלא, גם ב 11 יש אנשים שחושבים שלא מדובר בגיבור. קטע.

מה קשה להבין

המגרש הוא לא פרטי שלכם

אתה דביל

גונסון מה הולך יגבר.

חסר מקרים שבהם מחבל" מנוטרל" הצליל לפגוע בחיילים ובאזרחים, אם אתה רוצה אני בכיף יכול לתת לך כמה מקרים.

זה בושה וחרפה שהיית לוחם ומפקד בכפיר ואתה מדבר ככה.

מה קשה להבין

המגרש הוא לא פרטי שלכם

אנחנו לא ניתן לך, בגלל חוסר מסוגלותך הבסיסית להבין מסר פשוט - למרות שזו פעם עשירית שמנסים מכל כיוון להסביר לך אותו - להרוס לנו את מכבי ולפלג את הקהל בין אם משמאל ובין אם מימין.

כל שנותר לך לבקש ממך חבר, הוא לקרוא את ההודעות פעם נוספת.

כמו שנאמר פה - דו שיח של חרשים. כמה אירוני שהודעתך התחילה במילים - 'מה קשה להבין'.

גונסון מה הולך יגבר.

חסר מקרים שבהם מחבל" מנוטרל" הצליל לפגוע בחיילים ובאזרחים, אם אתה רוצה אני בכיף יכול לתת לך כמה מקרים.

זה בושה וחרפה שהיית לוחם ומפקד בכפיר ואתה מדבר ככה.

מעולם לא ראיתי או שמעתי על מחבל ששוכב על הכביש עם 6 כדורים בגוף שלו, שלא מסוגל לזוז, שקם ומצליח לפגוע בחיילים ואזרחים

שירתתי 3 שנים בדיוק בגזרה הזאת, אבל זה בכלל לא קשור. מדובר בהיגיון בסיסי.

אנחנו לא ניתן לך, בגלל חוסר מסוגלותך הבסיסית להבין מסר פשוט - למרות שזו פעם עשירית שמנסים מכל כיוון להסביר לך אותו - להרוס לנו את מכבי ולפלג את הקהל בין אם משמאל ובין אם מימין.

כל שנותר לך לבקש ממך חבר, הוא לקרוא את ההודעות פעם נוספת.

כמו שנאמר פה - דוח שיח של חרשים. כמה אירוני שהודעתך התחילה במילים - 'מה קשה להבין'.

חחח אז אתה אומר שאני לא יגיד את דעתי בגלל שלשמאלני כמוך זה מפריע?

אגב אל תשתמש להרוס לנו את מכבי- מכבי היא לא שלך פרטית, היא שלי בדיוק כמו שהיא של כל אחד

מעולם לא ראיתי או שמעתי על מחבל ששוכב על הכביש עם 6 כדורים בגוף שלו, שלא מסוגל לזוז, שקם ומצליח לפגוע בחיילים ואזרחים

באוקטובר 1990, ימי האינתיפאדה הראשונה, לוחם הימ"מ צ'רלי שלוש ז"ל שמע צעקות מהרחוב, יצא מביתו ומצא את עצמו מול מחבל שרצח שני אזרחים. הוא ביצע מולו נוהל מעצר חשוד וירה בו ברגליים, אך כאשר ניגש לבדוק אותו המחבל הפתיע ודקר אותו למוות. היום, אוקטובר 2015, הסיפור של שלוש מוזכר שוב על ידי קצינים הקוראים לחיסול מידי של המחבלים: "לא להסתפק בפציעה. לנטרל באופן מוחלט"

באוקטובר 1990, ימי האינתיפאדה הראשונה, לוחם הימ"מ צ'רלי שלוש ז"ל שמע צעקות מהרחוב, יצא מביתו ומצא את עצמו מול מחבל שרצח שני אזרחים. הוא ביצע מולו נוהל מעצר חשוד וירה בו ברגליים, אך כאשר ניגש לבדוק אותו המחבל הפתיע ודקר אותו למוות. היום, אוקטובר 2015, הסיפור של שלוש מוזכר שוב על ידי קצינים הקוראים לחיסול מידי של המחבלים: "לא להסתפק בפציעה. לנטרל באופן מוחלט"

כל מקרה שונה מקודמו, ויש הבדל בין מחבל שירו לו ברגליים למחבל ששוכב מנוטרל במשך 10 דקות על הכביש ולא מסוגל לזוז

וברור שההעדפה היא שהמחבל היה מת תוך כדי הניטרול, אבל ברגע שלא מת - אסור לך לבוא אחרי 10 דקות למקום האירוע ולדפוק לו כדור בראש, כי אנחנו לא חיים במערב הפרוע. יש סיבה ששאר החיילים לא עשו את זה, כנראה שיש להם קצת יותר שכל בקודקוד מאשר אותו גיבור.

אבל זאת לא הסיטואציה,

מדובר בלוחם שהיה לבדו מול מחבל, והפנה לו את הגב.

פה יש לך מצב נתון של 20 חיילים עם נשקים מסביב למחבל.

סיטואציות שונות לחלוטין, ואני אגב, בעד מוות למחבלים.

לא חושב שהוא גיבור גדול, אבל לא חושב שהוא צריך להיכלא, במקסימום עונש קטן עם מסר חינוכי.

לדעתי נוצרה התעלמות מהדבר החשוב ביותר והוא חיזוק ותמיכה בחיילים שנכנסו ללחץ מסוים בעקבות המקרה, תוך מתן גיבוי מלא לכל פעולת נטרול והריגה של מחבל על מנת למנוע פיגוע.

מדהים איך אנשים פה מוציאים מהקשר.

המחבל שכב על הרצפה עשר דקות, עם צוות שלם של חיילים סביבו, בנוסף לפרמדיקים.

אף אחד מהם לא דואג או חושש ממנו.

פתאום מגיע החובש (חובש!), עושה סיבוב, דורך את הנשק ויורה בראש של המחבל. בנחת, ברוגע.

ככה נראה אדם שמודאג מניסיון דקירה נוסף?

סאב רבאק, אולי אתם מטומטמים, אבל אל תעשו מאיתנו מטומטמים.

ונחזור לנושא:

לא מערבים פוליטיקה בכדורגל!

כמו שרפי אומר: מה קשה להבין?!

אני לא יודע אם הוא ירה כי הוא איום יש לי הרגשה שלא

אבל משפטית כל עוד הוא יכל להוזיז יד הוא יכול להפעיל מטען ודווקא כי יש 20 חיילים סביב זה סיבה לטובתו כי זה איום על כולם

אבל אנחנו לא בית משפט ולא מהאום ולדעתי זה בושה שלא נותנים במדינת היהודים להניף שלט תמיכה בחייל הזה. זה לא פוליטי

גיבור חחח

איפה החייל הזה ואיפה הגיבורים של המדינה הזאת.

החייל הזה הוא חתיכת בבון שעשה טעות.

ועדיין מקווה שיצא בלי עונש מכל העניין.

הקהל שלנו לא צריך להתערבב בזה, וגם אם כן יש צורה .

מחבל שדקר יהודי צריך לשלם בדמו. מענין תתחת שהוא היה מנוטרל. החייל הוא גיבור.

מר בחור,

אפשר להתכווח עד מחר עד כמה המעשה לגיטימי או לא, אם הייתה סכנת חיים או לא, אם העובדה שהחייל הוא חלק מלה פמיליה היא רלוונטית או לא.

אבל דבר אחד. קטן.

את התואר 'גיבור' תשאיר בבקשה למי שבאמת ראוי לו. חפש בגוגל קצת על גיבורים - רועי קליין, אביגדור קהלני עימנואל מורנו, ומה הם עשו בכדי לזכות באותו תואר, המוצג באופן כה זול בהודעתך.

הזילות של המונח גיבור, שגדולי בנינו זכו בו בעקבות פעולות כמעט ולא נתפסות ברמה האנושית - לשם המולדת שלנו, הם אינדיקציה נוספת לשטיפת המוח ולדרדור המוסרי עליו כתבתי בפוסט הראשון.

אם זהו גיבור בעמנו - אבדנו.

מצד אחד, הימין הוא פשיסטי וסותם פיות.

מצד שני, אתם לא רוצים שאנשים, כארגון או כבודדים - זה ממש לא משנה, יביעו את הדעות שלהם במגרש, כי אוי אוי אוי - זה קצת פוליטי, אז יש פה מן האירוניה.

אז קודם כל, זה שאתם שמים 5 שקל בתרומות פעם בשבועיים במקרה הטוב לא הופך את הפנאטיקס לבובה שלכם..

מתרשם שמרבית האנשים כאן שהיו נגד השלט נמצאים בעשור ה3 לחייהם וצפונה מכך, ואני בטוח שחבריהם לא חושבים שהם חלק מהפנאטיקס ושותפים לכל דעותיו.

תפסיקו עם הפופוליזם הזול של "לא מאמין שעל זה מבזבזים את הכסף שאני תורם" כי לקנות קופסת סיגריות יותר יקר מלהכין 3 שלטים כאלה.

בסרטון ש0404 העלו רואים את המחבל זז ומנסה לשלוח את היד לכיוון הכיס, איך אתה רוצה שהחייל יפרש את זה?.

לפני 4 חודשיים בירושליים מחבל שנורה והיה שרוע הרצפה הצליח לקום ולפגוע ב2 חיילים.

לכל הימנים "הפטריוטים" כאן שבטח רובם גם היו ג'ובניקים, ולא יודעים כלום על המצב ביו"ש מעבר לשקרים ודמגוגיות בעמודי פייסבוק כהניסטים. הייתי לוחם ומפקד בחטיבה של אותו חייל (ממש מזמן), אני חירניק במילואים שמשרת בין השאר באזורים האלו ומכיר לעומק כמעט כל גזרה.

לפי התחקיר והפרוטוקולים שפורסמו, אני מקווה שהחייל ישב הרבה מאוד זמן. אל תזיינו לי את המוח בבקשה על ציונות ואהבת הארץ, כנראה שנתתי למדינה יותר מרובכם (ואמשיך). אני לא אפול לדיון פוליטי אבל הנקודה היא שאם זה מה שהארגון עושה עם הכסף שלי, אני לא אתרום לו יותר בחיים, ואני מצפה ממי שחושב כמוני שיעשה כך גם כן.

אני לא ממן הבעת עמדה פוליטית אישית של חברי ארגון לה פנטיקס!

בטח גם אתה מאותם חיילים שהלכו לשוברים שתיקה כי ראו שחס ושלום מנסים להרוג מחבל שבא במטרה להרוג אותנו...

הדבר הכי דפוק במדינה שלנו שפאקינג אנשים לא מבינים שזה מחבל ואיזה דפוק זה שאנחנו צריכים לחשוב ולשקול דברים לפני שפורקים עליו מחסנית...

אנשים שהיו במלחמות שהביאו להקמת המדינה הזאת מתהפכים בקברם ממה שקורה פה