Jump to content

מולטימדיה מרעננה

Recommended Posts

קצת אחרי השמאלנים כאן

אני מקווה שאתה הולך להתגייס לקרבי עם כל ההתלהבות שלך, כי בדרך כלל כל הכהניסטים הם ג'ובניקים פטוריסטים עם נעלי התעמלות

מי שהרים תשלט לא חייב דין וחשבון לאף אחד, אתה רוצה שלט אחר? אתה מוזמן להכין ולהרים.

ההקצנה והתדרדרות הערכית שאנו חויים בימים אלו, מדירים שינה מעייני רבים מאיתנו - תהה דעתם אשר תהה, ואין עוררין על כך שיש לפתח שיח פורה ומכובד במקומות המקובלים לעשותם.

אבל, ופה האבל הגדול - מקומם לא בכדורגל - ופה עובר הקו האדום שלי.

עד היום הורגלנו לכך כי מכבי שלנו היא אי של שקט בתוך הטירוף הזה. היכולת של שבטים שונים בתוך העם המורכב, המפולג ומיוחד הזה להתאחד תחת אותה קבוצה - פעם בשבוע ולעיתים יותר - ולהדחיק לשעתיים קצרצרות את הסוגיות הקשות שאנו כעם צריכים להתמודד עמם כתוצאה ממדיניות כזו או אחרת של הממשלה שלנו.

ברגע שההקצנה הזו פולשת באופן כה בוטא לתוך 'נמל המבטחים' שלנו - מכבי - נחצה קו אדום כהה מבחינתי, ואני לא אתן לכך יד.

ההקצנה והתדרדרות הערכית שאנו חויים בימים אלו, מדירים שינה מעייני רבים מאיתנו - תהה דעתם אשר תהה, ואין עוררין על כך שיש לפתח שיח פורה ומכובד במקומות המקובלים לעשותם.

עד היום הורגלנו לכך כי מכבי שלנו היא אי של שקט בתוך הטירוף הזה. היכולת של שבטים שונים בתוך העם המורכב, המפולג ומיוחד הזה להתאחד תחת אותה קבוצה - פעם בשבוע ולעיתים יותר - ולהדחיק לשעתיים קצרצרות את הסוגיות הקשות שאנו כעם צריכים להתמודד עמם כתוצאה ממדיניות כזו או אחרת של הממשלה שלנו.

ברגע שההקצנה הזו פולשת באופן כה בוטא לתוך 'נמל המבטחים' שלנו - מכבי - נחצה קו אדום כהה מבחינתי, ואני לא אתן לכך יד.

מי אתה חבר שתגיד על אנשים אחרים אם מקומם בבלומפילד או לא?

אם אתה לא רוצה פילוג בקהל כהגדרתך למה אנשים צריכים ליישר קו עם הדעה שלך ולא הפוך??

אני דווקא הורגלתי שמכבי שלנו צריכה שאנשים יבואו ויעודדו 90 דק' ולא שיאכלו תראש/ישבו במגרש

אם אתה לא רוצה פילוג בקהל כהגדרתך למה אנשים צריכים ליישר קו עם הדעה שלך ולא הפוך??

אני דווקא הורגלתי שמכבי שלנו צריכה שאנשים יבואו ויעודדו 90 דק' ולא שיאכלו תראש/ישבו במגרש

הי רפי,

תקרא שוב את ההודעה. כתבתי בצורה מאוד ברורה - לויכוח אין מקום בכדורגל, ולא לאנשים.

אני שמח שיש דעות שונות ומגוונות בקהל שלנו - אלו מהוווים את אחד ממאפייני הקהל של שלנו וטוב שכך. אך על השיח להתנהל מחוץ לבלומפילד.

אם אני לא טועה,קייזר סוזה (איך לא שמתי לב ליוזר עם שם כזה עד עכשיו?) אמר שאנו חיים במדינה בה הכל או שחור או לבן,או שאתה בעד החייל או שאתה שמאלן בוגד מתי תמות כבר?

המלחמה הזאת אבודה מראש, אתה רושם משהו אחד ועונים לך משהו אחר, זה שיח של חרשים.

אתה נגד לערב פוליטקה וספורט ועונים לך שאתה שמאלן ואם אתה רוצה תניף דגל הפוך.

חבל שאנשים במקום להסתכל על הדוגמה של הפועל וביתר בתור דוגמאות גרועות, לוקחים דוגמה ויותר ויותר מביעים שיוך פוליטי. אולי זה רק אני אבל מכבי זה לא ימין ולא שמאל, לא ערבים ולא יהודים, זה מצוינות בספורט ללא פשרות, השגיות, ערכים ספורטיבים ולא עמדה פוליטית.

איזה דעה ? הוא אמר שהוא נגד הבעת כל דעה פוליטית (זה לא משנה אם היא שמאל או ימין) בתחומי המגרש.

אלוהים יודע איך נושא מולטימדיה מרעננה הפך לנושא פוליטי.

מה לא ברור? יש אנשים שהכניסו את הפוליטיקה לבלומפילד (ומחוצה לו תחת השם של מכבי), זה אך טבעי שנושא מולטימדיה יהפוך לנושא פוליטי

שלושת השלטים הקטנים היו נראים יותר כמו פרוייקט אישי של שניים שלושה אנשים, ודרך אגב, שאחד מהם פתח את אחד השלטים שוב במחצית השנייה הוא קיבל ישר "הוראה מגבוה" להוריד אותו וישר הוריד.

חלק מכם יגידו שהחייל גיבור, אני אישית חושב שלא, לא צריך להיות גיבור כדי לדפוק למחבל שכבר שוכב על הרצפה כדור בראש, אבל בטח שגם לא צריך לשפוט חייל כזה על רצח או הריגה, מצד שני, צה"ל גם צריך לדאוג שלא כל חייל שבא לו יוכל לירות במי שבא לו מתי שבא לו.

אין ספק שהוראות הפתיחה באש כרגע הן בדיחה ומסכנות את החיילים שלנו שלא לצורך, וחייבות להשתנות וחייבים להקשיח עמדות מול סכנת חיים ממשית של החיילים שלנו.

עם כל זה- אין מקום לפוליטיקה ביציע, ו"כהנא צדק" זה פוליטי בכל צורה שתסתכלו על זה. רוצים לתמוך בצבא? מעולה, תעשו שלט תמיכה בחיילים, תרימו דגלי ישראל, תשירו התקווה, תעשו שלטים לקורבנות מחבלים ולחיילים שבאמת ניטרלו מחבלים, במקרה הספציפי של החייל הזה זה באמת מצטייר קצת פחות טוב...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

הדמוניזציה שעשו לכהנא היא אחת מין ההסתות הטובות בהיסטוריה.

מההכרות של הקשת הפוליטית בארץ, אני בטוח שגם בפורום הזה כולם- או לא יודעים מה כהנא אמר, או מודים שהוא צדק או תמיד אמרו שצדק.

אולי זה לא ישים, אולי לא כדאיי, אולי לא רלוונטי..

בכל מקרה גם השמאל וגם הימין (למעט שוליים שבשוליים) רוצים להיפרד מהערבים, גם מערביי ישראלי היינו שמחים להיפרד הבעיה כאמור היא ב"איך", אבל תיאורטית, מי לא היה רוצה?.

הויכוח הוא על השיטה אולי על ההשלכות, לא על המהות .

אז אחרי שמנקים את ההסתה והדמוניזציה מכהנא, אפשר לומר ש"כהנא צדק" זה קונצנזוס.

בקשר לתמיכה בחייל, מסתבר שבמדינת ישראל לראות חייל קרבי מובל באזיקים לאחר פיגוע של מחבלים זה לא עובר.

וגם אם החייל טיפש/דביל/טעה , רוב העם לא סובל את התמונה הזאת, טבעי שזה יחדור גם למגרשים.

כל אחד כמעט במדינה הוא או אמא/אבא/אח/חבר/קרוב משפחה /בעצמו של חייל קרבי, והסיטואציה שהוא נעצר אחריי מפגש עם מחבלים אינה נסבלת וטוב שכך.

דווקא במקרה של החייל יש פחות קונצנזוס מאמירתו של כהנא, אבל הרוב הגדול בארץ חושב ככה, ודי נמאס לו מהמיעוט הקולני במוקדי הכח שמנסה להדיר את הרוב.

בסוף המחאה יוצאת גם במשחק כדורגל.

בפורום הזה מתקבל הרושם שהשלטים מייצגים מיעוט, אבל רובנו זוכרים מצוין שלפני שיקולים של כדאיות (בדיוק כמו מקרה "כהנא"), רוב מוחלט של האוהדים היה שותף לקריאות "מוות לערבים" ו"טועמה מחבל", משטרת המחשבות הצליחה למנוע את האמירות ההם, וחשבה שהיא חינכה את הקהל, אז הנה שוב אנחנו בתקופת פיגועים ושוב הרגש הטבעי יוצא החוצה ושוב זה המיעוט שמנסה להשתיק את הרוב.

"מה שהיה הוא שיהי'ה , מה שנעשה הוא שיעשה ואין כל חדש תחת השמש"

אם אני לא טועה,קייזר סוזה (איך לא שמתי לב ליוזר עם שם כזה עד עכשיו?) אמר שאנו חיים במדינה בה הכל או שחור או לבן,או שאתה בעד החייל או שאתה שמאלן בוגד מתי תמות כבר?

המלחמה הזאת אבודה מראש, אתה רושם משהו אחד ועונים לך משהו אחר, זה שיח של חרשים.

אתה נגד לערב פוליטקה וספורט ועונים לך שאתה שמאלן ואם אתה רוצה תניף דגל הפוך.

חבל שאנשים במקום להסתכל על הדוגמה של הפועל וביתר בתור דוגמאות גרועות, לוקחים דוגמה ויותר ויותר מביעים שיוך פוליטי. אולי זה רק אני אבל מכבי זה לא ימין ולא שמאל, לא ערבים ולא יהודים, זה מצוינות בספורט ללא פשרות, השגיות, ערכים ספורטיבים ולא עמדה פוליטית.

האמת שלפי איך שזה נראה והקצב שהקהל מקצין ימינה, עוד כמה שנים לא יהיה הבדל בין הקהלים...

ושוב חוזר אותו ניגון... אם בפוליטיקה ובבחירות ואם בבני נוער בבתי הספר, ועד לכדורגל ולכדורסל תמיד הציבור מקצין ימינה (לשמאל אין קיצון), תמיד אנחנו נהיים פשיסטים יותר, תמיד יש סכנה לדמוקרטיה ותמיד המצב יהיה יותר גרוע... אז יאללה חבר קדימה לברלין....

ההקצנה והתדרדרות הערכית שאנו חויים בימים אלו, מדירים שינה מעייני רבים מאיתנו - תהה דעתם אשר תהה, ד.

נראה שגם השמאל פה מקצין וזה מתחיל מהראש ציפי ובוזי שתומכים בארגונים שמעודדים חרם כמו שוברים שתיקה. יום אחד נכנסתי לפייסבוק של בוזי כל הפוסטים אחד אחרי השני ספרתי איזה 15 ברצף שכולם בכל נושא שלא יהיה לא רק תוקפים את הממשלה והימין אלא פשוט מפיצים שנאה ודה לגטימציה לעם לממשלה וכל מי שלא חושב כמוהם,חיפשתי פוסט מפרגן לא לממשלה אלא סתם משהו ששימח אותו לא מצאתי

וזה מתחיל למעלה וגם למטה בשמאל השנאה והדיבורים על הקצנה ותיוג הפאסיט והגזען למי שרוצה לחיות במדינה הזו. אז אחרי שמשמיצים את צהל ואנשים מתוכנו דוחפים במודע לחרם על ישראל

ברגע שחייל מוריד מחבל אנשים במדינה הזו ישר בצד שלו-של ישראל ולא בצד השני

אני מבין את הרצון של כולם שלא יהיה פוליטיקה בכדורגל...אבל אני חושב שעם המציאות שלנו זה לא כל כך ישים.

אנשים לא רובוטים ולא מסוגלים לעשות סוויטש.

הסביבה והמציאות שלנו גורמת לכך שהפוליטיקה גולשת לכל תחום בחיים שלנו .

לבוא ולהגיד שבנאדם מביע עמדה פוליטית במגרש כדורגל, עושה משהו פסול, זה לא נכון ומראה על חוסר הבנה בהיסטוריה של הענף.

תמיד דעות פוליטיות והלך רוח ציבורי היה גולש למגרשים, ובדר"כ בקיצוניות.

והרצון של מכבי להתנתק מהלך הרוח הציבורי, ובכוח לנסות לא לאפשר להכניס את התפאורה למשחק , רק יצרה אפקט הפוך , והשלטים שעלו היו יותר קיצוניים.

נראה שגם השמאל פה מקצין וזה מתחיל מהראש ציפי ובוזי שתומכים בארגונים שמעודדים חרם כמו שוברים שתיקה. יום אחד נכנסתי לפייסבוק של בוזי כל הפוסטים אחד אחרי השני ספרתי איזה 15 ברצף שכולם בכל נושא שלא יהיה לא רק תוקפים את הממשלה והימין אלא פשוט מפיצים שנאה ודה לגטימציה לעם לממשלה וכל מי שלא חושב כמוהם,חיפשתי פוסט מפרגן לא לממשלה אלא סתם משהו ששימח אותו לא מצאתי

וזה מתחיל למעלה וגם למטה בשמאל השנאה והדיבורים על הקצנה ותיוג הפאסיט והגזען למי שרוצה לחיות במדינה הזו. אז אחרי שמשמיצים את צהל ואנשים מתוכנו דוחפים במודע לחרם על ישראל

ברגע שחייל מוריד מחבל אנשים במדינה הזו ישר בצד שלו-של ישראל ולא בצד השני

הדאבל ה-8, אני מפנה אותך להודעה שלי.

אין זו שאלה של מי מקצין יותר - ועל כך אני חושב שאין חולק כי שני הצדדים מקצינים - אלא שאלה של איפה נכון להתדיין על הסוגיות הללו.

דעתי, ואני מניח כי דעת הרוב המכריע, היא כי לשיח זה אין מקום בבלומפילד שלנו.

אני לפחות, משוכנע כי ישנה קורלציה מדהימה בין הגידול בפילוג בקהל לבין ההקצנה שעובר ארגון האוהדים שלנו.

ברגע שהתובנה הבסיסית הזו תחלחל, בדיוק מאותה סיבה שלא הייתי נותן יד לפלג בקהל שהיה מחליט לפעול כנגד צה"ל - ייטב לכולנו.

נתאחד שמאל וימין כאחד - לדחיפה ספורטיבית, ממש כפי שהארגון בגלגול כזה או אחר שלו הרגיל אותנו במשך שנים.

לכל הימנים "הפטריוטים" כאן שבטח רובם גם היו ג'ובניקים, ולא יודעים כלום על המצב ביו"ש מעבר לשקרים ודמגוגיות בעמודי פייסבוק כהניסטים. הייתי לוחם ומפקד בחטיבה של אותו חייל (ממש מזמן), אני חירניק במילואים שמשרת בין השאר באזורים האלו ומכיר לעומק כמעט כל גזרה.

לפי התחקיר והפרוטוקולים שפורסמו, אני מקווה שהחייל ישב הרבה מאוד זמן. אל תזיינו לי את המוח בבקשה על ציונות ואהבת הארץ, כנראה שנתתי למדינה יותר מרובכם (ואמשיך). אני לא אפול לדיון פוליטי אבל הנקודה היא שאם זה מה שהארגון עושה עם הכסף שלי, אני לא אתרום לו יותר בחיים, ואני מצפה ממי שחושב כמוני שיעשה כך גם כן.

אני לא ממן הבעת עמדה פוליטית אישית של חברי ארגון לה פנטיקס!

הדמוניזציה שעשו לכהנא היא אחת מין ההסתות הטובות בהיסטוריה.

מההכרות של הקשת הפוליטית בארץ, אני בטוח שגם בפורום הזה כולם- או לא יודעים מה כהנא אמר, או מודים שהוא צדק או תמיד אמרו שצדק.

אולי זה לא ישים, אולי לא כדאיי, אולי לא רלוונטי..

בכל מקרה גם השמאל וגם הימין (למעט שוליים שבשוליים) רוצים להיפרד מהערבים, גם מערביי ישראלי היינו שמחים להיפרד הבעיה כאמור היא ב"איך", אבל תיאורטית, מי לא היה רוצה?.

הויכוח הוא על השיטה אולי על ההשלכות, לא על המהות .

אז אחרי שמנקים את ההסתה והדמוניזציה מכהנא, אפשר לומר ש"כהנא צדק" זה קונצנזוס.

בקשר לתמיכה בחייל, מסתבר שבמדינת ישראל לראות חייל קרבי מובל באזיקים לאחר פיגוע של מחבלים זה לא עובר.

וגם אם החייל טיפש/דביל/טעה , רוב העם לא סובל את התמונה הזאת, טבעי שזה יחדור גם למגרשים.

כל אחד כמעט במדינה הוא או אמא/אבא/אח/חבר/קרוב משפחה /בעצמו של חייל קרבי, והסיטואציה שהוא נעצר אחריי מפגש עם מחבלים אינה נסבלת וטוב שכך.

דווקא במקרה של החייל יש פחות קונצנזוס מאמירתו של כהנא, אבל הרוב הגדול בארץ חושב ככה, ודי נמאס לו מהמיעוט הקולני במוקדי הכח שמנסה להדיר את הרוב.

בסוף המחאה יוצאת גם במשחק כדורגל.

בפורום הזה מתקבל הרושם שהשלטים מייצגים מיעוט, אבל רובנו זוכרים מצוין שלפני שיקולים של כדאיות (בדיוק כמו מקרה "כהנא"), רוב מוחלט של האוהדים היה שותף לקריאות "מוות לערבים" ו"טועמה מחבל", משטרת המחשבות הצליחה למנוע את האמירות ההם, וחשבה שהיא חינכה את הקהל, אז הנה שוב אנחנו בתקופת פיגועים ושוב הרגש הטבעי יוצא החוצה ושוב זה המיעוט שמנסה להשתיק את הרוב.

"מה שהיה הוא שיהי'ה , מה שנעשה הוא שיעשה ואין כל חדש תחת השמש"

כהנא צדק זה קונצנזוס?

כהנא לא דיבר בתאוריה להיפרד מערבים, כהנא דיבר באופן ספציפי על טרנספר בכח או ברצון, על אזרחים סוג ב', איזה קונצנוס אתה רואה פה?

הרב כהנא נחשב לאחד הקיצונים שבימין, להגיד שהוא קונצנזוס ומייצג את רוב העם זה פשוט בדיחה, במיוחד כשמבססים את זה על החלק הפשוט במה שהוא אמר.

גם זהבה גלאון קונצנזוס לשיטתך, היא בעד רווחה, בריאות, חינוך, אתה נגד? אההה.. רגע היא גם בעד 2 מדינות ל2 עמים, דיאלוג מול אבו מאזן והחאמס, אבל למי אכפת חלק מדעותיה קונצנזוס, כנראה שהיא קונצנזוס.

והאמת? כל זה פשוט לא משנה, למי אכפת אם כהנא קונצנזוס או לא? אם זאת דעת הרוב, דעת חצי או דעת שליש.

דעה פוליטית לא צריכה להיכנס לבלומפילד במשחקים של מכבי, אנחנו לא בית"ר ולא הפועל.

לכל הימנים "הפטריוטים" כאן שבטח רובם גם היו ג'ובניקים, ולא יודעים כלום על המצב ביו"ש מעבר לשקרים ודמגוגיות בעמודי פייסבוק כהניסטים. הייתי לוחם ומפקד בחטיבה של אותו חייל (ממש מזמן), אני חירניק במילואים שמשרת בין השאר באזורים האלו ומכיר לעומק כמעט כל גזרה.

לפי התחקיר והפרוטוקולים שפורסמו, אני מקווה שהחייל ישב הרבה מאוד זמן. אל תזיינו לי את המוח בבקשה על ציונות ואהבת הארץ, כנראה שנתתי למדינה יותר מרובכם (ואמשיך). אני לא אפול לדיון פוליטי אבל הנקודה היא שאם זה מה שהארגון עושה עם הכסף שלי, אני לא אתרום לו יותר בחיים, ואני מצפה ממי שחושב כמוני שיעשה כך גם כן.

אני לא ממן הבעת עמדה פוליטית אישית של חברי ארגון לה פנטיקס!

וואי וואי היית מפקד בסדיר בכפיר איזה קריירה צבאית מפוארת אם אתה אומר שהוא צריך לשבת בכלא הרבה זמן כנראה שאתה צודק..בוא אני אביא לך ציטוטים של אנשים שעשו קריירה צבאית "קצת" יותר מפוארת משלך שתומכים בשיחרורו

"לממן הבעת עמדה פוליטית"

ה3 שלטים המסריחים האלה יחד עם הכיתוב בספרי כחול זה עלות של 50 שקל בלחץ

תיהיה בטוח שהכסף שתרמת הלך לתפאורה לקרויף ועוד תפאורות שלא נכנסו במשך העונה חתיכת מסכן אני די בטוח גם שאתה לא תרמת לפני ההודעה הזאת