Jump to content

חאריס מדוניאנין נגד רעננה

Omer

Recommended Posts

2 רמות מעל כל הליגה.

הוא, זהבי ומיכה (כשמיכה בפורמה) זה ריכוז מוחות כדורגל

שבישראל לא נראה הרבה זמן. שילוב מדהים, הפסים והתנועה תמיד נכון ומדומיק.

יש מצב שאני טועה וזה מהקלישאות שאומרים על שחקן בהתאם ליכולת שלו, אבל מרגיש כאילו הוא עשה איזה סוויץ' בראש ובוגר יותר. מעניין לאן היה יכול להגיע אם לא הבעיות המשמעתיות והמנטליות בתחילת הדרך (להגנתו איבד אב במלחמה ועבר מדינה כפליט, זה בטח השפיע). אחד השחקנים הכי כישרוניים שראיתי במכבי.

יש מצב שאני טועה וזה מהקלישאות שאומרים על שחקן בהתאם ליכולת שלו, אבל מרגיש כאילו הוא עשה איזה סוויץ' בראש ובוגר יותר. מעניין לאן היה יכול להגיע אם לא הבעיות המשמעתיות והמנטליות בתחילת הדרך (להגנתו איבד אב במלחמה ועבר מדינה כפליט, זה בטח השפיע). אחד השחקנים הכי כישרוניים שראיתי במכבי.

אני חושב שזה שילוב של בגרות וסוויץ וזה שמה לעשות, אין מה להשוות בין מכבי שמנוהלת היום לשכונה שהיתה בימי איווניר ובכלל. עטר היה פה בן אדם לעונה מצוינת, אפילו יצחקי ההולדמיסט נתן פה עונה פצצה עם סוזה אחרי שהוגלה לקפריסים ע"י ג'ורדי. אין במכבי של היום מקום לשכונה. שחקנים מבינים את זה, ברובם.

אני חושב שזה שילוב של בגרות וסוויץ וזה שמה לעשות, אין מה להשוות בין מכבי שמנוהלת היום לשכונה שהיתה בימי איווניר ובכלל. עטר היה פה בן אדם לעונה מצוינת, אפילו יצחקי ההולדמיסט נתן פה עונה פצצה עם סוזה אחרי שהוגלה לקפריסים ע"י ג'ורדי. אין במכבי של היום מקום לשכונה. שחקנים מבינים את זה, ברובם.

לא חושב שזה רק מכבי, אני משוכנע שיש כאן גם עניין של תהליך אישי. הצוות במכבי נהדר, אבל האנשים כאן לא קוסמים. מדו כבר עבר תחנות רבות שלא הצליח בהן, יותר סביר בעיניי שמכבי גם השתכנעה שהוא בא יותר מוכן ובוגר, אחרי שהחליט לקחת את עצמו בידיים.

אני חושב שבלי קשר לזה שיש רס"ר משמעת היום

ראיתי את הראיון בערוץ 5 ומבלי שאמר משהו מיוחד , הוא פשוט נראה הרבה יותר בוגר

נראה כשחקן שכבר נמאס לו מהשטויות של עצמו והגיע לכאן לקחת אליפות

ואגב הגול שלו אנדרייטד

לדעתי עשה להם אוחנה ( מיני אוחנה)

שבתאי לא עזב אותו היום וזה פגע במכבי. סלבס הבין איך לשבש אותנו.

הכדור לערן בגול השני- פיור ארט.

מעל הליגה בדיוק כמו ערן.

מדוייק,בדיוק מה שאמרתי.

ממשחק למשחק אני חושב שסילבס הוא המאמן הישראלי המוכשר ביותר כיום.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

כנסו לניבדל לפני כמה חודשים, יש שם ראיון עם סילבס. תחזרו ותגידו לי אם אי פעם היה ראיון עם מאמן כדורגל ישראלי ברמה מקצועית כזאת.

אחד ממאמני העתיד פה, וגם רואים את זה כמעט בכל המשחקים מולנו....

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

מת שיכנס למערכת כאיזה עוזר דומיננטי ויתבשל לקראת כניסה לתפקיד מאמן ראשי. זה לא יקרה וחבל, בכדורסל נגיד זה הרבה יותר סביר.

רואה לא מעט קווי דימיון בינו לבין תורג'מן, אבל הוא יותר מרשים אותי. חיית עבודה, לא עושה רעש גדול מידי אבל משדר פאסון, אינטיליגנט, נראה בחור טוב ומרגש.

כנסו לניבדל לפני כמה חודשים, יש שם ראיון עם סילבס. תחזרו ותגידו לי אם אי פעם היה ראיון עם מאמן כדורגל ישראלי ברמה מקצועית כזאת.

אחד ממאמני העתיד פה, וגם רואים את זה כמעט בכל המשחקים מולנו....

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

לדעתי אחד מהמאמנים הישארלים הטובים כרגע אם לא הטוב ביותר(לא שזה כזה קשה בעידן הזה כן?)

האריס גם דיבר בראיון על דור פרץ וזה שהוא תופס ממנו שחקן