Jump to content

פרדארג ראיקוביץ

בוזגלו

Recommended Posts

למה כזה בטוחים שיעזוב? יש לו חוזה לכמה שנים, ותג מחיר גבוה מאוד ( רצו לעשות עליו רווח לא?) , בכלל לא בטוח שמישהו ירצה לשלם אותו.

שוער ענק

למה כזה בטוחים שיעזוב? יש לו חוזה לכמה שנים, ותג מחיר גבוה מאוד ( רצו לעשות עליו רווח לא?) , בכלל לא בטוח שמישהו ירצה לשלם אותו.

שוער ענק

א. יש לו רצון לעזוב והוא לא מסתיר את זה.

ב. אני מניח שמכבי תשחרר אותו עבור הצעה של 4-5 מיליון יורו, וזה סכום נמוך ביחס לשחקן כזה.

א. יש לו רצון לעזוב והוא לא מסתיר את זה.

ב. אני מניח שמכבי תשחרר אותו עבור הצעה של 4-5 מיליון יורו, וזה סכום נמוך ביחס לשחקן כזה.

לא ראיתי התבטאות יוצאת דופן שהוא רוצה לעזוב, אולי ה"אי אפשר לדעת מה יהיה" הרגיל, חוץ מזה נראה דיי מחובר למקום ולשחקנים.

4-5 מיליון יורו על שוער מהליגה הישראלית זה סכום חסר תקדים.

כל הנקודות היום שלו ורק שלו. הוא לקח איזה 4-5 מצבים של גול שאחד מהם פשוט הצלה פסיכית שכולם כבר השלימו עם זה שזה גול. מה שהוא עשה היום (עומר) פאבלו לא עשה באף משחק במשך שנתיים במכבי. אפילו לא חצי מזה.

לא ראיתי התבטאות יוצאת דופן שהוא רוצה לעזוב, אולי ה"אי אפשר לדעת מה יהיה" הרגיל, חוץ מזה נראה דיי מחובר למקום ולשחקנים.

4-5 מיליון יורו על שוער מהליגה הישראלית זה סכום חסר תקדים.

זכורה לי איזו התבטאות שהוא אמר שהוא כבר מחכה לעזוב לליגה גדולה כמו הפריימרליג או משהו כזה.

ו 4-5 מיליון יורו זה סביר ביחס לזה שהוא נקנה ב 3 מיליון יורו ומאז הציג יכולת טובה ושיחק בליגת האלופות.

לא חושב שהוא יעזוב בסוף העונה, הוא לא השאיר חותם גדול מהמשחקים בצ׳מפיונס, ככה שקבוצות גדולות לא ימהרו לשים עליו את הכסף עכשיו, אולי בעונה הבאה אם הוא ימשיך ביכולת הזאת יהיה עליו הצעות.

אם נכנס רגע לפנטזיות, מוכן למכור אותו תמורת 5 מיליון יורו + סעיף שמבטיח 25% מסכום ההעברה הבאה הכולל.

הוא לא יעזוב בסוף העונה, קשה לי לראות את זה קורה.

מאמין שישאר כאן עוד עונה אחת.

אם נכנס רגע לפנטזיות, מוכן למכור אותו תמורת 5 מיליון יורו + סעיף שמבטיח 25% מסכום ההעברה הבאה הכולל.

הוא לא יעזוב בסוף העונה, קשה לי לראות את זה קורה.

מאמין שישאר כאן עוד עונה אחת.

אף קבוצה לא תסכים לזה, לצערי..

החיים זה לא מנגר

לא להתבייש ולדרוש 7-8 מיליון, שוער צעיר עם אפסייד עצום.

אין יותר מדי שוערים מחושלים בעולם בגיל שלו.

כמובן לשדרג לו את השכר כדי להשאיר אותו.

יש לו שני תחומים קטנים שצריך ללטש והוא כבר מוכן לקבוצה בסדר גודל שלא קשור אלינו(צריך ללטש איסוף כדורי גובה וקבלת החלטות ביציאות שיש שחקן שומר על היריב)

פרדרג צריך רק ניסיון וביטחון. אם היה לו בצורה אבסולוטית הוא מוכן לקבוצה מובילה בליגה גדולה. הבנת המרחב, לאן להדוף ומתי, הפעלת אגרסיביות במשחק גובה. שורה מומחה בשניים מהם.

הוא יימכר ברווח יפה, ולדעתי כבר בסוף העונה.

אתה לא קונה שוער צעיר בן 19 ב 3 מיליון יורו (ועוד יש מצב שיש לכוכב האדום אחוזים מהמכירה, לפי חלק מהדיווחים בזמנו לפחות) כדי למכור אותו ברווח קטנטן אחרי עונה אחת בלבד

זכורה לי איזו התבטאות שהוא אמר שהוא כבר מחכה לעזוב לליגה גדולה כמו הפריימרליג או משהו כזה.

ו 4-5 מיליון יורו זה סביר ביחס לזה שהוא נקנה ב 3 מיליון יורו ומאז הציג יכולת טובה ושיחק בליגת האלופות.

מקווה שאתה טועה

לא יודע כמה העסקה הזאת משתלמת במצב כזה

לא חושב שהוא יעזוב כל כך מהר. בגילו שווה לו להישאר ולהיות פה שוער ראשון עוד שנה שנתיים מאשר להיות שוער שני בליגה יותר גדולה. שוערים בגיל שלו בדרך כלל אפילו לא קרובים לשחק כשוער ראשון בליגות בכירות אלא רק יחידי סגולה

אין מצב שהוא ישאר כאן בסוף העונה. אני זוכר את היומיים-שלושה של ההתרגשות מרגע שצנציפיר פירסם עליו ועד שהוא אשכרה שיחק מול ב"ש בטדי. הרגעים הכי מרגשים בעונה לחובבי העברות. בכלל; העברה הכי מרגשת בשנים האחרונות. הוא פשוט לא שייך לכאן.

לדעתי לא יהיו חסרות קבוצות שיסימו עליו את ה 5-6 מליון יורות

מכבי צריכה לשאוף להשאיר קצת אחוזים מהמכירה הבאה. אפילו 10%.

הייתה התקפה של רעננה עוד ב1-0 שאמבולה (נראה לי) קיבל כדור לאחד על אחד בסביבות ה25-30 מטר מהשער וראיקו ממש התלבט אם לצאת או לא ובסוף נשאר בשער ולקח לו.

אחרי שאכל 2 גולים כאלה העונה ממליקסון ובדרבי הוא למד.

יופי ילד