Jump to content

רשמית - עוברים לנתניה

דקסטר

Recommended Posts

בהתחלה קצת התלהבתי 1.כי אני יוכל לחדש תמנוי 2. כי העידוד שמה אדיר

אבל שאני מתחיל לחשוב על זה לעומק אני מתחיל להבין את הצינור של לבוא מבאר שבע פעם בשבועיים לשם

הרבה אוהדים יעשו בהתחלה מנויים בגלל האווירה אבל אם יחשבו לעומק את המשמעות של להגיע לנתניה כל העונה יבינו את הצינור האמיתי לכן סולד אאוט לא יהיה גג 8 אלף, ובגלל זה אין מה להיות לחוצים לעשות מנוי כי יהיה כרטיסים בקופות, מי שירצה יוכל להגיע למשחק שירצה לא יהיה פה מצוקת כרטיסים כמו בבלומפילד, וגם משחקים באירופה רוב הסיכויים ישוחקו בסמי עופר.

דאבל אפשר לשאול מאיפה אתה יוצא למשחקים? אולי אוכל לעזור בשנה הבאה. ברצינות.

במה תעזור בדיוק לא הבנתי? שנעמוד ביחד בפקקים בכביש בחוף?

נתניה זה הרע במיעוטו, באסה שלא הסתדר במושבה אבל אין מה לעשות, טדי בחיים לא ירגיש לי כמו בית ואצטדיון רמת גן ממש לא מתאים, עם כל הזכרונות הטובים עדיין לא בא לי לקנות משקפת.

מה שמדאיג אותי באמת זה סידורי הישיבה, ברדיוסים מושיבים אותי (מנוי ל8) ביציע התחתון, אוירה של בית קברות עם צעקות "לשבת" כל המשחק, ששער 7 ו11 יושבים למעלה ויש שם אוירה הרבה יותר טובה. בבלומפילד אני מגיע מוקדם כל משחק ועובר ל11, בנתניה אין מעבר מיציע תחתון לעליון מה שהופך את זה למאד בעייתי...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

רוצה לנסות? אצלי נוסעים על כביש 6.

אתה יודע מה אני יתן לזה צ׳אנס, במשחק חוץ נגד רעננה אני יסע איתך בוא נראה, יכול להיות זה יסתדר.

אתה יודע מה אני יתן לזה צ׳אנס, במשחק חוץ נגד רעננה אני יסע איתך בוא נראה, יכול להיות זה יסתדר.

לפי ההודעות שלך פה אתה בסכסוך עם משפחת אבוטבול והטילו עליך איסור להיכנס לנתניה

לפי ההודעות שלך פה אתה בסכסוך עם משפחת אבוטבול והטילו עליך איסור להיכנס לנתניה

לא בסכסוך עם אף אחד בסך הכל מעכל את זה שהולך להיות לנו 3 שנים משחקי רדיוס בלי ערעור.

איך באמת כביש 6 יחסית לאיצטדיון, לבאים מאיזור הדרום- אשדוד כזה?

כמה זמן נסיעה זה בשעות העומס מהיציאה מכביש 6 לאיצטדיון?

האמת, שהוויז אף פעם לא המליץ לי לנסוע דרך כביש 6 במשחקים בנתניה אז לא כל כך לקחתי את זה כאופציה,

אז אשמח לשמוע אם זה באמת חוסך

איך באמת כביש 6 יחסית לאיצטדיון, לבאים מאיזור הדרום- אשדוד כזה?

כמה זמן נסיעה זה בשעות העומס מהיציאה מכביש 6 לאיצטדיון?

האמת, שהוויז אף פעם לא המליץ לי לנסוע דרך כביש 6 במשחקים בנתניה אז לא כל כך לקחתי את זה כאופציה,

אז אשמח לשמוע אם זה באמת חוסך

יורד במחלף צפונית לנתניה( לא זוכר את שמו) ומגיע מצפון. חוסך לא מעט.

כן. יהיה קשה. ועדיין, מעדיף את זה על 3 עונות של שנים 2008-2011. אז היינו יכולים לשחק במושבה בכיף. בלי יציעים זמניים ובלי כלום.

מעצבן אותי הגישה הקלה של מכבי זה הכל, כמו באירוח ליגת אלופות בסמי עופר לא התאמצו להכשיר את בלומפילד, אותו דבר פה, יש אצטדיון יפה במרכז עם תכולה סבירה 11,500 מקומות, להוסיף יציע זמני אחד עם 1,500 לא היה הורג אף אחד, לפי הסיפורים פה ושמכבי מוציאים מדובר בפרוייקט גרנדיוזי של גינדי החזקות שאין סיכוי לביצוע.

מכבי ועיריית נתניה בחצי שנה יכולים לבצע מהפך בגישות האיצטדיון בעלות די נמוכה ושכבר קיימת תכנונית-הוספת כביש גישה צפוני, כביש עוקף מרכז מסחרי והגדלת נפח החנייה בחניון הדי קטן שאמור להיפתח בתחנת הרכבת. מקווה שזה ייעשה ומהר.

מעצבן אותי הגישה הקלה של מכבי זה הכל, כמו באירוח ליגת אלופות בסמי עופר לא התאמצו להכשיר את בלומפילד, אותו דבר פה, יש אצטדיון יפה במרכז עם תכולה סבירה 11,500 מקומות, להוסיף יציע זמני אחד עם 1,500 לא היה הורג אף אחד, לפי הסיפורים פה ושמכבי מוציאים מדובר בפרוייקט גרנדיוזי של גינדי החזקות שאין סיכוי לביצוע.

אם מכבי היו בונים על חשבונם כל התשקןרת היתה מלאה בבדיחות על הפראייר הקנדי וכולם היו מתבאסים. פ״ת לא רצו. תאמין לי, ניסן לשחק פוקר. הם פשוט לא רצו. עם כל הכבןד, יש גבול לכמה כסף אפשר לשפוך.

מעניין אם גם לעצמך אתה עושה חשבונות כאלה. יאללה, שישים כמה מליונים. כאילו כלום.

דאבל, הייתי בול בדעה שלך בעניין של להיות במושבה ולהוסיף 1-2 יציע/ים זמני/ים, העניין הבירוקרטי והפרנציפ דווקא מול מכבי - גרם לפיצוץ במו''מ מול הגורמים היושבים בפ"ת עסקינא-רישעא.

מכבי לא 'תתכופף'. עכשיו הם בפ"ת יאכלו זין שמכבי תשתמש בנתניה - מכבי תשלם לנתניה במקום לפ"ת. ועוד 3 שנים. אז נכון, זה עוד כשעה ממוצע פר-משחק בכבישים (הלוך+חזור) , אבל העסקונא של פ"ת יישארו עם הרפש.

הכשרת בלומפילד לא הייתה כדאית כלכלית ומבחינה שיווקית. נוסיף את העובדה ש-3000 מנויים היו מנועים מלהגיע.

איפה ראית גישה קלה? בבלומפילד לא יכלת לשחק באלופות עוד לפני זה שהוא לא מתאים כמתקן רק בגלל כמות הכרטיסים המטורפת שאופא מקבלת. אותו סיפור פה, מצפים שמיטש יממן את פה כל הטעויות של עיריית תל אביב וכל מי שבענף.

איפה ראית גישה קלה? בבלומפילד לא יכלת לשחק באלופות עוד לפני זה שהוא לא מתאים כמתקן רק בגלל כמות הכרטיסים המטורפת שאופא מקבלת. אותו סיפור פה, מצפים שמיטש יממן את פה כל הטעויות של עיריית תל אביב וכל מי שבענף.

אפשר לארח בגדול, אני לא יתחיל להיכנס לזה לעומק כי כבר דנתי בזה הרבה, אבל עצם זה שאירחת את באזל בפלייאוף שזה משחק בסטנדרטים של שלב הבתים והצלחת להכניס את כל המנויים + למכור כרטיסים לקהל הרחב מוכיח הכל.

אפשר לארח בגדול, אני לא יתחיל להיכנס לזה לעומק כי כבר דנתי בזה הרבה, אבל עצם זה שאירחת את באזל בפלייאוף שזה משחק בסטנדרטים של שלב הבתים והצלחת להכניס את כל המנויים + למכור כרטיסים לקהל הרחב מוכיח הכל.

בליגה האירופית מאות כרטיסים משער 2 ו- 13 נלקחו. באלופות זה אלפים. לארח בבלומפילד אבל לוקחים לך את הזכות לרכוש מנוי - לוקח?

חלאס לחשוב שאתה היחידי שמבין. זה מביך

בליגה האירופית מאות כרטיסים משער 2 ו- 13 נלקחו. באלופות זה אלפים. לארח בבלומפילד אבל לוקחים לך את הזכות לרכוש מנוי - לוקח?

חלאס לחשוב שאתה היחידי שמבין. זה מביך

אופ״א יקחו כרטיסים, אבל אפשר להעביר את המנויים לשער 4, ואז לא למכור כרטיסים לקהל הרחב, וכן אני מוכן להקריב את המנוי שלי ולשבת בשער 4 בשביל לשחק בבלומפילד.

שמע, חבלשלא הצעת את שירותיך למכביבזמן אמת. עם ככ הרבה ידע, היית מביא את המושבה כשעיריית פת משלמת למכבי על הזכות לארח את משחקיה במושבה

שמע, חבלשלא הצעת את שירותיך למכביבזמן אמת. עם ככ הרבה ידע, היית מביא את המושבה כשעיריית פת משלמת למכבי על הזכות לארח את משחקיה במושבה

חבל מאוד באמת, דיברתי היום לפני המשחק עם מישהו ממכבי שאלתי אותו כמה שאלות שלא היו לו תשובות, אבל זה לא העניין שמתי לב שהם מתחילים כבר בספינים בשביל להרגיע את המצב, הוא טען שצריך במושבה כביש גישה חדש בגלל כמות האוהדים הגדולה, לא הבנתי איך זה קשור למכבי ולאירוח? אם רוצים לבנות כביש גישה זה באחריות העירייה, אני לא מאמין שהכריחו את מכבי לבנות כביש חדש בפ״ת זה נשמע הזוי ואם זה היה אמיתי זה היה כבר בחדשות.