Jump to content

רשמית - עוברים לנתניה

דקסטר

Recommended Posts

מכבי והפועל פחות או יותר מצהירות שהן לא רוצות את השיפוץ ולא יסתפקו באצטדיון המשופץ, אלא מחפשות אצטדיון חדש, כולל בשטחים מחוץ לעיר. בני יהודה בטח לא צריכה אצטדיון של 24 אלף, זה רק יפגע בה והיא יכולה להיבלע בו. מדובר בבזבוז כספים משווע, העירייה היתה צריכה לגנוז את התכנית הזאת ולהתרכז בבניית אצטדיון חדש, כשבינתיים נשחק בבלומפילד כמו שהוא.

מסכים איתך לגמרי.

עדיף היה לבנות כבר אצטדיון חדש במקום שהכי ברור שיוקם בו אצטדיון כבר 15 שנים או יותר: צומת חולון.

נגישות לכביש מהיר, תחנת רכבת, שטחי חנייה, לא "בתוך העיר".

דרך אגב, גם אצטדיון דנדש על חורבות איכסטדיון ר"ג זה מעולה, אבל זה כבר בעירייה אחרת...

מה לעשות, זה לא קרה.

כרגע על המטוטלת, בין האפשרות לחכות 10 שנים מינימום עם אצטדיון של 13.5 אלף לאצטדיון חדש, לבין לנדוד ל3 שנים לנתניה ולחזור לאצטדיון של-24 אלף מינימום (מקווה שיגדילו ב-2,000 מקומות לפחות) ואז לחכות 10 שנים לאצטדיון חדש, עדיפה האפשרות השנייה.

נכון, המצב מתסכל, אבל אין ברירה- אלא להמשיך ולקוות שההצלחה של מכבי באירופה תלחץ את עיריית תל אביב/ר"ג/חולון להקים אצטדיון ראוי בגוש דן.

האיכסטדיון ממש על הגבול, ממה שאני מבין זה אינטרס של שתי העיירות לשפץ אותו ולהתחלק גם ברווחים ממנו.

אם זה יקרה אני הראשון לברך.

אל תשכח שלפני שנה "סגרו" את האיכסטדיון "סופית".

עד שאני לא רואה כל צמ"ה מחרבים את הטריבונות שם, אני לא מאמין שהוא יצא מחיי.

לא נכנס כרגע להימורים לא רלוונטי.

אם לא בנו יציע במושבה אז לא יבנו גם בנתניה, פשוט תהיה חציצה גדולה בתוך היציע.

אתה טועה ומטעה.

לא בנו יציעים במושבה כי העירייה לא היתה מוכנה להחלק בעלות, ומצד שני לא היתה מוכנה לחייב את מי שישתמש ביציעים בכסף. במילים אחרות אמרו, אתם רוצים לבנות, תבנו, אבל השימוש יהיה לכולם בלי עלות.

מה שבנתניה לא המצב, כאן העירייה מוכנה לעזור במימון חלקי של יציע אורחים, אבל עדיין מחכה לקבלת הצעות מחיר. במקרה שמכבי תצטרך לבנות לבד, תמיד במשחקים שקבוצות אחרות ישכירו מכהי תקבל תמורה כלשהי.

אתה טועה ומטעה.

לא בנו יציעים במושבה כי העירייה לא היתה מוכנה להחלק בעלות, ומצד שני לא היתה מוכנה לחייב את מי שישתמש ביציעים בכסף. במילים אחרות אמרו, אתם רוצים לבנות, תבנו, אבל השימוש יהיה לכולם בלי עלות.

מה שבנתניה לא המצב, כאן העירייה מוכנה לעזור במימון חלקי של יציע אורחים, אבל עדיין מחכה לקבלת הצעות מחיר. במקרה שמכבי תצטרך לבנות לבד, תמיד במשחקים שקבוצות אחרות ישכירו מכהי תקבל תמורה כלשהי.

זה אכן מצב לא הוגן אם העירייה לא מוכנה שנשכיר את היציע זמני, אבל במשא ומתן היה אפשר להפעיל עוד שרירים, לא סוגרים ל3 שנים בלי הזדמנות לעיריית פ״ת לחזור בה מהמצב, עכשיו אם פ״ת חוזרים בהם מה עשינו הרי כבר חתמנו על חוזה, מקווה שאם המעבר עונה הבאה לא יצליח אז ינסו לצאת מהחוזה ולסגור מחדש במושבה.

איך שישיצו דחפורים של השיפוץ מכבי צריכה להצהיר שהיא הולכת תבנות אצטדיון חדש .

שיזדיינו העייריה המזדיינת הזאת

אתה יודע שזה לא באמת ריאלי?

הקרקעות במדינת ישראל, יותר נכון 97% מהן, שייכות למדינת ישראל ולזרועות ביצוע אחרות שלה: קק"ל, מנהל מקרקעי ישראל, רשות הפיתוח.

כדי לזכות בקרקע ציבורית בתוך גוש דן (או בכלל) גולדהאר חייב לגשת למכרז שעומד בכללי המשפט המנהלי, זה תהליך בירוקרטי ארוך מאין כמותו שאיו וודאות בסופו שהוא יזכה במכרז. אם בכלל יהיה מכרז...

זה לא קנדה ולא ארה"ב כאן, מוכרים פה משאבי טבע ואצטדיונים רק למשפחת עופר :(

כל עוד ההנהלה לא תפקיר את האוהדים ותדאג לעניין התחבורה - שאטלים מהרכבת לאצטדיון וחזור ורכבות חזור, הכל טוב.

מבחינתי המשוואה פשוטה:

כל עוד ישנה תכנית סדורה לבניית אצטדיון עתידי/שיפוץ משמעותי של מתקן קיים בתוך שלוש שנים - נתניה סבילה.

עזבו אתכם מכל המסביב.אנחנו נסבול את החרא של הפקקים,את בעיות החניה,את המרחק,ואת כל מה שעוד נלווה לכך.מה שלי הכי עצוב בכל הסיפור זה אובדן הביתיות,הכוח שלנו זה בלומפילד, שם אנחנו ביתרון מול כל קבוצה,תמיד שאני נכנס לבלומפילד אני מרגיש ביטחון ולא חושש משום דבר.את כל זה אנחנו נאבד (אין ברירה) והיתרון הברור הזה על כל הקבוצות יצטמצם בצורה מדאיגה.

כל עוד ההנהלה לא תפקיר את האוהדים ותדאג לעניין התחבורה - שאטלים מהרכבת לאצטדיון וחזור ורכבות חזור, הכל טוב.

האמת ששאטלים זה גם קצת בעיה. שעה לפני המשחק הרבה פעמים הכבישים כבר בפקק רציני, מוניות שירות לא נכנסות בכלל לפנייה למגה, ועושות יו-טרן לפני זה בגיבורי ישראל.

גם אם יהיה שאטלים אז מה? יסבסדו אותם? לא, אז מה זה משנה עוד הוצאה לאוהד הפשוט שיחליט ללכת כל שבוע 2 קילומטר לרכבת הלוך חזור במקום להוציא 15 שקל.

רכבת נשמעת לי אופציה נהדרת באמצע שבוע. שונא את האצטדיון הזה, אבל הוא יותר קרוב אליי משאר האופציות אז קיבלתי באהבה.

קודם כל, אתה נסחף. בתור מי שהולך שם המון זאת הליכה בקטנה, בעיקר כשעוד לא ידוע מה מתוכנן מבחינת גישה ברגל לאיצטדיון. מעבר לזה, ברור שהכוונה שלי הייתה שאטלים מסובסדים.

הבעיה שעומר העלה קצת יותר רצינית, אבל גם לזה אפשר למצוא פתרונות.

מקווה מאוד שמכבי תוריד את מחירי המנוי לאור משחקי הרדיוס האלה ב-3 העונות הקרובות.

מגרש מסריח, גישה מסריחה.

חושב על הנסיעות לשם ומשתגע.

אגב( מצפים לנו שם גם לא מעט משחקי חוץ : רעננה וכפ"ס)

נו דאבל, נכנס להימור איתי?

נותן לך יחס של 10:1, אנדר אובר 5000 מנויים.

5,000 מנויים כתבתי בפזיזות כשהייתי בדרך למשחק בלי הרבה מחשבה, אם אתה רוצה אני נכנס איתך לאנדר אובר 8,000.

אם יפתחו תחנת רכבת מחוץ למגרש, אפילו רק לימי משחק כמו שיש באצטדיונים דוגמת אולד טראפורד, אז זה יכול מאוד להמתיק את הגלולה.

להגיע עם רכב לשם זאת חוויה לא נעימה

עזבו אתכם מכל המסביב.אנחנו נסבול את החרא של הפקקים,את בעיות החניה,את המרחק,ואת כל מה שעוד נלווה לכך.מה שלי הכי עצוב בכל הסיפור זה אובדן הביתיות,הכוח שלנו זה בלומפילד, שם אנחנו ביתרון מול כל קבוצה,תמיד שאני נכנס לבלומפילד אני מרגיש ביטחון ולא חושש משום דבר.את כל זה אנחנו נאבד (אין ברירה) והיתרון הברור הזה על כל הקבוצות יצטמצם בצורה מדאיגה.

נתניה אצטדיון מאוד ביתי ועד היום עוד לא הפסדנו שם

כמעט אפחד לא יחרים בגלל נתניה, גג לא יקנה מנוי יבכה ויקנה כרטיסים בהמשך.

מוכן גם להיכנס מול דאבל להתערבות. נפרגן לך עם 8000 מנויים.

ברכות לצפונים, בתור באר שבעי בא לי למות.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

בהתחלה קצת התלהבתי 1.כי אני יוכל לחדש תמנוי 2. כי העידוד שמה אדיר

אבל שאני מתחיל לחשוב על זה לעומק אני מתחיל להבין את הצינור של לבוא מבאר שבע פעם בשבועיים לשם