Jump to content

רשמית - עוברים לנתניה

דקסטר

Recommended Posts

באולד טראפורד יש תחנה קרובה. היא פשוט בצמוד למגרש הקריקט ולכן מחייבת 7-10 דקות הליכה (הליכה מרגשת רצח).

בדקתי בגוגל זה פחות מק"מ.

יש גם תחנת רכבת אבל בימים של משחקים היא מיועדת רק לרכבות של אוהדי החוץ למיטב זכרוני.

יש תחנה עם רכבת עד לויקטוריה (או איך שלא קוראים לתחנת רכבת המרכזית שם)

התחנה היא ממש מתחת ליציע וליד היציאת שחקנים.

לא עברתי על כל הדפים, אבל בהתחשב באופציות שהיו על השולחן- נתניה טובה בפער.

אם היו עוברים למושבה והיו עושים הגרלה ולא מחדשים 2,000 מנויים לאנשים- הייתה פה מלחמת עולם. כולם סובלים עכשיו כדי שלא נאבד אף מנוי, ואולי אפילו נאפשר לכמה חדשים להצטרף.

רציני? אז סתם הלכתי שם בגשם? אולי לא הייתה קיימת לפני 7 שנים?

העונש של עיריית פתח תקווה והלוזונים מגיע, בהפועל מתכננים לשאוב אוהדים חדשים מהעיר

בהפועל רואים במעבר לאצטדיון חדש, בעיר חדשה, הזדמנויות רבות. בקבוצה עמלים על תוכנית למשיכת אוהדים חדשים למועדון, מעבר לגרעין הקיים כיום: "יש הרבה אנשים שלא נחשפו להפועל תל אביב, זו הזדמנות להביא אוהדים חדשים לקבוצה".

במכבי זה לא היה קורה כי הכל זה מנויים ואין כרטיסים לרוב המשחקים שיאפשרו חשיפה מתמדת לקבוצה.

זה רק מראה כמה ההחלטה שלקחו בפ"ת גרועה לכל הדעות, גם גרמו נזק לקבוצות בעיר וגם פספסו הזדמנות לעשות עוד כסף מהרחבת היציעים.

"אנשים שלא נחשפו להפועל ת"א"? באמת? הם יודעים שפ"ת זה מרחק יריקה מת"א? ושיש לאנשים שם טלוויזיה?

אם כבר אז מכבי מרחיבה את מעגל האוהדים כי משחקת באצטדיון שבדיוק מעבר לגבול שלה.

אחלה הומור עצמי יש בהפועל, לא רק שהם חושבים שיש אנשים שיחשפו אליהם לראשונה, הם חושבים שהאנשים האלה יחליטו להיות אוהדי הפועל ת"א

עונש מס' 2 לעיריית פ"ת:

מכבי תל אביב תסייע לעיריית נתניה למכור את שם האצטדיון לגוף מסחרי?
בעירייה ממתינים זמן רב לנותנת חסות לאצטדיון, ומקווים שהמוניטין של האלופה, שתשחק בו בשלוש העונות הבאות, ימשוך גופים מסחריים רבים. אפשרות: גולדהאר ייתן חסות תמורת פרסום שמו
....
בעירייה בונים על הכנסה של מיליון שקל לשנה ומכוונים לחוזה מול גוף מסחרי לתקופה של עשר שנים כפי שקורה עם היכל הכדורסל ביד אליהו שהיה קרוי על שם חברת נוקיה וכעת על שם חברת מנורה מבטחים.

אחלה הומור עצמי יש בהפועל, לא רק שהם חושבים שיש אנשים שיחשפו אליהם לראשונה, הם חושבים שהאנשים האלה יחליטו להיות אוהדי הפועל ת"א

הלו, יש להם שמות כמו עמרי אלטמן ובן רייכרט, זה שחקנים שאוהדים קונים כרטיס כדי לראות אותם.

תקן אותי אם אני טועה אבל התחנה הזאת לא פעילה בימים של משחקים, למעט רכבות של אוהדי חוץ

חבר'ה קחו דברים בפרופורציה. סליחה על הביטוי אבל זה נשמע כמו אוייויויי..... נשמע כמן בכיינות.

בסוף העשור הקודם, אני ועוד 2 חברים השתחררנו מהצבא, עשינו מנוי ונסענו כל שבוע מאשקלון.מי שאין לו ילדים וכו' יכול לעמוד בזה. קצת מציק אבל לא קטסטרופה גמו שחלק מציירים את זה כאן.

חבר'ה קחו דברים בפרופורציה. סליחה על הביטוי אבל זה נשמע כמו אוייויויי..... נשמע כמן בכיינות.

בסוף העשור הקודם, אני ועוד 2 חברים השתחררנו מהצבא, עשינו מנוי ונסענו כל שבוע מאשקלון.מי שאין לו ילדים וכו' יכול לעמוד בזה. קצת מציק אבל לא קטסטרופה גמו שחלק מציירים את זה כאן.

מכבי ת"א - רוב האוהדים מהמרכז.

כן אנחנו מתבאסים עכשיו שבמשך 3 שנים נשחק בחוץ.

מכבי ת"א - רוב האוהדים מהמרכז.

כן אנחנו מתבאסים עכשיו שבמשך 3 שנים נשחק בחוץ.

יש להתבאס ויש לא עושה מנוי וכו'.

אגב, נכון שלמכבי רוב האוהדים מהמרכז אך יש המון גם מחוץ לגוש דן.

תקן אותי אם אני טועה אבל התחנה הזאת לא פעילה בימים של משחקים, למעט רכבות של אוהדי חוץ

אני הגעתי וחזרתי איתה , וכל הרכבת היו עם חולצות של יונייטד, אז לא נראה לי..

הבעיה העיקרית שרוב האוהדים יחדשו מנויים על מנת לשמור לעצמם מקום אבל לא יגיעו לכל מהמשחקים (חלק יותר וחלק פחות) וכך האצטדיון לא יהיה מלא בחלק מהמשחקים ואני אפילו לא רוצה לדמיין איזה חסרי כח נהיה מהנסיעות האלו עוד שלוש שנים... יש מצב יהיו משחקים עם חצי אצטדיון.

פשוט הזוי שאין בכל גוש דן אצטדיון אחד נורמלי

בטוח שכן, אין סיכוי שכולם יחדשו( אני לא מחדש 90 אחוז)

אתה מנוי ל11 נכון? אפשר לתאם איתך במידה ואתה לא מחדש?

להערכתי סביב ה-1500 מנויים לא יחדשו.

אולי. השאלה כמה יבואו במקומם. אני די בטוח שהביקוש למכבי כרגע עולה על ההיצע.

בודאות יש כמה אלפים (3-4) שיקנו מנוי במידה ותהיה להם אפשרות.

הבעיה העיקרית שרוב האוהדים יחדשו מנויים על מנת לשמור לעצמם מקום אבל לא יגיעו לכל מהמשחקים (חלק יותר וחלק פחות) וכך האצטדיון לא יהיה מלא בחלק מהמשחקים ואני אפילו לא רוצה לדמיין איזה חסרי כח נהיה מהנסיעות האלו עוד שלוש שנים... יש מצב יהיו משחקים עם חצי אצטדיון.

בשביל למנוע את הקרחות, צריך לעשות כמו בחיפה, שאפשר למכור את המושב שלך למשחק ספציפי, ולקבל זיכוי ברכישה בחנות המרצ'נדייז.

תשלח מספר בפרטית אני אשמור

בשביל למנוע את הקרחות, צריך לעשות כמו בחיפה, שאפשר למכור את המושב שלך למשחק ספציפי, ולקבל זיכוי ברכישה בחנות המרצ'נדייז.

רעיון לא רע

ברור שיהיה משחקים עם חצי אצטדיון ריק, וזה המחיר שמכבי תשלם על השיקולים הכלכליים שלה.

מאמין ששקלו הכל בכובד ראש, וקטונתי מלקבוע טוב או רע, את זה נראה עוד 3 שנים, אבל בטח שיש מחיר לכל החלטה.

הבעיה היא שבעוד שמחיר כלכלי (הקמת יציעים, איבוד מנויים, תאים, עלות שימוש וכו) ניתן לכמת, פגיעה מקצועית זה לא משהו שכל כך ניתן לכמת ולדעתי שם נחטוף את המכה- בלומפילד היה שווה המון נקודות, וזה יתרון שיאבד. ועוד לטובת אצטדיון של 2 קירות שזה בכלל הדבר הכי לא ביתי בעולם.

הלכו במודע על אצטדיון בעייתי מבחינת תחבורה ורחוק יחסית שידעו שלאוהדים קשה להגיע אליו..

פשוט לא מובן לי מה הדחיפות לשפץ את בלומפילד, כאשר מכבי כבר בתכנונים על אצטדיון חדש והפועל כבר עמוק בתוך מכרז לאצטדיון חדש,

מי הולך לשחק בבלומפילד ולמה דחוף לשפץ אותו בשלוש ארבע השנים האחרונות שהוא פעיל ככה"נ ?

היו צריכים פשוט לחכות עם זה עד שהקבוצות היו בונות לעצמם אצטדיון (5 שנים) ואז פשוט לוותר עליו, זה אזור שלא מתאים לאצטדיון גדול בכלל.