Jump to content

רשמית - עוברים לנתניה

דקסטר

Recommended Posts

זוכרים שפעם היינו מתרעמים על עונש של 1-2 משחקי רדיוס בנתניה?

אז היום קיבלנו 60-70

וחוץ מזה לא מבין למה חייבים להתחייב לאצטדיון ל-3 שנים. אפשר בהחלט לשחק שנה אחת בנתניה ואז לעבור למושבה כאשר בניית היציעים הזמניים תסתיים. דבר נוסף שאפשר לעשות הוא איזשהו שת"פ עם הפועל תל אביב ועיריית פתח תקווה על מימון היציעים. אנחנו לא היחידים שנשתמש בהם.

אנחנו כן היחידים שצריכים יציעים זמניים וזה בעיקר הסיפור שהכריע בסופו של דבר.

אתה מתווכח עם גוגל? 2 קילומטר אין סיכוי בפחות מ20 דקות, אני הולך מידי פעם מהתחנה מרכזית לבלומפילד זה אותו מרחק הליכה ובחיים לא עשיתי את זה ברבע שעה אין סיכוי.

לא מזמן עברתי ליד האיצטדיון וראיתי שמקימים תחנת רכבת ממש קרובה לאיצטדיון,אולי מתכוונים לה

זה קצת יותר מהמרחק של תחנת חוף הכרמל מסמי עופר, לצורך השוואה (חצי קילומטר יותר), וההליכה הזאת לא לקחה לי יותר מ-10-12 דקות כל פעם שהייתי שם. מאמין שבנתניה מדובר בהליכה של רבע שעה, באמת לא סוף העולם. מה גם שמדברים על שאטלים עבור האוהדים שיקלו על ההליכה הזאת.

לגבי שאר האופציות שהיו למכבי? בתאכלס, אם אתה מוריד את טדי וסמי עופר (שתי אופציות בכלל הזויות מבחינת מיקום) - זה או נתניה או המושבה, כשהאופציה האחרונה נפסלה בגלל אי-הסכמה עם עיריית פ"ת שרצתה לרכב על חשבון הבעלים שלך ופרק הזמן שהיה לוקח להקים את היציעים הזמניים שלא ממש מתיישר עם פתיחת העונה הקרובה (בלשון המעטה). אז בשורה התחתונה, אתה בוכה עכשיו על דברים שיכולים להשתפר משמעותית בעתיד הקרוב, גם אם לא בצורה מושלמת, ועוד לפניי שיש לך את כל הפרטים המדוייקים על העונה הבאה מבחינת נגישות של אוהדים או אפילו המחירים של המנויים למחדשים (שאני סקפטי לגבי הוזלה שלהם, אבל הכל יכול להיות לאור השינויים). תרגיע.

אל תבלבל לי במוח, 2 קילומטר כפול שתיים הלוך חזור כל משחק זה מרחק גדול לא משנה כמה זמן יקח לך, נכון אם תלך מהר ולחוץ להספיק לרכבת יקח לך פחות זמן אבל למה צריך לסבול את זה כל שבוע?? זה סיוט אותו דבר מה שחווינו בסמי עופר, אם ההנהלה מתעלמת מרוב אוהדיה ולא מוכנה לארח במושבה בגלל שאין לה ׳כוח׳ להתעסק עם בניית יציע זמני 1,500 מקומות אז שיאכלו את מה שהם בישלו מגיע להם חרם מנויים, אין שום סיבה שמנוי יצטרך לסבול בשביל להגיע למשחק ביתי כשיש אלטרנטיבה ראויה לאירוח במרכז.

עשיתי את הדרך הזאת מיליון פעם, באמצע שבוע, בפקקים. שעתיים וחצי בחיים לא לקח לי.

כאחד שבא מלוד לקח גם 3 שעות לפחות פעמיים.

החלטה היא הרע במיעוטו , אולי לא הכי אידיאלי אבל בנסיבות הקיימות ההחלטה הטובה ביותר.

בזיון נורא ומזדיינים בתחת בפעם האלף

כנראה אתה לא בעל משפחה או שאתה גר קרוב לנתניה

או שבא רק למשחקי הבית

אבל כאחד שיש לו משפחה קריירה והולך לכל משחק,זאת יריקה בפרצוף וחוסר התחשבות מצד ההנהלה!!

למה לא לבנות יציע במושב?

וכאחד שגדל בבטונדה המסריחה בשער 4 והאיצטדיון הזה מעלה לי זיכרונות טובים ופחות טובים

מעדיף בלב כבד את ר״ג

בול.

אם זה זמני אז למה לא לסבול בר"ג?

מנכ"ל המועדון מרטין ביין, אמר: "בחרנו בנתניה כביתנו החדש לאחר שערכנו בדיקות פנימיות ובדיקות נוספות עם האוהדים בנושא המעבר.

מי אלה אותם האוהדים האלה שבדקו איתם? עומר?

מי אלה אותם האוהדים האלה שבדקו איתם? עומר?

בושה השקרים של ההנהלה פשוט ממשיכים, חבל באמת שאין לנו סוג של עמותת אוהדים שתטפל בדברים האלה, לא הגיוני שממשיכים להשתין עלינו המנויים ולהתעלם מאיתנו, שיעשו משאל בין כל המנויים חותך תזין אם מעל 20 אחוז בוחרים בנתניה.

בושה השקרים של ההנהלה פשוט ממשיכים, חבל באמת שאין לנו סוג של עמותת אוהדים שתטפל בדברים האלה, לא הגיוני שממשיכים להשתין עלינו המנויים ולהתעלם מאיתנו, שיעשו משאל בין כל המנויים חותך תזין אם מעל 20 אחוז בוחרים בנתניה.

בהתחשב בעובדה שפ"ת לא ריאלי (אני לא הולך להתווכח עם אף אחד על העובדה הזאת - ההנהלה אמרה והיא יודעת יותר טוב מכולנו יחד), אז האופציות הן נתניה VS ר"ג. אתה אומר ש80 לפחות בוחרים ר"ג? אתה טועה בגדול. אני גר 5 דק' הליכה מאצטדיון ר"ג ואני לא בטוח שהייתי בוחר בר"ג.

וואו דאבל, כמה ארס אתה מפזר פה.

גועל נפש.

מי אתה, אם יש לך משהו יעיל תכתוב, אני כותב את מה שמרבית המנויים מרגישים, ההנהלה עשתה פה מחטף וסגרה על אצטדיון שאף אחד לא רוצה שנשחק בו.

חלאס דאבל הבנו שאתה לא מרוצה, זה לא יעזור להרעיל את הפורום.

הרוב בעד נתניה לאור החלופות, וזה שהחלופות לא משהו - לא בשליטתנו.

בהתחשב בעובדה שפ"ת לא ריאלי (אני לא הולך להתווכח עם אף אחד על העובדה הזאת - ההנהלה אמרה והיא יודעת יותר טוב מכולנו יחד), אז האופציות הן נתניה VS ר"ג. אתה אומר ש80 לפחות בוחרים ר"ג? אתה טועה בגדול. אני גר 5 דק' הליכה מאצטדיון ר"ג ואני לא בטוח שהייתי בוחר בר"ג.

פ״ת ריאלי, שאף אחד לא יבלבל אותכם עם עובדות, לבנות יציע זמני עם 1,500 מקומות לא לוקח יותר מחצי שנה.

מבאס טילים, אבל סביר להניח שבמצב הקיים הייתי נוהג אותו הדבר במקום מכבי. ברגע שבמושבה רצו שמיטש לבד יממן את הקמת היציעים הזמניים אז זה משאיר רק את ר"ג או נתניה.

ולגבי חידושי המנוי וכל המספרים שאנשים זורקים פה באוויר, אני מניח שאולי בלחץ יהיו 1,000 איש שלא יחדשו ועדיין אנשים אחרים ישמחו לקפוץ על המציאה. אני גם בטוח שחצי מהבודדים שאמרו פה שהם לא מחדשים יחדשו. ברגע שחידוש מנוי נותן זכאות ואי חידור מעיף אותך מהאופציה לרכוש מנוי בעתיד, אז יחדשו. מה שכן, במשחקים שהם לא משחקי עונה / פלייאוף עליון, יהיו קרחות ביציעים, מאמין שכן 3,000-2,000 ייעדרו באופן קבוע מהמשחקים האלו.

פ״ת ריאלי, שאף אחד לא יבלבל אותכם עם עובדות, לבנות יציע זמני עם 1,500 מקומות לא לוקח יותר מחצי שנה.

בסדר אז ההנהלה משקרת לנו

חלאס לחשוב שאתה יודע הכל

ואם נתייחס לעניינים חשובים יותר מאשר בכי וקיטורים, מעניין מה יעשו עם סידורי הישיבה, האם זה יהיה כמו בפעמים הקודמות שאירחנו בנתניה כתוצאה ממשחקי רדיוס