Jump to content

רשמית - עוברים לנתניה

דקסטר

Recommended Posts

מה זה משנה, עכשיו ילכו לנוער של הפועל ת"א.

ביננו זה חרטא כי גם ככה אין למכבי כרטיסים והכל זה מנויים ככה שילדי פ"ת לא היו נחשפים לקבוצה בכל מקרה.

אם אני צריך להמר אז מי שתקע את כל המעבר זה הלוזונים.

עמוס לוזון שונא את הפועל ת"א לא פחות מאוהדי מכבי, ( והפועל יארחו שם ) לא יודע מה הסיבה אבל הלוזונים מה הקשר ?

מה זה משנה, עכשיו ילכו לנוער של הפועל ת"א.

ביננו זה חרטא כי גם ככה אין למכבי כרטיסים והכל זה מנויים ככה שילדי פ"ת לא היו נחשפים לקבוצה בכל מקרה.

אם אני צריך להמר אז מי שתקע את כל המעבר זה הלוזונים.

בטוח שהיה להם השפעה, בהתחלה היה סיכום עם הערייה שם שיציעים החדשים ימומנו והם חזרו בהם

אה כאילו המיליוני שקלים על היציעים זמניים בפ"ת זה בקטנה.. זה לא שיקול בכלל..

אתה מדבר כאילו הם לא היו מחזירים את ההשקעה בעזרת המנויים ליציעים האלו.. ככה שלא, זה לא שיקול.

אני אמנם מתבאס רצח על הסיטואציה אבל אני לא מבין על מה הכעס.
מכבי נאלצה לבחור באופציה הכי פחות סחטנית מבחינתה.
לא מבין מה ההגיון שמכבי תממן לעריית פ"ת בנייה של יציע חדש באיצטדיון שהיא הולכת לבלות בו 3 שנים.
מדובר בסכומים שאין שום סיבה שמכבי תשלם. ושעריית פ"ת תדחוף את היציע הזה לתחת.

כתם להנהלה הביזיונית הזאת, שמה זין על המנויים בלי לשאול אפילו(אם העלות של היציע הזמני היה מכשול היה אפשר לעשות משאל בקרב המנויים אם מסכימים לעלות מחירים, אבל לא לסגור ישר בנתניה ולהתעלם מאלפי המנויים שגרים רחוק משם ויאלצו להיתקע בפקקים מדי שבוע)

מגיע שיהיה חרם מנויים ההנהלה הרוויחה את זה ביושר

אני אמנם מתבאס רצח על הסיטואציה אבל אני לא מבין על מה הכעס.

מכבי נאלצה לבחור באופציה הכי פחות סחטנית מבחינתה.

לא מבין מה ההגיון שמכבי תממן לעריית פ"ת בנייה של יציע חדש באיצטדיון שהיא הולכת לבלות בו 3 שנים.

מדובר בסכומים שאין שום סיבה שמכבי תשלם. ושעריית פ"ת תדחוף את היציע הזה לתחת.

היה אפשר לפוצץ את היציעים החדשים אחרי 3 שנים, כמו ביציאה מלבנון :thumbs:

אני לא מבין מה רע בזה ? עוברים לשחק בנתניה. זה מרכז כאילו לא נמצא בחור וגם קל מאוד להגיע לאיצטדיון.

בנוסף, האיצטדיון חדש עם מקומות צפיה טובים והכל נוח שם חוץ מהחניה.. מה רע? וגם נכנס שם 14 אלף זה סביר.

כל מעבר הוא חרבאנה.

אם מכבי יסדרו דרכי גישה נורמליות (בשיתוף עם עיריית נתניה והנהלת האצטדיון - שמאבדת הכנסה גדולה מאוד כתוצאה מהעזיבה של נתניה את ליגת העל) זה יכול להתברר כמהלך הכי פחות גרוע שיכולנו לעשות.

אין מה לכעוס על מכבי. זה lose-lose.

עמוס לוזון שונא את הפועל ת"א לא פחות מאוהדי מכבי, ( והפועל יארחו שם ) לא יודע מה הסיבה אבל הלוזונים מה הקשר ?

כי מכבי סגרה עם העירייה ואחרי זה הם התערבו שם בעניינים ויצרו בלאגן, כמו שמאטיס רשם.

למשל מכבי סגרה עם העירייה ששימוש ביציעים הזמניים יהיה כרוך בתשלום ואחרי זה העירייה חזרה בה מהסיכום כנראה אחרי שהם התערבו שם.

לוזון ומכבי זה גם לא סיפור אהבה גדול להערכתי.

אני לא מבין מה רע בזה ? עוברים לשחק בנתניה. זה מרכז כאילו לא נמצא בחור וגם קל מאוד להגיע לאיצטדיון.

בנוסף, האיצטדיון חדש עם מקומות צפיה טובים והכל נוח שם חוץ מהחניה.. מה רע? וגם נכנס שם 14 אלף זה סביר.

קל להגיע לשם? יש תחבורה ציבורית נוחה? אפילו תחנת רכבת ליד אין, צריך לתפוס שאטל מבית יהושוע בשביל להגיע לאצטדיון

אם באמת ישפרו את דרכי הגישה + תיאום עם רכבת ישראל ביום של משחק (מישהו יכול לשים את תחנת רכבת ספיר על מפה? לא מצליח למצוא בגוגל) , אופציה סבירה בעיניי.

כמובן שהמושבה זה הכי עדיף , אבל נתניה עם מה שאמרתי למעלה זה משהו שאפשר לחיות איתו.

favsm1.jpg

לא יותר מרבע שעה.

כתם להנהלה הביזיונית הזאת, שמה זין על המנויים בלי לשאול אפילו(אם העלות של היציע הזמני היה מכשול היה אפשר לעשות משאל בקרב המנויים אם מסכימים לעלות מחירים, אבל לא לסגור ישר בנתניה ולהתעלם מאלפי המנויים שגרים רחוק משם ויאלצו להיתקע בפקקים מדי שבוע)

מגיע שיהיה חרם מנויים ההנהלה הרוויחה את זה ביושר

ספר לנו אחכ איך זה מרגיש לחשוב כל הזמן שהשמש זורחת לך מהתחת...

לא יותר מרבע שעה.

אתה מתווכח עם גוגל? 2 קילומטר אין סיכוי בפחות מ20 דקות, אני הולך מידי פעם מהתחנה מרכזית לבלומפילד זה אותו מרחק הליכה ובחיים לא עשיתי את זה ברבע שעה אין סיכוי.

עוד פעם, מה הקשר ?

בשביל ללכת אחרי מכבי לכל משחק בארץ יש את משחקי החוץ. ( ברור שאני יעשה מנוי וימשיך לבוא, אבל זיינו אותנו ולא מבין למה אתה מתכחש לזה )

ממש לא מתכחש וגם כתבתי את זה , מסכים איתך זיינו אותנו ואפילו בלי וזלין אבל אלו שכותבים שלא יעשו מנוי משגעים אותי כי רובם יעשו ואלו שלא יעשו בגלל זה חרא אוהדים מבחינתי ויכולים ללכת למכבי כדורסל. מה שכואב שבהנהלת מכבי ידעו את זה טוב ובגלל זה בחרו באופציה עם אפס התחשבות בקהל... אולי רק באלו שיזמינו תאי צפייה בנתניה כי בפ"ת אין.

Sent from my Elephone P8000 using Tapatalk

favsm1.jpg

זה קצת יותר מהמרחק של תחנת חוף הכרמל מסמי עופר, לצורך השוואה (חצי קילומטר יותר), וההליכה הזאת לא לקחה לי יותר מרבע שעה כל פעם שהייתי שם. מאמין שבנתניה מדובר בהליכה של 20 דקות גג, באמת לא סוף העולם. מה גם שמדברים על שאטלים עבור האוהדים שיקלו על ההליכה הזאת.

לגבי שאר האופציות שהיו למכבי? בתאכלס, אם אתה מוריד את טדי וסמי עופר (שתי אופציות בכלל הזויות מבחינת מיקום) - זה או נתניה או המושבה, כשהאופציה האחרונה נפסלה בגלל אי-הסכמה עם עיריית פ"ת שרצתה לרכב על חשבון הבעלים שלך ופרק הזמן שהיה לוקח להקים את היציעים הזמניים שלא ממש מתיישר עם פתיחת העונה הקרובה (בלשון המעטה). אז בשורה התחתונה, אתה בוכה עכשיו על דברים שיכולים להשתפר משמעותית בעתיד הקרוב, גם אם לא בצורה מושלמת, ועוד לפניי שיש לך את כל הפרטים המדוייקים על העונה הבאה מבחינת נגישות של אוהדים או אפילו המחירים של המנויים למחדשים (שאני סקפטי לגבי הוזלה שלהם, אבל הכל יכול להיות לאור השינויים). תרגיע.

זוכרים שפעם היינו מתרעמים על עונש של 1-2 משחקי רדיוס בנתניה?

אז היום קיבלנו 60-70

וחוץ מזה לא מבין למה חייבים להתחייב לאצטדיון ל-3 שנים. אפשר בהחלט לשחק שנה אחת בנתניה ואז לעבור למושבה כאשר בניית היציעים הזמניים תסתיים. דבר נוסף שאפשר לעשות הוא איזשהו שת"פ עם הפועל תל אביב ועיריית פתח תקווה על מימון היציעים. אנחנו לא היחידים שנשתמש בהם.

זוכרים שפעם היינו מתרעמים על עונש של 1-2 משחקי רדיוס בנתניה?

אז היום קיבלנו 60-70

וחוץ מזה לא מבין למה חייבים להתחייב לאצטדיון ל-3 שנים. אפשר בהחלט לשחק שנה אחת בנתניה ואז לעבור למושבה כאשר בניית היציעים הזמניים תסתיים. דבר נוסף שאפשר לעשות הוא איזשהו שת"פ עם הפועל תל אביב ועיריית פתח תקווה על מימון היציעים. אנחנו לא היחידים שנשתמש בהם.

אם אני יגיד לך מידיעה, שבמכבי ניסו ללכת על שתפים עם גורמים שהזכרת וכולם ניסו לרכב על הגב של מכבי אז זה יעזור לך להבין את המהלך?